Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Cena minimalna pierwszego zestawu ubrań to 70 zl.Reszta ubranek jest ez ceny minimalnej.Wystawialam pierwszy raz i za bardzo nie wiedzialam o co chodzi z ta ceną minimalną. Ale w zestawie jest 26 sztuk wiec na jedna rzecz wychodzi bardzo tanio!!!A rzeczy sa wogole nie zniszczone!Moze na zdjeciach ie wygladaja tak efektownie jak u niektorych ale to dlatego ze nie za bardzo umiem obrabiac zdjecia np.kasowac tło i takie tam.Ale najwazniejsza jest w koncu cena i jakos rzeczy!prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko Tatianka jak zwykle przesliczna :) dodałam ciebie do znajomych i nie chcesz mi sie wyswietlic wśród znajomych :/ a akceptowałam zaproszenie i powinno byc ok. grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam was kiedy nawet poczytac bo u nas niezle urwanie glwoy... wpadlam tylko napisac co i jak i nawet nie wiem kiedy znowu zajrze... Ja dzisiaj polowanie na siuski mialam i to juz od 5 rano. czasami zdarza mi sie lapac od razu w kubeczek ale dzisiaj nie mialam weny wiec poszlam na latwizne i przykleilam woreczek... rano jezdzilam z Krzysiem na wyniki do lab i nawet nie stawalam w kolejce tylka od razu poszlam do okienka... nikt slowem sie nie odezwal, na ich szczescie. Krzynio w lab robil furore babka pobierala mu z 2 paluszkow a on w takie dyskusje i smiechy uderzyl ze 2 ine laborantki przyszly popatrzec ze jak to dziecko sie nie boi i na dodatek jeszcze uskutecznia usmiechy i w gadke uderza... w domu mam wielka kiche Gabrysia od kilku dni ma biegunke z czego teraz sie nasililo. nie pomaga kleik marchwiowo ryzowy HIPP, nie pomaga wegiel ani smecta... daje jej probiotyki na wszelki wypadek ale co z tgo jak z niej sie leje :( dzisiaj w nocy nie wiem czy wszystkiego godizne spalam bo Mala plakala a jak ona zaczela przysypiac to ja juz wybita bylam... zalatwione mamy skierowanie do sanepidu na kal w kierunku salmonelli i na wymaz z odbytu; lekarka podejrzewa ze to albo salmonella albo rotawirus... mam nadzieje ze to jednak \"tylko\" rota wyjdzie.. daje malej probiotyki (acidolac i lacidofil), faszeruje ja weglem (juz nawet zjada go bez placzu), pije kleik marchwiowo-ryzowy z HIPP, ugotowalam marchwiane, kleik z ryzu, dostaje czerstwa bulke i wode przegotowana no i banany tez podaje bo na mnie dobrze dzialaly to i na niej probuje... od piatku ma bole brzucha a od wtorkowego ranka biegunke :( juz nawet kasze manna gotowalismy... jest jakis lek nifurokazyd czy jak ktory ponoc jest skuteczny... tesciowa ma sprobowac recepte zalatwic na to 3majcie sie cieplo, mam nadzieje ze macie lepsze Mikolajki niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej kobietki..ojj aneczko to naprawdę u ciebie się dzieje..miejmy nadzieję że wszystko będzię dobrze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) miłych Mikołajek Wam życze :-) na pewno byłyście grzeczne dziewczynki??? :-)) Aneczko duzo zdrówka, mam nadzieje ze choróbsko szybko przejdzie!!! 🌼 Basiu, ja mam to samo na naszej klasie. Tez mi nie pokazuje ostatnio dodanych znajomych...... znowu ich serwery nie dają rady. Marylko Tatianka to juz prawdziwa kobietka wiec pokazuje ze real na zakupy jej nie odpowiada hihihi Szymon wczoraj nauczyl sie pluc i i robi tak smiesznie brrrrr :-) uśmiałam sie przy tym baaardzo :-) Eva córcia śliczna, pewnie po mamusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam w tabelce...... bo juz samym cycem niestety nie karmie.... Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7125/72..cy c... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7500/??...cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..7500/71...mieszane Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7425/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6500/64 butla+soczki+deserki Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......7610/??... butla i soczki Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........7200/64...cyc+ słoiczek Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......7300/69... mieszane + deserki madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700 /??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko Ty tez sie kuruj kochana 🌼 szymon tez robi takie brrrrr wargami, na szczescie nie przy jedzeniu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ja dawałam z hippa gruszki wiliamsa, gruszki i jabłka. szymkowi baaardzo smakowalo, a problemów z kupkami tez nie bylo. spróbuj, Tatiance tez na pewno zasmakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj pobudka o 2.00, było mleczko i niestety frida bo niunia jeszcze siorbie noskiem :(. Potem pobudka o 7.00 :) i spanko do 9.00. Pomimo, że sie wyspałm to z chęcią pobyczyłabym się jeszcze! Niunia zasnęła, pewnie za 30 minut obudzi się ;) Kupiła mężusiowi na mikołaja koszulkę z napisem Super Tata. Koszulka jest w stylu Supermena :). Muszę przyznać, że naprawdę z niego to Super tata :) :) :) Ide troszkę pojeść póki szkrab śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka
