Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość Justyna 5X83
witam:) mezu zabral wczoraj kompa na nocke wiec sie nie moglam nad soba pouzalac:) laik, wspolczuje porodow:O widze ze w podobnym wieku dzieci ci sie rodzily:) tez za jakies 10 lat planuje trzecie:) dobrze bedzie popodgladac jak to sie sprawdza w zyciu:) samotna, gratuluje i tez wspolczuje:O mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz. ewunia i krzys slodziutcy:) wloski ewci rzeczywiscie zabojcze:) moje maluszki pewnie nieomieszkaja pozostac przy tatusiowym wygladzie. gabi ma tylko wlosy i stopy moje, chociaz moj maz uparcie mi wmawia, ze mam wlosy brazowe, a ja ciemna blondynka jestem. nawet nie wiecie jak to wscieka, jak w sklepie pokazuje mu probki farb do wlosow i wychodzi blond, a on mi wmawia, ze to braz... chcialabym zeby moje malenstwo mialo moje oczy i reszte po tacie, bo ja akurat brazowych oczu nie lubie(uraz po matce...) ale ze moj maz jest jakas tam czesc krwi hindusem, z jakiegos pradziada, to watpie, zeby to przeszlo. chociaz szwagrowi cora sie udala niebieskooka, a oni prawie jak blizniaki:) jeszcze raz napisze, odciagajcie w trakcie karmienia, bo maltretujecie piersi. ja przez to jedna rozciagnelam i jest troszke dluzsza niz druga i ma wiecej rozstepow. a tych rozstepow to mi teraz masakrycznie przybylo. najgorzej na biodrach i udach, ale i na brzuszku juz drugi sie pojawil. no i kocuk polarowy pod maluszka uchroni przed wycieraniem tych slicznych wloskow:) torba prawie spakowana, ale dla maluszka musze jeszcze cos dopakowac, jak nie uda mi sie wygrzebac ciuszkow na strychu to musze dokupic jakies kaftaniczki, czapeczke, skarpeteczki, jutro i tak do szczecina jade to zobaczymy, bo po lekarzu chce isc na ostatnie zakupy dla siebie, z okazji wyprzedarzy. wczoraj o 14 tesciu poszedl popilnowac placu... kolo 18 jechalismy na male zakupki, tesciowa naszykowala mu jakies jedzenie, bo mial siedziec do 21 i poszla do niego... skonczylo sie na tym, ze jak po godzinie wrocilismy tesciu zachlany byl juz w domu, a ona tam sama zostala... dzisiaj ma tesciowa imieniny, ale maz nie chce siedziec z zachlanym ojcem i o 16 idziemy pilnowac... ale mam juz ciepla wode:) i juz ma dobra temperature:) o kompieli moge sobie pomarzyc, bo z brodzika cieknie, wezme sobie tylko szybki prysznic, zeby sie w tym durnym szczecinie nie meczyc. kupilam sobie wczoraj klapki, ale na moje gigastopy nie bylo rozmiaru, najwiekszy 40, ale klapki to klapki i tak tylko do szpitala, bo glupio by mi bylo w tygryskach po korytarzu latac. teraz juz prawie ze moge jechac rodzic:) wczoraj sie nasprzatalam, chyba wstawimy lozeczko do pokoiku, zeby maluch w ciagu dnia sobie tam spal. bo mala lubi skakac po lozku i boje sie, ze mi tego szkraba zgniecie. tez boje sie jej reakcji, choc pokazuje juz jej zdjecia i opowiadam jak to bedzie jak dzidzia sie urodzi. tlumacze, ze ona tez wyszla z brzuszka i nawet pokazuje zdjecia z porodu, nie wiem czy cos lapie, ale ma czas, zeby sie nauczyc:) basiu, masakra z tym twoim lyzeczkowaniem, mnie na te 10-15 minut uspili, tyle ze ja mialam 3 miesieczna ciaze obumarla i wole nie myslec co sie tam dzialo w trakcie, jeszcze po kilku dniach jakies resztki ze mnie wypadaly:O stanika nie biore i ogolnie mi sie zle karmilo w tym odpinanym, bede nosic poprostu plytkie zwykle, szlafroka tez nie, bo tam na polozniczym upal, jeszcze nad koszulka mysle, ale jak cos fajnego znajde to kupie, jak nie, przemecze sie w szpitalnym. pozniej bede pewnie i tak w samych gatkach spala, bo i teraz tak robie, a jak bedzie zimno, to gore od pizamki. a teraz sobie ide pisarki, od wczoraj dwie strony zescie natworzyly:) i faktycznie, lipiec idzie pelna para. ja mam wrazenie, ze maluszek jest strasznie nisko, w szyjce