Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

z Krzysiem miało być oczywiście ale to z tego wrażęnia zawsze tak mam jak widze przystojnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Mały śpi więc mam trochę czasu, nigdy nie pisałam,że termin porodu z miesiaczki miałam na 15 czerwca, ale z usg na 4 lipca. Trafiłam do szpitała 18 czerwca po terminie, wywoływali mi poród 25 czerwca od 7.00 rao o 13.00 odeszły mi wody, a od 15 miałam regularne skórcze co 3 minuty, ale niestety z rozwarciem na 1 palec i to trwało gdzieś do północy, po północy miałam już bóle parte a rozwarcie na dwa palce i tak przemęczyłam się do 7.00 rano, wtedy zrobili mi ponowne badania krwi i okazało się że mam już jakieś zakażenie , więc szybko robili mi cesarkę...naprawdę przeżyłam koszmar męcząc się z bólami tyle godzin, błagałam lekarza o wcześniejszą cesarkę, ale oczywiście mówił,że jestem młoda silna i dam radę mimo tego że nie miałam rozwarcia....trochę inną miał mine rano jak zobaczył wyniki krwi!!Ale całe szczęście wszystko dobrze się skończyło i mam cudownego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka naprawde sliczny bobo ...dopiero teraz skumalam ze tam fotki byly ..a jesli moge aneczko spytac co to byla za wada wogole??? i czy ci cos badanie usg wczesniej wykazalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja właśnie tego się boję-kompetencji i zachowania lekarza wobec mnie. Nie boję się bólu, bo wiadomo da się przeżyć, ale boję się żeby ktoś nie popełnił jakiegoś błędu. Zazdroszcze ci że masz już synka przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja się żegnam bo plecy mnie już bolą idę się położyć Dobranoc Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki Ania ja tez uciekam bo zaraz moje kochanie wraca z rana cos tam klikne bo pewnie JUlcia o 6 mnie pogoni ;) i juz po spaniu bedzie ...trezymajcie sie cieplo kobietki i milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna-napisz proszę czemu pobierali ci krew?? Zawsze pobiera się przed porodem czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka- co do Sendi to miała planowaną cesarkę, kurcze jeśli dobrze pamiętam to na zeszłą środe. Więc chyba jest już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki w imieniu Krzysia :) mam nadzieje ze karnacja mu ciemna zostanie po tatusiu (corka ma taka) no i ze bedzie mial brazowe slepka, ja mam slabosc do brazowowokich mezczyzn wiec idealnie by bylo zeby facet mojego zycia tez mial brazowe oczeta ;) Lalik - wada to wytrzewienie jelit, dowiedzielismy sie o niej w 22tyg ciazy takze wszystko juz bylo ustawione i nagrane ze ja mam cc w 36tc a malego natychmiast na operacje do centrum zdrowia dziecka zabieraja. mam nadzieje ze szybko zapomnimy o tym koszmarze ktory stal sie naszym udzialem przez ostatnie 4miesiace a Maly skoro juz tak ladnie sie pozbieral to dalej bedzie dzielny i silny i nic sie do niego nie przypaleta w ramach powiklan Samotna - bidulo to sie wycierpialas, dobrze jednak ze zrobili ci te badania krwi a nie czekali na niewiadomo co. najwazniejsze ze Wojtus zdrowy chlopak! jakie masz zdanie na temat cc? pierwszy oprod mialas naturalny czy tez to bylo ciecie? Wisienko jesli idzie o Sendi to miala jakis czas temu cc i czekamy na jej relacje juz po powrocie do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie piekne te wasze dzieciaczki,moja jak sie urodziła to też miała takie czarne i geste włoski a póżniej jak sie jej wytarły to zrobiła sie blondynką a teraz ma 11 lat zaczeły ciemniec włosy i ma brązowe. Gratulacje dla kolejnej szcześliwej mamusi, Oj u mnie po staremu zadnych oznak porodu ,fakt jeszcze 7 dni ale ja juz bym chciała ale wiem ze jak sie bardzo chce to nie wychodzi,wiec szkoda gadania.Jedynie co mnie dziwi to to ze mój synus zawsze taki szalony a dzis sobie odpuścił brykanie sama go szturcham żeby sie poruszył,moze kumuluje siły,bo niedługo czeka nas ostra jazda zreszta ja tez teraz spie jak niemowle,śpię i jem a w między czasie coś zrobie. Oj p óżna godzina meżul zaraz z pracy będzie idę coś przekąsić -jagódki z smietanką i cókrem a potem do wyra OOO i jutro lipiec a ja pamiętam jak mówiłam że do lipca daleko i że się niue doczekam a to jeszcze godzinka. ńarazicho do jutra,bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa 1979
