Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

witajcie sobotno mwlduję się i spieszę donieść, że powaliła mnie niewidzialna ręka, mam mega gorączkę i niesamowity ból głowy....i w sumie tyle mi jest ale nie mam na nic siły i w dodatku nie wiem co to za dziwne prawie bezobjawowe paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty obejrzane:) ja nie jestem w stanie ci tego powiedziec, ale juz ci na naszej klasie, po wyszperaniu napisalam, ze pije od ciebie serdecznosc i pogoda ducha:) a dzieci oczy taty, nosy twoje, usta ciezko powiedziec:) wygarnelam dzis mezowi bo sie wykrecal od roboty i mu powiedzialam, ze wychodzilam za inteligentnego studenta, zeby nie miec w domu robola ktory bedzie charowal na dwie zmiany... i taka jest prawda, liczylam, ze znajdzie sobie mila, w miare dobrze platna posadke w jakiejs firmie, bo fizykow niedostatek, elektrycy tez nie najgorzej zarabiaja, a mam brudasa i smieciarza ktory nam kaze zyc w syfie i nigdy go w domu nie ma... jak tylko wychodzi gabi wpada w histerie. przez swoja wspaniala rodzinke wszystko zawala, bo go ciagna do wszystkiego i rzuca swoja robote jak jakis niewolnik... obrazil sie i poszedl cos robic, ale juz na 17 jest umowiony na inna robote... wiecie, ja juz na prawde trace cierpliwosc, juz nie jestem w stanie wyjsc z tego pokoju i zrobic na zewnatrz czegokolwiek, bo mi sie zygac chce jak tylko otworze drzwi. edyny kontakt ze swiatem mam tu z wami, bo do cholery nawet wozka nie chce mu sie zrobic... ide do urzedu pracy zglosic sie jako bezrobotna, wezme do 12tys dotacji na otwarcie wlasnej dzialalnosci, kupuje jakas wieksza bude i otwieram swoj sklep z ciuszkami... taaa, przyszedl o 13 i juz skonczyl robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa zaaplikuj sobie pyralgine i do lozka byc moze to grypa. nie wiem jak u was ale tutaj szaleje straaaaaaaaaszna Justyna ode mnie to ponoc wrednosc bije na kilometr przez te rude kudly :) moj maz ze mna znowu walczy zebym do brazu wrocila ale nie ma sily przebicia bo ruda farba juz zakupiona, wsciekla marchewka :D a co do sklepu z ciuszkami to moze ci by sie udalo ciucholand otowrzyc albo chcoiaz tak jak teraz pokupowalas nowe to bys je u siebie sprzedawala.... sprobuj ja na pewno bede mocno mocno kciuki trzymala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutyna ze tak powiem trzymam nie tylko kciuki;):)).... Ja dzis z doskoku ...za chwile lece po meza bo wrocil ... wiec pewno jutro bedzie mnie mniej ...Jula spi ... strasznie dzis marudna jest ... miala takie fajne miski na wozek do zabawy zawsze swietnie sie tym bawila ...i nie wiem co sie stalo ale dzis dwa razy probowalam jej przez lozeczko przewiesic to taki krzyk straszeczny ja ogarnal jakby sie strasznie ich bala ... i miski chyba wyladuja w koszu ... bo juz boje sie przetestowac ... sama nie wiem co sie stalo ... byc moze tak je naciagnela ze ja udezyly dobra znow sie rozpisalam .... kukne jeszcze wieczorem ...milego wekendu ...a wlasciwie niedzieli ... choc pewnie jak jutro mnie jula rano z wyrka zwlecze to was obudze;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyszedł od nas facet od kuchni :) śliczną wybralismy i nawet nie wyszło drogo, przynajmnije tyle :) kuchnia bedzie jasniutka, blaty stalowe, na nóżkach, szafki pod sufit, uchwyty stalowe chromowane a szafki takie zupełnie proste kanciaste w kolorze mlecznego dębu. Facet jest z jakies Twardogóry, dlatego robi duuuzo taniej. Do tego zamówilismy u niego szafe do przedpokoju pod zabudowe, a gratis zrobi nam półke do łazienki :) bardoz sie ciesze, ze jakos pchamy to powoli do przodu. Za misiac chyba dostaniemy klucze, tylko droga do domu bedzie jakims bagnem. miasto