Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

aneczko wstyd sie przyznac, ale ja na egzaminie z filozofii miałam 3 :):):) no ale to było jakies 3 miesiace po poznaniu mojego meża, wiec luzik :) fakt, ze on ma łeb jak sklep, ale wyglądem ani zachowaniem to przypomina wszystkich, ale na pewno nie filozofa :) zreszta zajmuje sie teraz filozofią społeczną i mediami, co bardziej go pociaga :) no ale madry z niego facet :) czasami jak rozgadajasie z moim ojcem fizykiem, to ja czuje sie juz zupełnie zbędna :):):) kto wie, moze kiedys jedna z twoich pocieh bedzie potrzebowała naukowego wsparcia :) a co do Fridy, to tylko to mieli u mnie w aptece. tez myslałam o sopelku, jak zachwalałas, ale trudno go dostac. Tez widziałam ze marimer ma swój aspirator, ale jakos ta Frida mi najbardziej pasowała :) a filtry sie nie brudzą po kazdym uzyciu wiec nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A u nas noc koszmarna. Amelia łapie katar :( W nocy budziła sie co chwilę i cyckała i jeszcze do tego nie chciała sama zasnąć tylko musieliśmy ja chwilę bujać w wózku :( Ja też sie czuję nie za ciekwie więc spadam do łózka. Kopiuję tabelkę żeby sie nie zgubiła Aneczka1979....Krzyś...12czerwca..2950/49..7125/72.. cyc... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7500/??...cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8000/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......7000/65..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58... ..6700/??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odzialam Krzysia w koszule na pol roku... nie nosil jej bo o niej kompletnie zapomniakam i.... zdjelam po 3minutach... mial ja na sobie pierwszy i ostatni raz. ledwo go zapielam :P no i dzisiaj mlody mial pierwsze samodzielne proby siadania. normalnie napatrzec sie nie moglam jak sie silowal - kolana pod brzuch, kuper do gory i raczkami sie odpychal ale nie dawal rady usiasc tylko bach na twarz... po ktorejs probie z rzedu sie wkurzyl i zrezygnowal :) aaa w gazetach (dziecko zakupy i my, moje dziecko) jest nowy katalog QUELLE baby. kurcze sliczne maja tam ubranka i zabawki tylko ceny mniej sliczne ;) no ale popatrzec zawsze mozna i jeszcze na www.bobomarket.pl sprawdzilam ze jest na zabawkach i niektorych duperelach dla dzieci od 2 do 7 zl taniej niz na allegro a przesylka tylko 1pln drozsza. dzisiaj robie zamowienie i mam nadizeje ze beda wszystko mieli i szybko przyjdzie paczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu umieściłam juz te zdjęcia na naszej str.bobasów:)Ale macie fajnie że wam dzieci tak śpia. Kiedys Kubus tez tak duzo przespał i myślałąm że tak zostanie a tu dupa budzi sie 3-4 razy w nocy mniej wiecej co 2 godziny i wstaje 7-8 rano. Aneczka gdzie dostane ten sopelek i w jakiej cenie bo na allegro nie znalazłam. Własnie Kubus ma katar i nie ściagam tego wcale bo lekarka nie kazała ale przyda mi sie na wiekszy katar w razie czego bo teraz ten katar jest taki w środku bardziej wiec chyba lepeij go nie ruszac?jak myślicie? Fajne te odciski zgliny a mnie sie to stgrasznie podoba i robie małemu zdjecia co miesiac ale drogie to diabelstwo http://www.allegro.pl/item271995644_hit_ramka_na_pierwszy_roczek_dziecka_z_odlewem_.html moze widziałyście gdzies tansze? Istra takie grzane karmi tez pilam jak mnie brało:)pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja kupilam go w aptece na osiedlu ale na necie znajdziesz tutaj: http://mediweb.pl/sklep/product_info.php/products_id/874 http://eapteka.krakow.pl/os/catalog/product_info.php/products_id/3473 jak Krzys ma zatkany nosek to wpuszczam mu MARIMER i po jakims kwadransie