Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

szukajac przepisu na puree (nigdy nie pamietam ile sie mleka a ile smietany daje hehehe) trafilam na blooog studenta pt studenckie gotowanie - pisany w super stylu, produkty wiadomo jak to u studentow dosc tanie i latwo dostepne... ja tam z 2 przepisy do wyrpobowania juz wyszukalam wiec moze i wy znajdziecie :D widze nawset wersje salatki z zupek chinskich :D no to trzeba bedzie powariowac z jego przepisami, u mnie juz dodany do ulubionych zostal wiec i wy zerknijcie http://student-gotuje.blogspot.com/ w sumie dla zaganianych mamus dobar sprawa tylko gozrej ze my niby powinnysmy patrzec co jemy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie poszłyśmy do lekarza bo w poczekalni było tyle chorych dzieci że weszłam i wyszłam. Mam nadzieję ze przez tą chwilkę Amelcia nie zdąrzyła złapać nic nowego. Ja podaje małej fenistil (4 kropelki), eurespal i calcium po 2 ml. Już mam dość tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat chust duzo info znajdziecie tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44603 a teraz konkretnie o carrycot infant, niesteyt wiekszosc malo pochlebnych opinii na dodatek dziewcyzny pisza ze dziecko wieksze sie do takowej chusty szybko nie nadaje... http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=66230614&v=2&s=0 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=67073000&v=2&s=0 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=68168987&a=68168987 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=55410747&a=55410747 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=64437260&a=68693655 takze chyba zamowie jednak ta z chusta.pl wszedzie radza ze takie sa lepsze... Ania u nas nie mamy syropkow zadnych Krzys dostaje 5kropli cebion multi, 2 x dziennie po 4 krople cebionu zwyklego... dodatkowo strzykam mu mleczko do noska no i co godzine atakuje go sopelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a jak wstrzykujesz Krzysiowi swoje mleko do noska bo ja nie wiem jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Dzień bardzo szybko mi zleciał. No i troszkę zmeczona jestem :(. Niunia drugi raz w nocy budzi się przeważnie około 5.00 i wtedy to już jest pobudka na maxa, bo dla niej dzien się właśnie zaczyna. Tzn. uda mi sie ją jeszcze zaciągnąć do naszego łóżka ale i tak się kokosi przez sen i wcale mocno nie śpi. W weekend niunia wstaje przeważnie o 6.00, a moglaby tak wstawać w tygodniu bo mężulek wstaje o 6.20, a jak wstaje o 5.00 to i mężulek się rozbudza i ma już koniec spania... Wczoraj zjadłam na próbę zapiekankę z pieczarkami - domowej roboty :) i dzisiaj Martynce nic nie bylo! Spotkałam dzisiaj na spacerku dziewczynę ktora leżała ze mną w szpitalu :). Jej córeczka urodziła się dzień później ;). A jednak świat jest mały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! kurna jakos spac nie moge juz kawe pije i ciasto podjadam ..nie wiem co sie dzieje ze tymi chorobami...wszzyscy wkolo smarkaja az strach sie ruszyc..julcia jak narazie i dzieki bogu zdrowa choc i mnie wczoraj cos lamalo..ale dzis wsio ok.. pogoda ladna ciekawe jak dlugo..powinnam sie chyba ruszyc w domciu posprzatac ale jakos nie mam weny .... Justka Szymus przystojniam maly ;) Aniu jak bedziesz miala chwilke wstaw jakas fote Krzysia chcialambym zobaczyc tego wczesniaczka;) .... co do chust tak o nich piszecie doszlam do wniosku ze kupie zwykle nosidelko wlasciwie to juz kupilam ...mala