ma to zrobic, ale cos tego nie widze. typoiwe :) nareszcie włąsne gniazdko, ażtrudno mi w to uwierzyc :):)): oczywiscie zabraknie nam pieniedzy na sprzet AGD i bedziemy musieli na to pozyczyc od rodziców. oczywiscie upierają sie aby nam dac, ale to jedno jak wyposazenie mieszkania chcemy zrobic samodzielnie, wystarczająco duzo juz nam pomogli. aneczko super ze piszesz o przecenachbutów, bo tez poluje na takie oficerki, ale szkoda mi wywalic na nie tyle kasy, jak za jakis czas moge kupic za połowe ceny ;) istraa oj współćzuje, wiem co to choróbsko teraz, be tez koncze sie kurow :) dużo zdrówka 🌼 justynko faktycznie jakis fajny biznesik by cie ratował. byłabys samowystarczalna i w kocu mogła podjać jakies wiażące, życiowe decyzje. a od razu widac, ze obrotna z ciebie babka i spokojnie dałabys rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam,ze maz mecz oglada, Istraa- zdrowka zycze,poloz sie do lozka,goraca herbate z cytryna i odpoczywaj Justyna-super pomysl,na pewno ci sie uda. Basia-ciesze sie z toba na wasze nowe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-mezowie zawsze chca ineczej niz my,moj tez chce zebym miala znowu dlugie i krecone wlosy,a ja chce krotsze(bo odmladzaja) i proste.Od 2 lat prostuje. Lalik-ja sie nie pisze na budzenie mam nadzieje do 9 pospac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Justyna trzymaj sie znam te dni kiedy wszystko wkurza i jednym tchem da sie to wykrzyczeć dobrze że masz nas bo jak troche wykrzyczysz może będzie lepiej a swojadroga trezba męza czasem do pionu postawić:)tak trzymaj:)Mojego męzulka puscilam na piwk z kolega bo mnie się dzis nic nie chce wta pogodę Kubuś na macie wyczynia takie akrobatyki ze umieram ze smiechu i co chwile a to zdjecie mu robie ato nagrywam. Lez y juz ponad godzine!!!to szok . Najpierw miał skarpetki potem zdjął jedna potem druga i poobracał się w rózne strony. Teraz odbija sie gołymi nogami o szafke a mata sie przesuwa hahhaha o matko biore go bo zaraz pod szafke wejdzie hahaha Istra ja jak byłm chora wzięłm eferalgan 500 2 x i przeszlo a i Kubusiowi tez nic nie było ,zdrowia zycze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany chyba faktycznie jakas grypa nadchodzi, gorączka już 38,5, kości jak po meczu rugby bolą, tyle, ża kataru ni widac ni słychać, podobnie z bólem gardła....chociaz tyle...zmykam do łóżka. Mężu zaraz zrobi grzańca z karmi malinowego i będziemy wygrzewać kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko no tylko nie stare pruchno :P poprostu po Twoich wypowiedziach wywnioskowałam sobie że zobaczę kobitkę w dojrzałą w okularach czy coś w tym stylu a tu kurcze moja rówieśnica :) Isstra mnie też coś zbiera :( mąż cały zasmarkany 3 dzień a ja dziś sie obudziłąm z bólem gardła i kości. Wypiłam już herbatę z sokiem malinowym i mleko z miodem i cały dzień nic nie robie. Wszyscy leżymy a w domu burdel. No cóż może wysprzątam w przyszłym tyg. oby się tylko Amelia nie zaraziła. Kichałą mi coś dzisiaj ale oprócz pojedynczej kozicy wysokogórskiej nic tam w nosku nie widać. Ja oficerki kupiłam sobie w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolnona. Super się prezentują a do teo są bardzo wygodne. Basiu my niedawno zmienialiśmy meble w pokoju. Bardzo cieszy coś nowego. Fajnie mieć własne mieszkanko. My narazie u mojej mamuśki mieszkamy, ale też myślimy nad jakimś kredytem i własnym kontem. Sklep z ciuszkami używanymi to jest super pomysł. U nas to sie sprawdza. Strasznie dużo ludzi kupuje używane rzeczy, bo można trafić na coś oryginalnego w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko to dawaj te zdjęcia!!! eva faktycznie cos jest z tym8i upodobaniami mężów:) ja