Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

aaa no i brakuje mi w torbie biustonosza do karmienia, zmierzylam juz kilkanascie i spasowal tylko jeden tylko niestety brak rozmiaru mierzylam 75D i jest za maly a na wiekszy juz czekam kilka tygodni :( smieszne to jest ale te otwory w biustonoszach sa w zlych miejscach, moje sutki sa za wysoko i noormalnie je material zaslania hehe, na dodatek zostaje mi bezszwowy ktory sie uklada sam, bo te z szyciem zawsze jakos tak odstaja dziwnie...nie wiedzialam ze to taki problem z zakupem hehe zostaje mi tylko chyba zwykly biustonosz bezszwowy i bez fiszbin...trzeba sobie jakos radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
Madzik nie ma problemu ...dla kazdego to kiedys byla magia ...;) a co do ilosci to zalezy ja mam kaftanikow z 15 szt tyle zee roznego rozmiaru i roznej grubosci ..tak samo z koszulkami ;) wiesz takiej dzidzi czesto sie ulewa wiec jak nie chcesz ciagle prac ;) to troszku trzeba tego nazbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Lalik to ja nie mam tyle kaftaników:( ale to dlatego ze moja mama mowi ze nie potrzeba, ze sie wypierze i szybko wyschnie...no coz najwyzej mezulek bedzie mial wychodne na zakupy:) aaa ja traktuje koszulki jako te ktore sa wiazane z boku takie z cieniutkiej bawelny (moja mama przy moim rodzenstwie takich uzywala), a kaftaniki jako te zapinane na guiczki z przodu i ciut grubsze... ale w sumie jak sobie pomsyle ze przy tych upalach to chyba tylko sie zaklada albo jedno albo drugie, czy koszulka a pozniej kaftanik jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja mam 4 śpiochy i 5 kaftaników w rozm 56. tyle w zupełności wystarczy, bo maluch szybko rośnie a prać i tak tzreba na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
istra ja 56 tez nie mam wiecej niz 6 czesc to 62 i 68 ...pisalam ogolnie ile mam spiochow na 56 tez mam 6 szt i wsumie tych malusich powinno wystarczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo istra to ja mam podobnie tylko ze 56 mam 1,2 szt a reszta 62, obawiam sie ze male bedzie duze wiec 56 nie kupowalam za duzo, tydzien temu mialo 3,40kg !!wiec moge pominac ten rozmiar hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
Blada nie spiesz sie z dokupowywaniem poniewaz jeli masz pare szt w jednym rozmiarze powinno ci straczyc a co do upalow powiem ci ze ciezko mi stwierdzic coprawda moja corka urodzila sie w maju ale takich upalow niebylo ...jak zaczely sie upaly nie byla juz noworodkiem wiec w upalne dni starczalo body i jakas pieluszka narzucona..dzidzi powyzej miesiaca znacznie lepiej reguluje juz swoja temperaturka (chodzi o to ze nie wychladza sie jak naoworodek) na moje ok jak jest 32 stpoopnie to wystarczy kaftaniczek ...ale jak pisalam nie jestem pewna ...sdama bede sie uczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
Blada na kiedy masz termin?????bo jeszcze mi sie wsio miesza dzis za duzo poczytalam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
wisieka ja tez tak jak ty tyle ze pod pajacyki przygotowalam jeszcze body.... i pieluche tetrowa do zarzucenia jakby bylo wietrznie...pozatym do szpitala mala wyprawke ktora zostaje u nich (koszulka kaftanika spiochy i czapka) takie sa zasady w szpitalu w Wolominie) a tam mam zaplanowane ciecie i wiem ze po porodzie ubieraja w to dzidzie a poniej ubranka zostaja u nich w darze:)) a co do takich ubranek pewnie ze sa dobre i naprawde za male pieniazki mozna miec fajne ciuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istraa zgadzam sie z laik :0 nam połozna mówiła, aby zmieniac bok, bo dziecko moze dostac surczu szyjki. ja szczerze mówiąc zdziwiłąm sie ze dziecko sie na boku ukłąda a nie na plecach, ale faktycznie dziecko sie wtesy nie zachłyśnie, szczególnie jak nie ma jeszcze dorbze wykształconych zwietracz w przełyku :) a figurki gratuluję! ja właśnie ogladałam jakąs reklame, a tam babeczka smigała z super liniaw stroju kąpielowym i zastanawaiłam sie, ile bede musiałą pracowac na taki wygląd ;) a malutka przepiękna!!!! szczególnie te włoski, wyglada jak aniołek!!! madzik ja szukałam staników wszedzie, w Factory nie ma, w Triumfie są okropne i generalnie jest problem z rozmiarai, w koncu kupiłąm na targu jeden, zeby był :) moze w internecie sobie jakis droższy zamówie, ale strach, ze z romiarem