glowke trzyma sztywno wiec jakos jestem bardziej do nosidla przekonana..pozatym wykorzystam to tylko na zakupach bo latwiej ja wsadzic w nosidlo niz w fotelikiem po sklepach biegac ....ale nie powiem zajefanie dzieciaczki w tym wgladaja... marylko co do bolow po cc ja tez zadnych nie mam ...ale w miescu rany dotykajac brzucha mam wrazenie ze to nie moj brzuch ...zreszta jakies dziwne dziury mi zostalu na poczatku i koncu rany ..i mam tylko nadzieje ze wkrotce sie to jakos ponaciaga ... Aniu co do kupki to mialas racje wczoraj popoludniu sie pojawila...a wsumie domek moznaby bylo z niej postawic ... uzywamy pampersow 3jek i julka poprostu to co nie weszlo do pampersa zapakowala w ubranko po pachy i do skarpety;) Julcia spi jak susel...oczywiscie na brzuszku... wiecie ze jakos na wznak nie umie sypiac ...spi krotko wieci sie marudzi przez sen ... a jak ja na brzuciu uloze potrfi przespac od karmienia do karmienia ... dzis w nocy chyba mi sie zapomnialo i karmilam ja jednym cyckiem rano mialam ten drugi twardy jak kamien .. wogole ostatnio jakosmleka mam jak krowka;)...a byly dni ze walczylam okazda krople..jak ktoras ma problemy z melczkiem polecam granulki homeopatyczne ricinus comunis ... jak mialam braki swietnie dzialaly... dodam ze nawet karmi mi nie pomagalo;)... ale sie rozpisalam ....dobra zmykam sie myc ...pozdrowienia i buziaki dla wszytkich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka ale sliczniunia Faustynka ... mala modelka rosnie :) i jaka pogodna ;).... i karm piersia nie odstawiaj jej odrazu przeciwcialka jej zaladujesz ...pozadrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też już dawno na nogach zaraz jadę na uczelnie a Amelke podrzucam do babci. Terko Faustynka ślicznie się śmieje, pewno sie nie możesz napatrzeć. Ja jak patrzę na śmiejącą się Amelkę to się rozpływam poprostu i nawet nie jestem zła że muszę wstać przed 7 :) Dobra lece tek tylko się chciałam przywitać z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na nogach od 7.30. Pobudka o 2.30 a potem o 5.50. Udało mi się jeszcze zaciągnąć Martynke do mojego wyrka :). Czy wasze dzieciaczki mają często gilka w nosie???? Moja nie ma katarku ale wyciągam jej gilki praktycznie co 3 dni. Niunia dzisiaj jakby bardziej wesoła niż wczoraj :) tfu tfu tfu. Wczoraj byłam małym nerwuskiem i co ją kładłam na matę lub łóżko to byla podkówka :(. No i wisiała u mnie na ręku ;) Byłam na solarium :), mleko się nie zważyło ;) hihihi i wszystko ok Lalik-witaj kobitko! Ostatnio myślałam o Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka:) no trochu mnie nie bylo...sliczna ta twoja niunia:)...akurat sie karmimwiec pisze jedna reka;;;;;;;;;;;;;;;;;0 co do glutkow w nosku to ja julce nawet dwa trzy razy dziennie wyjmuje...ale to chyba dlatego ze przewaznie spi na brzuszku... buuu solarium tez wszoraj chcialam isc....ale jakos sie boje...teraz Aniula napewno pole ce...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dziewczyny cos wam pokarze julka po urodzeniu.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9be29ebb23fcd1f8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bb09137d76fbd12.html i julka 9 tygodni... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7a9f72c62d53b56.