już od jakiegos czasu mam ochote na fajna grzywke, a mój mąż delikatnie acz stanowczo mi ją odradza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam uzywane, ja bym chciala nowe w super cenie:) cos tego typu bym zakupila: http://www.allegro.pl/item266726907_pawilon_handlowy.html za miejscowke gora 500zl miesiecznie i ceny zblizone do tych allegrowych;) i siedziec tam z lapkiem i na boku wystawiac:) zeby fucha byla podwojna i wyjsc do ludzi sie dalo;) bo z uzywanymi rzeczami sklepow tutaj dostatek, a tanich nowych brak:O mialam dwie rzeczy napisac: faktycznie, drugie dziecko daje odetchnac, powiedziala mi to kiedys kobitka na placu zabaw a ja to potwierdzam:) marylko, dziecko do 6 mies. ma podwoic, a do roku potroic wage;) wiec sadze, ze tamta babka ma dziecko normalne:) to my tu hodujemy tuczniczki;) a co do twojego czytania w myslach, daj sobie spokoj, to tylko powinna byc dla ciebie mobilizacja do odchudzania, mi z 25 zostalo jakies 17kg;) a juz zdecydowanie lepiej sie czuje i wcinam to na co mam ochote, tylko jem bardzo malo, to inna kwestia:) na sniadanie 2 kromki, na obiad talez lazanek i serek homo na kolacje:) a w zasadzie 2;) nie ukladam diety, wystarczy ze spojrze na swoje rozstepy a od razu apetyt trace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż filozof tłumaczy mojej 10-letniej kuzynce czym jest filozofia :):):) druga godzina już im idzie, a mała zadaje takie pytania, które wciskają Andrzeja w fotel :):):) niech sie uczy, Kubus pewnie nie bedzie łatwiejszych pytan zadawał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zeszli na kwestie religii, mój mążateista tłumaczy Oli zawiłosci wielu religii i naszej konkretnej tak, aby Ola dalej przykłądnie chodziła do koscioła, a była ciekawsza świata i tego co jąotacza :) muszę przyznac, ze Andrzej daje rade :):):) aneczko dizeki za link, przyjze sie temu :0 justynko myslisz ze tuczniki? ;) pawolon fajny, faktycznie niegłupi to pomysł :) a moze jakies bardziej stałe lokum? moze bedize sie bardziej opłącało wynajmowac? no i wiecej daje ci mozliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu, za stale lokum to sie nie mam co brac;) nie wyplace sie:) moze jak juz nazbieram sobie jakichs klientow i bedzie to wzglednie intratny biznes to zaryzykuje ale na poczatek wole ruchome lokum:) a takie cos tez daje sporo mozliwosci;) bo i jakies zarelko i kiosk i ciuchy moge sprzedawac i w razie czego moge \"lokal\" opchnac;) a co to jest filozofia??? bo mnie nikt nie dal przez 5 lat studiow pelnej definicji:) wiem tylko, ze z niej rodzi sie wiecej pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko faktycznie ruchome lokum mozna sprzedac i w razie problemów odzyskac czesc kaski. a co do filozoii to ja nie podejmuje sie odpowiedzi na to pytanie :) ale mój maż jest w tym całkiem dobry, mysle, ze jak kiedys bedzie okazja, to moglibyscie sobie ciekawie pogadac :) a co do zltu, zabieramy mężów? mój barodzo chciałby was poznac, no i zawsze to inaczej samochodem z małym :) albo przywiozą nas na miejsce i pójdą razem na piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Aneczko no,no ja to Cie inaczej wyobrażałam taką kobitkę w okularach z długimi włosami no i z powagą,rozczarowałam się ale na +,kruciutkie włosy i usmiech od ucha do ucha,aa dzieciaczki to podobne moim zdaniem do meza twojego ,a napewno piękne duze brązowe oczka to po nim mają ;) Justynko to co z tym dresikiem kończymy aukcje czy mam licytowac,no i pytałam o długość spodenek od kroku w dół, Nie wiem czy na naszej klasie wszystkim odpisałam ja mam pecha niedość że portal się ślimaczy yo non stop pisze serwer przeciazony,ja normalnie nerwicy się nabawie,.nie lubie dlugo