nie trafie :) lalik przyznam, ze odkąd trafiłąm na to forum wiele moich wątpliwosci sie rozwiało i to, co wydawało mi sie niepokojące okazało sie fałszywym alarmem :) mam nadzieje, ze też bedziemy potrafiły cie uspokoic, choc na tym USG nie bardzo sie znam ;) lalik a dopisałas sie juz do tabelki? jezeli nie, to zrób to koniecznie :):):) co do ciuszkó w rozmiarze 56 to tez mam malutko, bo boje sie, ze mały bedzie wielki i w ogóle w nich nie pochodzi. zreszta w razie czego wysle kogos do sklepu, w koncu teraz tyle tego wszystkiego, ze mysle, ze nie bedzie problemu aby cos w razie czego dokupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
Basiu_81 co do dopisywania sie do listy nie mam zielonego pojecia jak to zrobic :).... a co do moich wątpliwosci co do USG to wiem ze AFI to ilosc wod plodowych a 8 to ich dolna granica wiec wiem ze mam ich malo ...myslalam ze moze ktoras z was na tym etapie ciazy tez tak miala ... bo roznie o tym piszą jedni zeby sie przejac drudzy ze w 35 tc to juz prawie norma..ale wsumie lekarz zalecil tylko to ktg wiec chyba nie jest zle;) a co do stanikow dziewczyny...powiem wam ze mona kupic i niedrogo w marketach na tych stoiskach dla dzieci wiem ze na sto procent cerfurr ma i anchuan ;) pozatym rozmawiam z polozna jak bylam ogladac oddzial polozniczy i powiedzia mi ze tak naprawde na poczatku karmienia malo ktora kobietka to uzywa ...przynajmniej na oddziale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
Wisienka ja poza wypraka musze zabrac komplet podstawowych kosmetykow ktore o ile zrozumialam tez tam zostaja ..pampersy to norma papier ..ale wsumie warto bo pojezdzilam trochu po szpitalach w warszawie i wolomin naprawde sie wyroznia ..zreszta duzo kobietek z wawy tam lezalo jak bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna gratulacje!!!!!!!!!!!! Ja też już chcę :) :) Istra-Ewunia jest prześliczna i przesłodka!! Witaj Lalik :) :) Szkoda, że tak późno na nas natrafiłaś :(. Odnośnie AFI to znalazłam coś takiego: AFI (amniotic fluid index) objetość płynu owodniowego (index Phelana) to suma przestrzeni płynowych w czterech kwadrantach macicy, mierzona w wymiarze AP, bez części drobnych, wyrażona w cm. Norma w ośrodku Poradni Perinatologii i Kardiologii Perinatalnej: 5-20 cm. Urodzinki mężulka udane :). Teraz pozwoliłam mu oglądać meczyk ;), w końcu ma święto i niech robi co tylko zechce ;) Kupiliśmy dzisiaj wkładkę redukcyjną do fotelika (fotelik mam od siostry, kiedyś sprzedawali bez wkładek). Muszę przyznać że idealnie pasuje do fotelika i rozmiarowo i kolorystycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalik
Witaj Anulka rowniez... ja mam afi 8 wiec tak jak mi powiedzial w dolnej granicy ale co tam kazal mi duzo pic;) od kilku dni poo 4ry litry plynow pije ...w srode kolejne usg wiec bede wiedziec czy cos to dalo .. najlepsze zyczonka dla meza ;) ja wlasnie na mojego czekam o 23 ma byc ...tydzien go nie widzialm;) oj bedzie sie dzialo;) ale wkoncu nudzic sie nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na tabelke rozpakowanych mamus i gora cc, mam nadzieje ze te co planuja rodzic same beda mialy szybkie i malo bolesne porody i jednak SN bedzie wiodlo prym Samotna - GRATULACJE, wpadnij i zdaj relacje z cc jak znajdziesz chwile Istraa alez Ewunia slodziak!!! no i jakie ma kedziorki!!!! widze ze obydwie dochodzimy szybko do siebie :) tyle ze moj brzuszek jeszcze jest ale co sie dziwic 117 cm to nie taka prosta sprawa zeby calkowicie znikl ;) wozeczek kupilismy w sklepie DUDEK na rogu ulicy dzielnej i okopowej, bardzo kompetentny sprzedawca no i duzy wybor kolorow od reki. moim zdaniem oferta b.dobra i nie trzeba czekac tylko jedziesz z pieniazkami wybierasz i pakujesz do samochodu :) facio ma ok 20kolorow od reki, sprzedaje tez na allegro podaje linka gdybys sie zdecydowala kupowac online http://www.allegro.pl/item208125374_bartatina_model_2007_fotel_super_cena_warszawa.html wozek nie ma przekladanej raczki ale spacerowke i gondole mozna montowac i przodem i tylem, niestety z tych wozkow glebokich nie znalazlam nic z przekladana raczka. na razie w prawdzie wozeczkiem tylko po domku smigam ale biorac pod uwage wielkosc naszego mieszkania to wozeczek jest zwrotny no i przede wszustkim w wersji kola piankowe wcale nie jest taki ciezki. malego ukladam na