Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

u nas tez burzysko i ulewa, ciemno jak w srodku nocy:O az szkoda wstawac:( ciekawe czy moj mezczyzna zabierze sie dzis za robote:) skurczyki poszly w las;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Witam w ten piękny niedzielny dzionek:) Moja Agatka śpi słodko wiec kożystam z okazji.. Mam pytanko do dziewczyn po cesarce: jak radziłyście sobie z tym szwem??? mnie strasznie ciągnie i boli niewiem czy moge jeszcze czymś przemywac ( poza wodą z mydłem???- tak nam kazali w szpitalu) Gratuluje Wszystkim mamusiom rozpakowanym a tym jeszcze nie rozpakowanym zycze cierpliwości:) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacjedla swiezych mamuś i kciukam za te na porodówce. ja dzis Ewkę uczę ssać smoka 9nienormalna chyba jestem), bo czasem potrzebuje się tylko uspokoić i pocumkac ze 3 razy cyca i wsio, a przystawiać za każdym razem to masakra. Wychodzi jej to kosmicznie, a raczej wcale nie wychodzi :-) mam jeszcze pytanko do tych co zbierają piersiowe mleczko, albo maja pojęcie jak to robic, bo posytanowiłam zbierać to co nakapie i podawać malej żeby w te upały odciążyć cyce. Mianowicie mozna dolewać świeżo odciądnięte czy nakapane mleko do mleka uzbieranego wczesniej, co stoi w lodówce???? Justynka wczoraj tylko zerknęłam na forum i widze, żeś zaczerniona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istra- z tego co mi wiadomo świeżutkie mleko można dolać do tego z lodówki, ale czas jego przechowywania nie wydłuża sie!!! Liczymy czas przechowywania od pierwszego wstawienia do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mialam jak poczytac poprzednich storn i stanelo na tej bo czas ciagle nagli. udalo mi sie uwaga SKONCZYC pisanie pracy!! w prawdzie dopiero brudnopis mam ale wklepanie w kompa i zrobienie tabelek nie powinno zajac juz jakos mega duzo czasu wiec pozwolilam sobie na chwile relaxu przed kompem (m.in dlatego ze upatrzone aukcje mi sie koncza hehehe) dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tych burz i deszczu... u nas od dosc dawna nawet kropelka nie spadla. zaduch jest i slonko prazy. ja tez chce deszcz moze by mnie alergia odpuscila.. mamy troche nerwow Krzysiowych bo przez podawanie zelaza mamy problemy z kupkami :( dzisiaj juz pominelam 1 dawke i bede tylko polowe tego co zalecone na razie dawala, w srode mamy wizyte u pediatry i szczepienie to zobacze co powie ale dla mnie jelitka sa najwazniejsze w tej chwili i nie moge zatracic tego co z trudem zatracilismy. podaje juz malemu lakcid i dzisiaj wcisnelam plantex no ale jakos rezultatow brak. wczoraj skonczylo sie na czopku glicerynowym :O Justyna wiesz z pisaniem pracy to nie ma nic lepszego niz bat nad glowa. mialam tyle tygodni i klecilam dziennie po kilka zdan a tu nagle bach i wszystko napisalam w 3 dni a jakby czas pracy tak zsumowal to wyszloby mi z 15-20h moze. telimena ja stawiam ze to byl czop, ciekawe czy rodzisz a moze juz urodzilas, daj znac oc u ciebie gosdan - wspolczuje takich wspomnien porodowych.najwazniejsze jednak ze wszystko dobrze sie skonczylo. no i czekam na fotki :) gosia - 3mam kciuki. ty juz zaprawiona w cesarkach widze. zycze szybkiego dochodzenia do siebie i czekam na wiesci maluszkowe!! Basia81 - na kremy z filtrem uwazaj bo z tego co slyszalam to wiekszosc nie moze byc stosowana u noworodkow, np nivea jest dopiero od ktoregos miesiaca zycia. mysle ze Marylki spoosb z bambino jest dobry, ten akurat mozna uzywac od 1 dni zycia Istraa z mlekiem jest tak napisala Anulka tyle ze moja polozna przy Gabrysi mowila ze miedzy pierwszym mlekiem a tym dolewanym roznica nie moze byc wieksza niz 6godz. Figielku przemywaj rane woda urleniona