Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

na naszej klasie są za słąbe serwery, bo chyba nigdy nie spodziewali sie takiej ilosc i uzytkowników :) no ale podobno pracują nad tym i w styczniu wszystko bedzie smigac :) no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co moga oznaczac brazowe plaminia w trakcie cyklu?? jestem tydzien po okresie i dostalam brazowych plamieni:( boje sie ze to kolejna ciaza.... (nie biore zadnych tabletek ani anty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macica sie oczyszcza??? najlepiej spytaj lekarza;) moze i jest jakas alternatywa dla poczty, ale nie sadze zeby byla w gryfinie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłąm do sklepu nic nie kupiłąm, a portfel pusty :) właśnie robie spaghetti. oczyiwsice bez słoiczków sie nie obyło ;) Kubus spi pod zabaweczkami, ostatnio uwielbia zasypiac na macie :) wisienko kojarzę tą sprawe z pocztą, ale tez nie pamietam nazwy firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale mieliśmy ciężką nocke…mała non stop się budziła i jeczała lub płakała…:( wkoncu dostała czopka i zasneła na troszke ale przed siódmą pobudka (a już spała do 8-9 ) i znowu marudzenie…Niech te zęby się wreszcie wybiją:( Blada ja mam zamiar podawac do picia wode przede wszystkim ze względu na ząbki ale tez uwazam ze po co przyzwyczajac dziecko do cukru…kiedys samo siegnie po soczek a póki co to woda :) zreszta u mnie w domu to soki kupujemy tylko na imprezki lub jak znajomi wpadaja:) a tak to wszyscy piją wode:p Myszko ja bym wybrała ten drugi komplet ze sztuccami i kubeczkiem i anty poślizgowy:p Nowa Ty lepiej smignij do lekarza a nie tu zamartwiac sie bedziesz:) Basiu super ten sweterek:) Ja bym pokombinowała z ubrankami pod spód do szkoda zeby kubus go nie nosił :) tzn \"mała stópka\" :) Justyna ja tez mam takie zdjecie klasowe z 1 kl ze wszyscy mi do ramion siegali :D ubaw po pachy ...teraz bo kiedys to czarna rozpacz:p Dobra wysyłam narazie a potem jak zdaze to dalsza czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko a Ząbki rzeczywiscie ostre:) miałam okazje juz pare razy sie przekonac:p A Twój bratanek ile ma miesiecy?? basiu a Kubus to moze ma zwykłego pieprzyka?? :) Stonka spoko ten słownik:D mi to sie jeszcze ginekolog podoba, poza ciazą i ksiedzem:) (mieszane uczucia też sa dobre:) ) A dzieciaczki słodziutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez sie zastanawiam nad tymi herbatkami i napojami na razie Kubus nie jest do niczego przyzwyczajony ale chce go zachecic w jakikolwiek sposob do moka z butli i dalam mu herbtke z jablka i melisy. oczywiscie nie bardzo mu to sie chcialo pic bo on zawsze tylko mleczko, troche pociamkal ten smok w prawo i w lewo i zniklo jkaies 10ml.Moze jednak sama wode mu dawac poki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a juz kupilam ten fisher price jednak bo u tego sprzedawcy juz kupilam butle to wzielam to b wtamtym komplecie ten kubek niekapek jakis dziwny,ale dziei za rade:)figielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha jak zwykle ....jak ja jestem to nikogo nie ma...:p w takim razie zbieram sie na uczelnie...tak mi sie nie chce:O A i mam pytanko z innej beczki...wiecie moze gdzie mozna kupic taki kufel do piwa...jak kiedys były...taki z grubego szkła..???? Miłego weekendu bo ja pewnie dopiero w niedziele lub poniedziałek sie odezwe...papa i buziolki dlla dzieciaczków 👄 👄 👄 od Figielków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-ja kupilabym ten drugi,bo takiemu malemu dziecku nie podgrzewalabym pokarmu w mikrofalowce,bo zabija witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko dla mnie troche przekombinowane te miseczki :) ja podgrzewam normalnie w soiczku jedzenie, albo w jakims kubeczku i tyle :) w sumie to kupiłąm tylko sylikonową łyżeczkę babyone i bardoz sobie chwale :) myszko a co do wody, to przyznam, ze