do 30min mu odciagam nawet jak nie ma gilkow to i tak jakies zaleglosci wychodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwilkę, bo mąż goni do łóżka :-) ooo i chyba wiem skąd ten ból głowy....chyba przyplątało mi się zapalenie ucha....ojjj boli boli, jujutro do lekarza. aaa i widziałam, że Aneczka foty swe rozdajcie :-) z tego co przerzucilam parę stron.....tak więc i ja proszę, by Ewce teściową pokazać :-) agulapu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas kwarantanna maluszki chore,że aż przykro patrzec ,jutro przyjdzie pani doktor na domową wizyte bo mnie też wzięło i raczej nie dałabym rady iśc z dwoma do lekarza :( Wisienko my też już wprowadziliśmy kaszke jakieś 1,5tygodnia temu,mały się nią wprost obrzera i waga od razu wieksza:) olu już nie moge doczekac sie zdjec tego pokoiku,ja też planuje moim berbecią zrobic typowo dzieciecy pokoik coś pod kubusia puchatka,pierwszy zakup już zrobiłam kupiłam firanki z kubusiem puchatkiem a mebelki zaprojektuje sama i dam zrobic na zamówienie a dziewczyny nie doczytałam gdzie ma się odbyc to spotkanie i kiedy????????????????????????????????????????????????????????????????????? teraz mykam troche odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno sama przyjade na spotkanie z dzieciakami, nie ma nawet szans zeby moj lalus sie tam pokazal, ale gotowa jesteem jechac na drugi koniec polski jak bedzie trzeba i znajdzie sie dla nas kat, a ze ta kuzynka z wrocka wlasnie do wawki sie przenosi to juz inna kwestia:) to teraz mi bardziej wawa bedzie odpowiadac:P w sumie kazda ma podobna droge, tylko wiekszosc znowoz z poludnia wiec chyba wypadna dwa spotkania skoro aneczka nie chce sie dalej ruszyc:( mezydlo dzis panele na korytarzu kladlo, szczegol, ze lazienka nie zrobiona i bedzie pozniej caly brud lecial... ale zawsze to cos:) przynajmniej sie dzis postaral:P wymiarki pewnie dopiero wieczorem, bo ksawek przyzwyczail sie do tego co dobre i spac nie chce poza brzuchem, stad wczoraj po 10 probach odlozenia poddalam sie i poszlam z nim spac:) milej niedzieli, a ty isterko kuruj sie!!! reszta zreszta tak samo, to tylko mnie nie chce nic zlapac, bylam niby chora przez 3 dni, ale mnie nie rozlozylo tylko troche zatoki pobolaly. moze i ten pomysl z urzywanymi dzieciecymi przy okazji nowych nie jest zly??? wiecie, bo ja ten interes tez robie jakby pod siebie;) zeby dzieciaki fajnie ubierac:) a przy okazji wyjsc na minimalny plus:) wisienko, myszy to fakt, nie najfajniejsze w ciuchach:O ale zimno mi nie straszne;) jak zaczne w okolicach marca to z ksawkiem, a jak dobrze mi pojdzie, to zalatwie opiekunke:) wiosna/lato moze ze mna przeciez posiedziec:) a gabi u taty zrobi sie plac zabaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu spotkanko jeszcze bez konkretów, ale będzie na 1000% :) myszko koniecznie ściagaj dzieku katar z noska, bo to bnajlepsza droga do zapalenia oskrzeli. ja ściagam małemu nawet w nocy. wydaje sie, ze nic nie ma, a jak pociagne, to pełna Frida. dizecko sie nie męczy i nie ma kaszlu, bo katar nie ścieka do gardła. kupiłąm mu jeszcze cos takiego, tylko daje pod materac a nie bezposrednio pod głowe. http://www.allegro.pl/item272230521_poduszka_klin_zdrowy_sen_twojego_dziecka_promocja_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po raz kolejny...dziś cos zdecydowanie spokojniej ;) moze wieczorem sie rozkręci..:P Mój męzulek pojechał do Wrocka na szkolenie i wraca dopiero we wtorek ...a ja juz tesknie:( nie lubie sie z nim rozstawac nawet na jeden dzien...ale niech sobie chłopina odpocznie i te nocki po ząbkowaniu odeśpi:p widze że piszecie o tych glinkach w