i spirytusem 70%, jak masz to moze byc polodyna (jodyna) szybciej sie goilo bedzie. szare mydlo jest ok ale wiadomo to juz wiecej zachodu. no i wietrz jak najwiecej, jak bedzie doplyw swiezego powietrza to i szybciej sie zagoi i nie bedzie sie zadne dziadostwo czepialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anulko niestety na tym się skończyło! Do południa pobolewał mnie trochę brzusio jak na miesiączkę, ale był to bardzo słaby ból, także wydaje mi się, że przenoszę! A tak tego nie chciałam, cały czas myślałam, że urodzę wcześniej, ponieważ na początku ciąży miałam komplikacje, miałam plamienia, prawie całą ciążę jadłam duphaston 5x dziennie, a tu nic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info mleczkowe. aneczko a próbowałas kupy \"na termometr\" niunia mojej koleżanki tylko tak potrafiła robić kupkę do 10 miesiaca życia!!! u nas tez pogoda nie rozpieszcza....żar leje się z nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas sie leje z nieba deszczyk, az milo odetchnac. ja tez tak mam z pracami, ze tylko bat nade mna moze mnie zmusic do roboty, choc juz i tak, dorywczo napisalam 3 strony. chwalic sie nie ma czym, ale jeszcze 7 razy tyle i bede miec rozdzial:) zaczernila mnie przymusowo moderia:) bo poprosilam ja o pousowanie podszywacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane sorki ze tak rzadko pisze ,ale same wiecie jak to jest ciezko zagospodarowac czas przy malym dziecku:) ,daje niezle popalic pisze bo sytulcja w domu poprawila sie ,moj facet duzo mi pomaga w domu i przy dziecku ,mala troche se uspokoila w dzien budzi sie co 3 godziny a w nocy co 4-5 chodz proces karmienia trwa najmiej godzine.. . Bede miala wiecej czesu na pewno napisze teraz ide jesc kolacyjke ktora przgotwal mo facet a potem kapanie malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propo tabelki prosze zmienic i dodac Nikola godzina 11:30 waga 3400,wzrost 58cm ,cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis pustki.... ja czuję się wydojona do granic mozliwości, chyba pozbyłam się wszystkich soków ze swojego organizmu. jak tak dalej pójdzie to chyba zacznę się wspomagac mlekopędnymi herbatkami. Chyba że wcześniej ustapią te upały. u mnie deszcz padal całe 5 minut....deszczyk, ale za to piękna tęcza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tylko wieczorkiem moge tu zajrzeć. Mały śpi. Też narazie nie mogę się z tym wszystkim ogarnąć, ale coraz lepiej mi idzie. Przepraszam, że nastraszyłam was swoim porodem, zwłaszcza mamusie oczekujące, ale jesteśmy silnymi kobietami i wszystko jest do przejścia. Ja tylko życzę wam lekkich porodów i urodzenia zdrowych dzidziusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chcialam deszcu i burzy no ot sie doczekalam, jak sie rozpetalo to normalnie wszystki sprzecior z kontaktow powylaczalismy tak walilo i blyskalo jakby na ogien czlowiek patrzyl. moooocno mi sie cora przerazila a Krzys sobie w najlepsze spal, podskakiwal na grzmoty i dalej zasypial, az mu zazdroscilam bo ja panicznie burzy sie boje :O zreszta my mielismy fuksa z burza bo mojemu kuzynowi mimo piorunochronu spalilo konwerter od satelity i 2 telewizory :O to dobiero boli zwlaszcza ze w nowej polisie nie bral ubezpieczenia od burzy wrrr Istraa probowalismy na termometr i niestety nie idzie. albo my nie potrafimy :| pol czopeczka na mlodego dziala jak znalazl ale nie chce stosowac tego non stop. w kazdym badz razie przestalam mu podawac zelazo, w srode pogadam o tym z pediatra i zobacze co wymysli. Terka witaj w domku. czekamy na fotencje malej. no i brawo ze podjecie trafnej pozycjowej decyzji w czasie porodu Marylko alez slodka ta fotka Tatianki!!! mina z serii