czuje jakies takie klucio swedzenie. no i maluszek czasem mi sie tam poruszy i juz leki mam:) wazne ze ciepla woda jest, to przynajmniej brudni nie bedziemy:) a, wczoraj cos mi sie w krzyzu zaczelo dziac, jak sie schylalam, kilka razy zlapal mnie taki ostry przeszywajacy bol. a to juz tylko 3 tygodnie do terminu... na ostatnim usg w 31 tygodniu glowka wygladala na 32, kosc udowa, jako ze byla wygieta nozka i lekarzowi sie nie udalo jej calej zlapac, wyszla na 29 tydz. wagi, chociaz pytalam, nie umial mi podac. wody wiem tylko, bo pytalam, ze wzgledu na te rzadkie uplawy, byly w normie. lozysko I/II stopnia na przedniej scianie. i tego sie boje, bo pytalam o to lozysko przodujace, bo wiem, ze to wskazanie do cesarki, ale lekarz powiedzial, ze mam sie tym nie martwic. jutro sie dowiem, czy jestem zdrowa:) troszke sie boje, choc niby i dla moich i meza partnerow bylismy pierwsi, narkomanem nikt z nich nie byl, ale wszystko jest mozliwe:O mezus muruje, zobaczymy ile zrobi przez 4 godzinki:) aaa, bojowniki mi sie juz 4 raz tarly:O na szczescie w zlobku. tamte stare niestety w trakcie naszego wyjazdu do wrocka w wiekszosci popadaly, woda skisla, dwa tarla nie wyszly, zobaczymy co teraz bedzie. za to zakupilam sobie gupiki na allegro u pewnego milego pana, jako ze mial tego kupe, wrzucil mi do woreczka ciezarna, i mam cale akwarium w gupikach:) otoczona jestem dziecieciami:) no nic, trzeba cos porobic, bo juz godzine tu siedze. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
a, no i najlepszego z okazji urodzin madziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się pojawię w ten piękny lipcowy dzień. Widzę, że na topiku bardzo gwarno. Ja jescze nie urodziłam, to chyba wisienka o mnie wspomniała. No już 1 lipiec, przerażona jestem, z I USG wyszło mi na 15 lipca, ale z OM mam na 19 lipca. W tabelce jest termin z USG, nie chcę już zmieniać, tak jakoś bliżej to lepiej. No w środę wizyta u gina. Samotna gratuluję. Troszke sie wymęczyłas przy tym porodzie, no ale dobrze, że wszystko się szczęśliwie zakończyło. Witam nową lipcóweczkę. Lalik mam nadzieję, że teraz już poród będzie lżejszy niż te dwa wcześniejsze. W końcu minęło kilka lat. Istraa, Aneczka dzieciaczki są słodziutkie. Wcześniej oglądałam czerwcówek, ale dopiero tak mocno się wzruszyłam jak zobaczyłam \"nasze\" lipcowe. Madzik wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
witam, pierwsze dziecko rodziłam normalnie i wierzcie mi nie ma porównania o wiele szybciej się do siebie dochodzi niż po cesarce,a badania krwi się robi czy nie ma jakiegoś zakażenia jeśli już wody odeszły,a postępu porodu brak tak jak było u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, duuuzo milosci usmiechu no i pociechy z maluszka ktory lada moment rozgosci sie w waszym zyciu :) 🌻 wisienko - salon urody to jest to. ja ostatnio tez sie relaxowalam w wannie z piana, ojjj nie ma jak to wlasna wanna i kibelek ;) jak zlapie nastroj to maz mi wloski ufarbuje, wracam do mojego kochanego rudego ale na razie musze poczekac na odpowiedni humor bo jakos nie mam ochoty latac z farba na glowie ;) Justyna ja przy malej nie odciagalam pokarmu i mimo ze karmilam ja 18miesiecy to piersi mialam i mam ok. w prawdzie do B przedciazowego nie wrocily ale zgrabne C zostalo i mimo dlugiego karmienia spokojnie moglam bez cyckonosza latac bo biust nie ucierpial ;) Gosdan nie przerazaj sie, strach ma tylko wielkie oczy, lada moment przywitasz swojego maluszka i stwierdzisz ze nie bylo czego sie bac ;) Samotna no to widze ze mamy podobny poglad na cc. napisz mi czy dostalas moze jakies zalecenia co do cwiczen czy inne zalecenia na okres rekonwalescencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada- to fakt że szpital w Wadowicach ,ma kiepską