czekac aż mi się stronka otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasko, zalicytuj za jakas nierealna kwote typu 50zl, a ja ci i tak sprzedam za tyle ile sie umowilysmy, bo kobieta ktora go licytuje licytuje jeszcze na innej aukcji i nie chce zeby sie zniechecila jak nagle zamkne aukcje;) mowilam wczesniej zebys licytowala, to byloby po sprawie;) dobrej nocki, ja narazie uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki fajny ten odlew raczki z gipsu, chyba zaraz to kupie, bo uwielbiam takie rzeczy. Niedawno zafundowalam malej takie cos i to w ilosci 3 szt. Jedno ma z teraz, drugie bedzie z okolo roczku, a trzecie kiedys tam ;) http://www.allegro.pl/item254416716_ramka_z_glina_zrob_odcisk_raczki_i_stopki_.html Justka_ mnie na naszej klasie ... hmmm bardzo prosto mozna znalezc Ola, Tarn-Gory (z taka dokladnie pisownia) ;) Spedzialam dzisiaj caly dzien na zakupach ale wymeczylam meza..... fizycznie, psychicznie i finansowo.... hahaha. To wszystko dla naszej corci. Jak wykoncze jej pokoj na zicher (mebelki juz dawno sa, ale brakowalo dodatkow na punkcie ktorych mam fiola) to wrzuce wam fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-mezow mozna byloby zabrac,bo w koncu bez nich nie bylybysmy lipcowki;).Tylko moj umie tylko po niemiecku,angielsku i francusku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spotkania to ja jestem bardzo chetna i jak dla mnie nie ma znaczenia w ktorym miescie odbyloby sie, bo ja i tak caly czas w podrozy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam moja zmiane:) mezydlo cos tam dzis porobilo, ale dalej \"konca nie widac\". lalik, znowu mam byznes do ciebie:) to nic pewnego, ale moze cos po znajomosci by sie dalo zalatwic;) w zasadzie to jeszcze nawet kuzynki nie zapytalam, ale w opisie na gg ma, ze za m-c do wawki sie przeprowadza, a mieszkac gdzie nie ma. nie znasz kogos, kto jakis pokoj ewentualnie na poczatek moglby jej odstapic??? tudziez moze mieszkanie wynajac na krotki okres, poki sie nie zadomowi??? pytam tak rezerwowo, ona tam jest u mnie na profilu w komentarzach;) mozesz ja poogladac, ze to nie zaden kryminalista:) a ma ogromny talent plastyczny:) jakbys dala rade ja komus po znajomosci wcisnac to daj znac;) mam nadzieje ze zaraz pojde spac:) milgo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, przypomnialo mi sie, ze kokopelasa pytala o ten dresik:) skleroza nie boli:) wiec on nie jest z takiego sztywnego jeansu, jest elastyczny;) co do reszty, nie odpowiem teraz, bo ksawcio siedzi mi na kolanach:) jutro poprobuje pomierzyc;) jak mnie znow skleroza nie zlapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z rana .....!!!! oczywiscie traucyjnie budze;):).... Justynko .... wsumie powiem ci tam ...nie za bardzo moge ci pomoc ...bo racezj nikt z mojego otoczenia nie wynajmuje mieszkan ani pokoi ... popytam znajomych moze oni beda kogos znac ... ja po przyjezdie do wawki tez szukalam ale z gazety tyle ze wynajecie samego mieszkania moze ja niezle szarpnac ... jak prze ponad trzy lata placialam po 1500 zl za sam wynajem ...kurde moze warto poszukac w gazecie czasem studenci szukaja wspollokatorow... ja takich znajomych nie mam za stara juz jestem.... ale tak jak ci napisalam popytam znajomych .... A u nas wsio ok ....mezus juz w domu ...chrapie w lozku ... dzis troszku pojezdzimy bo zakupy wieksze trzeba zrobic ... Jula siedzi w hustawce i pluje dalej niz widzi.... a ja zaraz smaruje sobie zrobic kawke ....milej niedzielki wszsytkim zycze ... pewno jeszce sie odezwe;):)... i wstaWAC .... !!!!! bo mi smutno...