Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Myszko Basia ma racje zeby nie poruszac jak ciagniesz i zeby znalezc odpowiedni kat. A tak wogole to pamietaj, zeby Frida nie dotykala zadnej scianki noska i nie zatykaj drugiej dziurki. Takie wskazowki dalam mezowi i nauczyl sie sciagac malej katarek, wiec i moze tobie uda sie. Aneczko a z ta glinka zmartwilas mnie - zobaczymy co bedzie, a poki co oko ciesze i jutro maluje farbakmi nozke i raczke malej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wystarczy ze mnie nie ma 5 dni a tu tyyyle do czytania:) dobrze wiedziec co robic jak mala zlapie katar, na szczescie odpukac zosia zdrowiusienka:) ja mam nadzieje ze te spacerki codzienne skutkuja, ale najbardziej mnie martwi to ze w powietrzu wisi teraz tyle dymu, wszyscy pala w piecach:( Aneczko ja tez chce zdjecie !!! widze ze wszystkie wklepuja adres mailowy zeby dostac wiec: gochab@o2.pl a co do odbijania stopek, to odbijajcie jak najwczesniej my jesesmy wlasnie po 1,5 msc odbijaniu i jak ostatnio przylozylam stopke to urosla ok. 1,5cm, jak dlamnie wydawalo sie ze nic nie urosla a jednak. co myslicie na temat hustawek tych takich stawianych w domu? babcia nam dala kase na hustawke albo na cos innego ewentualnie, ale jakos mnie one nie przekonywuja. heheha ta lista z kg to niezly pomysl , ja jak mam te 3kg przedewszystkim w obwodzie brzucha i mam i mam...chetnie bym je zrzucila, ale co len to len wklejam co nastukalam bo cos braciszkom ostatnio sie komp zwiesza a szkoda by bylo tego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co mam dylemat, mam na wekend sproszonych ekipe ze studiow, ok 14 osob w tym jedni cha sie wprosic z pieskiem. co myslicie na ten temat, moj maz za zadne skarby nie chce tego psa, ale ja sie wacham. no a druga sprawa zobaczymy jak zosia doroslejsza przyjmie taki ogrom obych ludzi, no bo jak nie patrzec to juz poznaje znajome twarze. aaa i wiecie co, w sobote mialam wyjazd ktory przedluzyl sie na tyle ze braklo odciagnietego mleka dla zosi, a ze nie uzywalam i nie mam modyfikowanego mleka, babcia rozcienczyla krowie mleko i zosia wypila i zero reakcji , podobno tylko krecila nosem na poczatki bo inny smak hehe Aneczko u nas zosia sie bawi na macie, ale powiesilam jej inne zabawki, tak zeby zlapala raczka, ale i tak sie szybko nudzi, a czasem lezy i najlepiej zebym siedziala obok, a ona sobie mnie wtedy oglada:) a jak wy sie znalazlyscie na naszej klasie?? ja tez chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia tobie też dizekuję za miłe słowa :) ale sobie wszystkie kadzimy ;) no ale co, w koncu wszystkie jestesmy super mamusie i mamy przesliczne dzieciaczki!!! i tak sobie myslałam ostatnio, ze moim znajomym rodzą sie dzieci i sa wsyzstkie kochane, ale jak tak porównuję z naszą lipcową gromadką, to jednak nasze słoneczko są najpiekniejsze :):):) a Semirka na śniegu wyglada jak mały aniołek :) i widzę, ze odwiedziłaś Gluck ;) blada mnie jakos te chustawki teżnie przekonują. zbyt wiele widziałąm sytuacji, gdy huśtawka potrafiła sie przewrucic. zajmuja miejsce, mysle ze za tą kaskemozesz kupic cos praktyczniejszego :) chociaz moze sie nie znam :) lalik ma huśtawke, cos wiecej poradzi :):):) co do gości, to faktycznie spora gromadka :) ja tam uwielbiam psy, ale faktycznie taka ilośćgości plus szczekajacy zwierzak moze zosieńkę przestraszyć. a na naszej klasie