Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Justys .... co do kredutu to jesli jest wspolkredytobiorca to tak samo jak ty odpowiada za splate rat ... i w momencie w ktorym nie placicie to miesszkanie idzie na licytacje ...a co do kasy ktora im zaplacilas przez te lata wo wyglda sprzeada to tak ze zazwyczaj mieszkanie iest sprzedawane ponizej wartosci rynkowej .. pozatym sama windykacja to olbrzymie koszty prowizja komornika i inne oplaty dokladnie sie tak na tym nie znam wiec pisze ci zasady ogolne.. wszystko zalezy od tego za ile sprzedadza wylicytowane mieszkanie ... i ile kredytu sie splacilo ... jesli pieniadze ze sprzedazy pokryja koszty komirnika i koszty banku + splata kredytu ...to roznice co zwracaja .. ale bardzo czesto jest tak ze nie zostaje nic ... nawet po 5-6 latach placenia bo jak sie okazuje pozniej w tych pierwszych latach splaty kredytu wiekszosc raty to odsetki ... a co do kosztow od wspolkredytobiorcy ...ta sa takie same jak koszty zwiazane ogolnie z braniem kredytu ...i zaleza wewnetrznie od banku .. tyle ze prowizje za udzielenie kredytu placisz tylko raz ... pozatym wspolkredytobiorca musi byc wlascicielem nieruchomosci ...przynajmniej tak bylo kiedys ;)... dobra zmykam padam na morde .... mialam dzis caly dzien gosci ... milej nocki zycze !!!! aaaa i najlepszego dla Zuzi :))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys .... co do kredutu to jesli jest wspolkredytobiorca to tak samo jak ty odpowiada za splate rat ... i w momencie w ktorym nie placicie to miesszkanie idzie na licytacje ...a co do kasy ktora im zaplacilas przez te lata wo wyglda sprzeada to tak ze zazwyczaj mieszkanie iest sprzedawane ponizej wartosci rynkowej .. pozatym sama windykacja to olbrzymie koszty prowizja komornika i inne oplaty dokladnie sie tak na tym nie znam wiec pisze ci zasady ogolne.. wszystko zalezy od tego za ile sprzedadza wylicytowane mieszkanie ... i ile kredytu sie splacilo ... jesli pieniadze ze sprzedazy pokryja koszty komirnika i koszty banku + splata kredytu ...to roznice co zwracaja .. ale bardzo czesto jest tak ze nie zostaje nic ... nawet po 5-6 latach placenia bo jak sie okazuje pozniej w tych pierwszych latach splaty kredytu wiekszosc raty to odsetki ... a co do kosztow od wspolkredytobiorcy ...ta sa takie same jak koszty zwiazane ogolnie z braniem kredytu ...i zaleza wewnetrznie od banku .. tyle ze prowizje za udzielenie kredytu placisz tylko raz ... pozatym wspolkredytobiorca musi byc wlascicielem nieruchomosci ...przynajmniej tak bylo kiedys ;)... dobra zmykam padam na morde .... mialam dzis caly dzien gosci ... milej nocki zycze !!!! aaaa i najlepszego dla Zuzi :))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys .... co do kredutu to jesli jest wspolkredytobiorca to tak samo jak ty odpowiada za splate rat ... i w momencie w ktorym nie placicie to miesszkanie idzie na licytacje ...a co do kasy ktora im zaplacilas przez te lata wo wyglda sprzeada to tak ze zazwyczaj mieszkanie iest sprzedawane ponizej wartosci rynkowej .. pozatym sama windykacja to olbrzymie koszty prowizja komornika i inne oplaty dokladnie sie tak na tym nie znam wiec pisze ci zasady ogolne.. wszystko zalezy od tego za ile sprzedadza wylicytowane mieszkanie ... i ile kredytu sie splacilo ... jesli pieniadze ze sprzedazy pokryja koszty komirnika i koszty banku + splata kredytu ...to roznice co zwracaja .. ale bardzo czesto jest tak ze nie zostaje nic ... nawet po 5-6 latach placenia bo jak sie okazuje pozniej w tych pierwszych latach splaty kredytu wiekszosc raty to odsetki ... a co do kosztow od wspolkredytobiorcy ...ta sa takie same jak koszty zwiazane ogolnie z braniem kredytu ...i zaleza wewnetrznie od banku .. tyle ze prowizje za udzielenie kredytu placisz tylko raz ... pozatym wspolkredytobiorca musi byc wlascicielem nieruchomosci ...przynajmniej tak bylo kiedys ;)... dobra