Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Dziewczyny byłam dzisiaju mojegoginka,rozwarcie mam na 2 palce,macica juz sie przygotowyje ,główkajuz prawie w kanale,tylko brzusio nadalwysoko.Dostałam skierowanie do szpitala jakby cos sie zaczęło.Do 30lipca mam sobie brykac a jak nic sie nie ruszy to bedzie wywoływanie.Bardzo sie ciesze ze dorwałam go w trakcie urlopu.Niestety nie bedzie go przy moim porodzie czego bardzo żałuję,bo wraca dopiero 6sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
kurcze... juz ktos sobie robil takie kawaly, ze niby Justynie odeszly wody... i co teraz... ona czy nie ona?? Jesli tak to trzymamy kciuki :D jesli nie to tez trzymamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
znow pora kapania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po kapieli:) zosia pierwszy raz po kapieli pociagnela az z dwoch cycow hehe ale i tak mimo tego bryka sobie teraz z tatusiem i ani mysli o snie:) a napiszcie jak wasze malenstwa zachowuje sie w kapieli, bo moja mala to urodzonna kobietka, wszelakie zabiegi kosmetyczne, zakladnie ciuszkow itp. po porstu uwielbia, a jakie monki przy tym sytroi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
alez sie tu spokojnie zrobilo... a ja juz nie moge wysiedziec tak mnie krzyze bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Madzik, jak byłam w szpitalu położne mówiły że \"jak deszcze padają to wody pękają\" - więc odpowiedż z przymrużeniem oka masz:D blada, koszulka super tata jest np na fibreya. Rozmiar się nie kurczy w praniu, nadruk i kolor też się nie spiera. Tyle że to zwykły t-shirt, okrągły pod szyją.Nadruk taki gumowaty. Bawełna wystarczająco dobra, w każdym razie sie nie deformuje. Miałam jeszcze od nich \"uwaga dziecko w drodze\" i też jest ok. Byłam dziś z małym u neurologa bo w czasie naszego pobytu w szpitalu pani neurolog była na urlopie i teraz kontrolowała urodzone w tym czasie maluszki. Generalnie w normie tyle że odruchy ma za słabe , lewa rączka ma słabsze napięcie i główka nie trzyma się osi ciała. Mówiła że nie wymaga to leczenia jako takiego ale powiedziała jak go traktować w domu, pod jakim kątem obserwować no i za miesiac mamy się pokazać. Ta sama pani badała córcię po urodzeniu i zauważyła u niej objawy wylewu. Jestem jej wdzięczna jak pies bo wychodząc ze szpitala wiedziałam na czym stoję i jak mała miała 3tygodnie zaczęłyśmy rehabilitację. No i teraz nie ma śladu. I jeszcze muszę się pochwalić, synusiowi odpadł kikutek z pępka! Mamusie w dwupaku, trzymam kciuki. Zostało nam coraz mniej lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Stonka -- ja tez zawsze twierdze ze dobra diagnoza to sukces :) wiec dobrze, ze wiesz co jest grane i mozesz temu przeciwdzialac :) oj coraz mniej lipca powiadasz... wlasnie szykuje kapiel ciepla... bo te bole krzyza... no zobaczymy :D a jak nie to czekam na te deszcze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
a dupa bo nie dam znac po!!! napisze do nowej, a ty wredna pipo mozesz sobie pobiegac... mam nadzieje madziu, ze moge na ciebie liczyc;) wkurza mnie tylko to, ze inne dziewczyny moga sobie normalnie pisac bez zaczernienia, a jakas picza sie dowalila wlasnie do mnie:O ale ze z wiedzmami sie nie zaczyna, to i jej sie za to oberwie... eh, szkoda gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
a w ogole to jak juz pisalam, ja musze przenosic, wiec niech sobie ktos pisze co chce, a ja i tak urodze po terminie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
stonka, rafalek boskie miny strzela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
w ogole Rafalek to ladne imie :) a i dzidzius superowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
aha! Wlasnie wyszlam z wanny bol krzyza nei ustapil, ale nic poza tym sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