Hej Ja dziś pierwsza na pewno :/ Niestety nogi mi nie dają spać zwłaszcza w nocy i muszę czasem wstać, żeby rozchodzić:) jak babulinka jakaś. Potem jeszcze się rzucę na drzemkę. Witam nowe forumowiczki, ja pisuję od baardzo dawna, ale baardzo rzadko, jednak zżyłam się z Wami i często zaglądam, co u Was. Dlatego wkurzająca jest ta psycholka która grasuje po forum. Ale z drugiej strony trzeba jej chyba współczuć, bo jak robi takie rzeczy na poważnym forum, to znaczy, że ma coś na poważnie z psychiką. Trudno, takich ludzi na świecie pełno... Istraa Twoja córcia prześliczna, nie mówię już o Twoim porodzie, o jakim marzę po nocach. Aneczka Twój Krzysiu to duży piękny przystojniak. A musi być naprawdę grzeczny, skoro znajdujesz jeszcze trochę czasu dla nas na forum:) A jak Gabrysia reaguje na braciszka? Dziewczyny nierozpakowane - dziś zaczyna się lipiec i nasze dzieciaczki naie mają już wyjścia - muszą się niedługo pojawić!!! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja druga wsumie po ciezkiej nocy trzy pobudki od 12 ...fatlna zgaga no i sisiu a jeszcze Julka sie ruszac nie chce ...wiec trochu pierta mam ...Aniu thx za odpowiedz ...najwazniejsze ze wsio sie dobrze skonczylo...i jednak te badania cos daja ... witaj Agaa ..milo poznacc .... Pobudka kobietki juz lipiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 3cia :) Zaczęło sie wielkieodliczanie dla nas wszystkich kobietki,trzymajmy sie zarzem takjak do tej pory a wszystko bedzie ok ;) Brzyszek po wczorajszym grillowaniu cały zadowolony skakał całą noci teraz też mależstwo bryka. Dziś rozkładamy łóżeczkoi jużwszystko bedzie gotowe. Uciekam na myju i śniadanko,pa pa Oj cośczuje że bedzie tu dzisiaj ruch :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wlasnie wstalalam Aneczka1979 masz slicznego bobaska z ciemnymi oczkami i ciemnymi wloskami jest przesliczny!!! tez chcialabym zeby moja dzidzia miala brazowe oczka ale nie ma po kim miec bo mamusia ma zielone a tatus niebieskie:D ale jest szansa chociaz na ciemne wloski bo obydwoje jestesmy ciemni. Istraa twoja coreczke jest jak laleczka taka dama:Dze hej! pelna uroku na pewno za kilka lat nie bedzie moglasie odgonic od facetow:D A ja wczoraj poszallam w lozezku z moim facetem:D byla pelna peneteracja i boje sie ze moglo to zaszkodzic dzidzi ,cala noco dziwo spala nie ruszala sie az sie zmartwilam bo to do nije nie podbne teraz zjadlam jogurta i lekko sie rusza . No dziewczyny mamy lipiec NASZ MIESIAC- torby za pas i do szpitala po dzidziusie!!!:):):) ja bym chciala urodzic 3.07.albo 07.07 podbaja mi sie te dwie daty:D Jutro do lekarza zobaczy jak tam moja szyjka:Dczy jakies rozwarcie juz jest:)czy malutka sie do nas wybiera:) pozdrawiam dam znac pozniej dzis moj facet nawet pracuje:( wiec bede sie nudzic w domku i pisac wam co i jak pozdrawiam A i Samotna -SERDECZNE GRATULACJE W IMIENIU NAS WSZYSTKICH!