zmykam padam na morde .... mialam dzis caly dzien gosci ... milej nocki zycze !!!! aaaa i najlepszego dla Zuzi :))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdziescie sie zapodzialy:) ja wlaczam bajke i ide sie zdrzemnac jeszcze pol godzinki a pozniej wybywam:) molego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna hahaha dobre te foty ze spotkania forumowego :) bede jutro baardzo mocno 3mala kciuki. Basiu ja nie mam sztruksu tylko jakis material taki wozkowy. w kazdym badz razie spiworek jest cieplutki i mysle ze bardziej funkcjonalny bo i uprac mozna samemu :) Lalik a ja musze w koncu do banku skocyzc a najlepiej od razu zaniesc pismo o zmianie oprocentowania i o skroceniu kredytu.. ciekawe czy pojda na reke... Krzysiowe uczulenie po jablku juz na szczescie zeszlo z twarzy i tylko na dupinie zostao... maly sie wlasnie obudzil i gada jak najety do lusterka w lozeczku :D bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w ten zimowy poranek:) u nas napadało tyle śniegu, że już na nartach można śmigać:) mała nakarmiona przysnęła na chwilkę. dziś w nocy zastąpiłyśmy posiłek herbatką i jula spała od 4 30 do 7 15. wczoraj mieliśmy gości- przyjechała teściowa z kuzynkami julki. jedna młodsza kuzyneczka jest tak strasznie o julkę zazdrosna, że czasem boję się, że może jej zrobić krzywdę. jak się do niej zbliża to mnie ciarki przechodzą...posiedzieli trochę, ponosili kluskę i pojechali. potem przyszedł kumpel i tak nam zleciało do północy. sprzedało mi się trochę ciuchów ciążowych i julkowych na allegro więc musiałam to poprasować, popakować, opisać żeby mężuś mógł to dzisiaj wysłać. kurcze urlopik płatny juz się kończy- chyba 15.11 i co dalej? do pracy nie mam jak wrócić, bo wszyscy pracują, a na nianię mnie nie stać-zresztą i tak nie zostawiłabym małej z obcą babą. zasiłku nam nie dadzą... oj kiepsko będzie! chyba za jakąś pracą chałupniczą trzeba się rozejrzeć... justyś będę mocno trzymać kciuka za tą twoją piąteczkę na dyplomie:) jak ci się nauka znudzi to kliknij:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Wklejam tabelkę co by była bliżej Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6760/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6600/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7320/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc listkaa............Maja........19lipca..........3000/53. .......6900/61.....mieszane maania............Julka.........12 lipiec........2500/51.......6500/?.....mieszane Krzysiu wszystkiego naj naj z okazji 5 miesiaczka 🌼 👄 Zuziu, Julko i Tatiano dla Was tez spóźnione zyczonka dużo zdrówka z okazji 4 miesiaczka 🌼 👄 Madzik dla Emilki z okazji chrztu 🌼 👄  Napisz jak po imprezie i czy Emilka była grzeczna Asiulek dla Was tez spóźnione zyczonka z okazji drugiej rocznicy 🌼 A co do powrotu do pracy to ja sobie nie wyobrażam zostawienia Agatki na razie pod niczyja opieka ( tzn tak na godz lub dwie to O.K ale nie dłużej) ja pomysle o pracy nie wczesniej jak mała skonczy chociaz 6 miesiecy  i wtedy pewnie żłobek (choc nie mówie ze na 100%) Basiu jak Ci fajnie ze Kubus tak sobie sam spi na dworku z Agatka ten numer by nie przeszedł Justyno fotka Aneczki super :D i my również trzymamy kciuki za Twoja obrone Aneczko Krzysia uczuliło jabłuszko a my spróbowaliśmy Agatce dac troszeczke soczku z marchewki i niestety kupki nie ma już 3 dzien  zawsze robiła 1-2 a nawet 3 razy na dzien a teraz w ogóle nie ma puszcza jakies śmierdzące baczki i tyle…ale brzuszek tez ja chyba nie boli… Foteczki wszystkich bobasków sliczne…jak zwykle Zmykam teraz po kawusie póki Agatka spi Udanego i miłego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam jeszcze 3 foteczki pierwsza niestety nie wyraźna bo Kacperek ma rozmazaną buzke ale tak sie niestety robi fotki telefonem:O http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48cc75b5ef6cf460.html