Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

ale naprodukowalyscie.,.. mezu z Krzysiem jeszcze spia i myslalam ze sobie poczytam ale nie dam rady ogarnac takiej ilosci :) zdjecia obejrzalam i kazde jest wyjatkowe na swoj sposob :) weekend super i trwa nadal wczoraj male udane zakupy, no prawie udane bo nigdzie nie moge kupic butow na zime i wychodzi na to ze bede w adidasach po snigu chodzila... nroamlnie jakis koszmar wszystkie na plsaki sa do 37 i pozniej od 40!!! kozakow na obcasach roznej dlugosci mam 5 czy 6 par ale jak mi potrzeba zwyklakow na plaskiej ale nie slizgajacej sie podeszwie to d... zimna... no ale zostaly mi jeszcze 2 sklepy dzisiaj lecimy do rodzicow wiec zaraz moich budze i wybywamy na spacer na cmentarz (rocznica smierci dziadka) a pozniej na jakis pyszny obiadek maminy :) za tydzien przyjezdzaja do nas znajomi z warszawy wiec becdzie imprezka i musze od mamy podkrasc przepis na gulasz. lalikowe przepisy super tylko placki to za duzo roboty dla takiego leniwca jak ja :D Justyna wspolczuje torow za oknami. ja z firma opek mam dobre doswiadczenia. wszystko co przywozili to w ciagu 24godz u nas bylo...a co do chmielewskiej to nie wiem czy czytalas ale KRETKA BLADA jest fajna ;) zapalniczke zaczynam wlasnie pochlaniac :D no i poluje na mnie zabic i przeciwko babom :D wisienko zazdraszczam wychodzenia na imporezki, na razie nam pozostaja tylko et u nas bo z dzieciakami nie poszalejemyu a nie ma komu z nimi zostawac... Lalik - gratki z okazji zubala :) u Krzysia na razie kreseczki szare na dziaselkach i od 3 nocy robi pobudki o 3 i pozniej o 5 a nie jak zawsze o 5 wiec pewnie tez cos jest na rzeczy ;) Madzik dla Emilki wielu Lask Bozych z okazji chrztu. no i czekamy na foty :) Krzys mial wczoraj swoje pierwsze 5minu w exersaucer (cos jak skoczek u Lalik ale bardziej do zabawy niz skakania) na razie go na dluzej nie wkaldam bo sie o regoslup boje ze sobie nadwyrezy, zabawka w prawdzie od 4 meisiaca ale ja jestem asekurantka ;) w kazdym badz razie mlody zachwucony, oczy mu malo z orbity nie wyszly a jak sprzecior zaczal grac to juz w ogole szal i buzia z zachwytu mu sie nie zamykala tak pial z radochy :D a no i sie pochwale - Krzys zalapal o co chodzi z butelka - pomogl smoczek kauczukowy CHICCO, wsyzstkie inne sa beee ale ten pociagnal i wydoil raz 80ml mojego mleka a raz herbatke z bobovity :) dobra spadam bo Gabrysia upomina sie o sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj Kubus tez dał mamie pospac prawie do 9:00, ale jak obudził sie o 5:00 na mleczko, to godzine zasypiał :) wstawałam do niego co pare minut, bo bardzo sie odkopywał :) znowu wczoraj posiedziałam do 24:00 i dzisiaj jestem padnieta. zero rozumu :) wczoraj przyszli wujkowie nowi z zabawkadla Kubusia i tez sie rozryczał :) takie pogodne dziecko!! bardzo mi sie smiac chciało :) ale potem nowi wujkowie byli ok, bawili Kubusia na kolankach i w koncu jacys faceci a nie same ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik no to pieknie, ze Julci ząbki juz wychodzą :) buziaczek w dziąsełko :) a jaką masc stosujesz u Julci na dziasła? madzik pierwsze słysze o dawaniu dodatkowo na kosciół. sama nie wiem,jak dałas na chrzest to wydaje mi sie ze nawet 20 zł wystarczy :) chyba ze dodatkowo na chrzest nie płąciłas. ja za sam chrzest położyłam księdzu 200 zł i nic wiecej nie dawałam :) udanej imprezy!!! istraa to normalne ze Ewci włoski wypadają :) te pierwsze zazwyczaj sie wtcierają. Kuba tez traci swojaciemnaczuprynke i zacyznają mu rosnać ciemny blond pod spodem :) córka mojej kolezanki urodziłą sie z czarnaczupryną, do pół roku jej wszystkie wypadły i teraz jest jaśniusienką blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik a co do sałatki to znam podobny przepis i jest przepyszna :) ukłąda sie warswami: seler w słoiku, jajka pokrojone w kostke (ja zawsze daje ok 4, o ile dobrze pamietam), Kukurydzaw puszce, na to majonez (najlpepiej Heinz light), na to ananas z puszki pokrojony w kostke, na to szynke pokrojonąw kostke i na to orzechy