Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

myśmy też wrócili ze spaceru 1,5godzinnego Kubus padł i śi teraz przy otwrtym oknie w wózku.Dziewczyny tyyyle piszecie że nie jetsem w stanie byc na bieżąco łomatko :) Divki chyba pisała o wadze po ciąży. Niestety ma ten sam problem na plus 10kg i też nie wiem jak to zżucić karmiąc buuu jak cos ubiory to fałdy mi wychodzą z róznych stron buuuu czuje sie fatalnie. Oczywiście na aerobik zapisuje sie juz 2 miesiac i jakos nie umiem sie zapisac ale o tym body space slyszalam hm moze by lepiej na to isc hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebyscie sobie niewiadomo czego nie pomyslaly - ten chleb jest pieczony w krotkiej blaszce keksowej a nie taki normalny bochen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Aneczko ...co do anonimowosci powiem ci tak ...tez ja sobie cenie ...ale wsumie z wami jestem juz tak zzyta ze sobie na to pozwolilam pozatym ...co kumu po moim nazwisku bo tylko tam to jest ... a ja wlasnie wpalaszowalam bigosu ...mam nadzieje ze jula to jakos zniesie.... Marylko powodzonka na badaniach ...i mam nadzieje ze wsio bedzie dobrze .... maniu a ta ania u Justynki to Wisienka ...przynajmniej mi sie tak zdaje;):))...buhahahha ale jaja.... a byla u mnie sasiadeczka i przy okazji karmienia Juli ...od niej mala tez dwie lyzeczki zjadla ...a po wizycie u neurologa wyszlo jej ok ...wiec albo taka jej uroda albo nie do konca dojada z tym ze z tym niedojadaniem to tez by bylo dziwne bo pokarmu ona ma sporo ... juz sama nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - dzięki za linka. NO i jesteś czujna - masz rację, masz Język niemowląt\", a nie tą zaklinaczkę. Takż epodeslij mi prosze na emaila. Będę bardzo wdzieczna :) Dziewczny, jak wy sie znajdujecie na naszej kalsie? :( Po imieniu nie znajde, a nazwisk waszych nie znam... jakas niekumata jestem chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale naklikałyscie ja nie mam czasu jak nadgonic a juz nowe stronki co zasiade do czytania to albo mała sie budzi albo czas obiad robic:-)) no i ciagle jeszcze cos remontujemy My dzis po szczepieniu mała zakwiliła ale jak babka grzechotkę dała zaraz banan na buzi dzielna była. Po ważeniu mamy tak: 68cm i 6 kilo równe!!!!!!!!! Tylko że centylowo to 25 i 97 duza rozbierznosc jest strasznie długa do masy swojej. I lekarz mówi no papuśna z buźki nie wyglada zeby mało ważyła a dopiero co 6 kilo wybiło. Czyli od porodu przybrała tylko 2,4kg przez 4 miesiace!Kazali mi soczki wprowadzic tylko nic wiecej z zaleceń. Wrzucam maluszki moje tylko i ide bo juz jarmoli Faustyna jak nie wiem przez tego zęba Figielku a propos tej durnej lekarki ja bym cos powiedziała ale wierze ze to nie ma jak sklecic słowa jak dziecko płacze a głupi lekarz wkurza. Ale powinna mądra doktor wiedziec ze zęby to nie tylko od 6 miesiaca Przydałoby sie zeby ją ugryzł noworodek w palec co wyciaga go przy porodzie bo i noworodki maja to by sie zdziwiła hihihi bo moze tego tez nie wie Dobra wrzucam i lece bo juz mała płakusia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78b1d4b316888897.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuelk78
cześć dziewczynki :) ja coś ostatnio jakaś śpiąca jestem :( najpierw walczyłam z przeziębieniem a teraz jak malutka śpi ok. 16 to ja razem z nią. wczoraj przespałyśmy razem 2,5 godziny. ciekawe że wieczorem też chce mi się spać normalnie. nie wiem jakaś śpiączka mnie dopadła czy co... ale muszę się pochwalić że moja Zuza 2 dni z rzędu przespała całą noc od 20.30 do 7 rano :) ładnie je, ten nutramigen już daję jej prawie sam i wcina aż jej sie uszy trzęsą. dziś po spacerze wyduliła prawie 200 ml. chyba nadrabia swoje niejadkowe klimaty z zeszłego miesiąca :P poza tym mój mężczyzna opuszcza mnie na weekend :( jedzie na konferencję do poznania. cieszę sie już na myśl o zbliżających się świętach, zwłaszcza że już piszecie o prezentach itp... tak sobie rozmyślam jak to będzie i wiem ze to będą piękne, wzruszające i wyjątkowe święta. pierwsze z naszą dzidzią :) trzeba by sobie kamerę sprawić żeby nakręcić te chwile np. jej reakcje na widok świecącej choinki :) już nie mogę się doczekać tych magicznych chwil :) Marylko