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna noc pod szczesliwa gwiazda :) Krzysko spal do 6:40 czyli wyglada na to ze taki bedzie jego rytm juz. no i nawet nie czulam takiego bolu cyckow takze i mleczarnia pzrestawia swoja produkcje :) strasznie lubie jak moj maz jest w domu normalnie rano czlwoiek inaczej wstaje :) Ciekawa stronka. jest nawet mozliwsoc zadawania pytan doradcy laktacyjnemu http://www.karmienie-piersia.win.pl/index.htm a teraz pedze poczytac co pisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) mysmy dopiero wstali :) Kubus od wczoraj od 20:00 obudził sie trylko raz o 5:30 na mleczko, ale potem nie chciał zasnąć przez ponad godzine, bo troche katarek go jeszcze męczył, ale jak zasnął., to spalismy do teraz :) jednak Frida to jest rewelacyjna sprawa. Co troche ściagam mu z noska katar i dzieki temu ani nie kaszle, ani na oskrzela nie spada. podobno katar u dziecka, to cos strasznego, bo bardoz czesto konczy sie zapaleniem oskrzeli. olcia juz sie szykam na naszej klasie :) no i znalazłąm :):):) pieknie wyglądałąs w tej sukni ślubnej :) eva dogadamy sie :) poza tym podobno najlepszy kontakt, to niewerbalny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu szkoda ze ja Cie nie znalam jak mialam filozofie. bym chyba twojego meza przez skype wykorzystyawla :D ja jestem straszna racjonalistka wiec ta cala filozofia to dla mnie czarna magia i wyklady byly dla mnie koszmarem. na szczescie na egzaminie dostalam pytania bardziej dotyczace tez i filozofow i zaliczylam na 5. oj oplacalo sie wejsc na pierwszy ogien, nikt nie chcial a ja podeszlam w zerowce i ustnej. ci co pisali egzamin w normalnym terminie niepozdawali niestety... w sumie oprocz Justyny i Twojego slubnego to ja totalnie nie znam nikogo kto by w tej dziedzinie \"brykal\" kokopelasa to ze czasami wyskakuje z iloscia rad czy mondraluje sie w sprawach dot. karmienia maluchow nie znaczy ze mam byc stateczna powazna osoba. baaa do powagi i statecznosci to m iwiele brakuje :) dobrze ze przynajmniej jestem stateczna zona i matka bo to bybylo nieciekawie hihihi Olcia u nas znajomi kupili taka ramke i nie wiem jak to sie stalo ale po roku czasu najzwyczajniej w swiecie sie ta glina czy cokolwiek to jest zaczelo pekac :( ja mam z Gabrysinego dziecinstwa odmalowane farba tzn odbita pomalowana stope i dlon i tak samo Krzysiowe :) Justyna a co Ksawcio prawie o 2 w nocy robil u ciebie na kolanach??? o tej porze to sie snem trzeba delektowac :D a kuzynce polecam stronke: http://www.gumtree.pl/ moi znajomi powynajmmowali i pokoje i mieszkania wlasnie przez ten serwis. Lalik ty ranny ptaszku!!! ja zwloklam szanowne dupsko z lozka o 8:45 bo mlody sie sfajdolil i przewinac bylo trzeba... Basiu nie wiem jak frida ale sopelek tez swietnie sciaga no i jest tani :) widzialam w ostenim wydaniu DZIECKO ZAKUPY I MY ze marimer tez ma swoj aspirator (cena podobna do fridy ok 25zl) i jest jeszcze aspirator o nazwie KATAREK ale cena to juz 55zl a na moje oko taki sam jak inne tyle ze ma bajer szczoteczke do czyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety dziewczyny ale naklikałyscie :p kurcze siedze i czytam i czytam i czytam... o widze ze aneczka sie ujawniła:D mogłabym i ja prosic o fotke...f.i.g.i.e.l.e.k@interia.pl kurcze tyle napisałyscie ze nawet niewiem co której napisac:) hmm Agatka sie juz wyspała wiec odezwe sie później ... powiem wam tylko tyle narazie ze wczoraj mineło agatce 6 dni jak kupki nie robiła i zaaplikowałam jej czopka glicerynowego i po ok 10 min wyszła taka kupka ze hej ...gesta jak diabli i duza ze ledwo sie pampers dał zapiac po złozeniu...kurcze musiała całe jelitka miec zapakowane... ide jutro do lekarza bo nie chce za kazdym razem jej kupek wywoływac:O miłej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×