Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

mialam koszmarna noc i nie przez Krzysia tylko przez bol kolana bo kostka po omknieciu do wieczora przestala bolec. nie wiem czy wam pisalam ale 3lata temu przeziebilam angine i padlo mi na stawy i przy zmianie pogody czasami cos pobolewa. no ale te pobolewa to byl koszmar... ryczalam z bolu a mnie rzadko bol potrafi zlamac, nie moglam ani zgiac nogi ani bardziej rozprostowac, a tu zadnych ketonali lyknac nie mozna. maz probowal rozmasowac plus oklady ale nie pomagalo. dopiero wypryskanie sprayem specjalnym p/bolowym troszke bol usmiezylo ale nie na dlugo i tak do rana.... teraz tez boli ale przynajmniej daje rade chodzic. noge trzymam w pozycji pol wyprostowanej i mam nadzieje ze ten upiorny nocny bol juz nie wroci :( zatroskana najlepsze zyczonka urodzinowe, coz maluch widac chcial miec swoje wlasne swieto :) Malwinistko to badanie to pewnie byl wstep do masazu szyjki, tak po opisie by sie wydawac moglo. ja nie wiem jak winko ale dziewyczny z innego forum popijaly po kapieli ... szampana zeby cos sie ruszylo ;) Basiu podeslij kawalek tego jabelcznika jak jeszcze nie zjadlas.. a jak juz wszamalas to chociaz przepis to na jutrzejszych gosci bym przygotowala ;) Marylko znam ten alergiczny bol, ja prycham kicham i na oczy ledwo widze. mi neonatolog z centrum zdrowia dziecka pozwolila brac claritine ale dopoki sie jeszcze nie dusze tak maxymalnie to przeczekam. na razie do oczu wpuszczam 3 rozne kropke w tym jedne z antybiotykiem, troche pomaga no i licze ze po wczorajszym deszczu i dzisiejszym malym deszczyku bedzie lepiej i latwiej zyc. a tak w ogole to pozazdroscic tesciowej!! moja ma blisko i nie wpadnie na pomysl ze moze mi pomoc potrzebna... ale huk z nia jeszcze by mi pozniej to wypominala... zreszta ja jestem z tych co to nie lubia miec dlugow wdziecznosci :O Ania1706 my wczoraj kupe w reklamowke zbieralismy ;) ale mowia ze takie obfajdanie to na szczescie wiec cieszmy sie z tych kupek :) Justka - witaj w domu!!! dla Szymonka duuuuzo zdrowka. Drobinka z niego ale za to dlugi ze ho ho... no to teraz mamuska bedzie podtuczac :D Justyna a moja prace za 2 godziny zabiera kurier i leci do gdanska. mam nadzieje ze promotoroi sie spodoba. za duzo pracy w nia wlozylam w tak krotki okresie zeby mi teraz nosem krecil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aneczko, bo ja zazdrosnica jestem, najpierw wisienke z zazdrosci wywalam z tabelki, bo ona jest juz po, a ja tu jeszcze wyczekuje, teraz jeszcze tobie pozazdroszcze i zaraz sie zawezme i przed porodem oddam swoja pracke:) zart oczywiscie, bo bym musiala jeszcze z miesiac pochodzic z brzuszkiem, ale w sumie jak powiedzialam mezowi o 4000zl becikowego, to kazal mi trzymac do przyszlego roku:D mnie dzis w nocy obudzil jakis bol, ale nie skurcz tylko z jednej strony cos mnie kulo, maz musial odsunac gabi zebym sie przekrecila, bo mi sie do plecow przykleila i zaraz przeszlo. juz cala jestem obolala, choc czuje sie znosnie, mam apetyt... ja nigdy nie urodze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ty zazdrosnico :P dziewczyny czy ktoras z was kupowala lub planuje kupic BABY EINSTEIN? czytalam i slyszalam wiele pozytywnych opinii na temat tego zestawu. moja sis w US to ma tyle ze sa jakies blokady i nie idzie przegrac... cena nie mala ale jesli warto to.... tutaj macie opis i aukcje http://www.allegro.pl/item218000165__baby_einstein_23_dvd_komplet_nowy_wyprz_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dziewczynki, poprawiam tabelke, zeby moj maluch nie byl ciagle bezimienny :) Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......40.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......40.....25.07.07…. + 20 s? madzik80....Magda...26.........Wrocław......40.....30.07 .07..