Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

madzik przyznam, ze tez wyobrażałam sobie ciebie jako brunetke :) a gdzie chrzciliscie Emilke? mam pytanie do dziewczyn które karmiasztucznie. dajecie juz mleczko nr 2? kuba jutro konczy 4 miesiace i kupiłam mu kolejne mleczko ale sama nie wiem czy dobrze. na opakowaniu jest napisane, ze powinien dostawac 4 porcje, reszte pewnie w pokarmach sta łych, ale jakos nie spiesze sie, aby regularnie karmic go słoiczkami i zupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik przyznam, ze tez wyobrażałam sobie ciebie jako brunetke :) a gdzie chrzciliscie Emilke? mam pytanie do dziewczyn które karmiasztucznie. dajecie juz mleczko nr 2? kuba jutro konczy 4 miesiace i kupiłam mu kolejne mleczko ale sama nie wiem czy dobrze. na opakowaniu jest napisane, ze powinien dostawac 4 porcje, reszte pewnie w pokarmach sta łych, ale jakos nie spiesze sie, aby regularnie karmic go słoiczkami i zupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik przyznam, ze tez wyobrażałam sobie ciebie jako brunetke :) a gdzie chrzciliscie Emilke? mam pytanie do dziewczyn które karmiasztucznie. dajecie juz mleczko nr 2? kuba jutro konczy 4 miesiace i kupiłam mu kolejne mleczko ale sama nie wiem czy dobrze. na opakowaniu jest napisane, ze powinien dostawac 4 porcje, reszte pewnie w pokarmach sta łych, ale jakos nie spiesze sie, aby regularnie karmic go słoiczkami i zupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Krzysia, Roksanki i dla Julki, oraz dla Zuzi bo wczoraj nie złożyłam życzeń. Dzieciaczki jak zwykle na zdjęciach przesłodkie. Basiu ja narazie karmię Jaśka jeszcze 1, ale jak się skończy to przejdę na dwójkę, a z tym wprowadzaniem pokarmów stałych to nie wiem jeszcze jak to będzie. Za tydzień mamy szczepienie więc dopytam pediatry, bo ja właściwie to jeszcze cycem karmię. Na razie chciałabym stopniowo wprowadzać mu owoce. Dzisiaj dostał 2 łyżeczki jabłka ze słoiczka, z tego 1 wypluł, 2 pociumkał ale za bardzo mu nie smakowało. Wisieńko te zdjęcie Jaśka wyszło przypadkowo, robione telefonem. Chciałam mu zrobić zdjęcie bo tak ładnie wyglądał, ale telefon z opóźnieniem robi zdjęcia, no i on zdążył się wykrzywić. Justynko powodzenia jutro na obronie, na pewno dasz radę. Aneczko co do koloru włosów, to ja kiedys miałam odcienie czerwieni, teraz przerzuciłam się na odcienie fioletu, a tak w ogóle to włosy mam ciemny blond, chociaz teraz to już nie wiem, może jakieś siwe sie pojawiły. Włosy tez mi wypadają. Marylko ja tez widzę że Tatianka do ciebie podobna. No widzę że znowu szalejecie na alegro. No i wszystkiego najlepszego dla Kubusia. Bo jutro to raczej wieczorem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki, po 12 to ja spalam:P w koncu mnie oswiecilo i wymyslilam pytanka, pierwszsze opracowane, reszta to pikus:) wlosy scielam:P mialam juz prawie do pasa, a teraz z tylu krociutkie z przodu dluzsze. ale to jeszcze nic;) kiedys mialam do kolan klaki:) a pozniej sie stopniowo skracaly. teraz to taka cienizna byla, ze nie warto bylo trzymac, zreszta wiecznie skoltunione, nie mam czasu o nie dbac:( no i moj slubny pierwszy raz powiedzial, ze dobrze wygladam:P smieszne uczucie, bo nigdy tak krotkich nie mialam. jednak udalo mi sie stoneczke sciagnac:) zakladam ze z rafalkiem wszystko ok, wielki chlopak rosnie:D ciotka klotka mnie na szczescie omija:) choc przeciez 2 tygodnie mialam calodzienne przerwy w karmieniu. dobra, przerabiam kolejne pytania, a wy tu pracowac, zebym w nocy, jako niedoszly magazynier miala co czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wstaklismy :) Kubus leży pod karuzelą, kawka sie parzy, ciacho na talerzu :) chociaz i tak wolałabym sobie jeszcze pospac ;) ale nawet jestem wyspana, bo Kubus obudziłsie tylko raz o 4:30 , wypił mleczko