wpisz w wyszukiwarce Basia nazwisko weź z bobasów, do tego Wrocław i mnie znajdziesz :) ja mam wsyzstkie mamusie :) a na zdjeciu jestem z małym na rekach, reszta zdjec to praktycznie sam Kuba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko trzymam kciuki za Tatianke - wszystko bedzie ok, przeciez to lipcowe dzieciatko, wiec nie moze byc inaczej ;P Blada ja mam hustawke w domu taka do 9kg - nie wiem czy o takiej myslisz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7405a45367a4d32.html Musze powiedziec, ze to super gadzet. Ja nie wyobrazam sobie zycia bez tej hustaweczki. Wrzucam mala do niej zalanczam jej karuzele i mam spokoj, albo dla odmiany kolysanki, nie mowiac o tym ze uwielbia hustac sie w niej. Bardzo czesto zasypia nawet podczas bujania. Fakt ze zajmuje sporo miejsca, ale my mamy dom, wiec problemu nie ma. I przyznaje, ze jest bardzo stabilna, ma swietnie rozstawione nogi i nawet dorosly jej nie przewroci, nie mowiac o tym, zeby taka mala dzidzia to zrobila. Dla mnie rewelka ;) Aneczko moja mala rowniez nadal bawi sie na macie, ale podobnie jak blada zmieniam jej zabawki. Basiu oby tak dalej slodzic sobie, przeciez kazda z nas to lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to nie jest kwesita zabawek, po prostu maly najpierw obracal sie na zasadzie glowa w miejscu a cale cialo wedruje a teraz turla sie juz przez caly pokoj od jakiegos czasu wiec zamiast maty rozkladam duuuuuzy koc :) Ola jejku ile wy macie juz sniegu!!! u nas padal raz przez godzine i tak samo jak nagle sie pojawil tak samo sie rozplynal ;) a pokoik iscie cukiereczek ale jak ktos lubi roz to super :) mam nadzieje ze wasza glinka w ramce trafi sie lepsza Marylko mam nadzieje ze traficie na rehabilitantke pokroju lalikowej pani Ani i szybko zapomnicie o asymetrii. 3mamy z Krzyniem kciuki za Tatianke Blada co do hustawki to ja mam po Gabrysi taka tradycyjna i super spelniala zadanie tyle ze wtedy mieszkalismy w domu kuzynki i mielismy metraz extra a nie to co teraz. na chwile obecna nawet jej nie rpzywieziemy z garazu tylko latem na dzialce postawimy my mamy cos takiego - http://www.allegro.pl/item274696343_hustawka_polska_super_jakosc_hit_price_od_ss.html tez bordowa tyle ze bez tego slonika na oparciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Olcia ale u was sniegu ,zdjecia super a pokoik wręcz wyglada jak male królestwo dla małej ksiezniczki,uwielbiam takie pastelowe kolorki no i te dodatki,no,no,no Aneczko ja tez mam taką huśtaweczke jaka ty wkleilaś,niestety ale jeszcze Oli jest zamały na nią,ja natomiast zamówiłam u mojej siostry na chrzciny malego-ma byćć chrzestną:nazywa sie fotel zawieszany w ikei,jak wejdziecie na stronę to wystarczy wpisac w szukaj.Moja kuzynka ma i powiem wam ze jest super,nawet ja tam wchodze a Oli cały tam wszedł,mimo że mam mieszkanko nie duże nie mogłam sie oprzeć żeby tego nie miec,jeden kwiatek który stoi na ziemi pójdzie w odstawke i huśtawka bedzie wisieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Aneczka zdjecia dotarły :) dziekuje, musze powiedziec ze strasznie ladna masz buzke:) az miło popatrzec, a na dodatek mi moja kuzynke przypominasz hehe, a krzysio widze ze tez czasem lubi kciuka pociamac hehe Basiu probuje was wyszukac ale znowu serwer na naszej klasie jest przeciazony:( musze pozniej wskoczyc ide na delikatnego drinka do braciszkow, prawie jestesmy po karmienu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko widze że wysyłałas fotki ale niewiem czy mi nie wysłałas( f.i.g.i.e.l.e.k@interia.pl ) czy nie doszły:( basiu dziekuje za linka:) Olciu Semirka słodziutka :) a pokoik jak dla małej księżniczki:) masz niezły gust:) Te hustaweczki to fajna sprawa ale u nas niestety nie mozemy sobie na takowe pozwolic ze względu i na kase jak i na miejsce...