czesc dziewczyny.ja tez naleze do lipcowek 2008 test zrobilam w listopadie i wyszly 2 kreseczki.bylam u lekarza juz 3 razy.narazie jest wszystko oki.ale mam ciogle obawy ,wyobrazcie sobie ze dokladnie w tamtym roku w tym samym miesiacu terz bylam w ciazy ale 21 listopada poronilam,jak to mozliwe ze rowno rok ten sam miesiac a znowu w ciazy.pozdrawiam ula moj nr gg1486611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mikolajkowo! Wszystkim dzieciaczkom lipcowym i mamusiom zycze udanego Mikolaja :) i duuuzo zdrowia :) hehehehe Marylko bylismy w londynie. Byla to nasz drugi wypad do angli no i tym razem nic nie zwiedzalismy (wstyd sie przyznac ale nawet w parku nie bylismy ) No a londyn to inny swiat - my to jestesmy 100 lat za murzynami :) podobalo mi sie tam ale wiesz wole polske. Kocham tamtejsze sklepy i moglabym ;lazic ppo nic caly dzien ale niestety maja jedna wade nie stac mnie na zakupy w nich. Zaszalalam jedynie w mothercare i obkupilam Julke na maksa :) puscilam 150 funtow. Ale warto bo jak przeliczylam sobie to wychodzi po 20 zl za body a gatunkowo te rzeczy sa super. No ale glownie siedzielismy w domu i gadalysmy. A ja dzisiaj rano bylam u lekarza bo kaszel mnie dalej meczy na maksa. Obudzilam Julke o ( rano i byla baaardzo niezadowolona. U lekarza nam w sumie zeszlo pol godz i po powrocie do domu i jedzonku mala spi. Basiu ja daje 3 lyzki mleka ( bebilon 2 ) i kaszke mleczno-ryzowa z bobowity ale tylko na noc ;) w ciagu dnia daje 150 ml wody i 5 lyzeczek mleka Wisienko tak sie zastanawialam czy moge mieszac mleko modyfikowane z mlekiem z kaszki ale pediatra nic mie nie mowila ze nie wolno no ale nastepnym razem kupie sama kaszke ryzowa. No ale z drugiej strony nie zauwazylam aby mala gorzej sie czula. A tak wogole to od tygodnia Jula je mniej. Zazwyczajwypijala 180 mleka przy kazdym posilku a teraz tylko 150 albo nawet 120 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uleczka, gratuluje:) na pocieszenie ci napisze, ze w sierpniu 2006 moja ciaza obumarla, a po roku przyszedl na swiat moj syneczek:) wszystko bedzie dobrze, badz spokojna:) trzymam kciuki:) a wy mi sie kurowac!!! biedna gabrysia sie musu tak meczyc, ale my raz w starym mieszkanku tez mielism wirusa:) wszyscy na raz zygali i \"srali\", goraczkowali, a po trzech dniach przeszlo samo. jeden wirus rozlozyl 6 doroslych i 2 dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka
dzieki ze napisalas ja tu sama jestem mieszkam w niemczech i nie mam tu zadnych kolerzanek zeby pogadac o problemach dolegliwosciacz moj maz pracuje do wieczora a ja sama.pozatym jestem taka zdechla nie mam na nic sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak t o na poczatku:) ale ale, taka jedna mala uwaga:) to lipiec 2007:D i my tu wszystkie juz o kupkach, kaszkach itp juz nawijamy, ale milo nam bedzie cie tutaj mimo wszystko goscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wszystkim chorym zycze zdrowka,a szczegolnie dzieciaczkom. Aneczka-wszystko bedzie dobrze,nie moze byc inaczej,bo ty jestes twarda babka i doswiadczona mamusia.Trzymaj sie cieplo po przeczytaniu wszystkiego na raz nie wiem co kto pisal dokladnie.A tak ogolnie,to moja corka jest fajna laseczka,chociaz ona sama zmienilaby to i owo.A mamusia,no coz troche podobna,ale tak wogole inny typ,ciemne wlosy,nizsza od corki,zreszta szkoda gadac... Raoul cos marudny od paru dni,nie chce pic mleka tyle co zawsze,wypija ok 120 ml.We wtorek mielismy drugie szczepienie,bylo ryku co niemiara.Jak tylko zobaczyl lekarza zaczal sie drzec,zapamietal go sprzed miesiaca. Wczoraj w nocy mielismy smieszna sytuacje,o 23.30 maz zmienial pampersa i mierzyl goraczke.Ja robilam mleko,jak przyszlam do gory,to maz mowi,zebym wytarla malemu ucho,bo ma mokre od chusteczki.Wycieram to ucho,patrze,a