ramce, my dostalismy od szwagierki jak sie Agatka urodziła i zrobimy albo na 6 miesiecy albo (co jest bardziej pewne) na 1 roczek...a takiemy maluszkowi to ciezko było by zrobic bo raczki w piastki zacisniete ...choc stópki takie malenkie są super:) Dominisiu spotkanie ma sie odbyc w lipcu ale chyba gdzie to jeszcze nie ustalone tak na 100% chyba ze i mi to gdzies umknęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam prosbe :) poprosze jeszcze raz linka na alegro do osoby u której kupujecie te super koniki...zdecydowałam sie w koncu na tego konika dla Agatki na mikołaja:) a i jeszcze jedno ile sie na niego czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że Aneczka robi u nas karierę :) Fajna ta ramka ale faktycznie strasznie droga. Ja zrobiłam historię Amelki w albumie. Pierwszy jest test, potem zdjęcia z usg, zdjęcia mojego brzucha i teraz co miesiąc wywołuję parę fotek, także różnice widać zajebiście. Ja na zjazd napewno przyjadę z mężem. Sama bym nigdzie pewnie nie trafiła :P a poza tym nie dała bym sobie sama rady z Amelią. No chyba że do tej pory zmieni się w anioła. Mam taki pomysł żeby zrobić kartki świąteczne z Amalią w roli głównej i np z napisem \"wesołych świąt życzy Amelia\" nie wiecie czy na alegro można gdzieś coś takiego znaleść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak1975
kurcze dzieki dziewczyny Aneczko dzieki za sopelek kupie jutro w aptece, Basia takiej poduszki szukałam juz dawno no prosze a tu jest dzieki kochane:)Właśnie co do kataru to widze ze mimo tych kropli pokasłuje bo pewnie ten katar mu scieka do gardla wrr jutro kupie sprzet i wezme sie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek ja dostałąm ten adres od maani :) pisała, ze czekałą na niego dizen od daty zaksiegowania na koncie :) tak przyznajmniej zapamietałam :):) http://www.allegro.pl/item274089412__rewelacyjny_moj_przyjaciel_konik_sassy_.html co do albumów, to ja niestety jestem tak niesystematyczna,ze zaczełąbym wpisy i nawet nie doszła do połowy, wiec wole wszystko uwieczniac na zdjeciach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nawet przy karmieniu w nocy sciagaj katarek :) zoibaczysz, ze od razu przestanie kaszlec i zdziwisz sie, ile tego świnstwa w nosku zalega. a podusie pierwszego dnia położyłąm na materacyk, ale kubus sie zsuwał, wiec jak podłożyłam pod, to jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wazne jest tez oklepywanie wiec mozezs juz dzisija zaczac. kladziesz malwgo na brzuszku i oklepujesz delikatnie plecy. warto tez ponosic go w pozycji pionowej no i koniecznie kup jakis aspirator. Aniu taka kartke mozna zrobic samemu... po prostu wystarczy program w ktorym sa ramki (poszukam to ci podam linka do takiego darmowego online) robisz nakladke zapisujesz na plycie i niesiesz do zakladu foto :) ja chcialam porobic takie skladane ale niestety w tych pkt gdzie sprawdzalam trzeba sie na sesje zapisac takze ostatecznie pewnie wywolamy zdjecie dzieciakow w wiekszym formacie i takie porozsylamy rodzince i znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a propos tego klina pod materac - wystarczy pod spod podlozyc zwiniety koc lub recznik kapielowy i gotowe :) moim zdaniem szkoda wydawac kase skoro mozna to zrobic tak samo domowymi metodami. mialam tak i przy Gabrysi i teraz przy Krzysiu - zwiniety olbrzymi recznik kapielowy i daje takie samo nachylenie jak klin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko aneczko ma racje co do tego klina, jak Kubus sie urodził, tez włożyłąm zwinietą wielka poduchę po dmaterac, aby Kubus był pod katem, na wypadek ulewania. i Jeszcze polecam na katarek