(cisniemy sie w jednym pokoiku wiec po rozłozeniu łózka ledwo wózek wchodzi:) ) Oj nudno i smutno bez męzulka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę niektórym lipcówką i im dzieciom (tym chorym oczywiście)szybkiego powrotu do zdrowia. Olciu zdjęcia Semirki super, a pokoik tez prześliczny. Marylko mam nadzieję że ta rehabilitacja szybko pomoże Tatiance. Basiu też uważam że nasze lipcowe dzieciaczki są najpiekniejsze. U mnie dzisiaj była moja teściowa i szwagierka. Na początku Jaś obczajał je, później już nawet zaczął się cieszyć do nich, ale jak teściowa wzięła Jaśka na ręce to już był wielki krzyk. No i mamusia musiała uspokajać. To samo było jak moja mama była u nas. No niestety rodzice nie mieszkają blisko nas, rzadko nas odwiedzają, no i Jasiu się przestraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam zmiane:) kokopelasko, nogawka na dole ma 16cm, a po wewnetrznej 28cm:) dzis na polsacie w wydarzeniach byl fragment o naszej klasie:) nic dziwnego ze serwery teraz przeciazone, ja sie dziwie ze w ogole chodzi:) a ogolnie to mi sie nie chce nic teraz pisac, zasnelam wczesniej z ksawkiem, ale mezysko mnie obudzilo z gabrysia:( nic dzis ciekawego sie nie dzialo;) jutro ponoc mam miec gotowy wozek to chociaz na chwilke sie z domu wyrwe:) a u nas rano byla mini warstewka zmarznietego sniegu:) olciu, ja wiem ze jakas szpetna nie jestem, mam wszystko na miejscu i sie specjalnie soba nie przejmuje, ale i zadne cudo ze mnie nie jest:) zwyczajna dziewczyna, aneczka zreszta wie najlepiej;) bo juz mnie od szczylow zwyzywala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki :) ja dzisiaj strasznie niewyspana, bo poszłąm spac o 1:00, mały obudziłsie o 2, ale ściagnełam mu katarek pogłąskałąm po głóce i zasnął, potem Kubus obudził sie znowu o 5:00, wypił mleczko i już zasypiał jak zrobił kupke. jak go przebrałam i odło.zyłąm nie mineło długo, mega czkawka :) no to herbatka na popicie :) po herbatcre przytuliłsie do pieluszki i zasnął jeszcze na godzinke, ale poniewaz nie spał od 5:0 do 6:30, a ja z nim, wiec teraz ja pije drugą kawę a Kuba pewnie zaraz bedzie kimał :) dzisiaj wybieranie kafli ciag dalszy :) wymyslilismy sobie wielkie błyszczące kafle na sciane i podłoge, ciekawe jak to bedize wyglądac :) w jkoncu sie z meżem zaczelismy zgadzac!!! bo na poczatku kazdy miał inną koncepcje mieszkania i nie było łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny jak jest napisane ze serwery są przeciażone, to wystarczy dac odswiez i strona wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełąm rozmrażac małemu pokarm i mam pomrozone po 100ml, ebz sensu troche. dzisiaj dsałam mu na rz 200 ml, bo 100 wydaje mi sie za mało, ale sama nie wiem. moze bede dawac moj dorobiony proszkiem? myslicie ze tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sluchajcie 3 razy mi posta zezarlo a zamknelam worda w miedzy czasie i nie mam skad skopiowac a jakims cudem wklej tez nie