zmiane na roznych boczkach, klade tez na wznak ale z glowka na rozne strony, sporo klade go na brzuszek (ja leze w pozycji pol siedzacej a on na mnie) , nie martw sie splaszczeniem glowki, jak bedziesz Ewcie przekladala to nic takiego sie nie stanie. Lalik no ot widze ze mialas cesarkowego pecha. u mnie oprocz pierwszych bolesci jakos to przeszlo, nie mialam fakt czasu na rozczulanie sie nad soba totalnie i licze ze juz nic sie nie pokomplikuje. Zycze zeby ta 3cesarka byla juz przyjemnejsza!! Madzik nasz maly niestety straszny zmarzlak no i zgodnie z zaleceniami lekarskimi co do wczesniakow trzymam go ubranego bardzo cieplo az sie dziwie ze nie jest zapocony ale wystarcyz brak jednego kocyka a on juz ma czkawke. zakladam mu kaftanik i na to pajacyk (wsyzstko na dlugi rekaw), obowiazkowo skarpetki i w rozek a na to jeszcze otulenie kocykiem. normalnie to wystarczyloby body na krotki rekaw i pajacyk ale cooooz, zapewniamjeszcze mlodemu cieplarke bo tak neonatolog przykazala jeszcze przez conajmniej tydzien. Blada mi polozna odradzila biustonosze do karmienia gdzie odpina sie tylko czesc bo ponoc ta gorna ramka zly nacisk ma na piers i zatykaja sie kanaliki i zle to wplywa na laktacje. polecala za to takie cyckonosze gdzie odpina sie cala miseczka, niestety sa sporo drozsze ale jesli mowia ze lepsze to jak tylko maly bedzie mogl zostac pod czyjas opieka w domu to skocze i takowy nabede. ja rozmiar nosze juz E no i ciekawe czy na tym sie skonczy ;) ja o ilosci wypowiadala sie nie bede bo mam sporo po corci a jeszcze sis przyslala odpowiednia porcje w paczkach, mam tego tyle ze spokojnie pranie moge robic co pare dni, jedynie brakuje mi takich malusich pajacykow bo w tych na 56 Krzys sie jeszcze topi a tych na rozmiar 50 i dla wczesniakow do 4kg mam kilka a rozne wypadki przy przewijaniu sie zdarzaja ;) stwierdzilam ze przy dziewczynce toaleta jest duuuzo latwiejsza i przysparza mniej niespodzianek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że może pomóc picie dużej ilości płynów :). Trzymam kciuki! A tak w ogóle to ty prawdziwa Matka Polka jesteś - 3 ciąża:) :). Zauważyłam, że pomimo iż mamy różne terminy porodu to dużo porodów (zaplanowanych) będzie w okolicy 10 lipca! No ja mam termin na 9 lipca :). Przepowiadają mi niektórzy, że urodzę 1 lipca :). No ale nic na to nie wskazuje, zero skurczy, samopoczucie superaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa_
hej mam pytanie tak was czasem poczytuje . no i pytanie co oznacza np +4 +15 +6 chodzi mi o te liczby w aszej tabelce:) Pozdrawiam serdecznie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria-te ostatnie cyferki w tabelce to ilość kilogramów jaka nam przybyła od początku ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a tam matka polka chcielismy ta dzidzie strasznie ...i powiem ci ze dzis z poerspektywy czasu jakbym wiedziala jakie sa zagrozenia przy 3 cc pewnie jeszcze raz bym sie zastanowila.. ale co tam trzeba isc za ciosem ..a mam prosbe aniulak mozesz mnie dopisac do tej listy bo nie wiem jak to zrobic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa_
aaaaaaaa Anulka78 dzieki sliczne za odpowedz, myslalam juz nad tym kiedys ale teraz sie odwarzyylam zapytac. Pozdrawiam:) :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce mamy następujące dane: nik...imię.....wiek....miasto.........tydzień ciąży. ...termin porodu z OM.... kilogramki słodkie jakie nam przybyły i przewidywana płeć dzidziusia Podaj dane to dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick Lalik...imie Jola....wiek 35 ...36,4 tc ...tp 24.07.2007....+17 corka Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego rozczulania sie to nie tak opisalam jak bylo ...tez nie mialam czasu syn mial 3 latka corka sie urodzila wiec nie bardzo byl czas .... ale to byly inne czasy i wsumie mam nadzieje ze wiele sie zmienilo ... chcialam tylko to opisac zeby przestrzec kobietki ...ktore chca placic za cc z czym to sie moze wiazac... nie mialam pojecia ze trzy cc to juz np. wskazanie do podwiazania jajnikow... tak naprwde roznie jest w zyciu i nigdy bym sie tak nie dala okaleczyc ... pozarwaiam ;) albo ze bede musiala raz w tygodniu latac na usg i mierzyc szerokosc blizny bo mino ze minelo 12 lat to blizna moze sie rozejsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi79..........Karla.....27.....Warszawa.....40......0 1.07.07... +6 C Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...39......