włoskie :) jest rewelacyjna i pasuje zwłaszcza do pieczonego miesa :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maania dobrze znalazłam cie na naszej klasie? przez Justynkę udało mi sie ciebie odszukac :) no i pomyslałam, ze jak Juleczka to musi byc twoja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz ja utworzyc:) bierzesz szukaj, wybierasz wojewodztwo, rodzaj szkoly, szukasz swojej szkoly i tworzysz swoja klase jak jej tam nie ma i czekasz az inni dojda:) mnie wczoraj siostra stryjeczna wyszukala;) wiecie, te co maja moj profil, moja matka ma dostep do netu, boje sie, zeby mnie nie znalazla. tzn. nie chce zeby wiedziala co sie ze mna dzieje i ogladala moje maluchy... a poza tym klasa w liceum mnie niecierpiala i do zgranych nie nazelismy wiec niech sobie poplotkuja;) milego dzinka. a dziury u ksawka nie sa przeciez na wylot, tylko ja nie wiem skad one sie wziely, na drugim uszku ma jedna:O moze mu brat wygryzl jak go zjadal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no i pomozcie mi wymyslic cos na piatek lalikowa salatka mi sie podoba:) musi byc cos szybkiego, bez piekarnika, na dwie fajerki... pewnie zrobie rosol, a na drugie kasza gryczana z pieczarkami, i kurczakiem w sosie grzybowym i jakies koreczki, no i ze dwa ciasta. no i ewentualnie wedlinki i salatka do chlebka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim!!! ale u mnie była okropna noc:( julka budziła się co 15 minut. jestem padnięta... nie wiem co sie jej stało. pierwszy raz tak zrobiła. co chwilkę popłakiwała. próbowałam jej dać mleczka- nie chciała, herbatki też nie. o 5 już obudziła się na całego i tak strasznie płakała. moje biedactwo- nie umiałam jej pomóc:(((( nie wydaje mi się zeby to był brzuszek... kurcze może ząbek? ale dotykałam dziąsełko i nic nie wyczułam. madzik dla emilk z okazji chrztu samych Łask Bożych i Błogosławieństwa Bożego!!! u nas ksiądz mówił, że za chrzest daje się ile kto ma- ja dałam 50 zł. basieńka już mam cię w znajomych! ale fajnie!!! justyś ja tych dziurek się nie dopatrzyłam. jula też ma czubek głowy przesunięty ale to przez spanie na jednej stronie. teraz ją układam na siłe na drugiej i czekam na poprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, najedz na zakladke znajomi, zjedz szybko w dol i najedz na opcje szukaj znajomych;) albo podaj mi jak masz podane imie i miasto a ja cie znajde;) (anna, anka, ania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maania to jednak dobrze trafiłam :) jednak internet to potęga ;) ja przedwczoraj na naszej klasie utworzyłąm mamie profil :) dodałam zdjecia, i juz znalazła dwie osoby ze swojej klasy z podstswowki!!! jest zachwycona :) Kubus tez kicha, mam nadzieje, ze to niegroźne wisienko ależ ty ładną mamusiajestes :) twoja córeczka widac w kogo sie wdała ;) a tu jeszce fotka z wczorajjszej porannej sesji zrobiona przez mojamamę :) uczy sie i ma talent ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7cb4a6dba5e6792.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko ja uwielbiam sałatke z makaronu w kształcie ryżu, do tego jajka ugotowane na twardo, surowe ogórki pokrojone w kosteczke, surowy pomidor tez w kosteczke, koperek, szyneczka pokrojona w laseckzi cienkie, czerwona cebnula, kukurydza i majonez :) palce lizac. taka wiosenna, świeżutka i przepyszna :) albo po prostu zrób grecką, tez pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko a co ja napisałam? matko, ale ze mnie ciemna masa :) miałbyc oczywiscie Areczek przystojniaczek :) ale tak skupiłam sie na twojej urodzie, ze z resztą o jednym pomyslałam, a co innego napisałam :):):) nieźle zakrecona jestem od rana :):):) dziewczyny mam prosbe, mozecie podesłąc jeszcze linki do spiworków do wózków jakie pokupowałyście? bo chyba jednak bede sie decydowac i juz nie pamietam co polecałyscie :) tak u nas sniegiem sypie, ze szok!!! koło mine koło domu otwarty jest jeden sklep i kolejka wychodzi na podwórko :) a wszyscy oczywiscie wódke i piwo kupują, tak juz są półki opróżnione jak za komuny :) jednka