dziala.... w kazdym badz razie noc przespana ale jakis mam zgnilkowaty nastroj - maz poszedl do pracy (rozstrzygnie sie dzisiaj od kiedy do nowej firmy przyjdzie) a mala do przedszkola... jedyny plus to ze Krzys sie przynajmniej wyspi a nie ze bedzie sie za duzo dzialo i bedzie rozrabial i przed snem sie bronil ;) Justynko jakie tam zwyzywanie... to tak z milosci malolato :D a tak w ogole to nie zapominaj ze i w zachwyt popadlam :P figielku fote wyslalam ponownie Basiu no to widze ze jestescie w kursie dziela :) jak juz skonczycie remont to mam nadzieje ze sie nam hacneda pochwalisz, ja na pewno czekam na foty :) my mamy lazienke zolta z elementami fiolet metalik jako dodatkiu ;) gosdan - ja w weekend tez sobie pofolgowalam po wieczornym karmieniu ;) piatek pod znakiem baileysa a sobota zubroweczki z sokiem jablkowym :) tak tak wyrodna ze mnie matka :D wiem o tym :D jak tam sie maja nasze chorobzdziele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski z rana:) Aneczko dzięki za fotki;) Swietna z Was rodzinka i wspaniale wyglądacie razem;) Zgadzam sie również z dziewczynami że od Ciebie to takie ciepełko bije:) Basiu to rzeczywiscie nie pospałas:) A co do naszej klasy to jak u mnie są serwery przeciązone to i jak odświeżam to strasznie długo wszystko trwa:) Nam nocka minęła szybciutko, Agatka ładnie spała i była jedna moze dwie pobutki na jedzonko - juz nawet nie pamiętam:) Tylko bez Miśka troche smutno:( ale jutro już wraca :) Wczoraj wieczorem w sumie w nocy to czułam sie troszke jak dużo dużo przed ślubem gdzie zawsze na dobranoc Smski sobie słaliśmy miluskie i wczoraj własnie chyba do ok 12 pisalismy:) Ide troszke pozmywac garów póki Agatka śpi a dzis musze troszke prace licencjacką podgonic bo babcia jest w domu to i Agatką się zajmie:) A na obiadek zaserwuje spagetti ...bo gotowac sie nie chce:) zmykam ogarnąc kuchnie po sniadaniu i jakąs kawusie strzelic:) Miłego dnia dziewczyny:) I zdrówka dla chorusków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie wiem jak z ta fryda juz sie boje z nia zblizac do Kuby.Moze powiem jak ja to zrobiłam i wyjdzie co robie źle. Zakropiłam nosek woda morską i polozylam na brzuszek na ok 3 minuty potem na plecki i fryde zzblizylam do noska tak zby zatkac cala dziurke nosa i zaczelam ciagnac rurka prosto nie byla, ale tam wnosie nic nawet nie drgneło,moze on to ma za gleboko:(nie umiem buuuuu Ale na noc podnioslam mu materac na jaskach i uper spał nie charczal nic. O 2 zjadl mleczka i zanioslam go do lozeczka aten nie spi no to ja znim zpowrotem do naszego lzka nakarmilam a on gada i tate zaczepia hahahha wesolo bylo wkoincu zostal wnaszym lozku do rana.wstalismy o 7 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja odciagajac z prawej dziurki delikatnie zatykam lewa i odwrotnie. poza tym mysle ze za szybko odciagac probowalas... po zakropeniu przynajmniej z 10min odczekaj niz na brzuszek odkrecisz a pozniej pooklepuj i dopiero po jakis 20-30min od podania wody morskiej probuj odciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha udalo mi sie was znalesc na naszej klasie:) powysylalam do was zaproszenia mam nadzieje ze jednak do odpowiednich osob wyslalam:) co do justyny nie bylam pewna czy to ona bo dzidzi na zdjeciach nie bylo hehe ale to kwestia czasu... ja zmykam prawdopodobnie na dluzej znowu zmykam:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ma swoj dzien Igor synek Pestki... co tam u was slychac??? Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7125/72..cyc... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7500/??...cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8000/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......7000/65..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700/??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc balladynko a ty nas dalej podczytujesz jeszcze czy juz nie?? daj znac co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) mam nadzieje ze wszystkie bardzo miło spędziłyscie weekend :-) eva jak Twoje domowe przyrzady do ćwiczen? :-) ja tez mam w domu steperek ale tylko mi sie na nim kurz gromadzi :-) Aneczka maty używamy :-) zobaczymy jak długo jeszcze :-) ale nic schowamy i bedzie dla nastepnego (albo nastepnej) :-) a co do zabawek....czy ktos zna świat odkryc tiny love? dviki, pytalas o efekty z body space. Ja sobie pierwszy karnet na 10 wejsc kupilam we wrzesniu, wykorzystalam go w 3 tygodnie i wtedy schudalm 3 kg (bez szczegolnej diety, wiadomo tez sie nie obżerałam) a skóra po kilku razach zrobila sie fajna jędrna i gładka i cały ciążowy cellulit zniknąl :-) wiec polecam! :-) Olcia, pokoik Semi bardzo mi sie podoba :-) bardzo ładnie go urządzilaś. ja gdybym miała córeczke to tez pewnie dominowałby róz :-) a co to za lekarz z Knurowa? ginekolog? Blada my huśtawkę mamy odkąd Szymon skonczyl miesiac. Nasza jest dla dzieci do 9 kg. I podobnie jak Olcia i Lalik baaardzo ją sobie chwalimy. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4626553b411f4399.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. U nas po staremu. Mala od 20-tej spala jak zabita do 9-tej rana, tylko o 24-tej i 4-tej butla byla ;) Blada dzieki za zaproszenie do grona znajomych. Basiu z tego co ja czytalam to absolutnie nie wolno mieszac mleka matki z mlekiem modyfikowanym. Dokladnie nie wiem dlaczego (bo juz nie pamietam), ale czytalam to gdzies w jakies gazecie, ksiazce i nawet na pojemnikach do mrozenia pokarmu z awentu jest to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któres z was wracaja do pracy?bo ja tak i juz mam stresa:( tzn wracam dopiero po swietach (jak dobrze pojdzie) ale juz sie tego boje.Musze w koncu Kubie dac mleko z butli bo on nic tylko cyc i nie wiado mo jak przyjmie moje mlkeo w butki. I musze zaczac porzadnie odciagac zamrazac bo na razie mam zamrozone 5sloiczkow po 200ml Kurcze jak to bedzie:( Nawet nie wiem ile on wypija. W dodatku mielismy opiekunke a teraz zrezygnowala i nie mamy echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja zostaje na wychowawczym ale mysle ze juz powinnas szukac opiekunki zeby maly chociaz z 2 tyg wczesniej zaczal sie do niej przyzwyczajac no i jeszcze to karmienie... juz mysle ze czas wprowadzic mleko modyfikowane chyba ze sprobujesz sciagac w pracy, poza tym przysluguje ci w sumie godzina pracy mniej albo rano albo pozniej i moglabys wprowadzic jakis awaryjny plan zywienia np zamiast podawania mleka modyfikowanego mozesz na jeden posilek dac zupke na drugi deserek (maly bedzie mial pol roku skonczone) no i jakas jedna porcja mleka... jesli masz gdzie w pracy trzymac to tym bardziej probuj odciagac dziewcyzny a drogie u was sa nianie??? u ans 500zl przy 4godz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×