Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

no nie dwa razy mi wcielo posta...... Czesc :-) idziemy dzis na szczepienie, dzwonie ale w przychodni ciagle zajete. co do nowego forum.....tak jak kolezanka Wisniowa napisala jestemy muszkieterki i dziemy tam RAZEM bo wszystkie jestesmy lipcówki! Tak Basiu, dla mnie akurat głosowanie to formalnosc. Mi za skóre zalazły tylko pomarańczowe krowy! :-) i Dviki uwazam ze nic nie stoi na przeszkodzie zeby wszystkie zostaly przyjete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dviki z tym przyjmowaniem .... to nie jest uzgadniane tak na forum. Kazda oddaje głos. Głosowanie jest tajne. Wyniki zna moderator i wpuszcza nowe forumowiczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justka, czyli jak ja się zarejestrowałam to teraz muszę czekać na decyzję? I jak to będzie-dostanę odp na podany adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas w Warszawie piękny poranek. choinka w domu już nie pasuje do aury za oknem, za bardzo czuc wiosną. Diviki ja mam w domu inhalator bo mój starszy syn jest bardzo chorowity, przeszedł już trzy zapalenia płuc, zapaleń oskrzeli i przeziębień nie zliczę. U mnie zawsze jest tak że jak kaszle i nic mu się przy tym nie odrywa to robię inhalację z samej soli żeby nwilżyc śluzówki i to co tam zalega żeby można było się tego pozbyc, bo wiadomo że jak zadługo zalega to tworzy się stan zapalny, a jak w porę zareaguję to się rozejdzie po kościach. Jeżeli Kubuś kaszle a w nosku jest gęsta wydzielina to do inhalacji dodaję mukosolwan który wszystko rozrzedza, bo najwazniejsze jest żeby wydzielina nie zalegała. U Szymonka też to poskutkowało dodatkowo wysmarowałam go na noc maścią Pulmex Baby i w nocy nic mu w nosku nie furczało swobodnie oddychał, a rano oczyściłam nosek gruszką i jest ok, nie męczy się już tak przy jedzeniu jak wcześniej. Mój Szymonek jest na piersi ostatno chciałam mu dac soczku a on wogóle nie wie co robic ze smoczkiem, krzywi się i nie chce, jak mu dam spróbowac soku to mu smakuje ale przez smoczek nie chce pic, jak wasze pociechy nauczyły się pic z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga, z tym smoczkiem to nie wiem co Ci doradzić, bo moja nigdy nie miała z tym problemu, a to dlatego, że już w szpitalu po porodzie jak nie mogłam jej karmić ze względu na żółtaczkę to ciągnęła butelkę. I tak ma do dzisiaj. Może jak mały trochę się pobawi tym smokiem to załapie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziekuje za informacje :) a taki inhalator jest innyu dla maluchów i starszych?jak on mniej wiecej wygląda? przepraszam ze tak męcze, ale temat nie jest mi znanym, nigdy tego nie robiłam, ale z tego co piszesz, to faktycznie dobra rzecz :):) a co do smoczków, to u Kuby nigdy nie było problemów. zawsze było mu wszystko jedno co dostaje do picia, piers czy butelke i co z niej leci:) ale wiem, ze u dziewczyn, u których dzieci nie chciały pic, sprawdzają sie swietnie te ustniki, jak w kubkach niekapkach :)_ moze tak spróbujcie :) baderko Kubusiowi zawsze sie tak buzia smieje :) a do tego jest sprzedajny, bo pójdzie do każdego ;) bardzo pogodne dziecko nam sie trafiło, kolega sie śmieje, ze trafilismy na niezłą promocję, jak mały sie rodził :):) ja teZ czekam na przyjecie do grona lipcóweczek forumowych :) pewnie dostaniemy informacje na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu inhalator jest jeden zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, ja swój mam już 4 lata i nie raz uratował nas przed szpitalem. Ceny są bardzo różne ja pamiętam że jak kupowaliśmy swój to w aptekach były bardzo drogie bo po 600-800 zł, dopiero nasz pediatra