A na drugiej juz widac buzie Kacperka( to mój chrzesniak ma 2 latka i bardzo chciał miec zdjecie z Agatka :) mówi na nią atka) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6d7246b07a1b66b.html a na 3 cała trójka : Mój braciszek cioteczny Mateusz,Kacperek i Agatka:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2d699218903febe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam Tatiano :O miało byc Tatianko:) czytam jeszcze raz bo nudzi mi sie a tu nikogo nie ma:( pewnie zaczniecie pisac jak Agatka sie obudzi:) Justynka by była ale pewnie sie uczy..:) wogóle fajne te wasze przepisy kulinarne:) mozna skożystac...ze mnie niestety taka kucharka jak z koziej dupy trąba:O wiec ze tak powiem swoimi sie nie podziele:) ale za to pyszne ciasto moge upiec :) w sobote piekłam z mama i jest pyszne:) zostało jeszcze kawałek wiec jak ktos ma ochote to zapraszam:) o ide sie poczestowac bo sobie smaku narobiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku dawaj kawałek:):):) jakie piekłaś? ja też muszę coś upiec bo pewnie ktoś do julki zawita na te 4 miesiące:) hmm może szarlotkę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko zdrówka dla Krzysia i samych szczęśliwości od juleczki i nowej cioteczki:) :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dla roksanki całuski i serduszka z okazji 4 miesiącuszka:):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa... justynka sie uczy... przeczytalam wczoraj 10str i rozrabialam w necie, szykowalam paczki itd... zaraz wychodze bo jeszcze telefonowalam do tysiaca poradni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaniu wrzucam przepis:) troche tego duzo ale opłaca się :) KORA ORZECHOWA Ciasto: 8 jajek 20dag cukru 10 dag orzechów posiekanych 10 dag wiórek kokosowych 1 łyżka mąki pszennej 1 łyżeczka proszku do pieczenia 5 białek ubic,dodac cukier i jeszcze chwile ubijac. 3 zółtka roztrzepac z proszkiem do pieczenia,dodac do białek,wymieszac,dodac pozostałe składniki i wymieszac. Upiec 2 placki (ok. 20 min). Krem: 2 budynie śmietankowe 1 puszka brzoskwin 3/4szklanki cukru 2 łyzki maki pszennej 2 łyzki mąki ziemniaczanej 5 zółtek Mleko (ok. 1 szklanki) 1 kostka masła (25dag) Brzoskwinie pokroic w drobną kostke . Sok z brzoskwin uzupełnic mlekiem tak aby było 1/2litra , dodac pozostałe składniki (bez masła) i ugotowac budyn (miksowac aby się nie przypalił) . wystudzic i utrzec z masłem. 40 dag delicji o smaku adwokat (mogą być inne) 1 szklanka naparu z kawy + 2 łyżeczki spirytusu 2 galaretki brzoskwiniowe (rozpuścic w 3 szklankach wody) Układamy: 1placek+ 1/2kremu+ delicje nasączone w kawie i spirytusie + krem + 2placek. Na placek wykładamy pokrojone brzoskwinie i zalewamy tężejącą galaretką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten biały poranek :-) rok temu nie bylo tak bialo, pamietam ten dzien bardzo dobrze bo wtedy zrobilam test i zobaczyłam dwie kreseczki :-) dla Krzysia i Roksanki buziaki :-) oj cały weekend mnie nie bylo, ale w sobote mielismy gosci i trzeb bylo troche sie przygotowac. Przyszli znajomi z córeczką. Ich Julka urodzila sie w lipcu 2006 :-) fajna i baaardzo ciekawa wszystkiego :-) a szymon siedzial i obserwowal. Julka pierwszy raz spotkala sie dzieckiem mniejszym od siebie b o to ona zawsze byla najmłodsza i chyba myslala ze Szymonek to lalka :-) ciągle chciala jego smoczka az go w koncu dopadla jak leżal na stoliku i jaka byla zadowolona :-) Madzik z tym pół etatu to jeszcze nie wiem jak długo bede tak pracowac. Byc moze aż Szymon skonczy rok. Zobacze jak to bedzie. A potem wskocze na 3/4 etatu. Jakos na caly mi sie nie spieszy :-) Lalik ale super ten przepis na placek! :-) no i ząbki juz u Was wychodzą, fajnie :-) oby Julcia delikatnie to przechodzila :-) Marylko, Basia pisała o podobiestwie Tatianki do Ciebie. To jest mała Marylka i tyle :-) wykapana mama :-) Justyna, Ty i Twoja