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.39…....07.07.07….+14 Myszka1975....Bożena....31.....Katowice.....39......08.0 7.07..+14synuś Anulka78........Ania........29.....Szczecin.....39...... 09.07.07......+18 córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..38.....1 0.07.07......+16 Asiulek78.......Asia........28......Wrocław.....38.....1 0.07.07…..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok...... 38....11.07.07…..+2 kaliope_82...Martyna.....25....śląskie..........38. ...11.07.07....syn nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........38.....13.0 7.07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....38....1 5.07.07.....+17...S sosim.........Marzena....30.....WROCŁAW.....37.....17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola...........26......śląskie.........37.. ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila..........27......wielkopolskie..37....1 8.07.07....+16 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29......Włocławek....37.....22.07 .07..+14 chłopczyk marylka2007.Monika.....24......śląsk...........37.....22 .07.07.....+16 Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....37.....23. 07.07.....+3 Ania1706......Ania......22......Wadowice.....37.....23. 07.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31......Lubelskie.......37....23. 07.07……+7 córka Lalik............Jola......35..... ? ......36,4..24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......36.....25.0 7.07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin.......36.....25.07.07…. + 15 s? wisienka23....Ania......23......podkarpackie.36.... 25.07.07...+16 synek jumik..........Justyna..34.....śląskie...........36..... 27.07.07…… +10 synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........36.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.......25.....Wrocław.......36.....29 07.07..+6.synek madzik80.....Magda.....26.....Wrocław.......36.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ..49.......cc istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54.......sn Dviki............????????.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55.......sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54......cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52.......cc sendi79...?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????? s-a-m-o-t-n-a...Wojciech...26.06.07...8.25......3280.... ...55........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik u nas lekarze mowia o zagrozeniach dopiero przy 4cc opnoc 3 sa calkowicie ok ale wiecej juz sie miec nie powinno bo cos tam z macica sie moze zrobic. ja patrzac z perspektywy czasu mimo wady Krzysia i operacji jaka przeszedl tudziez calego tego koszmaru jestem pewna ze gdybym stranela przed decyzja o ciazy jeszcze raz nawet znajac opcje problemowa to i tak bym sie na nia zdecydowala. wiecie co irytuje mnie ze nie moge z malym wyjsc na spacer, mamy czekac do przyszlego weekendu conajmniej :( pogoda u nas rewelacyjne ni to goraco ni to chlodno w sam raz na spacerki a my w domu uziemieni jestesmy. gosci nie przyjmujemy (tylko dziadkowie widzieli malego) bo w sumie sie obawiamy. lekarka powiedziala ze nie ma w pelni wyksztalconego ukladu immunologicznego i leiej nie ryzykowac. zreszta z tymi odwiedzinami to calkiem dobrze wyszlo bo przynajmniej mamy czas dla naszej rodzinki a nie ciagle drzwi by sie nie zamykaly. to ja tez sie pochwale naszym synalkiem fota naszego Krzysia w dniu powrotu ze szpitala czyli rowno 2tygodniowego :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d7bb19d2aa21c3e.html i jeszcze jedna z wczoraj, nawet udalo mi sie zlapac ze smokiem ktory nie usiedzi w buzi dluzej niz 5sekund :) odkad mlody poznal cyca smok przestal istniec i wzbudza odruch wymiotny ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfb6fb6988da00ba.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik podaj jeszcze miasto to przy okazji poprawię tabelke bo coś krzywawo wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi79..........Karla.....27.....Warszawa.....40......0 1.07.07... +6 C Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...39......