handel w dni wolne musi byc ;) ale stoi właściciel, jego wybór :) niezły utarg będzie miałz dzisiejszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) coś dziś komp działa całkiem nieźle. nie wiem co mu się stało bo wtedy jak ostatnio pisałam to się wieszał non stop i nawet nic napisać nie mogłam. u nas dziś sypie śnieg aż miło popatrzeć :) niestety z małą nie wychodziłam na dwór bo zadyma jest niezła. mała coś ostatnio pokasłuje i nie wiem czy to jakieś przeziębienie czy nie. innych objawów nie ma. poza tym strasznie śpiąca dziś jest rano przespała od 8.30 do 10.30 a teraz znowu śpi od 13.20 :) jutro idę do pracy napisać podanie o urlop. rozglądałam się trochę za pracą i byłam na rozmowie w biurze rachunkowym. kobitka chce mnie przyjąć od początku grudnia ale ja jej powiedziałam że sie zastanowię. i tak się zastanawiam, bo w sumie chciałabym jeszcze posiedzieć w domu z małą ale mój facet nie pracuje i przydałyby się jakieś pieniądze. wysłałam parę cv żeby się zorientować w rynku pracy, ale nie wiem czy jestem gotowa wrócić do pracy i zostawić małą z moją babcią. zwłaszcza ze moja babcia ma 80 lat i nie wiem czy da sobie radę. z drugiej strony mogę do końca roku posiedzieć w domu na urlopie a potem wrócić do pracy i czegoś sobie szukać. nawet jakby mnie chcieli zwolnić to mam miesiąc wypowiedzenia. dziewczyny doradźcie coś bo jestem rozdarta :( poza tym muszę przejrzeć wasze przepisy na sałatki bo widziałam że się pojawiły ostatnio bo mamy dziś z moim facetem 2 rocznicę naszego związku dlatego chciałabym coś upichcić. no i 4 miesięcznicę Zuzy :) same święta :) fajną mamy datę rocznicy związku przynajmniej dobrze się pamięta :P spadam narazie:) trzymajcie się cieplutko dziewczynki. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko areczek bedzie bardzo bogaty, jak go nierozgarnieta lipcowa ciotka ciagle myli :) pamietasz jak kiedys pisałam o Arku usilnie Kuba? tak sobie mysle, ze czy wełna nie uczula :) a moze ze zwykłym misiem w środku kupic? a Kuba spi na balkonie :) snieg sypie, wszyscy w domu, a mały wystawiony na zimno :) niezła matka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bawic sie potrafie, ale nie dlugo i nie umiem sie skupic:( czasem zaczynam spiewac i tanczyc i sie lobuzy ze mnie smieja:) mam jakies tam pomysly tylko z wykonaniem cienko:( mnie to zaraz nudzi:O a wisienko, czemu mnie nie przygarniesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko czy ty masz kolczyka w nosie? ja kiedyś miałam przez jakieś półroku, ale ta baba co mi przbijała to chyba jej coś nie wyszło bo przez cały czas mi ropiało i jak chciałam zmienić kolczyk to był wielki sajgon. Teraz z ekstra rzeczy zostały mi dwie dziary. Zrobie kiedyś fotki to wrzucę. Maaniu moja mała też miała ciężką noc. Popłakiwała co chwile, a w jednym momencie to tak strasznie płakała że nie daliśmy rady jej uspokoic. Dobra czytam dalej co pisałyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! wisienkonie martw się o mnie,już wyjaśniammoją nieobecnośc-moidziadkowie comnie wychowali i u których cały czas mieszkam mają w sobotę 60 rocznice zawarcia związku małżeńskiego a organizuję to wszystko ja wiec tyle pracy mam,że czasu brak na cokolwiek ale postanowiłam,że dzisiaj zajrze zobacze co u was no i jestem Bartuś zrobił postępy,pewnie dla was tonie nowośc ale dla mnie tak,ja go łapie za rączki ,a on siadai sie uśmiecha ,apotem wypręża nogi i wstaje.Mój mąż się śmieje że najpierw nauczy się chodzic a potem dopiero siedziec. Dziś św.Marcina.Kiedyś mieszkałam w Poznaniu to sie wprost zażerałam rogalami marcińskimi z białym makiem,teraz moge tylko o takich pomarzyc.U nas w cukierni sprzedawali wczoraj ale to już nie to bo nadzienie toffi,orzech lub budyń. Byliśmy też dzisiaj na cmentarzu u zmarłego brata mojego męża ,który właśnie dzisobchodzi marcinowe imieniny.I zdradze wam tu pewien sekret-kiedyś sięw nimbardzo kochałam i on coś tam domnie też chyba czuł,a potem umarł tak szybko. Oki,miłego niedzielnego wieczorku dziewczynki ,ucałujcie swoje dzieciaczki,zdjęcia