Gabi to bardzo kreatywne jesteście hihihi Aneczka ale z Ciebie Laska :-) Wisienka sama przebijałas nos? nie balas sie? ja mialamkiedys kolczyk w pępku. Zrobilam go sobie jak mialam niecale 17 lat, nie sama oczywiscie :-) figielek ciasteczki brzmi nieźle hmmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku, a jestes hepatologiem lub nefrologiem:D ale dzieki za checi;) czekam jeszcze na tel z uczelni, o ktorej jutro mam obrone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek dzięki za przepisz - to brzmi pysznie!!! dzis podjadę do sklepu i kupię składniki. jak rodzinka na \"imprezkę\" wleci to się mile zaskoczą:) mam tylko nadzieję, że mi wyjdzie:) kurcze dziewczyny ale ten czas leci. dopiero co nasze dzieciaki takie malusie były. tylko jadły, spaly, trzeba się było ich uczyć... a teraz? moja jula 4 miesiące, krzyś już 5. ale ten czas leci...nawet się nie obejrzymy jak to przeleci i zacznie się pyskowanie, wychodzenie na imprezy... oj ciężkie czasy przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maaniu jestescie tak na dole w tej tabelce ze Was przeoczyłam Całuski dla Twojej małej solenizantki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w imieniu Krzysia 🌻 no i usciski dla Roksanki i Julki z okazji ich 4 miesiaca :) figielku ja tez uwielbiam kore tylko szkoda ze to takie kaloryczne :) spirytusu daje wiecej i osobiscie wole z delicjami z pomaranczowa galaretka ;) ciacho u ans tez robi nie lada furore i jest u mnie na pierwszym miejscu z ciachem o nazwie PIJAK :d Justka fajne sa takie wspomnienia :) ja mam test i foto z 1 usg jako 1 strona albumu malego :D co do pracy to ja w tym tygodniu ide do szkoly podania zaniesc i wziac podpis dyrektorki na podaniu do komisji egzaminacyjnej bo chce na egzaminatora zdawac. jak sobie tak liczylismy z mezem to zobaczymy jak to bedzie. na razie wychwoawcyz planuje do konca czerwca 2008 a pozniej 2 miesiace wakacji i od wrzesni praca ale jesli bym wracala na goly etat to zarobie max 1400zl niani oddam 500zl za zerowke calodniowa zaplace 250 wiec zostanie jakies 600zl. jak nie pojde do pracy to wysle mala do zerowki dofinansowywanej przez miasto i za miesaic zaplace 10zl (moze w niej byc do 12.30) i dostane 400zl wychowawczego (bo do tej pory pobory mialam kontraktowaego bez mgr cos ok 950zl na reke) wiec wychodzi ze tylko 200zl wiecej by mi zostawalo gdybym pracowala a w sumie to same stwierdzicie chyba ze za taka sume to szkoda malucha z kims obcym zostawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze sie pochwale a co tam :) Krzys dzisiaj po raz pierwszy przeturlam sie z jednego konca wersalki (takiej 2 metrowej) w drugi mial z tego taka radoche ze az milo bylo patrzec i bylam wsciekla ze baterie a w aparacie padly. najbardziej mi sie jednak podobaly okrzyki \"bojowe\" jak wyciagal sobie raczke spod klaty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka u mnie tez testy i fotki z usg zachowane :-) mam taki fajny album cos w stylu pierwszy rok razem :-) a co do zostawiania dziecka z kims obcym i placenie tej osobie a samej zostaje kilkaset złotych to faktycznie nie warto.... ja bede pracowac co drugi dzien a Szymon bedzie z moim tatą :-) moj tata świetnie radzi sobie z dziećmi a dzieci go uwielbiaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke wg chronologii :) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6760/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6600/64....butla maania............Julka.......12lipiec........2500/51.......6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś....13lipca.......3060/48........7320/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa............Maja........19lipca.......3000/53........6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc wieczorem poprawie pewnie znowu bo na 17 smigamy na mierzenie i wazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×