zadumana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez walsnie sniadanko wcinam,. przekonalam sie ze musli z kefirem sa dla mnie najlepsze bo przynajmniej nie mam zaparc. malemu nie daje znowu zelaza, niech sie bobas nie meczy, za to podam mu lakcid (moza i lacidofil) bo ponoc super robi na jelitka przy problemach z perystaltyka. ooo moj synio okazal sie byc madrym chlopcem i po raz pierwszy zasnal nie na cycu tylko u siebie w lozeczku!! dobry pomysl mialam zeby go na czas sniadanka odlozyc :D Terka alez slodkie dziecie nam sie tu kolejne pojawilo!!! Terka ktoras z dziewczyn pisala ze arbuza mozna ale ja nie ryzykowalam i sie upewnilam u poloznej i neonatologa otoz mozna ale oczywisci jak kazde jedzonko przy karmieniu trzeba wproawdzic stopniowo, mozna pod warunkiem ze nie wszamiesz od razu kilograma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Byłam dzisiaj u lekarza aby zważyć niunie, bo jak byliśmy w czwartek to lekarka stwerdziła że Martynka za mało przybrała. Jak się urodziła to ważyła 3620 wypisana ze szpitala w drugą dobę z wagą 3380 a w czwartek (12 doba) ważyła 3600. Dokarmiam 2 lub 3 butle dziennie reszta na cycu. Oczywiście jak karmię butelką to mimo wszystko ściagam mleczko z cycucha co by nie zaburzyć mechanizmu :). Uważam że niunia cycem sie nie najada. Mało śpi po cycu, ssie paluchy i płacze. Więc dzisaj była ważona (czyli 4 dni po ostatnim ważeniu) i okazało sie ze waga poszła w górę 3860! Czyli w 4 dni 260 gram! Lekarka mówi że super a ja sie teraz zastanawiam czy nie za dużo hihihi. Ale na moją lekarkę tak czy siak muszę brać poprawkę bo to starsza pani z kokiem na głowie ;) Aneczko - czy dobrze kojarze że Twój Krzyś przybral w tydzień 500 gram????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka - gratulacje z całego serca!!! Twoja niunia jest śliczna i wygląda na starszaczka a nie noworodka :). No a z Ciebie dzielna mamuśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko od kiedy i jakie witaminki powinno brac dziecko??? Witaminka D od teraz a C???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej kobietki...ja jeszcze nie urodziłam,widzę że pierwsza ,urodzi wisienka...pewnie już urodziła,... u mnie na razie nic się nie dzieje..jak za dużo pochodzę to boli mnie brzuch ,dlatego staram się jak najwięcej leżeć... kolejnym mamusiom które już urodziły GRATULACJE TERKA i GOSPAN ale z was dzoielne kobietki...cieszę się że wszystko jest ok.. TERKA mam pytanie bo ty rodziłaś z mężem...czy lepiej jest rodzić z nim..bo ja się zastanawiam,chociaż do tej pory chciałam żęby był przy porodzie...ale nie chcę żeby się zniechęcił( bo podobno faceci różnie reagują) GOSPAN a tobie nie zazdroszczę takiego porodu...powiedz mi ctz VACUM w porodzie.. termin mam za dwa dni i jeśli do jutra nie urodzę,to mam iść do gin i ona zdecyduje co dalej..czy czekamy czy wywołujemy...chociaż ja bym bardzo chciała żeby to naturalnie przyszło,mam nadzieję że dzisiaj albo jurto urodzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anul;ka78 w pierwsze 2tygodnie po wyjsciu ze szpitala Krzys przybieral po 150gram tygodniowo ale tak po operacji ponoc bywa. ostatnio jak bylismy na wazeniu to wyszlo ze w tydzien przybral 525gram. jest na cycu tylko i wylacznie, karmienie czasami co godzine czasami co 2, wedle jego zachcianek. wczoraj perwszy raz dostal cos innego niz mamine mleko czyli herbatke plantex na prace jelitek. Aha moja neonatolog uwaza ze zdrowe dziecko powinno minimum przybierac 700gram miesiecznie. Jesli idzie o witaminki to my dostalismy cebion multi - ponoc podaje sie go po ukonczeniu przez dziecko miesiaca, do kupienia bez recepty jakby co ;) Malwinistka ja innej opcji niz porod rodzinny nie widze, jak rodzilam Gabrysie to moj M byl przy mnie i nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej!! bardzo mi pomogl no i wiez miedzy nami stala sie silniejsza, jednak takie przezycie bardzo zbliza. poza tym ten blysk w jego oczach jak opowiada jak zobaczyl malutka spogladajaca na swiat jest wart wszystkiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
