Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Basiu jesli idzie o powrot plodnosci to troche info z czasow zaprzyjazniania sie z NPR Wg badan prof. Roetzera przy karmnieniu pelnym mozesz zakladac 12 tygodni nieplodnosci poporodowej a przy karmieniu niepelnym 6 tygodni. Warunki by moc uzanc karmienie za pelne: -dziecko odzywia sie wylacznie mlekiem matki (zero dodatkowego jedzenia czy napojow) - karmisz dziecko na zadanie, przynajmniej 6 razy na dobe -lacznie dziecko ssie nie krocej niz 100 minut w ciagu doby (nie stosujemy kapturkow ochronnych na brodawki bo zmniejszaja one stymulacje piersi a co za tym idzie moga powodowac mniejsze wydzielanie prolaktyny) - przerwy w karmieniach nie moga byc wieksze niz 6 godzin (takze w nocy, w chorobie itp) Z materiałów Programu Promocji Karmienia Piersią: pełne karmienie piersią: – wg potrzeb matki i dziecka – bez pojenia i dokarmiania – przerwy między karmieniami nie dłuższe niż 6 h – prawidłowy przyrost masy ciała dziecka – bez podawania smoczka do uspokajania W praktyce obserwuje sie czesto znacznie dluzsze oczekiwanie na owulacje po porodzie ale Roetzer podaje ze wg jego badan zakldanie dluzszej nieplodnosci moze prowadzic do nieoczekiwanego poczecia. Temperature nierzyc warto i warto obserwowac i notowac inne objawy. W okresac z pewnoscia nieplodnych a po pologu czyli powiedzmy po 4 tygodniach po porodzie warto zaobserwowac nowy model nieplodnosci tzn przyjrzec sie jak wyglada temperatura, szyjka, sluz w fazie nieplodnej. to moglo sie zmienic i nie jest jak kiedys. Zauwazenie zmiany w tym modelu mieplodnosci moze byc sygnalem zapowiadajacym zblizajaca sie owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak ..kobietki chyba sie przejde i kupie malej ten smocze tommy tippee aniu dam ci znac jak zadziala ..oczywiscie o ile bedzie u nas w aptece... znalazlam tez fajowa butelke ... i chyba sie skusze wsumie mam tylko jedna ktora byla w laktatorze .. coprawda jeszcze jej nie uzywalam ale czasem chcialabym gdzies sie urwac ... wiec chyba sie przyda ...wsumie juz nie pamietam kto mial problemy z podaniem mleczka z butli ... moze taka butla bylaby dobra z tego co widze na alegroo jej smoczeka jest najbardziej podobny do sutka http://www.allegro.pl/item245710437_tommee_tippee_butelka_260ml_1_sztuka_nowosc.html mam tylko nadzieje ze dostane u nas w aptece taki sprzet;)... Basienko nie ma za co ... ja tez wielu zeczy nie wiem badz zapomnialam ..wiec molestuje czasem anie pytaniami ....;) a co do dzieciaczkow wymiotujacych po zachlysnieciu mleczkiem z butli znalazlam takie cosik mendeli wklejam link .. http://www.allegro.pl/item246337399_medela_butelka_zestaw_habermana_sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tak zaczelyscie o plodnosci pisac ...macie juz moze miesiaczke???? ja nie mam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik no u nas butla nie przechodzi a ta butelka habermana to dobra jest na poczatek zwlaszcza przy wczesniakach, ja sobie ja darowalam ze wzgledu na cene i na poczatku kiedy w spzitalu jeszcze piersi ni moglam podawac to spokojnie medele ciagnal a teraz ani du du... avent i canpol tez jest bleee. daj znac jak ten tommee tippee sie spisuja bo jak na oko to do aventowskich bardzo podobne. o wczoraj przy okazji wypadu na studia wpadlismy do tesco - body 3pak kosztuje 12zl, fajne gatunkowo a 3pak spioszkow chyba 22zl. to tak z dzieckowym