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f8fad092d5d1d53.html dodam ze jak patrze na te foty po urodzeniu to plakac mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dalej z serii smarkacze odslona kolejna :D nocka byla ciezka bo i ja zafluczona i mlody, biorac pod uwage ze budzilismy sie na zmiane to jakos malo tego spania bylo ;) na szczescie mam aspirator do nosa bo chyba i on i ja bysmy sie wykonczyli dzialajac gruszka… mam nadzieje ze to dziadostwo nas opusci bo w piatek jedziemy na uczelnie prace zlozyc a Krzys musi jechac z nami wiec kurujemy sie w przyspieszonym tempie. Ania1706 - po prostu klade Krzysia na kolana, odchylam mu glwoke i strzyk do 1 dziutki a pozniej do 2. czasami nawet bez placzu sie obedzie :D Wisienko ja sie wczoraj roznych za i przeciw na temat chust naczytalam i najchetniej bym kupila bebelulu albo jakas inna tego typu tylko szkoda mi tyle kasy wydac bo Krzys to najchetniej bylby w pozycji pionowej i to najlepiej pleckami do mnie zeby swiat widziec... jeszcze z 2 mieisace i bede go na biodrze nosila wiec kurcze sama nie wiem co robic... Anulka ja mam pare takich kolezanek z okolicy porodowki. z jedna dziewczynaa ktora 2 dni po mnie urodzila lezalysmy na sali jak nasze dziwczynki mialy fototerapie, teraz Gabrysia i Julka chodza juz drugi rok do tej samej grupy w przedszkolu :D mam tez kolezanke z porodowki. rodzila boks obok i moja mala jest starsza o 5min od jej corki :) i mimo ze ta laska jest z innego miasta to do tej pory sie spotykamy :) Lalik specjalnie dla ciebie jedno z ostnich zdjec Krzysia w 2 ujeciach :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff5c824a0145b729.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/556deee612891912.html tak jak mowi lekarka... an wczesniaka to on zupelnie nie wyglada :D zreszta widze po zdjeciach ze Twoja Julka tez slicznie rosnie. u nas jak Krzys konczyl 3 miesiace bylo 6250 przy wadze urodzeniowej 2950 i sopadku do 2700. lekarka mowi ze dzieciaki z taka wada z reguly ok 3miesiaca zycia waza nie wiecej niz 5kg takze jestem mega dumna z synia :) Terka kuruj sie moja droga... widze ze nas obydwie dopadlo... wiem ze mozna wziac ibuprom przy karmieniu (pytalam ze wzgledu na moje chore stawy) wiec mysle ze i ibuprom zatoki na noc bys mogla lyknac po ostatnim karmieniu oprzed nocna dluzsza przerwa... a Faustka ma powalajacy usmiech!! no kochana i jaka czupryna!!! u nas zacz ely sie powoli wloski przecierac wlasnie na czubku glwoy... dziwnie jakos ale widac tak musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow aniu sliczny !!!! zeczywiscie kawal chlopa ...to nam sie te wczesniaki udaly ...julia tez urodzila sie 2500 spadek do 2180 a teraz ma dwa miesiace i 5200... wiec chyba im sie te skale conieco nie zgadzaja ...zreszta powiem ci ze ostatnio na wizycie powiedziala mi ze nie mierzy jej juz wedlug siatki wczesniakow tylko normalnej i julia ma 50 centyli....wsumie nie wiem czy to dobrze czy zle ale ogolnie lekarka byla zachwycona 3120 przybrala w dwa miesiace no i tylko na cycu ...ale czasem zjadala tyle ze cycki nie nadazaly z propdukcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik dziekuje w imieniu Krzysia :) u nas Krzysia tez nie mierza wg siatki centylowej dla wczesniakow tylko jak dla dzieciaczkow donoszonych. On jednak urodzil sie sporo wiekszy od Julki tyle ze jest po operacji no i pierwszy miesiac jego jelitka nie pracowaly tak jak trzeba i o ile w dniu ukonczenia 1 miesiaca wazyl tylko 400gram wiecej niz przy urodzeniu o tyle konczac 2 miesiace mial tez cos ok 5200. zaczynal na 5 centylu teraz jest na 35/65 i lekarka go mocno chwali... no i liczy ze jeszcze troszke a ze wszystkim