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :-) mamy juz lipiec :-)) Witaj Lalik :-) Samotna gratulacje ;-) Najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skoczylo Aneczka, Istraa- słodziukie te Wasze bobaski CUKIERECZKI ;-) Ciekawe co u Sendi???? moze wyjdzie w przyszlym tygodniu? ja juz nie moge sie doczkac a tu do terminu jakies 21 dni... ale moze mały fakycznie ruszy sie wczesniej? chociaz poki co to chyba sie nie zanosi. Ale co tam, czas mi ucieka bardzo szybciutko wiec te trzy tygodnie tez szybko miną. A dzis wybieramy sie na Shreka 3 mam nadzieje ze sie troche pośmiejemy :-) milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się piata!!!!! Noc przeokropna, budziłam sie co 1,5 -2 godzinki i musiałam wstawac bo bolały mnie już sama nie wiem czy pachwiny czy kości :(. Chodziłam po domu tak jak Ty Agaa!! No ale za to jak słodko zostałam rano przywitana ;). Wyczułam ruszające sie girki ;) Pogoda u nas zapowiada sie wyśmienicie :), piękne niebo bez chmur. Jak taka piekna będzie to namówie mężulka na spacerek po parku, napewno mi nie odmówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka- 6-ta a nie 5-ta :). Justka mnie wyprzedziła :) Justka, czas teraz z jednej strony się dłuży a z drugiej leci szybko. U mnie zostało 8 dni do terminu a niedawno był miesiac ;). Z drugiej strony te odliczanie jakoś dłuzy się :) Tez bym poszła na Shreka, ale nie wysiedzę tyle w kinie :(. Kręgosłup niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moja zostala szczesliwa 7 :) teraz dziewcyzny nie macie juz wyjscia, torby faktycznie pod reka musza juz byc i tylko czekac jak jedna po drugiej bedzie jechala na porodowke. alez sie tu zaroi od maluszkow!!!! ja w koncu sie wysypiam, w prawdzie poszlismy z mezem spac ok 24 ale Krzys zlote dziecko najadl sie po 22 i dopiero o 3 sie obudzil. przed 7rano sama robilam mu pobudke jedzeniowa bo cycki malo mi nie explodowaly. wiecie co jest dziwne? jak probuje sciagnac laktatorem to idzie jak po grudzie a jak przystawiam mlodego to mu mleczko leci ze ledwo nadaza lykac a i z drugiego jest fontanna. maz sie smieje ze mi psychika cycki zatyka jak podchodze z machina :) jesli idzie o corcie to przyjela brata mocno entuzjastycznie, pomaga i stara sie udzielac w czym tylko jej pozwalamy. czasami az za bardzo chce pomagac i trzeba jej tlumaczyc ze pewne rzeczy to jeszcze nie dla niej ale objaw zazdrosci byl jak do tej pory tylko raz. mam nadizeje ze pozniej tez nie bedzie toto czestsze bo cala rodzinka stara sie podkreslac ze ona dalej jest tak samo wazna jak byla; coz mam w domu krolewne i krolewicza jak to stwierdzila Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko co do karmirnia ja tez tak mialam ... lekarka sie smiala ze nie ma lepszego masazyku jak usta dzidzi albo meza;)...jejku jak tak piszecie ze wasze dzidzie tak wierzgaja to martwie sie bardziej chyba dzis do szpitala sie przejade bo moja JUlcia od wczoraj strajkuje ...wieczorkiem sie troszku poruszala ..teraz tez tak delikatnie jak sniadanko jadlam ...wsumie gdyby nie czkawka to nawet chyba bym nie poczula...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten piękny LIPCOWY poranek ::):):) no to juz z górki ;) pojechalismy soibe wczoraj z mężem do kina na 22:00 na Shreka :) nieźe sie ubawiłam, mały chyba tez miał radoche, bo nieźle fikał :) oczywiscie pełne kino i sami dorośli, ale dziecka na taką bajeczke raczej bym nie puściła ;) przynajmniej zasnełam jak dziecko i nie przejmowałam sie porodem i całą reszta :) któras pytała o materacych, na której stronie kładzie sie najpierw malca w materacach gruczano - kokosowych :) dowiadywałam sie i powiedziano mi, ze pierwsze 6 miesiecy na stronie kokosowej, potem juz cały czas na gryczanej :) lalik, jak bedizesz chciałą aktualizowac tabelke, to po prostu skopiuj ostatnią (najbardizej aktualną) i wklej na nowo :) ta druga część, to lipcóweczki które w miedzy czasie zamilkły :) a co do cesarki, to przyznam, ze sama byłam uparcie nastawiona na cc i troche mi załjełą zmiana decyzji o porodzie naturlanym. w koncu zdecydowałam sie rodzic w wodzie i bardzo sie z tego ciesze, bo z tego co piszecie, cc wcale za słodko nie wygląda. a miałąm straszną fobie, bo moja mama i wszystkie kobitki