kurde,jak mnie to denerwuje..dzwonią i pytaja się czy już urodziłam...chodzę jak na szpilkach..muszę chyba znaleść sobie coś do roboty ,żeby o tym wszystkim nie myśleć>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc :) WItam nowe Mamusie ich Malenstwa :D Ja oczywiscie jeszcze nic... Jade za chwilke na ktg do szpitala i zobaczymy, bo w nocy mialam skurczyki - mam ich coraz wiecej, ale nie sa jakies bardzo bolesne. Przeszly mi zupelnie bole krzyza, ale moze to tez dlatego, ze niedziela byla leniwa :) Dlatego od dzis postanawiam wiecej sie ruszac, bo nigdy ten moj Maluch nie wyjdzie :D no nic - zbieram sie - bo nie wiem jak wy, ale ja to sie dluuuugo teraz zbieram gdziekolwiek.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nadal nie mam czasu, zeby was poczytac:( Niby mala jest bardzo grzeczna, ale straszny z niej zarlok. Ciagnie cycka co godz, albo 1,5 pozniej zaraz jest pampers do przebrania i nim cos zdaze zrobic to znowu mala jest glodna ;) Gratuluje nowym mamom, a tym juz wczesniej upieczonym zycze duzo, duzo sil i wytrwalosci 🌼 🌼 🌼 Jak ktoras z was bedzie poprawiala tabelke to prosze skorygujecie date urodzenia Semiry z 26 na 16. Cos mi palce chyba za szybko smigaly po klawiaturze ;) Milego \"chlodnego\" dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie mam czasu nawet tutaj do was zajerzc z mala mialam problem od soboty dostala takiego ataku kolki ze plakalam razem z nia trwal 24 godzi zaliczyslimy 2 szpitale w czoraj wiecorem temeparuta 38,4 malo nie zeszlam na zawal ale wszystko ok porobione badania krew itp trafilismy na bardzo mila pania dr na dzialdowskiej bo ta z IMID to wogole sie na niczym nie znala ale mila byla i tylko to...teraz mala odsypia...mam zaleone nic nie robienie lzeneie w lozku i czytanie i karmienie malej a reszta rodziny ma za mnie wszytsko robic bo podobno to na tle nerwowym ze mnie mala spila z mlekiem, jest taka nies pokojna a jeszcze doszedl wyjazd jej taty nie bylo go 2 dni i to chyba dopelnilo wszystkiego... niewiedzialam ze takie zmiany az tak bardzo wplywaja na dziecko pani dr poiwdeizal ze kazd dzien ma byc taki sam. Boze jak mala plakala jak jej krew pobierali malo nie zmedlalam kazali mi wyjsc...ale na szczescioe wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u nas dzisiaj piekne słonko, nawet Kubus pospał troche na balkonie :) jak tak piszecie o wadze, to chyba bede musiała wybrac sie znowu do lekarza, bo przez pierwsze 3 dni po przyjciu do domu mały przybrał tylko 30 gram :( ale wydaje mi sie, ze4 żółtaczka mu zanika, bo buzka mu różowieje :) terka gratulacje!! dzielna z ciebie babka :) no i Faustynka prześliczna 🌼 a co do arbuza to ja spałaszowała zaraz po przyjsciu do domu spory kawałek i nic sie nie stało :) tylko mó mały w ogóle nie traguje na nic co jem, wiec zobacz po malutku jak bedzie u ciebie :) i wprowadziłąm do diety sałate zieloną, bo w szpitalu nam dawali i tez było ok :) aneczko nie dziwie sie, ze Krzys ma takie problemy przy zelazie. jak ja brałąm Askofer na krew, to cały żołądek sobie rozwaliłam, mało na pogotowiu nie wyladowałam. a czopki to faktycznie fajna sprawa i maluch sie nie nameczy, bo przy jego jelitkach faktycznie trzeba uważac. ja mam Bubchen na kazda pogode do buzki, tylko nic o filtrze nie jest napisane, zastanawiałam sie, czy powinnam cos