ja dawałam z wit C lekką słodzoną jednak. ale moze spróbuj samawodą przepoić :) najwyzej popluje :) figielek pytasz o tą plamke? to nie jest pieprzyk, bo jest jasnobrązowe i wilekosci ok półtorej centumetra. fakture ma dokłądnie skóry, tylko jest przebarwiona. a na szyi to w ogóle takie jakies owalne. a co do wody to masz w sumie racje :) u nas niestety glukoza poszłą w ruch bardzo szybko, bo Kubus musiał pic ją ze wzgledu na żółtaczke. przyznam, ze to było dlam nie priorytetowe i tak juzzostało ze herbatke dosłądzam mu troszke glukozą :) ale w sumie równie chetnie jak deserki wcina mdłe zupki jarzynowe :) mam andzieje, ze nie bedzie problemu :) moja dentystka powiedziała, ze jak wurznie sie pierwszy ząbek, to mam do niej przyjsc z małym, to wysmaruje mu dziasła jakąś substancją zapobiegającą pruchnicy. no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja mam jakieś kłopoty z wejściem na kafe…a dodatkowo dopadło mnie lenistwo. Myszko ja dziś byłam w dzieckowym i babka polecała dla dzieci nie tolerujących butli takie nakładki na butelki zamiast smoczka. Trochę to przypomina smoczek, tylko jest płaskie i ma 3 dziurki i babeczka mówiła, że jej syn nie umiejąc ssać nic innego niż pierś, po prostu ugniatał to wargami i mleko mu leciało. 2 sztuki kosztowały cos koło 4 zl. Jak znajdę na allegro to podeślę linka. Basieńko sweterek zarypiasty, tylko zupełnie nie mam pojęcia jak by go zmiękczyć, bo pewnie zwykłe płukanie nie wystarczy, bo wełna ma to do siebie chyba, że jak gryzie to będzie gryzła i już. I jeśli idzie o smoczek do kaszki, to ja podałam Ewce tylko raz, bo pomimo, że zjadła 170 ml, to i tak się obudziła po dwóch godzinach z hakiem, więc uznałam, że tego nie zmienię i nie ma co w nia pchać tych kaszek, a jadła smoczkiem aventowym tym trójprzepływowym na III, bo kasza gęstawa była bardzo. Nowa może organizm jeszcze nie wyregulował sobie cyklów po ciąży i to plamienie jest spowodowane jest jeszcze wahaniami hormonalnymi, ale lepiej idź do gina, bo może to być również jakiś stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie dziś sobie uswiadomilam, że od lutego wracam do pracy i taki strach mnie obleciał, że normalnie brzuch mnie rozbolał. W ogóle mi żal, że Ewke trzeba będzie zostawić. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva ja wcale duzo nie wyzsza zwykle 159 no z z rozmaczem podaje 160;) ja tam lubie swoj poziom heheh figielek u nas soki tez tylko przy gosciach tak to sama wodAa heehe, a kufel ja kupowalam taki na allegro na starociach od uzytkownika serafin25 i gosciu byl w porzadku aaa i dzis poszlo pierwszy raz 50ml nanu, w koncu trzeba miec alternatywe na jakis wyskok, jak na razie bez sensacji u malej, no a 50ml bo wiecej nie chciala no wiecej nie naklikam bo zosia na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istraa mam to uczucie strachu wsobie juz jakis czas i ciagle panikuje i zasypuje was pytaniami bo nam zostalo 3 tyg:(:(:(chyba jak pojde do pracy to bede tam beczec za Kubusiem:(W dodatku bede sie stresowac czy on pije zbutli czy nie, jesli uda nam sie go nauczyc oczywscie.Masakrycznie sie tego boje. Basiu kupilam ten talerzyk z mysla o karmieniu go kaszka, bo wiesz z butli odpada. Istra blagam znajdz mi te nakladki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tak patrze na nasza klase to z okolic slaska to sporo nas jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!! Katarzysko u Martynki przepędzone :), dzielna z niej babka :). Walczymy z pieluszkowym zapaleniem :(. W sumie to malutko tego badziewia jest ale chciałabym się już tego pozbyć. Wietrzymy tyłeczek bardzo często i smarujemy grubo, no i jesteśmy na dobrej drodze ;) Mężulekdał znac, że już wylądował i jest w Polsce uffffffff, w końcu Matusia będzie miała swojego ukochanego tatego!!!! Jutro wracamy do Koła, czyli trza będzie pozegnac się z internetem na jakiś czas. Mam nadzieję że to będzie kwestia kilku dni. Rozmawialiśmy już z babeczką u której wynajmujemy i miała się zorientować co i jak. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu, a najpóźniej w następnym będę czynną internautką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ja bym chciała móc na bieżąco zaglądać na kafeterię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tera jak tylko mogę usiąść do kompa to nikogo nie ma :(. Z reguły szwagierka lub szwagier okupują kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta w ogóle to Marynka konczy dzisiaj 5 miesięcy ;). Pamiętam jak się urodziła to zastanawiałam się kiedy będzie miała te 5 miesięcy bo wtedy bobaski takie słodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to ze tylko ja juz niedlugo ide dopracy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu poszlam dzis na miasto na 2godz i juz za kubusiem sie stesknilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie robilismy drugie podejscie do kapania małego w wannie :) najpierw było super, a potem troche sie p[rzestraszył i trzeba bytło szybko przerwac kapanie :) ale pomalutku sie przestawi:) szukam właśnie fotelika samochodowego do małęgo, bo mamy taki 0-9 kg i Kuba kompletnie sie juz do niego nei miesci, jak jest w kombinezonie, to nie potrafie go dopiąć. w gre wchodzi taki 0-18, bo od 9 kg jest jeszcze za mały. do takich dzieci muszą juz stabilnie siedziec. nie ma za bardzo wyboru, znalazłam jeden koło nac z chicco i sie nad nim zastanawiam, http://www.chicco.pl/index.php?p0=1&p1=3&p2=68&o=640 domładnie tak wyglada, ale ma takie sobie opinie w testach bezpieczenstwa podobno. sama nie wiem. a mój maż dzisij uroczo kłąmał :) powiedziałąm mu ze chce zacząć chodzic na fitness, to stwierdził ze to kompletnie idiotyczny pomysł, bo nigdy równie dobrze nie wygladałam i wygladam teraz jak łania :) w ogóle nie rozumie kobiet po porodach, bo zazwyczaj wyglaają przepieknie i nawet jezeli maja pare kilo po porodzie, to przy dziecku i tak szybko im sie sylwetka śliczna robi :) od razu odechciało mi sie wylewac poty na sali. bo w sumie dla kogo jak nie dla małżonka :) nawet jezeli przesadza, to i tak to miłe :) dzisiaj nawet wyskubywał mi galaretke z delicji, bo ja uwielbiam a reszty niekoniecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istraa Kuba tez dostał juz 3 razy kaszke i dalej budzi sie w nocy. tak sobie mysle, ze jak dzisiaj sie obudzi, to pójde za twoim przykłądem i tez dam soieb spokój z dopychaniem go kaszkami :) a ja do pracy wracam w styczniu i przyznam, ze tez nie jest mi z tym najlepiej :( no nic, bedziemy sie wspierac, mamy pracujace :) anulka to czeka was mała prywatna rodzinna uroczystosc :) ciesze sie ze juz niedługo bedziecie w kompecie :) nie bedziecie sie pewnie mogli sobą nacieszyc :) 🌼 dla Martynki z okazji ukończenia 5 miesiaca :) dviki foty super!!!! myszko nie przejmuj sei, ja tez od stycznia do roboty. widac my Kubusiowe mamy tak mamy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu łania:):):) rozbawiła mnie do łez :)super:) widzisz jak mężulek ci dogadza i docenia:)masz racje ja te bym olala fitnes:) Ty juz od stycznia?no to ja tylko tydzien wczesniej no to bedziemy na kafe sie wspierac i wyplakiwas:)Dzis dalam kubsiowi lyzeczka moje mleko i pije no coz jak go nie nucyzmy butli to babcia apotem opiekunka beda musialy sie namachac lyzeczka hihi ale chociaz jest jakies wyjscie,trudno Własnie przyszla mi poczta medela elektryczny odciagacz bo kupilam na allegro super rzecz powinnam byla od razu cos takiego kupic:)tylko troche halasuje ciekawe jak ja wtej pracy pojde do kibelka i bede żęzic tym ustrojstwem co sobie ktos pomysli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fotelik fajny i jakby nie dal rady siedziec to podlozysz mu recznik pod plecki i bedzie jakby troche lezal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×