kłasc czesto na brzuszek. zawsze jak tak robie, katarek scieka do noska i potem aspiratorem gigantyczne ilosci wyciagam, generalnie pozycja n pleckach jest w tym wypadku najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mezus pojechal po fryde do pteki bo nie ma sopelka ale boje sie ze bedzie plakal jak mu to do nosa wsadze i zaczne ciagnac, jak wasze dzieci to wytrzymuja?dzieki za te domowe sposoby a wlasnie znalazlam tez tak poduche za 9zł ale jak mowice ze reczki tez dobry to wsadze mu dzis na noc poduche lub recznik. Taki biedny z tym katarem teraz usnal bo podlozylam mu poduszke pod rozek i zjadl troche z cycka i spi biedaczek.Nawet mi sie wydaje bo dzis pare razy tak jakby zwrócił mleko chyba przez ta śline co mu zalega :(Jestescie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Krzys nie protestuje oczyszczania sopelkiem. teraz jak sie zblizam to juz sie nawet smieje i buzie w dziobek robi :) maly moze stracic apetyt ale sie nie przejmuj. ponos go nawet jak spi w pozycji na brzuszku (ukladasz na przedramieniu) i zobaczysz ile z nosa poleci samo a pozniej ile jeszcze aspiratorem wyjdzie... no i tego sie wcale gleboko nie wsadza... spokojnie zobaczysz ze to bulka z maslem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko pisze bez ladu i skaldu a moja polonistka by sie zalamala za styl i gramatyke ;) sorki ale w miedzyczasie robie milion innych rzeczy a chcialam szybko odpsiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo Aneczka:) pisze kilka zdan w jednym ciągu :)ale to tez z tego samego powodu. Zresztą ja to chyb anajgorzej pisze hahah dobrze że mnie jeszcze ktoś rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aneczko za stronkę Amelka też chora :( i też jest krzyk przy odciąganiu sopelkiem, ale katarek idzie jak trzeba. Lece jeszcze podłożyć ręcznik pod materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic z tego płacz a nic ta frida nie dała:(nic nie wyszło próbowałam 3x chyba za głeboko to siedzi.Chyba poprzestane na wysokiej poduszce,kroplach i włącze ten sinecod krople moze o pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko Frida pomoze, na poczatku tez mi sie wydawało, ze nie potrafie tego ściagac, ale niatrzeba tak poruszac jak ciagniesz, aby znaleźć jak najlepszy kat. tym bardziej po kropelkach powinno zejsc, bo rozrzedzają wydzielinę. A poduszke podłuż tak, aby tworzyłą kat ok 45%, tak mnie uczyłą położna w szkole rodzenia. Kubus na poczatku nie protestował, nawet sie chichrał, ale teraz już mu sie to znudziło. No ale nie ebde sie go pytac, czy mu sie podoba, bo to dla jego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki 🌼 Justyna, Basiu,Justyna_, Dviki dziekuje wam za zaproszenia na naszej klasie i mile slowa. Fajna stronka tylko szkoda, ze tak daremnie chodzi. Dziewczyny sorki, ze wam nie wstawilam zadnych komentarzy pod zdjeciami, ale dostaje bialej goraczki jak siedze na tej stronie :( Justynko jestes super laska, ale odnosze wrazenie, ze nie wierzesz w siebie (nie odbierz tego zlosliwie, ale wiecej wiary i nos do gory). Basiu sliczna dziewczyna z ciebie i super masz fryzurke, no i Kubus cudo. Justyna_ kolor wloskow idealny, a swoja droga kiedys mialam super lekarza w Knurowie - chyba nawet dalej tam przyjmuje ;) Dviki -juz chyba wiem skad ten twoj nick ;) Ale jestescie z mezulkiem podobni do siebie i super razem prezentujecie sie. Juz sie nie dziwie skad takie fajne dzieciaczki. Wrzucam obiecane fotki z balwankiem i na sanczekach http://olcia81.fotosik.pl/albumy/319090.html oraz pokoik http://olcia81.fotosik.pl/albumy/319086.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×