Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

aaa pore zanim dodacie ananasa lekko osolic wtedy zmieknie i soczek pusci ... a ananasa uzywam tego w plastrach wiec tak na trzy nieduze pory daje 4ry plastry ananasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam bo widze ze juz jak Justyna monologa wale ... milego wieczorku wsim ...i spokojnej nocki .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam wam napisac ...... JULCE przebil sie zabek ...dzis z rana zauwazylam ...w nocy strasznie marodzila jak nigdy ... i dzis jak zjadala rece postanowilam jej posmarowac dziasla zelem bo wczoraj jej w aptece kupilam ... i jak smarowalam poczulam jak mnie cos zgnelo:).... patrze a tam bialy czubeczek zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to już drugi ząbek na forum:))) gratulacje!!! i całuski w obolałe dziąsełko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maania ja studiowałam w bielsku w kolegium nauczycielskim resocjalizację :) Fajne miasto, właśnie sie wybieramy z mężem do sfery na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Laliczku fajny ten twój przepis na ten placek,ja jak ostatnio zrobiłam to zjedli mieso z sosem a na placka miejsca w żoładku im brakło,bo ja to na placka polewam ten sos z mięsem. Gratulacje dla juleczki,jak już jeden zabek sie pojawił to zaraz następne będą,ciekawa jestem kiedy Oli będzie miał bo dziasełka ma taki napuchniete. A no i z przykrością dla mnie muszę oznajmić że mimo iż karmie cycem \'ciotka klotka\' do mnie zawitała,tak mi było nie dobrze i już mi myśli przychodziły że moze w ciąży jestem ale po paru dniach,dokładnie wczoraj okres dostałam.Byłam u gina w piątek i zarejestrowałam sie na poniedziałek zeby mi spirale załozył,pytał sie czy mam okres a ja mówie mu ze nie a on na to że lepiej by było żebym przy wkładaniu spirali go miała ale jak karmię to przecież nie bedziemy czekac bo to długo moze trwac,a i tak pogadał i co i wczoraj dostałam. Maniuu ale sie usmialam z fotki kiedy to Jula ma te okulary,doslownie bombowo wyglada... Oj dziewczyny u was biało,moja córa czeka z niecierpliwością na snieg,a z nieba tylko grad pada Miłej soboty,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja tez kończyłam resocjalizacje 3-letnie studia dzienne w bielsku i potem 2 lata na uj w krakowie:) i teraz własnie wróciłam ze sfery- kurcze moze cie widziałam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manieczko, dodasz mnie;) poszlismy na ten spacer, zrobilismy zakupy, a jak szlismy do taty gabi dostala ataku kaszlu i po spacerowaniu:O teraz siedzi w domu i jest luzik:) tatuncio zmywa sie zaraz na noc na plac i bede dzialac z aukcjami... jak mi sie uda. zrobilam zdjatka tych dresikow, chcialam wszystkie zdjecia pozrzucac i wam pokazac i dresiki sie zrzucily, a reszta nie:O wyskakuje mi ciagle blad, na podgladzie widze, normalnie nie:( ale juz mam pomysl:) zrobie printscreany i po klopocie:P przechytrze aparacisko, tylko nie bedzie dobrej jakosci:( czemu ja o tym placku nigdy nie slyszalam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) U nas biało:) Nawet tak sypneło jak byłysmy na spacerku ze do domu musiałysmy uciekac...bo strasznie zacinało Lalik gratulacje i buziolki dla Julki z okazji pojawienia sie pierwszego zabka🌼 kurcze tyle napisałyscie ze niemam czasu Was poczytac :) ale to dobrze nadrobie w poniedziałek:) Zmykam bo Agatka zasneła a ja z mamuska pichcimy ciach pyszne podobno:) Zycze udanej niedzieli i oczywiscie sobotniego wieczorku:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaniu ja też chciałam uzupełniać na uj ale były rozmowy kwalifikacyjne a ja nie miałam do tego głowy po porodzie i poczłam na ap na wychowanie obronne :) Ja reso studiowałam zaocznie. Ogólnie to uczelnie super wspominam. Pisałam pracę u doktora Klisia. Fajne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik - ale fantastycznie że masz trójkę dzieciaczków! Gratulacje! I jak to jest mieć taką gromadkę ? Polecasz? Mi to się wydaje bardzo fajne, choć pewnie czasem musi byc ciężko \"ujarzmić\" trójkę rozbrykaną? :D wisienko - dziękuję za życzenia :) Właśnie bylismy na \"kursie przed chrztem\" w naszym kościele. Ksiądz min. wpsomniał ze mmozna dzis lub juto po chrcie dać na kościół... nie mam pojęcia ile.... jakies sugestie? myślicie ze moze byc 50 zł? Generalnie mieszkanie mamy posprzatane, jedzonko przygotowane, jutro tylko trzeba bedzie jeszcze obrac ziemniaczki :) LEca karmic mała - dam znac jak sie impreza udala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz dzieci uspilam i zaczynam dzialac z ubrankami:) ciekawe co moj aparat wymysli, ale zaraz jak zrobie zdjecia to wszystko tu wrzuce;) sie zabralam za sprzatanie i nie wysylam a tu dzieci juz 20 min. spia:) ostatnio, jak sama jestem, to tak mi sie udaje je klasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam:) wisienko, cos na otarcie lez:) widok za moim oknem;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b65e73f56883a1c0.html oczywiscie okno jak i wiekszosc drzwi, bez klamek:) nastepne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8891e1913c983aa2.html dziury w uchu i srodek glowy po prawej stronie:O prosze nie patrzyc na balagan:P ratunku, szlamowy potwor mnie zlapal:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0793245e1980dfb.html a teraz biore sie za aukcje, moj aparat chyba doszedl do wniosku, ze jak pracuje to zdjecia zrzuci:O nie mam pojecia co mu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X1983
o, justyna, nie wiedzialam ze tu jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się, ale zaległości jeszcze nie nadrobiłam, looknełam tylko na dwie ostatnie stronki i ztego co eyczytałam to Julci pojawił się już ząbek, tak wiec Gratki wielgachne. A w szybkim skrócie napiszcie któremu jeszcze dzieciaczkowi juz sie pojawił, bo piszecie, że to już drugi na forum. co do włosków, to mnie zaczęły wychodzić garściami, a co gorsze dopadło to i Ewkę i troche jej na czubku przeżedziło czuprynę, tyle, że z tyłu jej wcale nie wypadają. Zasatawiam sie czy to normalne? Może dzisjaj nadrobię zaległości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X1983
istraa, a ewci sie nie wytarly wloski??? luknij na dziurawe ucho ksawka i spojrz czy to tak samo, ewentualnie moze jej glowka rosnie i nie zaroslo tam jeszcze, ksawkowi sie taka lysina zrobila z przodu, ale juz zaroslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj maly siusiek zrobil??? przebudzil sie i zaczal sobie postekiwac, zebym przyszla, stwierdzilam, ze nie bede podchodzic, moze zasnie, a ten mi momentalnie wlaczyl syrene, a jak podeszlam to zaraz byl usmiech:) dalam pociumkac i zasnal:) a teraz wyczekiwane nowe aukcje:) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9037944 na razie produkuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylismy na zakupkach i oczywiście większość rzeczy było dla Jaśka. Jutro jedziemy do teściowej na obiad. Ale u nas zimnica. Justynko ja chyba tez lubie w nocy buszować. Zawsze lubiałam sobie pospać, czsem mi się udaje do 9, no ale często już o 6 na nogach. No ale i tak nie moge się przestawić i iść wcześniej spać. Co do następnej ciąży to chciałabym właśnie tak za 4 lata. Co do obrony ja miałam 3 pytania z pracy. 2 wymyślałam sama. Wisieńko ale Areczek już duży, no i serducho na dupci super. Lalik teraz to już nam smaka na ten placek narobiłaś. Super przepis, muszę wypróbować. No i gratuluję Julci ząbka. Maniu super okulary ma Julka. Mi tez włosy zaczęły wypadać. Życzonka dla Julki Meggi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ale Jaś ma super minkę:) :) my właśnie wróciliśmy do domciu, byliśmy ze znajomymi w knajpce. byłam kierowcą wiec teraz piję sobie lampkę winka:) wkurzyłam się troszkę, bo dzwoniłam do mamy i pytałam jak tam jula a ona mi na to, że zaczęła płakać i nie dało się jej uspokoić pytam to czemu po mnie nie zadzwoniła a ona mi obrażona odłożyła słuchawkę. nie wiem o co jej chodziło? o to, że zapytałam? chyba klimakterium przechodzi:) justyś już cię mam w kontaktach tak, że mi nie uciekniesz:)))))))))))) całuski nocne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mina:D ja w sumie zawsze bylam nocny marek, potrafilam chmielewska cala noc czytac, albo lektury, kiedys w przedszkolu nie przespalam calej nocy, raz sie sama odprowadzilam, jak nie moglam sie doczekac az matka sie wyszykuje:P w ogole to ja bylam niezly numer jako dziecko:D ale bylam grzeczna:) tyle ze od poczatku dosc samodzielna, no i samotna:( wiecie, mi strasznie ciezko sie z gabi bawic, bo ze mna sie nikt w dziecinstwie nie bawil:O moge z nia posiedziec 10-20min, porysowac itd. ale musze pozniej odejsc, bo rozwiazywanie zadan dla 3-latkow mnie poprostu nudzi:O warunki mam tragiczne, teraz jeszcze goscie w czwartek i piatek beda, a ja mam tu dalej bajzel, moj geniusz pomalowal sciany na korytarzu nie wykanczajac futryn i znowu trzeba