Maly dogoni rowiesnikow. ponoc dzieci z 36tc w rok najdluzej rownaja roznice. tak patrzylam na karcie corki (z nia tez bylismy w poradni ryzyka pod stala opieka neonatologa ze wzgledu na utrzymujaca sie zoltaczke) to wazyla tylko 400gram wiecej niz maly w tym samym okresie a jedna urodzila sie 600gram wieksza i bez przejsc... no ale nie wazna waga wazne ze jelita pracuja i nie ma komplikacji pooperacyjnych... a czy Julka jest w jakiejs specjalnej poradni? sprawdzacie jej dno oka co miesiac plus miala badanie sluchu we snie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak jezdze z nia na nieklanska w warszawie do neurologa neatologa tam tez miala badanie dna oka ale juz nie kazal przyjezdzac okulista wsumie byl zdziwiony bo ona w inkubatorze nie byla a te zmiany na dnie oka niby sa powiazane z lerzeniemw inkubatorze badanie sluchu tez miala usg glowy i brzucha i dzieki bogu wsio ok... zaszczepili ja o czasie tz chyba w 7 tygodniu bo neurolog musial zezwlic na to szczepienie teraz kazala mi przyjechac po trzech miechach dopiero wczesniej julka miala wzmozone napiecie w konczynach ale ostatnio wszystko bylo juz dobrze wiec wlasciwie juz nie latam po lekarzach bo wczesniej co tydzien musialam pokazac sie w poradni i ja wazyli ale juz na szczepieniu w 7 tygodniu miala 4570 i nawet wazyc jej juz nie musze ... dla porownania sobie sprawdzilam ze ania urodzila sie o czasie i jak miala 2 miesiace wazyla tyle co julka przy czym ania urodzila sie z waga 3400 wiec ponad kilogram wiecej .... tez ja karmilam piersia...natomiast syn jarek wzayl 6620 tyle ze byl karmiony butla stad chyba taka roznica ... ale wsumie przy urodzeniu wazyl 3500 wiec byl wiekszy... Aniu na siatkach sie znasz ???? 50 centyli wg normalnej siatki dla dzieci urodzonych o czasie z normalna waga to dobrze czy zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....u nas chwilkowo brak gości :-) coś niesamowitego...bo od piatku non stop ktoś jest.. i na weekend dalej się zapowiedzieli inni. no a wczoraj niuńka dostała śliczniusi kombinezonik na zimę, czapę pilotke i fajniusi szliczek. teraz umykamy na spacerki bo pogoda śliczniusia i na zakupy, bo Ewka już mi powyrastała z 62, a ubranek na 68 mam sztu 2....i dziecko wygląda jakby nie miało w czym chodzić bo kaftaniki przed nadgarstki sięgają..,.nie wiem gdzie mialam oczy...ehhhh a tu jeszcze niedzielna Ewka.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bd18a454e988b13.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68a78db84066c862.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98ee5df088e5c5af.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) niunia ma teraz przedpołudniową drzemkę więc mogę co nieco napisać :) Terka. lalik śliczne te wasze śmieszki małe :) moja też jak się obudzi i wstaję do niej to mi taki uśmiech strzeli że aż sie serce raduje :) a jak leży na leżaczku i patrzy na kolorowe światełka to też minki strzela że hej... Aneczko Krzysio świetny maluch i jakie oczka zrobił wielkie :) Dziewczyny mam pytanie. ja co prawda nie mogę małej nosić w chuście ze względu na szynę, ale jak wy nosicie swoje maluszki nie boli was od tego kręgosłup? dziś idziemy znowu do ortopedy na 14.00 żeby podregulował szynę. mam nadzieję że tym razem będzie wizyta bezpłatna, bo już cienko z kasą u nas po tym wyjeździe. poprzednio zarejestrowałam się prywatnie, bo zależało mi na czasie to zapłaciłam 100 za wizytę i prawie 100 za szynę...eh...same wydatki przy