dobrze, ze przynajmniej tobie wody jeszcze nie odchodza;) chyba pora spac:( a tak mi sie nie chce:O zamiast kapieli moze byc cieply prysznic, czy to raczej odpada? bo mi w brodziku ciezko bedzie testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
z tego co wiem moze byc i prysznic - trzeba sobie cieplym strumieniem po brzuszku lac - tak polozne dziewczynom czekajacym na porod w szpitalu radzily :) a ja dalej ledwo siedze - moze sie cos wykluje niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
oj nie spiesz sie tak, niech ktos na mnie poczeka:) a sie rozpakowujcie, ja musze byc twarda:) oj, jak ty zatroskana bedziesz miala taka nocke jak ja przed pierwszym porodem, to sobie nie pospisz;) przez 12 godzin mialam skurcze i tylko czekalam i liczylam co ile:O ale powodzenia, najwyzsza pora, zebyscie sie ruszyly na te porodowki, bo juz zadna wczesniaczka sie raczej nie doczeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
no dzieki :) cos mi spac wlasnie nie chce ale i skurczow nie widac. zobaczymy czy doczekamy do rana czy pojedziemy :) a tymczasem dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
a niech cie dzis zlapie:P przynajmniej bedziesz juz miala to za soba;) u mnie bez zmian, czopu ni widu ni slychu, ale tez ostatni sie zastanawialam jak to z tymi wodami jest, czy ten pecherz plodowy to peka samoistnie, czy jakos mozna mu dopomoc... jak tak czytam jak dziewczyny sie uwijaja z tymi wodami to zaczynam chciec, zeby mi odeszly, choc z drugiej strony taplac sie 30km w wodach plodowych to mi sie nie uzmiecha:) juz wole zeby na miejscu same odeszly, albo zeby go przebili, choc do przednich przyjemnosci tego bym nie zaliczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj wyjezdzamy, w prawdzie na 1 dzien ale w strone mazur jezior i t d :) jedziemy do mnie na uczelnie zebym zalatwila sprawe zmiany promotora osobiscie a nie juz przez kolezanki. No i Krzynio oczywiscie z nami :) mialam jechac z kumpela ale mezul stwierdzil ze z malym nie zostaje bo cycojad bez mleczarni nie wytrzyma caly dzien i bezpieczniej go zabrac ze soba :D Stonka niezle zdziwienie Rafalek strzela na fotkach ;) patrze ze mamy identyczny przewijak :P Zatroskana mam nadzieje ze cosik sie ruszylo :) jak nie to 3mam kciuki za dzisiaj Blada jesli idzie o kapiel to u nas na foczce czy na reku byl placz, jak kupilismy gabke to jest ok bo maly raz ze sie nie boi a dwa ma cieplutko w plecki i baaardzo mu sie to podoba. foczka byla dla niego sporo za duza i mysle ze jak podrosnie to wtedy bedzie ok. a co do przebierania to teraz juz jest ok, wczesniej byl krzyk i ryk jak mu sie nozki wyjmowalo alle lekarka powiedziala ze to syndrom szpitala bo tam dostawal zastrzyki. teraz najbardziej podoba mu sie zakladanie czapki b o to znaczy ze na spacer lecimy :D pozdrowionka babeczki,mam nadzieje ze jak wroce to znowu beda jakies nowonardozone wiesci ;) a teraz komu w droge temu kalosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynu, u mnie też nadal nic, ale do 25.07 jeszcze 5 dni. Na 9.00 mam termin na KTG zobzczymy???? Całe szczęście, że się ochłodziło, chyba dlatego, że kupiłam wczoraj wiatrak!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi jak wasze dzieci reagują na ten upał. moja wczoraj była bardzo niespokojna, przesypiała góra 1,5 godziny a i to był bardzo płytki sen, bez przerwy chciała cyca i strasznie płakała. i to od 11 do 2 w nocy z krótkimi przerwami na sen. wczoraj już wszyscy byliśmy załamani i nie wiedzieliśmy co z nia zrobić bo i maluszek się bardzo męczył i ja się denerwowałam. o 2 zasneła i spala do 6. nakarmiłam ją i teraz śpi od 6.30 to już godzina na szczęście. mam nadzieję ze dziś będzie lepiej choć pogoda wcale lepsza się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratki!!!! aniu napewno ci napisze co mi powie neatolog wizyte mam na 26 na nieklanskiej z tego co do tej pory wiem to mam malej