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.39…....07.07.07….+14 Myszka1975....Bożena....31.....Katowice.....39......08.0 7.07..+14synuś Anulka78........Ania........29.....Szczecin.....39...... 09.07.07......+18 córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..38.....1 0.07.07......+16 Asiulek78.......Asia........28......Wrocław.....38.....1 0.07.07…..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok...... 38....11.07.07…..+2 kaliope_82...Martyna.....25....śląskie..........38. ...11.07.07....syn nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........38.....13.0 7.07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....38....1 5.07.07.....+17...S sosim.........Marzena....30.....WROCŁAW.....37.....17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola...........26......śląskie.........37.. ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila..........27......wielkopolskie..37....1 8.07.07....+16 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29......Włocławek....37.....22.07 .07..+14 chłopczyk marylka2007.Monika.....24......śląsk...........37.....22 .07.07.....+16 Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....37.....23. 07.07.....+3 Ania1706......Ania......22......Wadowice.....37.....23. 07.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31......Lubelskie.......37....23. 07.07……+7 córka Lalik............Jola......35..... Ząbki...........36,4..24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......36.....25.0 7.07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin.......36.....25.07.07…. + 15 s? wisienka23....Ania......23......podkarpackie.36.... 25.07.07...+16 synek jumik..........Justyna..34.....śląskie...........36..... 27.07.07…… +10 synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........36.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.......25.....Wrocław.......36.....29 07.07..+6.synek madzik80.....Magda.....26.....Wrocław.......36.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ..49.......cc istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54.......sn Dviki............????????.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55.......sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54......cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52.......cc sendi79...?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????? s-a-m-o-t-n-a...Wojciech...26.06.07...8.25......3280.... ...55........cc Aneczka-masz cudownego synka!!!!! I szczerze mówiąc nie wygląda na wcześniaczka ;). No śliczny poprostu, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka wsumie ja sie nie znam a co do macicy to z tego co mi powiedziano moze zwyczajnie peknac ..dlatego tez mi ta blizne w srodku mierza bo jak miala 2 mc metu 2mm miesiac temu 4 mm teraz juz 6 mm wsumie wiem ze sie rozciaga i to chyba o to chodzi a co do tego co napisasalas o decyzji o ewentualnej ciazy mysle dokladnie tak samo..a co do spacerkow jeszcze sie nachodzisz;) daj mu troszke czasu nabierze odpornosci ..dobrez ze go karmisz ja corke dwa lata karmilam ...ona nie wie co to antybiotyk i zastrzyk wsio bedzie dobrze a ze smoka to sie ciesz zabki bedzie mial proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna gratulacje !!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 ucałuj Wojtusia od cioć z topiku czesc Lalik wpadaj do nas jak najczęściej, razem jest fajnie. Wspieramy się tu z dziewczynami, razem cieszymy i smucimy. Ja teraz nie wyobrażam sobie dnia żeby tu nie zajrzeć Istraa Ewunia cudna!!!!!!!!!!!! ❤️ a jakie ma świetne włosy takie czarne. Czy rodzice są tacy czarni? bo u nas mąż ma ciemne a ja też bym chciała takiego czarnego diabełka co trzeba zrobić zeby tak szybko pozbyć się brzuszka? Ja i tak nie mam szans wejść w ciuchy z przed ciąży od razu, bo strasznie mnie przybyło w udach i biodrach. Dzięki za porady brodawkowe ;) Wisienko ja spakowałam mężowi na wyjście ze szpitala dla małej cienkie śpiochy, cienką bluzę z kapturem i cienką czapeczkę. Myślę że powinno być ok A no i jeszcze podobnie jak Lalik pieluszkę tetrową Aneczko chyba ci nie musze pisać że masz mega przystojniaka ❤️ chyba znalazłam kawalera dla Amelki. A jaki opalony!! jeszcze się naspacerujecie z Kszysiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×