opinie i mnóstwo dziewczyn rodzi w Suchej i tam sobie bardzo chwalą. Ja jednak będe rodzić w Wadowicach, bo mam tu dobrą znajomą położną i powiedziała ze jak by co żebym do niej dzwoniła a jakby nie dała rady być to powie innym że mam być pod specjalnym nadzorem ;) także jestem spokojniejsza trochę Madzik wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼 ❤️ 🌼 zdrowego, ślicznego bobaska, lekkiego porodu i dużo radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestemy juz w domu!!!!! obym juz nigdy w zyciu nie szla do szpitala tragedia jezeli chodzi o obsluge moja Gabrysia urodzila sie 27czerwca o 10 29 wazyla 3545 i miala 57 cm....teraz sobie smacznie spi w lozeczku ja tez chcialam sie polzoyc ale usnac wcale nie moge glowa mnie boli jeszcze dochodze do siebie ale niunia jest nawjazniejsza teraz.... sedrecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja rowniez cie witam ...i ciesze sie ze wiecej osob ma takie zdanie jak ja dotyczace cc.... pozatym u mni ok Julcia zaczela sie wiercic;)wiec jestem spokojniejsza ...sendii gratulacje i samego zdrowka dla slicznej corenki... pozadrowienia dla wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Sendi :) juz sie nie moglysmy doczekac na wiadomosc od Ciebie hehe ANiU 1706 to fakt ze znajoma dobra polozna to podstawa, tez bym za taka poszla:) ja powiedzmy ze zaklepalam sobie polozna, ale za pieniazki i tez mi przez to teraz razniej, a wogole to zaruje ze bedzie nas trojka, ja polozna i maz, i ze to oni beda odwalac robote a ja na wczasach 100 Lat dla Madzik !! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! mam pytanie czy to może być prawda, że gdy się jest w ciąży można mieć okres?! jakiś tydzień przed okresem miałam silny ból brzucha, jajnik prawy potem lewy bolące -nawet bardzo piersi- zdziwiłam się że to już tak szybko, bo od paru miesięcy mam regularny, ale natężenie bólu było silniejsze i ustało na kilka dni, potem znowu zaczęło wszystko boleć, ale tym razem czułam wyraźnie jajniki. Okres dostałam w terminie (14 dni od owulacji) ale kolejne zdziwienie, bo zorientowałam się, że krótki mniej obfity 2-3 dni (a zazwyczaj mam 4-5 + jeden dzień taka końcówka) i ciągnąca się już dwa dni końcówka (brunatny kolor) dzisiaj mnie trochę zaciągnęło rano, ale przeszło, od kilku dni czuję, że mam temperaturę i okropnie boli jak wstaję w okolicach kręgosłupa lędźwiowego. Od kilku tygodni brak ochoty na kochanie się i senność, zmęczenie. To może być ciąża?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłąm dzisiaj an zakupach i kupiłąm sobie fajnąkoszulke, która mam przerobi mi na ciażówke :) ciekawe jak wyjdize, ale mysle ze całkiem fajnie :) no i kupiłąm dwa staniczki z microfibre, takie sportowe w Gatta. pomysł podsuneła mi kolezanka któa tak karmiła. super trzyamja biuscik, rosna trazem z nimn, i jedno podsuniecie miseczki do góry i mozna karmic :) madzik wszysktkiego najlepszego 🌼 🌼 wisienka no ja tez uwielbiam takie domowe salony pięknosci :) a samopoczucie mam przy tym pierwszorzędne! ciaża nie ciaża, w koncu jestesmy kobietkami i tak tez powinnismy sie czuc :0 zawsze pieknie w swojej skórze :) sendi witaj z powrotem!!! jak tylkeo bedizesz miała chwilke opisz wszystko co i jak :) matylda, faktycmnie okres moze pojawic sie jeszcze pare razy i jest mniej obfity, moja znajoma tak miała :) najlepiej zrób teścik i bedziesz wszystko wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam was za te błedy. ale pisze zawsze jak z karabinu i nigdy nie nie sprawdzam co napociłąm :) a wiem, ze ledwo sie to potem da doczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lipcoweczki już pelną gebą :-) gratulacje dla wszystkich świezych mam :-) Aneczko dokladnie u tego gościa chcemy kupić wózek tyle, że przez