zakupow :) a co do @ to u mnie nadal cisza i mam nadzieje ze jeszcze zolza mnie nie odwiedzi... przy Gabrysi nie mialam przez caly okres karmienia i jeszcze pol roku pozniej wiec teraz tez nie pogardze przyanjmniej rokiem spokoju :D ale mam wyzere na obiad - mam da nam zupke grzybowa na drugie kotleciki mielone i jeszcze salatke planuje nowa zrobic na wieczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko mam prosbe czy moglabys mi podac jeszcze raz link na te okrycia do fotelika z allgero? szukam i szukam i nie moge znalezc ja sie zastanawiam nad kupnem spiworka do fotelika i tak sobie mysle ze nadalby sie takowy do wozka pozniej tez przeciez no i na oku mam ocieplane owcza welna i polarowe i sama juz nie wiem ktore byloby lepsze http://www.allegro.pl/item245512117_sliczny_spiworek_z_owcza_welna_nowy_.html http://www.allegro.pl/item242709218_sliczny_spiworek_do_fotelika_nowy_.html http://www.allegro.pl/item247737923_efik1_spiworek_polar_do_fotelika_0_13kg_nowosc.html a co myslicie o tym??? moim zdaniem bylby ok i do gondoli i do fotelika dzieki nacieciom na pasy http://www.allegro.pl/item246934819_spiworek_do_wozka_100cm_nieprzemakalny_producent.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko nie wiedziałam, ze podawanie małemu smoka moze wpływac tez na nasza płodnosc w okresie karmienia. no ja juz chyba wszystkie te zasady łamie :) ale okresu jak dotąd tez nie mam i mam nadzieje, ze jeszcze miec nie bede ;) spiworki fajne :) ten na koncu chyab najlepszy, bo tamte mogą byc troche za ciepłe bo w koncu ubieramy tez dzieci w kombinezony, tylko ten kolor taki ponury. JA juz po Kubie zauwazyłąm, ze jak tylko podchodze do niego w ciemnych barwach to od razu sie krzywi :) a fajne są te ciuszki w Tesko :) ostatnio maż kupił małemu rewelacyjne spodenki z koszulką. W sumie nie potrzebuje, ale była takie słodkie ze nie mógł sie powstrzymac :):) no i gatunkowo tez te ubranka są naprawde ok :) lalik ja bardoz sobie butle Avent chwale, ale mały w zasadzie pije z każdej wiec nie mam problemu :) smoczki mam cztery i wsyzstkie juz nieźle zużyte, ale jakosciowo są super. Miałam tez jakies tansze butelki i smoki były tak miekkie, ze sie sklejały podczas picia :) faktycznie warto zainwestowac w dobrą flaszke :) napisz, jak twoja sie sprawdzi, bo te które pokazujesz wygladają sensownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pobieznie przeczytalam. bbasienko, nefrolog nie neurolog. to juz we wtorek, doiem sie czy sie nie powieksza:( a z wczoraj zbadalismy bili i dupa blada, wyszlo jakims cudem 11:O ponoc wzrastac nie moze:/ tyle ze tu w lab przy pierwszymn badaniu wyszlo mu ponad 13 a w szpitalu 11 na nastepny dzien, wiec juz nic nie wiem:( aneczko, my zmieniamy przed spaniem, kolo 22-23 i dopiero rano jaK wstaniemy, bo tez mi sie nie chce go w nocy nosic. nam dzis padla skrzynia biegow, ale chyba sprzedamy grata i kupimy innego grata. tylko troche dolozymy bo chyba w 20 letniego golfa wkladac sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam ...co do buteleczki kobietki kupilam ...dzis sprawdze rozmroze trochu mleczka i zobacze jak mala bedzie ja ssala do smoczka do uspokajania zamowilam z tej samem firmy bo akurat babka w aptece nie miala ... ale ogolnie bardzo mi zachwala produkty tej firmy .... a tu moja julcia poraz pierwszy ssala nuka ...chyba sie zorientowala ze mama kombinuje;)...ale zobaczymy jak bedzie ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45b510dbeec51627.html pogoda zajebista ... az zyc sie chce Justynko mam nadzieje ze wsio bedzie dobrze ... wisienko nuba nie lupowalam juz ania mi pisala ze tez dlawi ...zobaczymy jak sie sprawdzi ten tomme tippee powiem wam ze smoczek w butelce jest naprawde taki jak pisza znaczy nie tylko przypomina sutek z wygladu ale jest tak samo gietki ...i sprezysty... no zobaczymy... wisienko tylko sie nie zalamuj bo ani tobie ani dzidzi to niesluzy ,,, dziecko wyczuwa wszystko .. im bardziej ty sie wkurzasz tym bardziej maly bedzie niespokojny.... co do kupki ...ze zielonkawa to nic nie szkodzi wystarczy ze chwile dluzej jest w pampersie i juz zmienia kolor... tak powietrze kupeczki ... co do kupek i masarzy wisienko moja mala tez tak czasem miala ..i raczej to jest zwykla kolka a nie problemy z wyproznianiem .... wisienko a juz wogole nie mysl ze masz trafny pokarm ..bo nawet niedozywione kobiety moga karmic i dzieci im rosna... czasem tak poprostu jest ze nasze skarby daja nam popalic ... jakby dluzej tak mial to idz z nim poprostu do lekarza ...i bron boze sie nie denerwuj ...ale sproboj to wszystko traktowac smiechem ...bo dojdzie do tego ze przez stres pokarm stracisz ...a chyba tego bys nie chciala .... jak sprawdze butle dam wam znac co i jak ... zobaczymy czy jula wogole ja do ust wezmie.. pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 5 dni spokoju po debridacie teraz na nowo:( dzis jade do przychodni niech ja jeszcze raz zbadaja bo rece i nog i odpadaj:( placze i placze ,chyba przejde na jakies modyfikowane mleko bo sie wykonczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powietrze zmienia kolor kupeczkina lekko zielony wisienko ...tak tam mialo byc... zrob kiedys eksperyment ...zostaw na chwile pampersa z kupka i zobaczysz jak jej sie zmieni kolor... i sorka kobiety za te literowy mam nowe klawisze ....i nie moge sie przyzwyczaic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ja bym sie na twoim miejscu zastanowila nad zmina z piersi na mleczko ..nawet jakies specjalne ...z tego co mi powiedziala moja neatolog.. w wiekszosci przypadkow to nic nie daje .. a czasem jest jeszcze gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ja jak przeszłam na modyfikowane mleko, to skonczyły sie wszelkie problemy ze wzdeciami i innymi brezuszkowymi dolegliwosciami w nocu. teraz znowu próbuje troszke piersi mu podawac i znowu jest ten sam problem, chociaz uważam co jem. spróbuj kiedys podac mu tylko modyfikowane i zobaczysz. albo rano do południa karm piersią a potem butelką, aby do nocy był na butelce :) wisienko w 100% zgadzam sie z lalik. kupki potrafiabłyskawicznie zmienic kolor na zielony, zreszta uczulała mnie na to położna. I jezeli ty bnedziesz sie zamartwiac, to wtwoja dzidzia bedzie niespokojna razem z tobą. a moze tez spórubuj dac mu flaszke i zobacz czy ci po niej usnie. I nie daj sobie wmówic, ze twó pokarm jest do bani!!!!! Moja lekarka uczulaą mnie, ze w zyciu nie istnieje cos takiego jak niepełnowarotsciowy pokarm matki i abym sobei tego nigdy nie dała wmówic! trzymaj sie kobietko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki butelke wyprobowalam ... i wiecie co jestem w szoku ,,,odmrozilam 60ml mleczka i mala wypila jakby to piers byla...pozniej przystawilam ja do piersi i jeszcze trochu possala ... ten smoczek jest rewelacyjny....a