on ma czolo i troche wlosow mokre,mowie do meza ,ze Raoul sie chyba spocil,bo mial goraczke,ale troche dziwne to,ze tylko polowa glowy,potem jak spojrzalam na mate do przewijania,to wiedzialam,ze maly sie nie spocil,tylko nasikal sobie na glowe i maz oczywiscie nie zauwazyl. Zycze wam milych mikolajek,ja juz mialam niespodzianke od corki,zrobila jeszcze przed szkola,poprzyklejala serduszka wszedzie i w nich byly wskazowki co mam robic.Zaprowadzily mnie do kuchni,gdzie bylo przygotowane sniadanie i wielkie serce ze wzruszajacym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Widze ze niestety chorób ciąg dalszy:( Aneczko trzymajcie sie cieplutko 🌼 dla Gabi żeby szybciutko wyzdrowiała...mi to niestety wygląda na sallmonele...mam nadzieje że nie mam racji:( Pisałam kiedyś że moja podopieczna ją przechodziła i objawy niestety identyczne:( Uleczka gratuluje i tzrymam kciuki zeby było O.K 🌼 Eva u nas na ostatnim szczepieniu też był okropny wrzask:) ale jak wyszliśmy to już było O.K Ale masz pomysłową córeczke...ładnie to sobie wykombinowała:) Agatka znowu ząbkuje:( i na moje oko idą chyba dwójki (obie lub jedna) dolne ...wcale mnie to nie cieszy ...wręcz martwie sie o te jej zabki:( Basiu mam nadzieje ze mama szybko dojdzie do siebie...a tak swoja droga to pewnie mocny ten żel skoro dorosłego człowieka tak uczulił... Marylko,Meggi,Martynko i wszystkim pozostałym naszym forumowym choruskom dużo zdrówka życzymy 🌼 Basiu moja Agatka to jako takich słów jeszcze nie wypowiada czasem uda jej sie mówic eeeejjjjjaaaa i babcia ma radoche bo na imie ma Ela wiec mówi ze niunia babcie woła:D Dziewczyny mam pytanko odnosnie plamki na udku Ksawka...bo to taka zwykła plamka..a czy którys dzieciaczek poza moja Agatka (bo my niestety mamy) ma na ciałku naczyniaka??? podobno u maluchów jest niegroźny i sie sam wchłania... Dobra wysyłam bo mi zaraz wetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Uleczka-ja tez mieszkam w niemczech,a gdzie ty dokladnie mieszkasz? Figielku-Raoul tez ma cos na raczce,tzn na przedramieniu.To wyglada jak rozlany pieprzyk,jest wypukle i czerwone.Nie wiem co to jest naczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde,wcielo polowe tego co napisalam. Jak zrobie zdjecie,to porownasz,czy to jest to samo.Lekarz powiedzial,ze to moze zniknac ,albo z czasem powiekszyc sie i trzeba bedzie wyciac.Mam nadzieje,ze u nas zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam juz sily,ciagle cos wcina.Figielku -piszac u nas mialam na mysli mnie i ciebie,mam nadzieje,ze mnie dobrze zrozumialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mikołajkowo!!! na wstępie życzenia dla Basieńki z okazji imieninek oraz dla wszystkich mniej lub bardziej chorych szybkiego powrotu do zdrowia!!!!:))) długo mnie nie było więc zaraz nadrobię czytanie... jakoś ostatnio weny twórczej nie miałam:))) zresztą Julka chyba obraziła się na spanie, bo nie chce spać. tej nocy też spała bardzo kiepsko- chyba czekała na mikołaja:))) byliśmy wczoraj na kontroli u lekarza i już jest wszystko dobrze. mała waży 7500:))) lekarka kazała już podawać zupki. widzę, że wy od marcheweczki i jabłuszka zaczynacie, a mi kazała zacząć od brokułów. mam ugotować brokuły, odcedzić wodę, rozmiksować i zmieszać z mlekiem. później mamy dać ziemniaczka, a na końcu marchewkę. powiedziała też że dopiero jak jula zje pełną zupkę jarzynową mogę jej podać jabłuszko... co o tym myślicie? o jakiego naczyniaczka chodzi? jeśli takie czerwone to jula ma nad oczkiem... i na szyjce z tyłu-lekarz powiedział, że jest to uszczypnięcie bociana jak jule w dziobie przynosił:)))) evuś ma super córeczkę!!! mam nadzieję, że jula też będzie nam kiedyś takie niespodzianki serwować! aneczko biedna gabrysia:( uściskaj ją, na pewno wszystko jej przejdzie!!! dobra czytam dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, moja Martynka dostała chyba pieluszkowego zapalenia skóry :(. A tak bardzo uważam, żeby ją dokładnie umyć i zmieniać pieluchy :( :( :(. Dziewczynki co polecacie???? Bepanthen jest dobry na takie sprawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7125/72..cy c... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7500/??...cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..7500/71...mieszane Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7425/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......7610/??... butla i soczki Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..7500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........7200/64...cyc+ słoiczek Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......7300/69... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700 /??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva Agatka tez ma cos takiego jak duzy pieprzyk i tez to jest wypukłe i czerwone ma to na bioderku i pediatra stwierdziła ze to naczyniak i ze sam sie wchłonie ale póki co u nas sie nie zmniejsza wcale:( Zrobie fotke to też wrzuce... Maniu Agacik tez ma z tyłu na główce tuż nad szyjka takie malutkie plamki czerwone ale one nie sa wypukłe i juz jej to znika...to podobno jest uszczypniecie bociana:) A jesli chodzi o jedzonko to pierwsze słysze zeby podawac najpierw zupki...nam pediatra kazała zaczac od marchewki i jabłuszka potem stopniowo zwiekszac porcje i teraz mozemy juz wprowadzac zupki itp..z tym ze u nas akurat po marchewce były zatwardzenia wiec narazie jej odstawilismy i jak znowu zaczniemy wprowadzac to chyba zaczne np od łyzeczki soczku i bede obserwowac... Anulka nie mam pojecia co na to pieluszkowe zapalenie skóry ci doradzic wiec ja nie pomoge ale mysle ze dziewczyny doswiadczone zaraz cos wymysla:) A póki co to 🌼 dla Martynki i żeby jej szybciutko przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi wcielo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Figielek-wlasnie przeczytalam o naczyniakach,te wypukle wchlaniaja sie miedzy 5 a 9 rokiem zycia:( a plaskie,tzn. rozowa plamla do 2 roku zycia. Anulka - niewiele moge ci poradzic,ale moja znajoma powiedziala,ze powinno sie jak najczesciej wietrzyc skore,czyli bez pieluszki i stosowac masc z cynkiem,a najlepiej to isc do lekarza,zeby sie nie pogorszylo,bo jezeli sa pecherzyki,to moga pekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka-poznasz mnie po imieniu i francuskim nazwisku,jestem przeciez wsrod twoich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)my tez juz po szczepieniu.Wlasnie lekarka mnie przekonala zeby wstrzymac sie z tm glutenem. Tak wiec dzis 4 dzien jarzynka marchewka tylko bez kaszki i nie wiem czy kubusiowi to starcza np zamiast jednego karmienia. Dzis dopiero tak zrobilam ze dalam mu zamiast cycka zupke ale to sama marchew. Czy on sie najada?Poza tym lekarka kazala do konca 6 miesiaca przerobic te wszystkie warzywa i dawac soczki musy a po 6 dodawac miesko. Nie wiem za bardzo czy kasszke dodajecie moze do zupki jarzynowej?czy sama dajecie np na wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam w tabelce: Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7125/72..cy c... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7900/??...cyc+mieszane Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..7500/71...mieszane Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7425/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6500/64 butla+soczki+deserki Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......7610/??... butla i soczki Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........7200/64...cyc+ słoiczek Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......7300/69... mieszane + deserki madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700 /??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzisiaj nałaziłam!!! od rana zakupy, potem spacetr z Kubusiem i właśnie weszłam do domu. kochana mama wziełą mi Kubusia abym mogła troche odsapnąć:) rano zadzwoniłam moja siostra z pytanuiem, czy u Kubusia był juz Mikołaj, no i oberwało sie nam jak nie wiem, jak sie dowiedziała, ze mikołaj pare dni temu przyniósł juz konika :):) stwierdziła, ze to sie nie liczy i zeto pierwsyz mikołaj Kubusia, a my tu taki numer wycinamy :):) powiedziałam,ze ot pewnie dlatego ze zamknełysmy okno, bo ona miałą otwarte i dla niej mikołaj przyniosł prezent dla Kuby. No wiec ni miałą wyjscia, tylko rano do samochodu i po prezent. Kupiłam w Chicco taką fajną szmatke przytulanke z misiem, dokłądnie takią http://www.chicco.pl/index.php?p0=1&p1=3&p2=68&o=383 i przy okazji spioszki w 5-10-15. A ze juz byłam na Zakupach to zachaczyłam o Reala i wróciłam w makabrycznie cieżkimi siatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu moze ty mi powiesz czy ta marchewka kubus sie najadl bo dalam mu zamiast cyca i nie wiem czy sie najadl.zjadl pol sloiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×