allegro też z fotelikiem, tyle że na kołach dmuchanych. Jutro zamawiam granatowo-niebieski, tyle, że teraz sie zastanawiam nad tymi kołami, czy lepsze dmuchane, czy piankowe no i czy na paskach czy wachaczach??? co do mlecznej rzeki, to czekam z niecierpliwościa na laktator, rzeby troche cycą ulzyć. Mała je dużo ale i tak wieczorem cyce mi odpadają. Leje się z nich generalnie strumieniami, nie wspomnę o fontannie przy jedzeniu. Ale to dobrze, bo niunia nie głodna. Cały czas się zamartwiałam, że mam mały biust, więc mleka bedzie niewiele a tu taka wielka mleczna dolina. przy okazji wkładki laktacyjne cannpola są do bani, chłonnośc zerowa i jeszcze mnie uczuliły. Bella są fajnę tylko troszkę grubawe, ale przynajmniej chłonne.Zamierzam jeszcze chicco wypróbować, bo słyszałam, że dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi najwazniejsze ze juz jestescie w domku. Ucalowania dla Gabrysi, jak znajdziesz chwile to wrzuc fotki i zdaj relacje jak znajdujesz cc. Matylda okres moze byc do 4miesiaca nawet. moje 3znajome mialy takie plamienia a la okres skape i krotkie no i nie wiedzialy ze sa w ciazy, jedna to dopiero w 17tyg przy rutynowej corocznej wizycie u ginka sie dowiedziala :D mysle ze test najszybciej rozwieje twoje watpliwosci Istraa - my mamy paski - idealnie idzie wozeczkiem pobujac no i paski idzie regulowac jesli mocniej zepniesz to wtedy jak jedziesz nic sie nie kiwa, jak zepniesz luzniej to wtedy buja sie nawet jak jedziesz. wzielismy kola piankowe bo to cos ok 2.5-3kg mniej niz pompowane. Poza tym pompowane sa bardziej awaryjne (tak twierdza znajomi) i mozna zlapac gume na spacerze wiec zawsze pompke musisz ze soba miec. piankowe ponoc przy bardzo duzych mrozach twardnieja no ale wiadomo ze jak bedzie bardzo bardzo mrozno to z wozkiem na spacery nikt smigal nie bedzie ;) moi znajomi maja bartatine wlasnie w takiej opcji jak nasza i bardzo sobie chwala :) a facio jest bardzo kompetentny i kitu nie wcisnie. my mamy niebiesko granatowy ale z zoltymi wstaweczkami (takie pionowe paseczki na budce i pozniej na spacerowce); w kazdym badz razie mysle ze bedziesz z bartatiny zadowolona, naszemu Krzysiowi sie juz spodobala i poobiednia drzemke sobie w niej juz codziennie ucina :) zazdroszcze ci ilosci mleka. ja walczylam i to bardzo zeby mi nie zaniklo, nawet mi kolezanka przywozila do centrum dojarke elektryczna medeli (dzieki Agna29 jesli to czytasz!!!), pokarm udalo mi sie utrzymac ale laktatorem jak sciagam to gora 100ml na raz. maly ladnie wciaga i chyba nie jest glodny skoro pozniej ladnie spi. tak sobie mysle ze ja moze mam jakas blokade psychiczna bo laktatorem nic nie idzie a jak Krzys sie budzi to mnie od razu zalewa... jak juz bedziesz miala laktator to zobacz ile odciagasz na raz, bede wdzieczna!!! Basiu czy gatta ma duza rozpietosc w rozmiarowce?? myslisz ze jest szansa na miseczke duze D albo E?? ja mam stanik do karmienia D i juz w niego nie wchodze a znowu mam jeden od sis ze stanow C i jest jeszcze dobry. no i jak cenowo to wychodzi?? chetnie bym sobie taki czarny kupila bo drazni mnie wystawanie bialych tudziez bezowych ramiaczek stanikowych spod ciemnych bluzek ;) jesli idzie o wkladki laktacyjne to ultracienkie Gerber sa calkiem ok jesli idzie o chlonnosc ale juz nie koniecznie jesli idzie o ksztalt. mam tez johnsona ale odnosze nieodparte wrazenie ze jak mi cos z piersi pokapie to one sie przylepiaja i mnie skutecznie zniechecily. smialo za to moge polecic wkladki laktacyjne z medeli. kolezanka ze szpitala dala mi na sprobowanie i jednym slowem rewelacja, nie znac ze ma sie wkladke w staniku, nic sie nie przesuwa ani nie przemaka tylko ta cena :( 30szt kosztuje ok 30zl niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info aneczka, jak już