samo picie wyglada zeczywiscie jak picie z piersi .... takze moge smialo polecic jak od czasu do czasu chcecie dac dzidzi butle ... a boicie sie ze po niej nie bedzie chciala piersi ta jest prawie jak sutek nadaje sie do takiego oszukiwania;).... mam nadzieje ze uspokajacz tez sie spisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko ale twoja tatianka to laleczka śliczna :) i pewnie ze kobietka!!! taka mała, a wie o co chodzi ;) lalik to super, ze butelka sie sprawdziła :) moze justynce sie tez dzieki neij uda Ksawcia troszke dopoic, bo ma z tym problemy, a ta bilirubinka nie chce schodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mama nam dzisiaj wyzerke zrobila z ta zupka grzybowa... no normalnie delektowalam sie nia jakby to byl najwiekszy rarytas na swiecie... a swoja droga troche mialam obawy co do grzybkowego jedzenia ale skoro Krzysia nic nie rusza to czasami sobie pozwalam. jutro tez bedzie powtorka grzybowa bo zupki mama dala na 2 dni :) a jutro na deser beda gofry :) kupilam bita smietane, sprzet biore od mamy i do dziela :D mialam robic salatke ale mi sie srednio chce. nim przerobilam miesiwo (kurczakowe i swiniaczkowe razem ok 7kg) to juz byl wieczor. stwierdzilam ze skoro na zakupy jedziemy razem to bedzie latwiej sie obkupic za jednym zamachem niz tak na raty mam przynosic do domku. Tatianka Lalik - dziewczynki wygladaja bosko :) ojjjj beda tatusiowie za pare lat dubeltowki kupowali :) a propos maluszkow to ja wrzucam fote Krzysia, tak go odpicowalam na 89 urodziny prababci ;) w calej okazalosci http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b6c83fc7aa3abf1.html zblizenie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb2e47a945ec2157.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie ze mam troche wyliczanek rymowanek i takich roznych zabaw paluszkowych dla maluszkow... nie wiem czy powklejac je tu w roznych postach czy przeslac wam na maile.. jesli na maile to podrzuccie adresy to wam porozsylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, dziewczyny, dopiero 22 a maluchy spia... trzymajcie kciuki bo musze ostro popracowac przez ten weekend:( a niestety nie mam chetnych do pomocy:( no tak ksawciu spac chyba jeszcze nie zamierza:( nawet nie wiecie jaka juz jestem tym wszystkim zmeczona:( do czwartku musze wszystko pozaliczac, w poniedzialek spotykam sie z promotorem no i musze jeszcze z praktykami cos zalatwic, bo mi sie przeciagna:( bez przedluzania sesji sie nie obejde, a tu jeszcze wizja kolejnego tygodnia w szpitalu:/ wczoraj prowadzilam 3 wosy, ja tam jakos specjalnie sie w to nie wczuwam, bylo srednio, wazne, ze mam to juz za soba i 1/10 praktyk odbebnilam, w poniedzialek 3 dyktanda na polskim, pozniej usg gabi, egzamin i o 17 spotkanie z promotorem, od 8 do 18 poza domem... no i jednak ksawcio sam spac nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ja przewijam Jaśka w nocy ( około 3), no i troche pielucha ciężka. Kupki raczej 1-2 dziennie robi, a w nocy już nie. No ale to juz są duże kupki, czasem coś tam wypłynie. Co do zakupów w Tesco to te body kupiłam wcześniej na rozmiar 62 (nawet 7-pak), a we wszystkich rozmiarach kupuje mu pajacyki (3-pak). Rzeczywiście są dośc dobre gatunkowo. Tylko po wielu praniach kolorek blaknie, no ale on juz zdąży wyrosnąć. Tak patrzę na te śpiworki no i by mojemu Jasiowi też by się przydał. Aniu my tez jak wyjeżdżamy na zakupy