powiedział nam o sklepie medycznym i modelu inhalatora za 180 zł, działa bez zarzutu. Właściwie to korzystamy z niego wszyscy przy infekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na katarek dobre są jeszcze kropelki homeopatyczne Euphorbium firmy heel, a maśc o którek wcześniej pisałam Pulmex Baby to odpowiednik maści vik tylko że jest bardziej odpowiednia dla niemowląt bo łagodniejsza, vik jest za mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) my po średnio przespanej nocce :/ Zuzka teraz budzi się na jedzenie mniej wiecej co 3 godziny. mój mały głodomór nadrabia teraz chorobę :P Basiu jeśli chodzi o inhalatory to ja jestem na bierząco bo kupowałam małej w zeszłym tygodniu. we wrocku to najlepiej zajrzeć do Cezalu na pl. Legionów, albo na ul. Sienkiewicza. mają spory wybór. Głównie inhalatory włoskie w cenie od 190 zł do nawet 260 zł. te inhalatory są i dla maluszków i dla dorosłych. mają 2 maseczki jedną małą i drugą dużą. ja kupiłam włoski inhalator na sienkiewicza. dostałam rabat 5% i zapłaciłam 196 zł, ma 2 lata gwarancji i wszystkie części do dostania w cezalu. jestem z niego zadowolona bardzo :) choć Zuzka przy inhalacji to maseczkę bierze do rączki i się nią bawi :P lecę dziewczynki pod prysznic. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U nas nocka udana ;) Właśnie oglądam wózki spacerowe :) no i mam problem bo nie wiem które są godne polecenia :(. Musze również kupić nowy fotelik dla Martynkim taki do 18 kg bo biedulka od jakiegoś czasu nie mieści się w starym. Girki dosyć dużo wystają. Podobno w biedronce (17 stycznia) mają być takie foteliki i cena coś około 100 pln. No nie wiem - ale warto zobaczyć. Teraz zmykamy na spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ja tez jeszcze nie potrafie sie odnaleźć i efekt jest taki, ze zamiast pracowac siedze na forach, a robota się piętrzy ;) anulka my mamy ten sam problem z fotelikiem :) dziewczyny kupują zooty, mówią ze jest ok :) aneczka jakis czas temu polecała tez roomer, mam nadzieje, ze nie poplątałam nazw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A my cos ostatnio mamy problemy ze spaniem. Tak mniej wiecej od tygodnia Jula zasypia grzecznie ale budzi sie standardowo co godzine. Pewnie zabki jej ida bo wczesniej przesypiala ladnie cala noc a teraz masakra. Budzi sie dostaje smoczek i spi dopoki smoczek jej nie wypadnie. Dzisiaj obudzila sie okolo 3 nad ranem i bawila sie smoczkiem i lapala zabawki z karuzeli. A ze juz potrafi dostac raczka do miskow to miala niezla zabawe w nocy. Ja tam sie do niej nie odzywalam i czekalam az sie jej znudzi no i znudzilo sie po godzinie :( tak wiec dzisiaj jestem zombi i wlasnie popijam druga kawke aby dojsc jakos do siebie :( My tez mamy dzisiaj szczepienie wiec dowiem sie w koncu ile mloda wazy :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zarejestrowałam się z samego rana, ale ciągle czekam na przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko ja zarejestrowałam sie wczoraj albo przedwczoraj :) nic sie nie martw :):) wisienko moze to faktycznie ząbki :) ja tym tłumaczę każdy niepokój Kuby i w moim przypadku gdyby to sie sprawdziło, to Kuba powinien miec juz połowe uzębienia :):) ale faktycznie kuz pora na pierwszy ząbek u naszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja tam bardzo cierpliwa jestem, więc poczekam:) A z tymi ząbkami to naprawdę różnie bywa. U koleżanki właśnie świętują pierwszy ząbek,a jej mała ma 13 miesięcy:) Mi tam w sumie nie spieszno, bo już teraz Dominika ściska mi strasznie brodawki przy karmieniu, a co to będzie z zębami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U nas wszystko