macie super,ja nadrobieza2tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dominisiu, wlasnie dzisiaj cie wspominalysmy:) a teraz chcialabym sciagnac stonke, bo martwie sie o rafalka i te jego problemy z glowka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo was dalam rade doczytac tyle od rana naprodukowalyscie :) Justyna fotka suuuuper - cala ja - strus pedziwiatr :D tylko te wlosy... ja bym wolala pomarancze miec na glowie bo taki mam kolor peruki ;) Basiu ja na teraz mam spiwor polarowy ale na siarczyste mrozy kupilam na misku. w mamo to ja w tvn i w necie czytalam w roznych artykulach ze welna uczula a ze ja jestem alergiczka i maz tez to wole nie ryzykowac. niby maluch nie dotyka tego bezposrednio ale jak sie zrobi mu kokonik to jednak blisko twarzy ma welne a po co kuisc los i ewentualnie stracic kase. ogolnie to czuje sie jak toczaca sie bambaryla... u mamy jak zwykle pyszne jedzonko no i deser... szarlotka prosto z pieca mniaaaaaaaaaaaaaaaam probowalam dzisiaj dac Krzysiowi troszke jabluszka. mama dostala od znajomej z sadu no i dostal 2 lyzeczki startego, srednio mu smakowalo no i mamy juz skutek - dostal strasznego uczulenia na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam chwile czasu to tutaj pustki... no ale chyba dobranocka sie konczy i czas jakas kolacje zdzialac :) jutro jak nic nie wypadnie to pewnie w dzien wskocze.. mam tylko nadzieje ze do srody nie spadnie snieg bo butow przyzwoitych do smigania na spacery nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobietki, nie ma zartow, we wtorek mam obrone i trzebaby sie pouczyc:) jutro musze isc do fryzjera, zrobic sobie zdjecia do dyplomu, wyslac paczki, a o 12 przyjdzie do mojego meza gosciu z expandera powiedziec co i jak:) lalik, tu jeszcze jedno kredytowe pytanie do ciebie:) czy jesli biore kredyt hipoteczny i nie moge splacac rat, a do kredytu przystepuje np. moj ojciec, to ponosi jakiekolwiek koszty??? jak nie moge splacac, czy on ma obowiazek, czy zwyczjnie mieszkanie idzie na licytacje. i zalozmy ze idzie na licytacje, a ja iles tam lat placilam to dostane z tego jakies pieniadze czy wszystko trace??? a teraz ide remontowac, bo maz sie gosci wystraszyl:P nie obrazcie sie, ale nie bedzie mnie do wtorku:) aneczko, ciesze sie ze ci sie podobalo zdjecie:D wlosy masz rzodkiewkowe;) policzki jak brzoskwinie, piekne, zielone oczy:) i sukienka z kujawskiego:D trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ale Krzysio super wyszedł :) pogodne z niego dziecko :) a co do śpiworka to własnie tez zastanawiam sie nad tym futerkiem :) a na zewnatrz masz sztruks :) justynko to bedziemy mocno trzymac kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys .... co do kredutu to jesli jest wspolkredytobiorca to tak samo jak ty odpowiada za splate rat ... i w momencie w ktorym nie placicie to miesszkanie idzie na licytacje ...a co do kasy ktora im zaplacilas przez te lata wo wyglda sprzeada to tak ze zazwyczaj mieszkanie iest sprzedawane ponizej wartosci rynkowej .. pozatym sama windykacja to olbrzymie koszty prowizja komornika i inne oplaty dokladnie sie tak na tym nie znam wiec pisze ci zasady ogolne.. wszystko zalezy od tego za ile sprzedadza wylicytowane mieszkanie ... i ile kredytu sie splacilo ... jesli pieniadze ze sprzedazy pokryja koszty komirnika i koszty banku + splata kredytu ...to roznice co zwracaja .. ale bardzo czesto jest tak ze nie zostaje nic ... nawet po 5-6 latach placenia bo jak sie okazuje pozniej w tych pierwszych latach splaty kredytu wiekszosc raty to odsetki ... a co do kosztow od wspolkredytobiorcy ...ta sa takie same jak koszty zwiazane ogolnie z braniem kredytu ...i zaleza wewnetrznie od banku .. tyle ze prowizje za udzielenie kredytu placisz tylko raz ... pozatym wspolkredytobiorca musi byc wlascicielem nieruchomosci ...przynajmniej tak bylo kiedys ;)... dobra zmykam padam na morde .... mialam dzis caly dzien gosci ... milej nocki zycze !!!! aaaa i najlepszego dla Zuzi :))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×