z mojej ordziny rodziły ponad 20 godzin z wielkimi bólami i problemami i nawet moja mama namawiałą mnie na cc. ale jak podjełam inną decyzję, to oczywiscie popiera mnie w 100% :) i wydaje mi sie, ze nie musisz przejmowac sie słąbszymi ruchami dzieciątka. jakbys poszperała, to bys znalazłą na forum, ze dokąłdnie praktycznie każda z nas miałą takei same obawy :) o ze ma czkawke to super, moja lekarka mówi, ze to znaczy ze wsyzstko jest ok . ze mały sie bawi i dlateogłyka wody. poczekaj jeszcze troche spokojnie, a maleństwo na pewno sie rozbryka :) aneczko ale masz przystojnego kawalera w domu! mi tez sie bardzo podobajączarne włoski, ale mó to pewnie zanim bedzie blondaskiem, to najpierw bedzie łysolkiem, jak mama, jak była niemowlaczkiem ;) ja jeszcze wchodze z jeansy sprzed ciaży, tylko nie zapinam ostatniego guzika i przepinam gumeczką (przy baaardzo niskich biodrówkach) i tez zastanawaim sie, jak bedzie wyglądał mój brzuszek po porodzie. oczywiscie nie przejmuje sie tym za bardzo, ale moze poród zmoblilizuje mnie do popracowania troche nad sobą, bo jestem potwornym leniem jesli chodzi o gimnastyke, a jakis mały fitnessik dla zdrowia by sie przydał :) samotna to faktycznie sie wymęczyłas. na szczescie jestescie juz razem i wszystko dobrze sie skonczyło :) aniu ja tez nie boje sie kopletnie bólu. nawet nie przeraza mnie to, ze nie bede mogła miec znieczulenia. zreszta mm bardzo wysoki próg bólu, jak miałąm łyżeczkowanie macicy po poronieniu, to tez na żywca i lekarz sie dziwił, ze nie wydzieram sie na cały oddział. przyjemniaczek. no ale niekompetencja lekarzy mnie paraliżuje, dlatego mam nadzieje, ze mąż jak bedzie przy mnie to wszystkiego dopilnuje. zresztą silny z niego facet, wiec mówi, ze jak by co, kulturka kulturką, lekarz straci zęby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziekuje za instrukcje obslugi tabelki;)...a co do ruchow to czytalam tu i owdzie ze tak moze byc wiec wsumie czekam...a pietra mam raczej dlatego ze mam malo wod ...i wlasnie szczegolna uwage kazali mi zwrocic na ilosc ruchow ....poczekam moze Julcia sie rozbryka ....pozatym bardzo sie ciesze ze zmienilas zdanie co do porodu...bedat w szpitalu rozmawialam z dziewczyna po porodzie w wodzie ...i byla bardzo zadowolona .... mam nadzieje ze ty tez bedziesz ... z tego co mowila wanna znacznie lagodzi bol..porod przebiega szybciej i nie byla tak zmeczona ..a skoro wszystkie kobietki w twojej rodzinie mialy ciezko...to Ty Basiu mozesz miec tylko latwiej... Witam niewitanych i Pozdrwaiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik mała ilosc wód tez była mojązmorą przez całą ciąże, tylko zdrowy rozsądek lekarza mnie uspokajał. do tego mam malutki brzuch, mało przybrałam i nie mam zapasu na karmienie. ale lekarz mówi, ze jest ok i nasze lęki czesto są nieuzasadnione. mysle, ze lekarze by zainterweniowali, gdyby była taka potrzeba. poza tym, jak masz mało wód, to to chyab naturalne, ze maluszek ma mało miejsca i nie jest juz tach ruchliwy :) moja lekarka od razu uprzedzała mnie, ze mam nie wpadac w panike, bo pod koniec ciaży, to normalne. pyta sie tylko, czy czuje, ze sie rusza, a jak, t ojuz nieważne :) a co do porodu, to mam nadzieje, ze wszystkie badania bedą ok i jak juz sie nastawiłąm na poród naturalny, to tak uwierzyłąm, ze bede wyjatkiem w rodzinie, ze nikt nie jest w stanie przekonac mnie, ze moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w lipcu ,nareszcie.Z tabelki wychodzi ze teraz pora na mnie albo na Jolke bo sendi sie nie odzywa bo pewnie lezy po porodzie w szpitalu.Ho,ho ciekawie kto pierwszy.Dziś 4 razy wstawałam do kibelka i cały czas mnie coś kuło -tam w srodku. Sniadanko zaliczone córka mnie porywa do koscioła ale ja sie boję ze nie dojde,albo że mi wody odejda-ale ze mnie panikara.Ale sie skusze