wporządku. Powoli po świetach i nowym roku wracamy do normy. Trochę czasu to trwało, ale co zrobić. Anulka, Basiu ja mam też problem z fotelikiem dla Semi :( Najgorsze jest to, że mała ma dopiero około 8 kg a już nie mieści sie w starym koszyczku, bo jak się jej ubierze kurteczkę bądź kombinezon to jest zbyt wielka i cale ramiona ma ściśnięte, nie mówiąc o tym, że jej nóżki dyndają albo główka wystaje, a jak wiadomo kolejne foteliki są od 9-18 kg. Oglądałam takie od 0-18 kg, które można montować i przodem i tyłem do kierunku jazdy, no i dla mojego 8kg dziecka byłby to optymalny wybór. Z tego co znalazłam to Bebe Comfort ma takie rzeczy w ofercie, bo Maxi Cosi nie posiada a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ząbków to moja mała pierwsze dwa ząbki na dole dostała w 3 m-cu, a teraz idą jej następne u góry tylko nie wiem czemu dwójki ??? Ciekawe jak Semi będzie wygladała z dwoma ząbkami na dole i dwoma dwójkami u góry - już się z niej śmiejemy :d:d:d Jak będą na tyle widoczne, że można je będzie sfotografować to wkleje wam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ SIE ZALOGOWAŁAM:) DZIEWCZYNY A Z TYMI ZEBAMI TO RZECZYWISCIE RÓŻNIE W PT NA SPACERZE SPOTKAŁAM ZNAJOMA MAMY Z WNUSIA KTÓRA MAROK I 4 MIESIACE I MAŁA NIE MA JESZCZE ZADNEGO ZABKA..A DODAM ZE TAK OGÓLNIE TO ROZWIJA SIE PRAWIDŁOWO. .. AGA 2007 WITAM SERDECZNIE:) BO PRZEZ TO CAŁE ZAMIESZANIE NIE ZDAZYŁAM SIE Z TOBA PRZYWITAC:) A TA MASC PULMEX BABY TO RÓWNIEZ POLECAM BO SWOJEGO CZASU MOJA PODOPIECZNA UZYWAŁA I POMAGA:) ASIULEK CO 3 GODZINY??? W NASZYM PRZYPADKU TO BYŁBY CUD:) OSTATNIO MAM WRAZENIE ZE MY WOGÓLE NIE SPIMY:P MEGGI GRUNT ZE CIEBIE W NOCY NIE WOŁA:) A ZE SAMA SIE POBAWI I POTEM ZASNIE TO ANIOŁEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o co chodzi z tym nowym forum??? :(:(:(:(:(:(:( Wchodze na lipcowki, pisze sobie jak kiedys, pozniej czytam zaleglosci ,a tu jakis wielki balagan. To co tutaj juz prawie nikt nie zaglada ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia zagladamy jeszcze i mysle ze pewnie bedziemy zagladac...a to nowe forum to chodzi o to zeby pomarancze sie nie wcinały...bo znowu w pt namieszały:( zarejestruj sie i ty:) spróbowac mozemy a jak nam bedzie źle to (cytuje) : wrócimy na stare smieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek biorąc pod uwagę to ze wcześniej przesypiała niemal całe noce to teraz je o 20 przed spaniem potem ok.24 a potem 4 rano i wreszcie 8 po wstaniu :) no dzidzia nadrabia bo w czasie choroby to prawie tydzien nie jadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a winne wszystkiemu ząbki :) :) :) Uśmiałam się z tego naprawdę serdecznie:) dobre czasy się skończyły co Wisienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ale ja daje sobie głwoe uciąć, ze pisałas, ze Areczek jest niespokojny, bo mu ząbki idą :):):):):) teraz oczywiscie nie moge tego znaleźć. czytam co chce :) ale moze faktycznie wszystkiemu winne sa ząbki ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi zazdroszcze wam tych basenowych wypadów.My do najbliższego basenu mamy ok 40-50km. Wczoraj byliśmy u nas w domu kultury na WOŚP było całkiem miło a najważniejsze ,że dzieciaczkom się podobało. A dzisiaj obudziły się troche podziębione więc siedzimy w domku i troche sprzątamy ;) Taki dzień lenistwa sobie zrobiłam,nawet obiadu nie ugotowałam .Mąż pewnie bedzie bardzo z tego faktu zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosdan też myślałam o takim kalendarzu,chciałam już sprawic takie cudo na prezenty pod choinke,tylko to moje niezdecydowanie co do wyboru zdjęc mnie zgubiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×