+16 c ? MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a..Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc Agacia.......Majka.......26.06.07.......09.47.....3740.. ......54.......sn sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......c JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...Wojtuś...19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn Terka 76.....Faustynka...19.07.07...12.45....3580........53....... ...sn justka_......Szymon......20.07.07....15.30.....2800..... ..55.........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej kobietki..ja jeszcze w dwupaku a chyba już nie długo..dziś mam termin...właśnie odszedł mi czop...czy wy po odejściu czopu szybko zaczęłyście rodzić..bo ja narazie buli nie mam...nadal delikatnie krwawię(nie jest to plamienie) brunatną krwią po wczorajszym badaniu....ale chyba nie powinnam się martwić tylko czekać.... JUSTYNA chyba ja będę przed tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Dzeiwczynki :) Justyna, Ania --> dziekuje za zyczonka :) Malemu faktycznie nalezy sie osobne swieto :) Ale jaki mega skurcz brzucha zlapal mnie w nocy, juz myslalam, ze sie zaczyna... a tu oczywiscie wszystko sie rozeszlo... Justyna to moze jak juz wywalislas wisienke to wpisz ja juz do tej drugiej... :) Gratuluje obu paniomm mobilizacji jesli idzie o prace :D heh ja tez sie musze zmobilizowac.... Aneczko mam nadzieje, ze te bole w kolanie ustapia, bo ciezko tak z dziecmi i bolem... Mnie wczoraj dopadlo porazenie nerwu miedzyzebrowego... taka moja dolegliwosc ciazowa... katastrofa. Cale szczescie przeszlo w miare szybciutko. Ja osobiscie polecam taki "Balsam z sadla swistaka" mozna go stosowac w ciazy i mnie osobiscie bardzo pomaga. A jesli chodzi o tego Einsteina to ja jakos sceptycznie podchodze do takich rzeczy. Wydaje mi sie to takie na sile... Balladynka -- Wojtus - bardzo ladne imie :) zawsze mi sie podobalo :) od podstwowki.... :D No nic - dzis kolejne ktg... w nocy skurcze a na ktg prosta krecha... :) termin na jutro :) moze sie cos wykluje na te deszcze, bo u nas pada dopiero od rana. CHoc slowo pada to brzmi dumnie ;) cos tam z nieba leci :) Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Malwinistka -- Ty tym czopem sie tak nie ciesz :P mnie odszedl w sobote 14 lipca... i dalej czekam... ;) Ale mowia, ze po odejsciu czopa porod nastepuje od kilku godzin do dwoch tyg, wiec moze sie zalapiesz na ta pierwsza wersje :D A i mnie juz do 2 tyg niewiele brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, a u mnie jeszcze nic nie odeszlo,jutro termin,zobaczymy. Aneczka-uwazaj na siebie Malwinistka-moja polozna mi powiedziala,ze moge sobie zrobic koktajl,ktory jest nazwany koktajlem poloznych i sklada sie z jednego kieliszka olejku rycynowego,jednego kieliszka koniaku i jednego kieliszka soku.Nie wiem ,jak dla mnie jest to mieszanka wybuchowa.Lekarz powiedzial,bo mu o tym powiedzialam,ze najwyzej dostane biegunki.Lekarze podchodza do domowych sposobow jakos sceptycznie. Justka-gratulacje Zatroskana-wszystkiego najlepszego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
... kurcze... jakos dziwnie sie boje dzis jechac na to ktg.... mam jakies obawy, ze cos zlego uslysze.... oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze, nie martw sie;) ja tez dzis jade i najbardziej boje sie tego badania, bo wolalabym jechac nastawiona na porod, a nie zaczac z zaskoczenia:O ale, wczoraj zapomnialam napisac, a mnie przerazila wizja odglosu pekajacego pecherza:O i chodzi za mna jakis dziwaczny dzwiek:) ciekawe czy mi polozna wymierzy maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nawet nie mam czasu was poczytać bo wczoraj wychwaliłam Amelkę i w nocy dała mi trochę popalić