bo niewiadomo co ja w przyszłą niedzielę bede robic,wiec zmykam do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Basiu pocieszylas mnie .... ja tez Brzucha nie mam za wielkiego ogolnie przed ciaza wazylam malo bo 54kg teraz ponad 71 wiec niby przybrac sporo przybralam Obwod brzucha 106 a jestem wysoka wiec sie to na mnie gubi...i jak komus mowie ze to 36 tc to slysze niemozliwe ...chwilami mnie to drazni..co do dzidzi to w 35 tc wazyla 2450 wiec duza chyba nie jest ..ale termin z usg pokorywa mi sie dkoladnie z terminem wedlyg OM ..tylko ze usg czesto sie myli i to najczesciej na niekorzysc (znaczy dzidzia wazy mniej niz na badaniu) tak slyszalam ile w tym prawdy nie wiem.... a jesli moge spytac ile mialas afi ja ciagle mam na poziomie 8 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik szczerze mówiąc nie pamietam co ostatnie miałam robione 6 tygodni temu jakos :) szukam teraz na ostatnim USG, i mam wpisane normal, pamietam, ze sie pytałam lekara podczs usg i stąd mój niepokój :) ale lekarz mi powiedział, ze dolna albo górna, ale norma to norma :) mi sie szczerze mówiąc wydaje czasami, ze mój maluch nie ma w ogóle w czym pływac, bo jest sporawy, a ja rzuch mam na jakis 6 misiac, tez mi nikt nie wierzy, ze to koncówka :) ja przed ciażą wazyłam 58, teraz 64 i tez jestem wysoka, wiec maluch mi sie gubi, ale przez to, ze mało przybrałam skóre mam tak napietą, ze czsami jak mały kopie, to mam wrazenie, ze rozerwie mi skóre :) widzisz tak to jest, ze kazda z nas martwi sie czyms innym, i czasami są to zupełnie odmienne przypadki :) tak wiec, póki twój skarb daje o sobie znac, to mysle ze nie masz powodu do niepokoju :) a co do wielkosci brzuszka, to mi lekarz powiedział, ze jeszcze nie spotkałkobiety, której by ktos powiedział, ze ma brzuszek w sam raz, albo są za małe albo za duże, wiec z tego wynika, ze kazdy, bez wzgledu na gabarytu jest w sam raz ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nareszcie lipiec!!! teraz to już z górki. Jutro robię wielkie porządki. Sprzątam na całego i składamy łóżeczko i czekamy Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita kolejna lipcówka :) Aneczko krzysiu sliczniutki, moje tez powinno byc czarnulkiem bo oboje mamy ciemne wlosy, tylko ze ja mam brazowe oczy a mezu niebieskie, no chyba ze odziedziczy geny moich braci blondasów niebieskookich hehe Lalik - ja mam termin na 10 lipca. Rozmawialam ostatnio z ginem o cesarkach i powiedzial ze w polsce jest traktowane jeszcze tak ze po dwoch CC wskazane jest i trzecie, co wcale on nie uwaza za sluzne. W USA podobno po dwoch CC kieruja na nastepne tylko wtedy gdy blizna jest w lym stanie, inaczej rodza SN. Podal przyklad z naszego szpitala gdzie babka miala miec 3 CC, ale dzidzia sie tak pospieszyla ze nie zdazyli go zrobic i urodzila SN, bez zadnych komplikacji :) Aniu 1706 - mam pytanie gdzie rodzisz w wadowicach?? ja w sumie mieszkam w wadowicach ale pochodze ze stron suchej besk. i tam bede rodzic, o wadowicach slyszalam kiepskie opinie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, alez mi się dobrze dziś spało. :D A na sniadanko zrobilam sobie omleta z dzemem. Mniam! Musze jeszcze pojesc troche rzeczy,ktorych przy karmieniu raczej nie bede mogła... :) Fajnie ze juz lipiec, alez ten czas leci! I mam dziś urodzinki :D Tescie wczoraj wpadli - dostalam prezenciki i przyniesi nawet wlasne ciacho! TIRAMISU - uwielbiam je! Zobaczymy kiedy moj maluch zrobi mamie prezent i sie pokaze :D Ale jak na razie to jutro zaczynam dopiero 37 tydzien i musze jeszcze min tydzien wytrzymac, zeby ciaza byla uznana za donoszona Aneczka- Krzysiu jest przystojniak! śliczniutki ze hej! Gatuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wsiego naj ....z okazji urodzinek !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×