to cos tam zawsze małemu kupie, rzeczywiście jak Basia lecę zaraz na stoisko dziecięce. Basiu dzięki za podpowiedź odnośnie karmienia. Staram się go nie karmić częściej niż co 2 godziny, chociaż ostatnio sam przyzwyczaił sie do przerw około 3-godzinnych. Tylko zastanawiałam sie nad dopajaniem herbatką, bo karmię go moim mlekiem i bebilonem. Lalik ja jeszcze miesiączki nie mam. Wisieńko nie stresuj się, bo dziecko to wyczuwa. Ja kilka razy to zauważyłam, jak ja byłam zdenerwowana to Jasiu nerwowy. Nie wiedziałam że te karuzelki są też obsługiwane pilotem? Dzieciaczki przecudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, nie mam czasu na prowadzenie bloga, ale juz wielokrotnie poruszana byla kwestia zalozenia wspolnego albumu. mam nadzieje ze nie wpadnie to w niepowolane rece, ale zalozylam nam konto na fotosiku, gdzie moglybysmy wklejac wspolnie zdjecia: http://lipcowki2007.fotosik.pl/ login to: lipcowki2007 haslo: siuski wiem ze glupie, ale nic ciekawszego mi do glowy nie przyszlo:) zapiszcie sobie i wklejajcie, pozniej ewentualnie poprosi sie moderatorke o usuniecie tego posta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, musze, za daleko zabrnelam, zeby teraz sie zatrzymac, pozostaje mi zacisnac zeby, a moze juz w moje urodziny bede miala to wszystko za soba:) w koncu to 2 tygodnie wiec powinnam sie wyrobic:) aneczko, wklejaj tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ..... aniu karzys jak zwylke przystojniak :).... normalnie bedziesz kraty w okno zakladac tak sie beda do niego kobietki dobijac;).... Justynko z tego hasla to sie posmialam ;) no wsumie tez pewnie bym nic innego nie wymyslila... ja wrzuce jakies foty jutro bo dzis do tesciowej na obiadek smigamy... aniu moj meil pele_to@o2.pl wlasciwie to meza ale chyba sie nie pogniewa;).... kurna ty to zawsze smaka narobisz aniu jedzonkiem ... a wiesz wczoraj najadlam sie salatki jarzynowej i nie wiem co ale malej zaszkodzila .... pierdziala caly dzien strasznie a wieczorem krzyk:(...wiec chyba tak narazie na wszystko nie moge sobie pozwolic... Wisienko i widzisz ,,, grunt to spokoj i tak trzymaj ... to zwykla kolka i tyle tez to wczoraj przerabialam ... czasem nawet nie musisz nic specjalnego jesc a dzidzie tak maja zmeczenie zdenerwowanie ... ja wiem ze ciezko wtedy sie nie zloscic ale nasza zlosc powoduje jeszcze wiekszy krzyk .,,,naszych pociech ,,, a wisienko mam jeszcze rade nie wiem czy czytalas o tej butelce tommy tippee jak tylko bedziesz miala mozliwosc kup ja sobie ... wtedy po butelce napewno ci nie zwymiotuje ...bo zeby pic mleczko musi sie tak samo nameczyc jak przy piersi ... ja dzis na mokotow jade wkoncu miasto zobacze pozdrwaiam trzymajcie sie cieplo milej niedzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie ja z lekka niewyspana bo jakos wczoraj nam nie po drodze do lozka bylo ;) a mlody obudzil sie wyjatkowo juz przed 2 a rano i Krzys i Gabrysia wstali ok 6.30. no ale przynajmniej dzisiaj poleniuchowac mozna :D Lalik nowa poslalam wam maila mysle ze chyba jednak lepiej na maile rozeslac bo tego jest 5stron w wordzie czcionka 12 wiec tu mase miejsca by zajelo... wczoraj na kolacje jadlam kalafior z maselkiem i buleczka tarta no i nie zauwazylam zeby maly byl niespokojny czy smierdziuszki gorsze puszczal takze kolejna rzecz ktora mu nie przeszkadza.. jupppiii sluchajcie jedna z dziewyczn z forum podeslala mi piosenke