dzidzi :P a teraz jak rozmawiałam z panią w rejestracji ma być na kasę chorych bo było skierowanie od pediatry....miejmy nadzieję ze tak będzie. i że mała nie namęczy się za bardzo przy tym regulowaniu szyny. zresztą ona jej za bardzo nie przeszkadza tylko jak jej zakładam to ryczy a tak to luzik :P malusia teraz śpi od 10. fajnie ze trochę już zaczęła spać w dzień i ślicznie śpi w nocy :) dziś spała od 20 do 4 a potem do 8. potem jedzonko trochę zabawy i od 10 drzemka :) napiszę potem co lekarz powiedział... miłego dzionka narazie :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny przesliczne są te wasze maluchy! Nasze dzieciaczki mogły by lipcową galerie utworzyc, bo jest na co popatrzec :) M.ój Kubunio spi teraz na balkonie, a ja oczywiscie jeszcze w pizamie :) Probowałam go dzisiaj przystawic do piersi i cos nia gardzi. Cos mi sie wydaje, ze to by było tyle, jesli chodzi o nasze karmienie piersia. Pomeczył sie dzisiaj pół godziny, poczym dałam mu flaszke, wypił jednym duszkiem i spi. A szkoda, bo myslałam, ze jescze sie troszke poprzytulamy przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musze sie jeszcze pochwalic, ze Kubus wczoraj sam zaczął podpierac sie na rączkach i trzymac uniesioną głowe, bylismy w szoku! Normalnie potrafił ja podniesc i przenosic na boczki, ale teraz unosi pare centymetrów od podłoża, podpiera sie na rączkach i trzyma! Mój bohater :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka ..twoja Faustynka tez cudoowna ..co do jezyczka to mleczko napewno ...wystarczy ze dwa razy dziennie zamoczysz owiniety palec w pieluszke w przegotowanej wodzie ... co do wygladu to moja julcia znow buzke ma drobna chyba po mnie bo tez mala glowe mam ...ale za to ile sie w niej miesci;))... Terka a co do wagi to po wygladzie czasem mozna sie pomylic ..niektore dzieciaczki sa ubite ...a inne takie ciut wydmuchane ...wazne ze zdrowe nasze i kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie stwierdzilam ze usmiechem idzie wiele zalatwic... normalnie wydruk kosztuje 20gr ja bede miala po 15gr/strona... powdzieczylam sie do pana i udalo sie wytargowac hihihi Lalik u nas zostaly comiesieczne wizyty u neonatologa ze wzgledu na to ze maly jest jeszcze pooperacyjny. powiedziala ze gdyby o samo wczesniactwo chodzilo to by tylko 1 wystarczyla a tak to niestety trzeba co miesiac. dno oka mielismy badane ze wzgledu na 2godzinna fototerapie ale oprocz tego Krzys mial badanie wzroku w centrum zdorwia dziecka pod katem retinopatii wczesniaczej.wazenie tez na szczescie mamy juz zalecone tylk oraz w miesiacu wiec odetchnelam bno na poczatku non stop po lekarzach latalismy. teraz jedynie mamy pilnowac morfologii bo maly ma anemie.. szczepienia (te z kalendarza panstwowego) ma wszystkie o czasie, z napieciem miesni tez ok wiec teraz sie tylko modlimy zeby sie nie zrobily zrosty na jelitkach... a jesli idzie o 50 centyl to jest wzorowy :) w sumie najwazniejsze jest zeby centyle z dlugosci, wagi i obwodu glowki i klatki piersiowej w miare sie pokrywaly, wtedy w ogole to juz jest git. Basiu - ciesze sie ze z tata lepiej. zobacz jaka mu wnus dal sile do walki!!! Kubus widac urodzil sie w najwlasciwszym czasie no i jest oczkiem w glowie dziadka :) noi i GRATULACJE dla Kubusia z okazjki kolejnego kroku rozwojowego :) fajnie patrzec jak t nasze szkraby sie rozwijaja :) Istraa z tym rosnieciem naszych szkrabow to jest ciekawe... tak nam szybuja wzdluz i wszez ze tylko centumetrem