i od razu zasną jeszcze podczas karmienia :) a kołderka nowa super, jest cięższa, cieplejsza i Kubus nie potrsfi jej skopac, wiec ni e musze sie martwic ze sie zaziebi :) dzisiaj zaczelismy mleczko nt 2 i jest bardziej miałkie niz 1. sama nie wiem, co z tymi słoiczkami zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosdan, napisz co ci pediatra powiedziała, boj estem bardzo ciekawa :) we wszystkich tabelach jest napisane, aby zastepowac 2 posiłki stałymi. tez juz dałam małemu 2 łyzeczki jabłka i nawet zjadł, choc mine miałniezwykle skupiona :) mam w domu łsoiczek HIPP marchewk z ziemniaczkami i moze spróbuje z łyzeczka :) zadzwonie dzisiaj do mojej lekarki. justynko powodzenia na obronie!!! trzymamy z misiem mocno kciuki :) a co do włosów, to ja tez miałam kiedys długie, ale jak raz sciełam to juz mi ich przestało byc szkoda :) to jak z farbowaniem. najpierw sie wzbraniałam, potem byłszampon koloryzujacy tylko, potem pasemka, a jak raz spróbowałam farby, to juz był koniec i teraz w ogóle nie jest mi szkoda włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Całuski dla Jasia i Kubusia 🌼 a z tego co pamietam nowa tez wtedy rodzila, nowa jak nas czytasz to buziaki dla Twojej Nikoli 🌼 Justynka trzymamy kciuki!!! Bedzie dobrze :-) Basiu ładnie dzien od ciacha zaczynasz :-) ja wlasnie popijam kawusie orzechowo-waniliową a kawałek ciasta z kokosem i karmelem mam w lodówce .... chyba zaraz sobie przyniose bo narobilas mi smaka :-) Wisienka co do Sylwestra to zobacze co mi sie nawinie :-) ale planów jeszcze nie mamy. Aneczka chłop Ci rośnie to nie marudź kobieto!!! :-) i to jaki chłop :-) szaleniec co po wersalce skacze hihihi wczoraj były przeceny w 5-10-15, jakos rzadko tam zaglądam ale wczoraj zajrzałam i co..... wyszlam z torbą pełną bluz i bluzek dla dziecka, potem jeszcze H&M :-) o allegro nie wspominając..... :-) Asiulek z ta Twoją robotą i szefową to powinnas cos zrobic!!! nie daj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dobre pytanie co do tych słoiczków..... ja tez sie zastanawialam jaka firma... na poczatku duzo złego pisalysmy o herbatkach hippa i troche sie zrazilam do tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja mysle ze zanim sie jeden posilek takim sloiczkiem zastąpi to chyba troche czasu mnie? bo zanim dziecko nauczy sie jeść łychą :-) chociaz nie wiem :-) tak tylko gdybam bo doswiadczenia w tym nie mam :-) kupilam tylko łyżeczke silikonową bo gdzies tu na forum wyczytalam ze taka na poczatek najlepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka ja tez kupiłąm tą silikonową i faktycznie Kubus z niej jadł, ale bardziej było to plucie niz konkretne jedzenie :) smakowało mu nawet, ale cos nie widze zjedzenia słoiczka na raz :) przeciagneło by sie to pewnie na dwie pory jedzeniowe ;) a co d ofirmy, to w sumie ,mleko HIPP mieli u mnie w szpitlau gdize rodziłam, wiec chyba nie moze byc najgorsze. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Justko też mi się wydaje, że troche czasu minie aby zastapić posiłek pokarmem stałym. Ja na razie preferuje Bobovita, na hippa troche się zraziłam jak wczesniej pisałyście o herbatce, no i tak samo z gerberem jak znalazła matka szkło w słoiczku. Basiu chyba można zrobić kaszkę (są od 4 miesiąca), ale taką płynną aby wypił z butli. No a jak się dowiem coś więcej to napiszę. Dviki to co ty robiłas do 2 w nocy? Justka Jasiu dziękuje za życzonka. Kurcze w mojej miejscowości to ani h&m, ani 5-10-15, zostaja tylko hipermarkety i alegro. Nawet porządnej hurtowni nie ma. No ale jak Jasiu będzie większy to do Wrocławia się skoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien bry drogie panie no jak ja bylam online to zadnej nie uwidzisz :) Justyna kciuki to my juz zaciskamy cosby grono magazynierow powiekszyla i to na 5 :) dla