taka dzieckowa tituu leciala na minimaxie czy gdzies i powiem wam jedno... piosenka maxymalnie bez sensu ale Krzys jest nia zachwycony!!! leci wlasnie chyba z 8 raz z rzedu :) mamy tez cala muzyke bobasa ale mlody tylko niektore kawalki z klasyki bobasa lubi :) lece jakies sniadanko robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten cudy poranek!!! dzisiaj zapakujemy z mamąwózek do bagażnika i jedziemy odwiedzic dziadka z małym pod oknem :) juz nie moze doczekac sie, kiedy go zobaczy :) a potem na spacerek do parku :) wczoraj Kubus zrobił taką kupke, ze poszły mi na nią 4 pieluchy :):):) za kazdym razem jak wydawało sie ze koniec i zakładałąm czystą pieluszką to tu bęc i kolejny prezencik :) a mały miał radoche jak ich mało :) musze uciekac, bo mały krzyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,po długiej nieobecnosci. Niestety nie miałam czasu na kompa,wrzesien jest miesiacem bardzo pracowitym,mam kupe spraw do załatwienia.Pisałam kiedys że mamy dużą pasieke pszczelą,i własnie tam ostatnio spędzałam czas,wybieralismy miód z wrzosu a mój mały siedział z ciocią a ja na cyca tylko wpadałam.Byłam też we Wrocku u okulisty z Olim jest wszystko w porządku,teraz też mnie nie będzie bo na wiosce u mego meża babci wykopki sie szykują.Dzis nie wiem czy zdąże poczytać co naklikałyście,bo jak narazie Oli spi,ale nie wiem jak długo a potem ide na impreze-mój szwagier ma dziś osiemnastkę. Muszę zrobić podsumowanie bo mój synio 19 skończył 2 miechy,ale nie mam czasu,nie wiem od czego zaczać-tyle do nadrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki w imeiniu Krzysia :) ja go lubi tak \'dorosle\' ubierac. mam tylko 3 pary spiochow i to takie po corce (i tez z prezentow bo ja spiochow nie znosze) no a pozostale ubranka to troszke pajacykow (glownie na noc) a wszystko to raczej takie doroslejesze spodziany jeansowe bojowki czy ogrodniczki. sporo swetrow, koszul, kamizelek... ot takie male zboczenie :) wczoraj kupilam na allegro taki spiworek do fotelika i wozka z misiem w srodku za cale 41zl po przesylce juz a teraz poluje jeszcze na polarowy taki na jesienno/wiosenne wypady do auta czy pobliskiego sklepu. Marylko na jaka plyte polujesz??? muzyka bobasa lata w necie na emule i innych takich takze szkoda kaski ;) rozumiem cie z tymi guziczkami - u mnie wszystkie rzeczy zapinane z tylu sa przez to dyskwalifikowane.. niech bluzka bedzie najpiekniejsza ale guziki z tylu i juz nie kupie, szukam zeby bylo rozpinane z przodu albo na ramionkach. kokopelasa - a ty sie nie boisz tych pszczol?? ja normalnie jak widze ze takowa leci to od razu panika :) udanego pobytu na wsi Basiu u nas Krzys tez takie prezenciki lubi robic ;) czasami do tego stopnia ze trzeba w reklamowke lapac hehehe a w ogole to stwierdzilam ze nie moge pic kawy normalnej ani parzonej ani rozpuszczalnej bo mam od razu... biegunke!!! kiedy bym nie sprawdzala i co bym w dzien nie jadla to pozniej latam do kibelka jak glupia... tez dorzucilam przekrojowke do albumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam napisac przegladalam wlasnie promocje w REAL\'u i mysle ze jesli macie takowy sklep w okolicy to warto sie wybrac - od ciuszkow przez pieluszki po kosmetyki i zabawki sa dosc okazyjne ceny. na stropnie z promocjami trzeba kliknac w kraine malucha jakby co ;) http://www.real.pl/promocje.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×