trzymam kciuki za USG i wizytę u neurologa. nas też to czeka. ortopedę mamy na 13 grudnia i mam nadzieje ze zdejmujemy już szynę. na poprzedniej wizycie doktor powiedział ze tak będzie :) a do neurologa idziemy na konsultacje żeby stwierdził czy nierówne napięcie mięsniowe jest u Zuzy czy nie ma. i jeszcze nie jesteśmy zarejestrowani. wiec chyba dopiero w nowym roku uda nam się dostać. Aneczko jakbyś mogła prześlij mi tą zaklinaczę dzieci na maila: dinner@op.pl :) Justynko, Wisienko dzięki za zaproszenie do znajomych na naszej klasie :) widzę że grono "klasowych" lipcóweczek sie powiększa :) fajowo :) Dla wszystkich jubilatów dzisiejszych jak również wcześniejszych, którym nie składałam życzeń jak mnie nie było duuuuuuuużo zdrówka i milion buziaków ode mnie i Zuziaka :) 🌻 ❤️ jeśli chodzi o kolki to porostu cud, bo do tej pory nie słyszałam żeby jakieś dziecko nie miało kolek, a moja mała chyba nie miała. bo nigdy nie zdradzała objawów typowych dla kolek i nie płakała. od małego dostawała bebiko omneo które podobno przeciwdziała kolkom, zaparciom itp. może to jej pomogło...a o koprze też od wielu osób słyszałam że na kolki działa :) Mysza śpi już godzinę. ostatnio ma nową porę drzemek o 16 :) jak w zegarku pada i koniec :P śpi około 1,5- 2 godzin. dobra zmykam narazie. będę was czytać :) miłego wieczorku :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny mail z zaklinaczka wyslany :) a co do kolek to u mnie obydwoje dzieci na cycku i zadne kolki nie mialo :) ale moze dlatego ze w miare szybko zaczelam wszystko jesc a 2/3 ich spania odbywalo sie na brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które daja swoim szkarabom już kleik ryżowy do melka, to dajecie w butelce czy lyżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuelk78
Aneczko dziękuję Ci bardzo za książeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Smutno mi było że nie mogę dziś do was zajrzeć, bo cały dzień byłam zajęcta. Jutro wraca siostra z holandii więc robiliśmy porządki, do tego malowanie w domu więc ogólny sajgon no i oczywiście dochodzi do tego wszystkiego zabawianie Amelki. Teraz leży na łóżku i się wierci i stenka więc znów was nie doczytam, więc ślę tylko pozdrowienie i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie. Dziewczyny jak mowa o portalu nasza klasa,to jakby ktoś chciał to mnie można znalesc wpisując asia Brzeg Dolny,kazdy pozna mnie bo na profilu jestem z Olim. Dobra muszę poczytać co pisałyscie a jest tego czytania dziewcyny wy spania nie macie czy co do tej godziny klikać,ja bym chyba na drugi dzien była nie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko mała zmierzona przeze mnie,wszystkie gabaryty odpowiadają jedynie jeszcze chciałam zapytać czy te spodenki w pasie rozciagają jak tak to ja ten dres biore a i jeszcze jedno jaki jest wymiar nogawki od kroku do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Napisze wam co przeczytalam w mojej nowej ksiazce: Gdy dziecko ma mniej wiecej cztery i pol m-ca mozna na poczatek stosowac przez kilka dni mleko rozrobione nie woda, ale wywarem z jarzyn. Przez okolo 2 godz gotujemy marchewke, pietruszke, ziemniaki i np fasolke szparagowa lub cukinie. Po czym takim wywarem rozprowadza sie przepisowa ilosc mleka. W ten sposob dziecko zapoznaje sie z nowym dla siebie smakiem. Wywar mozna przechowywac w lodowce przez 24h (byle nie w pojemniku metalowym). W ciagu kilku dni dziecko przyzwyczaja sie do samku wywaru i jesli nie wystapily klopoty z trawieniem mozna zaczac podawac dziennie wieksza porcje zmiksowanych jarzyn. Slyszalyscie o takiej metodzie? Czy ktoras z was to stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokopelasa zaproszenie juz wysłane. U mnie w ostatnich dodanych znajomych znajdziesz reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokopelasa znalazlam Cie na naszej klasie i .... wygladasz z corcia jak z siostra. Gratuluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - a jaka to ksiazka? moglabys podac tytul i autora??? [pierwszy raz o czyms takim mowiac szczerze slysze i chcialabym poczytac w necie o autorze tego podrecnzika Gosdan mail wysllany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Julien Cohen-Solal \"Jak rozumiec i pielegnowac dzieko\" Sama jestem zaskoczona niekotrymi pomyslalami dlatego pytam was czy cos takiego juz slyszalyscie. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Julien Cohen-Solal jest praktykującym lekarzem z czterdziestoletnim doświadczeniem. Jego poradnik, który doczekał się już czterech wydań, jest sumą przemyśleń na temat problemów, z jakimi najczęściej spotykają się matki małych pacjentów. Jak twierdzi sam autor, nie można nauczyć się wychowywania dzieci z podręczników, uczymy się, praktykując. Dr Cohen-Solal podchodzi do wszystkich zagadnień z dużą dozą zdrowego rozsądku. Z jednej strony wspomina o tradycyjnych, często zapomnianych (a w Polsce może nawet nieznanych) metodach radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Z drugiej, powołuje się na najnowszą wiedzę medyczną, by objaśnić przyczyny zaburzeń zdrowotnych, a jednocześnie obalić popularne, często szkodliwe przesądy. Jak rozumieć i pielęgnować dziecko to poradnik, który rodzice i opiekunowie powinni mieć zawsze pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla mnie ta metoda jest mocno kontrowersyjna i ja sama bym sie nie zdecydowala na mieszanie mleka z wywar warzywnym. zdecydowanie bardziej wole pomysly z 1 ROK ZYCIA DZIECKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - dzieki za wysłanie książeczki :) Ależ śpiąca jestem... zazdroszczę tym którym dzieciaczki przesypiają noc... Emilka znó zaczęłą sie buzdic co 2 - 2,5 godz :( Nie wiem czemu, a juz bylo dobrze przez pewien czas i budzila sie w nocy2 razy - ja w zegarku o 2 i 5 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez conajmniej dziwne. Dlatego chcialam zaczerpnac waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko prośba o wysłanie zaklinaczki również do mnie mbiel@jovita.pl będę bardzo wdzięczna!!! my już po kąpieli. mała próbuje zasnąć. dzis było ślicznie tak, że trochę pospacerowałyśmy. później mąż został z dzidzią a ja pojechałam robić zdjęcia do katalogu z odzieżą sportową tzn ustawiać i poprawiać modela i modelkę :) zmęczona jestem, mam nadzieję, że jula zaśnie... oj coś mi się wena ulotniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie niesamowite,wszystko przeczytalam,ale mi sie poplatalo. Gosdan - z tym zjazdem lipcowek ,to dobry pomysl,moze spotkamy sie z naszymi pociechami na rocznice,w lipcu? Aneczka-nie wszystkie jeszcze sobie poogladalas.Jak chcesz przyjechac na zjazd lipcowek i zachowac anonimowosc;)? a na naszej klasie jeszcze nikogo nie znalazlam,widocznie tepa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaania - mail wlasnie sie wyslal, za chwile bedzie u ciebie :) Eva - ja niestety pewnie nie wezme udzialu w zlocie, poludnie polski jest dla mnie nieosiagalne. maz zmienia prace a urlop mamy juz rozplanowanyu - najppierw przelom maja i czerwca tydzien w gdansku (odebrac dyplom musze i zatrzymamy sie u cioci meza) a pozniej przylatuje rodzinka z usa i wyjezdzamy razem na 2 tygodnie do nich na mazury, pozostale wolne dni beda na wypady do lekarza no a sama autem nie jezdze a autobusem z 2 dzieci sie nie wybiore ten rozdzial ktory wysylam jest wlasnie o karmieniu i wprowadzaniu pokarmow. bardzo ciekawy swoja droga i mimo ze hogg posze z reguly o realiach amerykanskich w tej akurat czesci mozna to pzrelozyc na nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za zaproszenia na naszej klasie,niestety coś mi net nawala albo pisze serwer przeciazony na naszej klasie jutro spróbuje odpisać na wiadomosć. Oli sam zasnąl a ja chyba włącze sobie jakiś film i obejrze,dobrej nocki mamuski,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA jeszcze chcialam nadrobic stronki i nie wytrzymałam zeby nie napisac ....laliczku ale z ciebie laska ze ho ho ,jak ja bym chciała mieć taka figurke,oj kiedys podobnie wyglądałam tylko cyca to ja miałam dużego zawsze miska c a teraz d,jak ide to najpierw idą cycki potem moja opona a na koncu ja,...;) Justka Body space-hm...co to takiego moze ja sprubuje Laliczku ja tez czucia nie mam,pytalam lekarza czy czucie powruci,a on że może tak ale moze i nie powrucic ;(,to takie głupie uczucie nie czuc kawalka swego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×