szczególnego uzywac, ale jak widze, tez niczego nie stosujecie innego jak takie kremy :) anulka ja mam z mlekiem podobnie. mały nie marudzi przy jedzeniu, ale mam wrazenie ze sie nie najada, texz sspie paluchy i chce co chwile do cyca. w nocy tylko spi dłużej, ale zjada z obu piersi naraz. boje sie dac mu mleko sztuczne, u ciebie nie było żadnych problemów? i jak czesto go dokarmiasz? ja mam chyba mało pokarmu, bo nawet nie musze nosic wkłądek laktacyjnych bo mi nic z piersi nie cieknie :( nowa to nieźle sie tatus przy maleństwu spisuje :) pogratulowac tylko !!! figielek ja rane smaruje tymi płatkami LEKO, ale chyab zaczen tez wode utleniona stosowac :) dzisiaj nawet spałam na brzuchu, bo nie mogłam juz sie doczekac, az mi rana sie zagoi :) było milutko :):):) marulko Tatianka przepiekna!! no ale nic dziwnego przy takiej mamusi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny Gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek. My z Amelką jesteśmy w domu od soboty. Mała jest cudowna, jestem w niej zakochana po uszy. Teraz śpi i mm chwilkę żeby was poczytać. Nie wiem czy wszystkie się już rozpakowały dlatego nie piszę o swoim porodzie, w każdym razie nie należę do dziewczyn które szybko się rozpakowują. Cierpienie straszne ale radość jeszcze wieksza. Teraz juz wiem co to miłość od pierwszego wejrzenia Pozdrawiam wszystkie ;) A oto fotki Amelki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3593db5555ef53bb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6c8d2fb45dce200.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mogę się przenieść do tabeli niżej ;) Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....40.....08.07. 07.+14synuś termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok.....40....11. 07.07…..+12...syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....40...17.07 .07.....+13 córka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie...40..18. 07.07 ....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........40.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29..Włocławek...40..22.07.07. .+14 chłopczyk Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....40.....23. 07.07.....+3 Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......40....23.07 .07……+7 córka malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 20 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21...małopolskie....39.....26 .07.07...+15..synek madzik80....Magda...26.....Wrocław....39...30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....26.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550......55..........sn balladynka32...?.........19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawa Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....40.....08.07. 07.+14synuś termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok.....40....11. 07.07…..+12...syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....40...17.07 .07.....+13 córka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie...40..18. 07.07 ....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........40.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29..Włocławek...40..22.07.07. .+14 chłopczyk Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....40.....23. 07.07.....+3 Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......40....23.07 .07……+7 córka malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 20 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21...małopolskie....39.....26 .07.07...+15..synek madzik80....Magda...26.....Wrocław....39...30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...?.........19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×