i od 6.30 nie spała do teraz, aż się martwię dlaczego? cały czas marudziła Jakie przerwy w spaniu mają wasze maluszki? i jeszcze jedno pytanie kiedy należy odciągać pokarm? ja jeszcze nie odciągałam. Karmię raz z jednej piersi raz z drugiej. Czy odciagać należy dopiero jak piersi są twarde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrasznie 3mam kciuki za dziewczyny które są jeszcze w dwupaku. ja byłam pewna że przenoszę wiec wiem że sie denerwujecie. Wszystko będzie dobrze ❤️ jeszcze chwila i zamkniemy stara tabelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _fernanda_
Witam, dziewczyny napisze mi jak wrzucic zdjecie na forum. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ten odgłos pękającego pęcherza nie jest straszny!!! Mój mężulek myślał że niuni (u mnie w brzuszku) kostka głośno strzyknęła ;). Nocka przespana, niunia dzisiaj jest kochana!! Byłam z nią na zakupach, na długim spacerku i zapisać się do fryzjera ;). Bo chyba właśnie przez ten fryz deprecha mnie łapie ;). W sobotę idę na \"ścięcie\" :) Moja niunia tak jak chyba u Istry lubi przysypiać przy cycu i magazynowac wszystko w buzi :). No a potem wszystko się wylewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja ciagle podwojna!!!!!!!!!!! dzis mija tydzien od terminu w niedziele odpadl mi czop i od tego czasu lekkie plamienia ale lekarz stwierdzil ze tak naprawde to niewiele sie posunelo do przodu i wszystko postepuje bardzo powoli. Zgodzil sie abym zostala w domu do konca tygodnia ale co drugi dzien mam byc u niego na badaniu i ktg a od poniedzialku szpital i wywolanie. Skurczr na ktg dosc duze ale ja ich wcale nie czuje. Czasami pobolewa mnie brzuch jak na okres zwlaszcza w nocy. Jestem psychicznie rozwalona na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wywolany porod jest mocno nieprzyjemny???!!! Dlaczego wywaliłyscie mnie z tabelki?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też Marylko już przysypiałam przy tym karmieniu i teraz tak mi się chce spać że chyba odłożę prasowanie na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja w czasie porodu miałam podaną kroplówkę z tym oxy coś tam bo nie akcja nie szła za bardzo do przodu i chcieli trochę przyspieszyć (rozwarcie zatrzymało mi się chyab na 7 ). Myslałam że zwariuję po niej. Wygryzłam im dziury w poduszce, wbijałam paznokcie w brodę że do tej pory mam siwe i wyrywałam włosy z głowy. No ale rezultat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) trochę mnie nie było, ale docieramy się z maluszkiem a to bywa ciężka i trudna praca...ale już powoli jest coraz lepiej i coraz lepiej ją rozumiem i dostrzegam już pewne jej \"zwyczaje\" i prawidłowości rządzące jej zachowaniem. pocieszające to po tych chaotycznych próbach zaradzenia jej płaczom całodziennym wyczerpującym dla małej i dla mnie. powoli uczę się czego maluszek chce i jak mogę jej pomóc w jej małych \"nieszczęściach\". w wolnych chwilach sobie śpimy, też w końcu mam czas żeby zrobić coś koło siebie i w domu. nawet tata zaczął spać z nami w pokoju:) fajnie że już nie jestem sama nocami tylko z niunią...mogę się też do kogoś przytulić i trochę zrelaksować. strasznie mi tego brakowało.. była u nas zaprzyjaźniona pani doktor pediatra i orzekła że z małą jest wszystko ok, tylko jedną nóżkę trochę gorzej odwodzi niż drugą i trzeba na to zwrócić uwagę żeby nie było problemów z tym stawem później. powiedziała ze można jej oprócz pampersa tetrówkę dawać żeby miała szerzej nóżki. narazie zmiatam na obiadek. dobrze mam z moją babunią:) strasznie dużo mi pomaga przy małej. Buziaczki dla wszystkich lipcóweczek. trzymam kciuki za nierozpakowane i serdecznie gratuluję tym które już urodziły swoje skarby. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :-) dziecko spi nakarmione i czysciutkie to ja na chwilke wpadam zeby zobaczyc co sie dzieje :-) poczytam Was troszeczke, widze ze tu juz niewiele zostalo nierozpakowanych. Dziewczyny Wasze dni są policzone hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka - gratulacje:) Zatroskanej - 100 lat:) Malwinistka mi czop odszedl rano o 4:15, a zosia byla na swiecie tego samego dnia o 14:55:) Aniu ja tez wychwalilam zosie, a w nocy mi sie budzila co 1,5godz:( na dodatek moj maz to krzysztof i wczoraj robil imieniny i polozylam sie spac o polnocy...a normalnie zeby funkcjonowac chodze spac po 22, a wstaje przed 8 rano, dlatego dzis odpadam i nie w chumorze jestem. na dodatek mam odwieczny problem ktory sie nazywa :\" brak umiejetnosci zasypiania w dzien\" :( aaa z odcoaganiem mam tak jak ty, do tej pory nie uzywalam laktatora, mala mi je z jednej piersi i raz z drugiej. dzis mialam jedna piers b.twarda wiec odciagnelam, bo mala powisiala na niej tylko 5min, i odciagnelam 50ml. ale sa tego plusy, przetestowalam na malej karmienie z butelki przed chwila, i wlasnie cala 50ml zjadla...ciesze sie ze sie cumla chwyci, bede ja mogla czasem babci podrzucic bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widac ze mamy nowe zajecie :) mamusie juz nie takie aktywne jak kiedys:) ja tez uciekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba założę sobie w domu drzwi wachadłowe bo bez przerwy ktoś przychodzi. Nie powiem to miłe ale jestem wyczerpana. Tylko się położyłam a tu dzwonek do drzwi. Niewiem jak wy ale jestem przeczulona jak ktoś długo gapi się na małą. Może teraz uda mi sie zdrzemnąć na chwilę Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam , że niunia szybciej zasypia na rękach mężulka. Myśle że u niego na rękach pewniej sie czuje bo przecież ma większe łapska. Napewno jest jej wygodniej. Ale znalazłam sposób na nią! Usypiam ją w rożku a jak usypia to rożek odpinam (położna mówiła żeby już nie opatulać dziecka) i przykrywam kocykiem np. Dziewczyna śpi że hej! Przynajmniej jak ją kładę to jej nie rozbudzam ;) Dziewczynki (2 in 1 ) dajcie znać co u was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:) ktg bez problemu - wszystko dobrze - bez skurczow :) ale teraz... krzyz mnie boli niemilosiernie i bol brzucha i w ogole... no i zaczelam plamic... to chyba juz?? nie?? co myslicie doswiadczone Mamuski ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam termin na dziś, ale nadal w dwupaku!!! Żadne metody nieposkutkowały!!!! Czekam, może do Sierpnia się doczekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
telimena ja dzis sobie zazartowalam po tym ktg ze moze na Boze Narodzenie urodze :) a teraz widzisz mam skurcze - wlasnie jestesmy na etapie liczenia :D Maly wie, ze na jutro ma termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! u mnie wsio ok .... docieramy sie powoli...dlugo sie nie odzywalam bo nie bylo czasu ..a pozatym przeszlismy walke o pokarm ... po pwoch tygodniach i ogromnym nawale zroilo sie tak ze przez dwa dni cycusie byly prawie puste ... juz sie martwilam ze bede sie lapac za butelke ale duzo picia papu i duzo lezenia zrobilo swoje ..dzis jest juz lepiej choc mam wrazenie ze jeszcze wieczorami czasem brakuje mleczka .... mala w dwa tygodnie przybrala 800gram wiec chyba niezle ...jutro jedziemy do neurologa ..i mam nadzieje ze wsio bedzie ok .... pozdrawiam kobietki w dwupaku..mam nadzieje ze juz niedlugo sie rozdwoicie .... aaa i mam pytanko jak wklejacie te fotki tu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zatroskana to chociaż tobie życzę dużo szczęścia, mało bólu!!!!! Ja z mężem żartuje, że może jakiś taniec brzucha by mi pomógł? Co ma być to będzie!!! Odzeszły tobie wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×