malowac... eh, co ja bede gadac:) dalej ide wystawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś zapomniałam napisać, ze faktycznie widok z okna masz super. zawsze możesz wagony liczyć jak nie możesz zasnąć zamiast baranów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zaczynamy sims nocne zycie:D no coz manieczko, tak ze 20 razy na dobe przejedzie sobie pociag, czasem stanie sobie nad domem:P juz przywyklam, choc nie da sie ich przejazdu niezauwazyc:) a ksawcio mial dachowkowato zachodzace kosci czaszki, na dokladke ma male ciemiaczko ktore mu sie prawie zroslo i sie boje, bo moze mu sie czaszka nie powiekszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, to szlamowy potwor dopadl ksawka:) a w ogole to powolutku pozbywam sie juz pryszczy:P nastepna fotka jak juz ich nie bedzie:) a babcia zla, ze wy sie bawicie, a ona nianczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzisiaj, a w zasadzie to wczoraj mamo to ja. bo dawali ksiazeczke i bajke o braciach koala:) ale widze, ze jest tam tez cos dla was, o napieciu miesniowym, zabawy z niemowlakiem, a zreszta, ma 200stron przeroznych artykulow... zapomnialam wam napisac o tych ciuszkach. w srode dostalam jedna paczke, byly dwie, jedna utknela w wawie... miala byc w czwartek, w czwartek nie doszla, w piatek pol dnia czekalam, w koncu zadzwonilam i dowiedzialam sie, ze kurierowi popsul sie samochod i w ogole w tym tygodniu jej nie dostane... cholera jasna, kurierem paczka idzie tydzien. unikajcie firmy opek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie ...!!!! widzze dzis nocnych markow iecej ...wiec pewnie teraz jeszcze spicie :)....slodkich snow dla spiochow:) JUstyna aukcje naprawde super mam nadzieje ze wpadnie ci pare zloty w kieszen:)... widok zza okna zeczywiscie super;).... jka sie tak czlowiek zapatzry i zacznie liczyc te wagony to moze jajas hipnoze komus zasponsorowac;).... co do dziury jakos jej nie widze ... widac ze uszka ma z dolkiem ale na moje oko to zwyczajnie taka budowa... wiec koniec stresa kobieto!!!!!:).... a ksawek sliczniusi ... zreszta twoj kawalek tez...;) Madziu co do trudnosci w wychowaniu ...musze sie przyznac ze nie mialam jakis wiekszych ... Jarek z Ania (2 lata roznicy w wieku) jakos fajnie sie wychowywali ..nie bylo wiekszych problemow ..nawet szkola wygladala tak ze sporo pracy wlozylam w nauke Jarka ...a pozniej wyszlo tak ze on Ani pomaga w lekcjach ... a dzis ..zreszta Jrek uczy sie swietnie .( co rok czerwony pasek).z ania trochu gorzej ..ale ogolnie sobie radza ..dzis to oni sa dla mnie pomoca ...zwlaszcza Ania przy Julci ... wiec fajnie tak na stare lata strzelic sobie bobasa:)... Madziu udanej imprezki dzis zyczymy ... i duzo fajnych prezentow:) a co do kaski za chrzest mysle ze 50 zl wystarczy:).... Julenka w tych okularach przesliczna:).. moj maz skwitowal ze podobna do nasze Julki Maniu;):)) Dziekujemy wszytkim ciociom ... za zyczonka z okazji zeba ... powiem wam ze jak Ania zabkowala to nawet nie wiedzialam kiedy ... z Jula jest gorze juz druga noc z rzedu sie meczy...wczoraj zastanawiam sie coi jest grane puki nie zorientowalam sie ze to zab ...bo od urodzenia swietnie w nocy spala ... a dzis znow maruder jej sie wlaczyl ... teraz lezy w histawce i cala juz zapluta jest ...ta masc na zeby o ile pomaga to jakos specjalnie tego nie widac ... co do wloswo mi narazie nie wypadaja ... a zawsze sie smieje ze mam ich za duzo ... wiec moze za jakis czas sie przezadza ... bo te moje wlosy to udreka ...chetnie bym je sciela ... ale jakos sie boje bo nigdy w zyciu nie mialam krotkich .... Gospan Jasiu kochaniusi ...a ta minka ....:) jUstys co do zabawy z dziecmi jak jakos tez za wiele sie nie bawilam ... moze z Jarkiem trochu wiecej ...pozniej Jarek bawil sie juz z ania ... wiec z Ania prawie wcale ... za to teraz z julka potrafie godzinami lezec i sie bawic ... przedewszytkim gadac do niej ..co z tego ze od zeczy ... ze jakby mnie ktos uslyszal wsadzilby w kaftan;).... ale gadam z nia non stop ... wiec zabardzo sie tym nie stresuj ... Ksawek jeszcze podrosnie i zobaczysz jak bedzie z Gabi zajety;):)).... ogolnie powiem wam ze jak sie ma dwojke dzieci w podobnym wieku tak jak bylo u mnie ... to ma sie i czasu wiecej dla siebie ... to dla tych ktore planuja powiekszenie rodziny:)..... dobra zmykam narazie kawe sobie strzelic .... pozniej do was zajrze:)) aaaa milej niedzieli dla wszytkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×