doczekam siię na to cudo z aventu to pościągam i zobaczymy. mnie w szpitalu musiala siostra sciągnąc raz mleko bo taki był nawal. myslałam, że się z bólu z kicham jak mnie gniotla. na szczęście tylko raz mi się to zdarzylo. A teraz jak nadchodzi pora karmienia to mleko też samo leci. i sorka za wielki błąd w poprzedim poście odnośnie słowa żeby.Wstyd,wstyd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ja kupiłam sobie cos takiego tylko w kolorzeczarnym i cielistym http://sklep.gatta.pl/gatta/product_info.php?cPath=&products_id=5829&combo=tak na zdjeciu tak nie widac, ale te staniczki sa super wyprofilowane no i są z mikro włókna wiec skóra oddycha, chociaz przylegha do ciała. rozmiarówka jest od S do XL (tak jest na opakowaniu) a na stronie jest od S do L, wiec nie wiem w sumie, czy XL mozna dostac http://sklep.gatta.pl/gatta/bielizna.php ja kupiłąm L, chociaz mierzyłąm M i gdybym kupowała na teraz i do ćwiczen, to bym pewnie kupiłą mniejszy, ale L tez jest mi w sumie dobry, a biust podrosnie troszke, no i slicznie wyglada w tych staniczkach :) normalnie nosze 75C, teraz 75 D, albo 80 C, w sumie za bardzo biuscik mi nie urusł. nie wiem, czy L nie byłaby ci przyciasnawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za wszytskie życzenia :D Wpadła do mnas moja mama z zyczeniami, przyniosla prezenciki - w tym dwa body dla malucha :P, posiedziała,poopowiadala jak to bylo jak bylam mala ja i moja siostra itp. I mowila, ze jak dzici sa takie malusienkie to najwspanialszy okres, choc czasem męczący :) Na obiadek zrobilam dzis po raz 1 w zyciu pizze - od poczatku do konca, tzn zaczynajac od robienia wlasnego ciasta pizzowego z drozdzy :D I wyszlo pyszne :) Chociaz troche czasu to zajmuje... Oj , Mała dostała czkawki po brzoskwinkach :P LEce sie polozyyc i troch e poodpoczywac, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tutaj zobaczyć czy są jakieś maluszki juz lipcowe. Ja mam termin na sierpien.Podczytuje i mam pytanie Aneczka1979 jaki dokładnie massz ten wózeczek?? Zrobiłabys zdjatko??Bo ja kupiłam ten JEDO i chce zobaczyc czy jest podobny i czym sie różni.Jak sie sprawuje??Czy jest wygodny?? Chciałam dokupic pościel do tego wózka ale nie wiem...POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i gratuluje juz dzidziusi.Czekam na wieści o kolejnych lipcowycH maluszkach.Łatwych porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do świeżo upieczonych mamus :) dziewczyny, czy uważacie, ze warto jednak przed porodem zaopatrzyc sie w laktator? chciałąm poczekac, ale z tego co piszecie okazuje sie, ze najbardziej potrzebny jest juz w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu - wybacz, ze wypytuje cie do znudzenia, ale gdzie kupilas te staniki Gatta? Cena jest super, no i pomysl wydaje sie niezly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu no mi z pewnoscia potrzeba XL bo 108 to mam jak piersi puste, jak nabiora to smiga i do 112 :) jesli idzie o laktator przy corce nie byl mi potrzebny w szpitalu a dopiero jak wracalam do pracy, przy malym odciagalam pokarm od 2doby po cc bo musialam za wszelka cene utrzymac pokarm a byla opcja ze dopiero po 3tyg od porodu bede karmila (a tu niespodziajka po 10dniach od cc juz zaczelam). ze stresu po tygodniu zaczal mi zanikac pokarm ale udalo sie rozbudzic dojarka medelik no i teraz mleka mi nie brakuje. aha no i mam porownianie AVENT ISIS i MEDELA HARMONY no i zdecydowanie polecam avent, medela sciagalam znacznie mniej pokarmu i znacznie wolniej odciaganie szlo. cenowo porownywalnie ale jakby co to nie kuscie sie na medele, avent jednak gwarantuje mniej bolesne i szybsze odciaganie Aniusiek - ja mam jedo bartatina classic kolor wg ich numeracji to 53-03-86 takze sprawdz w katalogu, a od gory wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/175e8e1a57ffc161.html niestety nie mam jak zrobic teraz foty bo padly akumulatorki od ilsoci dzisiejszych fotencji ;) aha tak jak pisalam mamy opcje pasy i kola piankowe, z fotelikiem samochodowym :) Istraa z ta pora karmienia mam identycznie, jak mijaja w dzien 2 godziny (w sumie karmie czesto ale tak mi kazali lekarze) to zawory przepuszczaja :) w nocy karmie co 4godz tyle ze nie zawsze maly sie obudzi i np dzisiaj maz sie obudzil zalany bo zona sie wziela i przytulila :P smial sie tylko ze tyle witamin sie zmarnowalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik te staniczki tez kupiłam w Factory w Outlecie w sklepie firmowym Gatty :) zaciągneła mnie tam dzisiaj siostrzyczka :) zapłaciłam za dwa 38 zł (po 19 zł wyszło), a z rozmiarami nie było problemów :) tylko popros, bo na wieszaku były tylko M a okazało sie, ze wieksze były schowane :) spróbuj sobie, były jeszcze na cienkich ramiaczkach, no ale nam musi podtrzymywac biuscik przy karmieniu, wiec zdecydowałam sie na grube ramiączka :) przy karmieniu podciagniesz troszke w góre i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZU aneczko pomyliłam sie bo pisałam coś innego a myślalam o czymś innym. Ja kupiłam Roana a chciałam porównać JEDO. Sorki ale jestem rozkojarzona bo niedawno ze szpitala wyszłam. Ps.sliczny ten twój maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki..ale dziś tłoczno,ja dopiero teraz wzięłam się za czytanie... ale śliczne dzieci się rodzą...Ewunia i Krzyś to takie śliczne bobaski.. ja jeszcze nie spakowałam torby ale zrobię to już w tym tygodniu,teraz jestem na etapie prania i prasowania..zostało mi tylko 3 tygodnie,mam nadzieję że to szybciej nie nastąpi bo jestem jeszcze nie przygotowana... mężuś mnie właśnie wkurzył i próbuje mnie przeprosić ale ja nie mam ochoty na jego przeprosiny... aha..madzik wszystkiego najlepszego..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki chcialam wszytkiem zyczyc milej nocki ...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sendi gratuluję, nikt nie wpisał Ciebie, to ja to robię. moja aktualizacja : Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...39......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.39…....07.07.07….+14 Myszka1975....Bożena....31.....Katowice.....39......08.0 7.07..+14synuś Anulka78........Ania........29.....Szczecin.....39...... 09.07.07......+18 córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..38.....1 0.07.07......+16 Asiulek78.......Asia........28......Wrocław.....38.....1 0.07.07…..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok...... 38....11.07.07…..+2 kaliope_82...Martyna.....25....śląskie..........38. ...11.07.07....syn nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........38.....13.0 7.07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....38....1 5.07.07.....+17...S sosim.........Marzena....30.....WROCŁAW.....37.....17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola...........26......śląskie.........37.. ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila..........27......wielkopolskie..37....1 8.07.07....+16 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29......Włocławek....37.....22.07 .07..+14 chłopczyk marylka2007.Monika.....24......śląsk...........38....9.0 7/.22 .07.07.....+17Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....37.....23. 07.07.....+3 Ania1706......Ania......22......Wadowice.....37.....23. 07.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31......Lubelskie.......37....23. 07.07……+7 córka Lalik............Jola......35..... ? ......36,4..24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......36.....25.0 7.07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin.......36.....25.07.07…. + 15 s? wisienka23....Ania......23......podkarpackie.36.... 