Kubusia i Jasia 🌻 Basiu ja nei wiem jak to jest przy dzieciach karmionych butla ale wszedzie pisza i nasza neonatolog pamietam przy Gabrysi tez to mowila ze najlepiej podawac dany pokarm przez tydzien (minimum 3dni) i dopiero pozniej wprowadzac nastepny no i powinno sie zaczynac od rzeczy 1 skladnikowych wtedy szybciej mozna wyeliminowac uczulenia. jesli idzie o sloiczki to ja nie mam do HIPPa absolutnie przekonania. zwlaszcza ze pamietam ze Gabrysia po tych kaszkach na dobranoc strasznie mi wymiotowala. na poczatku karmilam ja GERBEREM a jak juz byla starsza i umiala przegryzac a nie tylko przelykac to zmienilam na BOBOVITA bo nie jest taka packowata. zreszta zrobilam to za rada neonatolog - ponoc im dluzej sie podaje edziecku packi tym wieksze ma pozniej problemy z gryzieniem i jedzeniem normalnych posilkow nieprzecieranych... Justka wiesz moze i Krzys rosnie ale sie troche martwie ze spada w siatce centylowej. na dlugosc idzie jak burza ale wagowo juz nie... zadzwonilabym do neonatolog ale obawiam sie ze mnie wysmieje ze glupotami sie przejmuje... no nic to jak mi to bedzie sen z powiek spedzalo to do niej dryndne i dopytam Dviki co do tego dentinoxu to wlasnie w aptece wiem ze zachwalaja i niektorzy lekarze tez a nasza znajoma aptekarka powiedziala ze to tylko kwestia dobrej reklamy bo zawartosc lidocainy ma taka jak wiele innych tanszych zeli na zabkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosdan ja mam problem ze tych sklepów mam za duzo wokol siebie i zawsze cos musze kupic bo przeciez dziecko potrzebuje :-) a tak naprawde to moje oko potrzebuje :-) Dviki jak wczoraj obchodziałam rocznice testu ciążowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Aneczka jako kolejna preferuje bobovite :-) Aneczka dzwon :-) niech Cie kobita wyśmieje :-) a swoją drogą to wiadomo ze kazda z nas chce dla swojego szkraba jak najlepiej i dmucha na zimne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. mam pytanko: ile wasze dzieciaczki najdłużej nie robiły kupki??? Agatka jest na cycu (no poza wprowadzaniem po troszku jabłuszka i marcheweczki i czasem banana polize) i juz 4 dzien nie robi...kurcze tak sie o nia martwie:( brzuszek jej chyba nie boli jeszcze ale ona zawsze robiła tak 1-2 lub3 razy dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i napisze wam jak sie wczoraj wkurzylam na maxa... musialam konto wykupic zdjeciowe - tam gdzie mam wszystkie rodzinne fotki na amerykanskim serwerze.... wchodze wrzucic nowe a tam ze wyglasla waznosc propocyjnego konta i mam tylko 200zdjec!!!!!!!!!a reszta bedzie dostepna jak wykupie konto a 800szt zawislo w przestrzeni!!!!!!!!!!!musialam zaplacic 25dolarow za dostepn na rok bo nie wiem gdzie mam i czy w ogole mam plyty z czescia tych fot!!!!!!!!nie naopisali jak sie logowalam ze moge miec tylko 200fot za free :( a ja potrafilam te 200 fot wrzucic przez kilka dni... teraz tez napisali ze mam 989 fot tyle ze dostep mam tylko do 200 no i oczywiscie pisalo ze pozostale nie zginely i odzyskam je jak wplace kase... no wiec stwierdzilismy z mezem ze MUSIMY zaplacic bo to za duze archiwum no i po oplaceniu konta karta kredytowa po kwadransie znowu mielismy dostep do fot.... zla jestem bo 75zl poszlo sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku u nas kupa kazdego dnia. moze kilka razy sie zdarzylo ze nie bylo przez jeden dzien. Aneczka to skandaaaal z tymi fotkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku - mimo ze Krzys ma problemy jelitowe to nasza neonatolog mowila ze spokojnie 5dni moze dziecko kupki nie robic. byc moze to podanie marchewki tak na nia wplynelo bo marchew ma wlasciwosci zatwardzajace. podaj malej wody - takiej czystej przegotowanej bez zadnych herbatek soczkow glukozy etc. tak przynajmniej z 30ml a nawet i wiecej. masuj jej