sprawdzac :D jesli idzie o zakupy to z 68 tez nie szalej bo np przy Gabrysi u nas to byla przejsciowka na 2tygodnie. po 62 od razu kupialm wiekszosc 74 :D a co do Ewci to moze jakies malzenstwo zaimprowizujemy??? normalnie laleczka no i ta piekniasta fryzura!!! Krzys sie juz w kolejke zapisuje hihihi Asiulek mam nadzieje ze zalatwisz wszystko na \"chora kase\" a swoja droga u nas w szpitalu nie przyjmuja odplatnie. jak nie masz numerka i nie udaje ci sie dostac to szukaj wiatru w polu i lataj dowiaduj sie gdzie przyjmuja lekarze... babka z rejestracji takich info nie udziela wec bywa czasami wesolo nim znajdzie sie dojscie do lekarza ktory ci potrzebny jest. Terka u nas Krzys to na brzuchu wiecej niz 4godz spedza... obowiazkowo lezenie u mamy na kolankach (sprzyja poprawianiu napiecia miesniowego gdyby ktores z waszym maluchow mialo problemy ale takze dobrze wplywa na jelitka trawienei i zapobiega kolkom) plus mata plus spanie na brzuszku nad ranem :) on kocha pozycje na zabke bo mama mu jeszcze dodatkowo odwodzi nozki zeby z bioderkami bylo ok :) a jesli idzie o temp to neonatolog powyzej 38 od razu kazala brac pyralginum ale malego karmic. pyralgina zbija szybciej niz apap czy inne goraczke to tak na przyszlosc. a do walki z flukiem polecam SOPELEK :) a ja dizsiaj laba gotowaniowa... babcia ma 89 urodziny i u rodzicow imprezka... bedzie z 25 osob albo i lepiej no i oczywiscie wyzerka wiec oszczedzam zoladek na wieczor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje sobie rady z butla:( wczoraj przez 6h wypil jakies 20ml:O w koncu wysiadlam i dalam cyca. teraz znow zrobilam i wszytko wypluwa. probuje oszukiwac, testowalismy juz 3 rozne smoki i dupa. na dokladke jak czytam o basi to idzie dolka zalapac, a przez 10 min. z obu piersi wyciagnelam 40ml choc cyce pelne mleka:( jak tak dalej pojdzie faktycznie zostawioe go tym madrala ze szpitala. do sciagania kasy to pierwsi, a pozniej radz sobie sama... i jeszcze jak im mowie, ze odstawie go od cyca w szpitalu to baba do mnie, ze tego sie nie stosuj u nich, bo w naturze sie tego nie robi... a pozniej ta sama mi kaze przy wyjsciu odstawic go na kilka dniu... nie wiem co z tym dalej zrobic:( jeszcze tescie sie zra i w ogole jest nie za ciekawie. dobrze ze sie tam nie krece:O wiecie, wczoraj byla fajna scenka. przyjezdzamy ze szczecina, a przy tym nowym aucie za 80.000 stoi sobie tesciu z dwoma kolegami... wiecie niby wszystko fajnie, ale jakbyscie ich widzialy, 3 pijaczkow, w brudnych ciuchach, twarze czerwone i czysciutkie, lsniace nowe autko. a moj slubny na to: o, elita:D wiecie, pisze ile ten samochod kosztue, bo to wrecz komiczne, stary pijus i limuzyna tylko po to, zeby sasiedzi zazdroscili:O no i oprocz nowego auta coraz wieksze dlugi, bo trzeba wszystko posplacac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie Aneczko to najazniejsze ze z Krzysiem wsio ok ...wsumie wieszmyslalam ze po tak dlugim czasie mozesz juz o operacji zapomniec ...ale z tego co piszesz to sa jeszcze jakies ryzyka .. wsumie tylko sie modlic zeby bylo juz ok .... i cieszyc sie ze jest tak dobrze:) ja sie ciesze ze to wszystki juz za mna mialam juz dosc lekarzy...i nie masz pojecia jaksie ciesze ze wsio julka nadgonila..pozatym wiesz niejedna noc przeryczalam bo poprostu jak sie nasluchalam ze bedzie sie wolnij rozwijac i wogole zaczelam miec pretensje sama do siebie ze cos moze zle zrobilam w czasie ciazy ...choc wiem ze nie mialam na nic wplywu ... tak to dzialalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malutka spi juz godzinke a ja zdarzylam ogarnac mieszkanie i pranie nastawic. Teraz czekam az sie obudzi i ruszam na spacer :) Justka a moze faktycznie sie widziałysmy ;) wypad do wisły to byla tez nasza pierwsza \" trójkowa\" wycieczka. A Szymus jest przekochany :) Terka moja Jula nie znosi lezec na brzuszku - traktuje to jak najwieksza kare meczy sie i placze. Wiec do tej pory ja oszczedzalam ale ostatnio przeczytalam ze powinna juz unosic glowke a u nas nic :( wiec teraz sie wzielam na sposob i jak tylko widze ze przysypia to ja klade na brzuszek i spi pod moja kontrola oczywiscie ( nadal pamietam jak mi sie ostatnio zadlawila ) Dzisiaj tez tak zrobilam i spi juz prawie 1,5 h Hmmm dziwne bo zazwyczaj spi max 2 x 40 min w ciagu dnia wiec moze rzeczywiscie( tak jak Julce od Lalik ) jej sie lepiej spi ... Basiu - zuch z Twojego Kubusia ze tak ladnie główke trzyma. Moja mala za to sama jak lezy w lezaczku to sama ciagnie glowke do gory i jak ja podciagam do pozycji siedzacej to ladnie glowke trzyma. Ja mam nadzieje ze Jula sie w koncu przyzwyczai i polubi lezenie na brzuszku i w koncu zacznie unosic glowke. A czy wasze maluchy leza na brzuszku z raczkami wzdloz ciala bo moja tak. Terka, Lalik, Istraa, Aneczko sliczne sa wasze dzieciaczki No dobra długo sie bronilam przed pokazaniem mojego szczescia ale ja tez chce sie pochwalic no i w koncu zalogowalam sie na fotosik - mam nadzieje ze sie udalo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac679535848c88c3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a8b31e3f729bad7.html Dobra budzi sie wiec karmienie i spacerek przed nami. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna a probowalas podawac mu mleko lyzeczka strzykawka lub kubeczkeim??? moze tak zalapie... u mnie corka tez nie umiala pic z butli a tez ja na 3dni ostawialam przez bilirubine i wlasnie karmilam ja w ten sposob. probuj moze sie uda!!! Lalik a kto ci naopowiadal tych glupot o rozwoju??? zebys urodzila w 33 tc to owszem moze by i tak bylo ale nie w 36!!! eshhh pewnie spotkalas jakies usluzne typy.. a jesli idzie o ryzyko w naszej sytuacji ono bedzie zawsze. do konca zycia. maly bedzie musial na kazdy wyjazd nawet szkolny miec ze soba historie choroby. zrosty i problemy z droznoscia moga sie nigdy nie pojawic ale moga sie np pojawic jak bedzie mial lat 14 lub 40... niestety takie to swinstow juz jest no ale problemy z jelitami czasami ujawniaja sie juz w wieku dojrzewania nawet u dzieci zdrowych wiec jak na razie nie uprawiam czarnowidztwa tylko dbam o niego jak umiem najlepiej. a powiedzcie mi czy wam wlacza sie tzw \"odkurzacz\"? ja miewam go srednio raz na 3tygodnie i trwa od 2 do 4dni - polega na tym ze zezarlabym wsyzstko co pod reka nawet rzeczy korych nie lubie. maz sie smial bo ja chalwy nie nawidze a jak zobaczylam ze kupil to malo z papierkiem nie zezarlam :D ja teraz czasami srednio mam ochote cos zjesc ale zauwazylam ze jak malo jem to i mleka mam mniej wiec na razie nie uwazam z jedzeniem jesli idize o ilosc. jem racjonalnie zdrowo ale ostatnio dosc sporo. dzieki temu karmi pijam juz tylko sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa - Twoja Ewcia ma boskie te włoski a mi sie wydawalo ze Jula ma duzo wloskow na glowie ;) a mialas zgage w ciazy ( ja mialam okropna ) bo podobno to ma wplyw na ilosc wlosow przy urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×