Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

fajne zdjecia,,a Jas slodziutki. A ja wredna mama obudzilam pol godz temu mojego syna,zeby dac mu butle i polozyc do lozeczka,bo jadl ostatnio o 15 .00.Jak odebralismy tate z pracy o 18.00 i zasnal w pokoju na dole ,to spal i spal,wiec zeby miec spokoj ,to go obudzilam.Nakrzyczal troche na mnie,ale juz spi.A ja mam teraz wolne,bo maz na meczu i jak zwykle nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie mowilam,nikogo nie ma.Chyba zaczne z nudow pisac z corka.Ona w swoim pokoju,a ja w swoim,ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez prosze bardzo moge byc listonoszem :) Marylko ciesze sie ze usg wyszlo dobrze. o tym tormentiolu to juz ci kiedys chyba pisalam ;) przy Gabrysi stosowalam to jako srodek awaryjny :) co do centyli to trzeba sie martwic jesli jest 3 i 97 a tak to luzik :) grunt zeby dziecko sie w miare rowno na nich trzymalo jesli idzie o szczepionki to z autyzmem najczesciej sie laczy szczepionke MMR (odra swinka rozyczka) ktora szczepi sie dziecko w 13-14miesiacu zycia. za czasow gaby byla tylko odra obowiazkowa i zeby teraz mozna tak bylo zaszczepic to z pewnoscia bym tylko jedna i wlasnie odre wybrala. ogolnie jestem wielka przeciwniczka tego szczepienia bo znam dziecko ktore mialo bardzo powazne powiklania wlasnie po tej szczepionce!!! w kazdym badz razie ja planuje maxymalnie przesunac szczepienie jak sie uda to nawet do drugiego roku zycia. na szczescie mam ciocie w przychodni wiec moze sie uda. ponoc jak dziecko ma pwoyzej roku a najlepiej ok 2lat wtedy szczepionke mmr jest najbezpieczniej podac Gosdan super foty... ja to chyba strasnzie wyrodna matka jestem bo na cfoczke nic nie kalde i leje tyle ze maly po pachy ma wode :D Terko foto super, dopiero sie cofnelam i je znalazlam jak u Marylki o jakiejs fotce wyczytalam , gapa ze mnie sorki :* jak sie czuje tato??? EVa no ja tez myslalam ze mam wolne ale moj slubny puszcza mi tu nasze piosenki wiec pewnie dlugo przy kompie nie posiedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko a szukaj do woli :) pewnie po dzieciach poznalas hehehe no ale skoro mnie znalazlas to juz mi jakas mila poczte wewnetrzna moglas poslac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisieńko czapka na rozmiar 62 więc właściwie z lipca. Wisieńko jeśli ty się przyznałaś to ja też się przyznam. Gabi podobna do Aneczki. Ale myślę Aneczko że się kiedyś spotkamy. No właśnie Marylko czym ty się przejmujesz, a w końcu Tatianka to po kim ma urodę? Ewa synuś daje mi pospać, bo o 8 już śpi i tak do 6-7. Mężuś ogląda jakiś film a ja buszuje na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to chyba juz wiem jak ;) no ale dobrze ze spelniam wyobrazenia :) teraz troche sie zmeiniwszy ale to jest jedno z ulubionych zdjec wiec jest tytulowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zdjecie zobaczyc buu,znalazlam tylko kokopelase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja tez, skoro laski Cie odszukały to ja tez chcialam Cie zobaczyc :-) mam nadzieje ze sie nie gniewasz za tą ciekawość? bardzo młodo wyglądasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko wybieralam na szybko, zadne takie pozowane tylko takie codzienne ci sle ;) za pare minut bedziesz miala maila bo ode mnie jzu wyszedl odpacykowana to juz nie jestem ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi widzę, że poszukiwania Aneczki trwają:))) jeżeli nie możemy cię Aniu mieć w kontaktach na naszej klasie to ja też chcę cię zobaczyć:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje ze Marylka na zawal nie padla jak zobaczyla mnie rozkuzdrana tarzajaca sie po podlodze :D spadam do meza sie przytulic... wypachnidlil sie chlopak, muzyczke wlaczyl to niech sam nie siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale mam wziecie :d dobra dawac adresy porozsylam foty hehehe ale uprzedzam nie nadaja sie do publikacji hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale wiesz prawie na 100% wydaje mi się, że widziałam cię u justynki- nawet jej profil komentowałaś. masz u siębie zdjęcie ze ślubu i gabrysi samej, a i jeszcze krzysia jedno zdjątko było... kurcze powiedz ania, że to ty bo pomyślę, ze zwariowałam:)))) przyśniło mi się może?????????? o kurcze, bo teraz cię już u justyny nie widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko przygotuj się jutro bo będziesz maile ze zdjęciem wysyłać :-) Ale my kobiety ciekawskie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka-juz obejrzalam.Wszystkie jestescie fajne babki.Zazdroszcze wam waszej mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maania no zgaaadza sie to bylam ja... za pozno swoj koment usunelam hehehe no ale na skrzynce masz ostatnie foty wiec tez do porownania :) Eva do ciebie tez poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez do odchudzaniowej listy sie zapisze... bede usatysfakcjonowana jak schudne 15kg a wniebowzieta jak zgubie 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ale jesteście kochańską rodzinką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tabelka to niech bedzie w glwoie albo w stopce :P ja chyba juz sie oddeleguje. bo pomijam ze meza zaniedbuje to jeszcze wypilam mieszanke wybuchowa czyli pol piwa a po nim baileysa i mi sie we lbie z lekka kielbie :D no ale karmienie mam o 6 rano wiec moglam sobie pozwolic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×