odbyt chusteczka wilgotna albo palcem z kremem kilka razy dziennie. a jak to nie pomoze to skorzystaj z termometra albo z czopka glicerynowego ale dopiero 6 dnia bez kupy (o ile sie nie meczy nie ma wzdec ani twardego brzuszk). czasami maluchy tak dobrze trawia mamine mleczko ze po prostu nie maja czym fajdac ;) Justka no ja wiedzialam ze mam promocje ale nie wiedzialam na czym ona do konca polega ;) takze zaliczylismy skuche... no nic tak to bym mogla do 300zl wydac na buty tak jestem ograniczona do 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku no wiesz ja akurat wiem co to znaczy radosc z kupy. po operacji Krzysia cala nasza rodzina i wszyscy nasi przyjaciele czekali wlasnie na .... kupe i to nie taka po lewatywie ale samoistna... bylo nawet swietowanie w szpitalu :D na oddziale chirurgii w centrum zdrowia dziecka kupka to najwieksza radosc wsrod rodzicow lekarzy i pielegnairek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosdan to jak w koncu wybvierzesz sie do Wrocławia to daj znac, zrobie ci najnoiwszą liste miejsc gdzie mozna kupic fajen rzeczy :):):) aneczko też nie lubie nacinac sie na takie promocje. no ale czasami chwila nieuwagi i kicha. justka ja mam to samo z zakupami. promocje trezeba wykorzystac, chociaz ostatnio zauwazyłam, ze w ciagu tych 4 miesiecy zawsze jest jakas promocja i ostatnio nawet powstrzymałam sie przed kupnem kolejnych bluzeczek i koszuli :) mój maie ze mnie smieje i mówi, ze po co kupowac teraz za duze rzeczy jak i tak ja kebdzie potrzeba, to pewnie któys sklep bedzie miał promocje :) chociaz tak imadry, a ostatnio jak złapał super spodenki w H&M to puscic nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia witaj w klubie tych ktorzy promocji oprzec sie nie potrafia :-) kiedys tak nie mialam, ale teraz przez te dziecięce szmatki to z torbami pójde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko - najlepszego z okazji imienin dla Areczka :) Krzys mial swoje pierwsze majac 6 tygodni hehehe :) co do wagi to mowia ze ona wieksza jest ok. ja przeliczalam i wyszlo ze Krzys przybral tylko jakies 25gram mniej niz wg tego ale wsyzstko byloby ok gdyby nie to ze spada z centyli. przyrost wagi nie jest tak wazny jka obraz w centylach. Maly idzie na dlugosc jak burza z 49cm urosl na 72 czyli az 23cm a wg wszelkich norm pisanych powinno to byc ok 15cm... ehhh dobra nie bede analizowala bo tylko sie denerwowac bede a co do promocji - u nas nie ma zadnego hipermarketu ani galerii handlowych wiec jedynie czasami w pepco na cos sie skusze... na allegro nie kupuje juz w sumie wcale. czasami cos dla siebie czy meza tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka buziak dla Areczka :-) aaaa w realu są jumbo packi za 42,90 zl :-) a w tesco chusteczki pampersa 6 paczek za 29,90 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laik Kubus musi ci sie pochwalic :) wprawdzie nie wytrxzyma w takiej pozycji długo i tylko wtedy, kiedy pomoze mu sie ustawic rączki, no ale pomalutku ćwiczenia pomagają :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be84502395b3a2b1.html wisiebnko wszystkiego najlepszego dla Areczka!!!!! 🌼 🌼 🌼 Kubunio miał pierwsze jak miał5 dni, no ale niestety za bardzo nie ma inych opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia u taty na brzuszku są najlepsze :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2867f148295b703.html a tu pierwsze karmienie Kubusia :) mama karmi, ciotka trzyma a Kubus pluje :):):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1af044ec73147d1f.html ulubiona pora kąpieli :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b19d04328b5de14.html i jeszcze troche pluskania w wannie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/786185385c345278.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×