podawac witamine k i wigantol narazie zadny zalecen nie mam z tego co mi mowila pediatra.... a i mam pytytanie aniu pisalas cos o jakis ziolkach na laktacje nie moge tego znalesc.... mozesz napisac co to byla za herbatka????? pozdrowienia dla wszytkich ndziewczyn i gratulacje dla nowo rozpakowanych .... milego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kolejny upalny dzionek, choc już z powiewem wiatru :-) Asiulek moja mała też nie bardzo przepada za upałami, co prawda nie płacze, tylko trochę marudzi, ale też sobie nie może usnąć....chyba że przy cycu, na którym zazwyczaj od południa wisi niemal non stop. w ten największy skwar to zapada w takie krotkawe drzemki. Na szczęście po kapieli i długiiim cycowaniu w nocy spi. Spróbuj może małą ochłodzić w ciągu dnia kapielą. Mnie położna mówiła, że jak tak gorąco to żeby wsadzić dziecko na chwilkę do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA
Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....40.....08.07. 07.+14synuś termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok.....40....11. 07.07…..+12...syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....40...17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola.......26......śląskie.....40.. ..18.07.07....+12 córeczka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie...40..18. 07.07 ....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........40.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29..Włocławek...40..22.07.07. .+14 chłopczyk Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....40.....23. 07.07.....+3 Ania1706...Ania...23....Wadowice......40...23.0 7.07.... +23 Córeczka Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......40....23.07 .07……+7 córka malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 20 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21...małopolskie....39.....26 .07.07...+15..synek madzik80....Magda...26.....Wrocław....39...30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..?????????........10.07.07...????????...3500. ........??........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie nadal nic. Ból krzyza przeszedł, czasem cos zakłuje w podbrzuszu czy w krzyzu, ale generalni wszystko sie uspokoilo. I to mimo miętolenia sutkow wczoraj :( Tyle ze troche żółtego plynu pocieklo z nich... Takz eplan na dzis - chwile sie poopalac na balkonie, potem pomyc okna, odkurzyc i pomyc podlogi. Jak nie da rady, to wyciagam jutro męża na długi spacer. :D stonka - z tym odplywaniem wód to dobre.... :D hm.... na dzis chyba zapowiadali deszcz, to moze i mi cos \"popada\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie bardziej zorientowane co polecacie z kosmetykow dla maluszka co z rzeczy z apteki? co moze uczulac i nie warto kupywac? czy któras z was miała cc bo dziecko było duze?Zycze Wam wszytskiego najlepszego z waszymi maluszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istra wielkie dzieki ....juz meza wyslalam po te ziolka....!!! Bebe 29 ja ze wzgledu na to ze sama pod koniec ciazy mialam jakies dziwne alergie skory kupilam dla malej serie kosmetykow olatium..i bardzo sobie chwale ... ale tak naprawde wszytko to zalezy od dziecka ... aaa i jedynym dobrym kremem na pieluszkowe zapalenie skory jest bethaphen probowalam kilku kremow lacznie z sudokermem apiką nivea ...i zmiany na skorze sie utrzymywaly ...a po dwoch uzyciach bethapenu wsio zniknelo... pozadrawiam i jeszcze raz isstra dzieki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka - Rafałek jest super chłopak! Gratulacje! Wiecie co, to az niesamowite, ze takie maluszki były/są w brzuszkach i są takie fantastyczne! :D Juzbym chciala zeby moje malenstwo tez chcialo wyjsc. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jak mam zalaczyk plik ze zdieciem malej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×