25.07.07...+16 synek jumik..........Justyna..34.....śląskie...........36..... 27.07.07…… +10 synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........36.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.......25.....Wrocław.......36.....29 07.07..+6.synek madzik80.....Magda.....26.....Wrocław.......36.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950........49.......cc istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.......54........sn Dviki............????????.....23.06.07.....14.15.....2950.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.......54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750.......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech...26.06.07...8.25......3280.......55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545........57.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratuluję dzieciaczków! Ależ macie fajnie że jesteście już po. Ewusia i Krzyś są prześliczni, czekamy na kolejne fotki. Będę musiałą też się tam \"wpisać\" żeby w przyszłości pokazać wam trochę fotek. Samotna, współczuję ci tego zmuszania do sn! Ale macie tempo pisania, miło się czyta! Ja dziś wzięłam ostatnią dawkę antybiotyku, mam teraz 2dni na szybka rekonwalescencję bo na środę mam zaplanowane cc. Kochane nie straszcie! Po pierwszej cc jakoś tak w miarę sprawnie doszłam do siebie i bardzo bym chciała żeby tym razem nie było gorzej. Odwrotu już nie ma ! Lalik, mam nadzieję że tym razem już pójdzie gładko. Sendi, fajnie że już wróciłaś, w ogóle fajnie że jesteście ! Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak popatrzylam na nasza tabelke i widze ze zaczal sie goracy okres bo mnostow z was ma termin na najblizsze 2tygodnie. Teraz to juz worek z dzieciaczkami sie rozwiaze :) moja znajoma juz przenosila 4dni a do szpitala mimo ze ma sierowanie nie przyjeli jej bo strajk i tylko z bolami na oddzial biora. biedna sprzata, po schodach gania, meza wykorzystuje i nic. przy 1 dziecku tez tak miala po tych cudach fenoterolach dlatego m.in dziwilam sie ze Istraa tak szybko poleciala na porodowke ;) no ale przynajmniej Ewunia juz jest w ramionach mamy :) Stonka czyli co jutro do szpitala a we wtorek ciecie i Twoje malenstwo tez juz bedzie w ramionach??? powodzenia zycze i lepszych wspomnien pocesarkowych niz mam ja i reszta dziewczyn. Wisienko ja akurat bralam i biore feminatalN przy corce tez bralam to samo, ale z tego co mowil spec od nieplodnosci ponoc najlepszy na rynku (ale i najdrozszy) jest ELEVIT. polozna mowila mi ze super dla matek karmiacych sa wit. NEW LIFE i POLA ZIELENI ale to tylko u dystrybutorow mozna kupic a ja do takich lekow nie mam przekonania. Jesli idzie o wypadanie wlosow to jest ono nieuniknione - w ciazy jest wiecej hormonow i wlosy nie wypadaja a po ciazy kiedy poziom hormonow spada to tracimy te wlosy co mialy wypasc przez te miesiace ciazowe. ja ratowalam sie po pierwszej ciazy i vichy i szamponem fitobioginowym ze sxhwarzkopf\'a ale teraz i gin i moja znajoma fryzjerka mi uswiadomili ze jak wypadna te ktore mam stracic to wtedy wszyzstko sie juz normuje. a ja glupia na vichy kase wydawalam ;) Malwinistka ty lepiej torbe pakuj bo 2tyg przed terminem z om czy usg to juz jest dziecko rodzone o czasie i nie wiadomo kiedy cie bole zlapia, chyba lepiej zebys torbe spakowala sama niz ma to robic maz albo i tesciowa ;) no dobra sniadanko zjedzone wiec ide sobie jeszcze podrzemac poki Krzys spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no i zaczęłam 37 tydzień, jutro odstawiam fenoterol... Rozwarcie było już na 2 palce, więc zobaczymy ile jeszcze wytrzymam :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×