Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Basia to ja od 2 dni mam identyczne piruety w brzuchu!!! tak sie z mezem nawet smielismy ze maluch w mame poszedl i lubi drapanie i glaskanie po pleckach dlatego tak sie wypina, tyle ze mi skora w szwach malo nie pekla ;) a co do snow to ja mialam czysto erotyczne hihihi ;) no wlasnie co do wody - moja mama twierdzi ze kazda taka sama a ja np niegazowanej arctic nie wypije, podobnie jak nie znosze zywca, z niegazowanych to podchodzi mi naleczowianka i aquarell. chociaz kto do naszego miasta nie przyjedzie to sie dziwi ze my kupujemy mineralna bo ponoc taka mamy kranowe ze wszystkie mineralne bije. cos moze i w tym jest bo faktycznie jest pyszna ;) Anulka78 jesli mnie jutro w wawie zostawia to moj mezyk doniesie o tym na forum. tak samo jak sie maluszek urodzi, wie gdzie pisze haslo mu podam wiec wam zostawi wiesci. Wizyta jutro 10.45 - przed nami chwila prawdy ale licze ze TYLKO dobrych wiesci. co do urlopu tzn ze czesc lekarzy bierze te na zadanie dzwoniac rano i mowiac ze do pracy nie przyjdzie, u nas w zeszly wtorek tak bylo teraz przystepuja do ciaglego. mysle ze ci co moga wybieraja wlasnie urlopy na zadanie zeby jak najmniejsze konsekwencje strajkowe poniesc (boje sie moze utraty poborow??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze aktualizacja :) Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....34......05.07.0 7 ???......+11,5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......33... .01.07.07... +6 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......33.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....33.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...34.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....31 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...31.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......31. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....30.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......30...30.07.07. +10 córeczka ? Wczoraj popłakałam się przez moja teściową. Rozmawialiśmy z mężulkiem i z nią przez internet. I ona dowiedziawszy się że dzisoaj jedziemy do znajomych po wózek powiedziała: może z wózkiem to poczekajcie aż Martynka się urodzi (w sensie że może coś się stać przecież). A że głupia nie jestem to zrozumiałam co miała na myśli. 10 minut później dzwoniła do męża na komórke i namawiała go żeby ten mnie przekonał żeby z wózkiem poczekać aż dzidzius bedzie na świecie. Oczywiście mąż ja opiórkał, że takie rzeczy wygaduje i to przy ciężarnej... \"Biedaczka\" popłakała się i rzuciła słuchawką. A ja przez nią załapałam doła i miałam cały wieczór do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no nie plakaj i to jeszcze przez tesciowa... ludzie starej daty sa przesadni i nic na to nie poradzisz... ja w 1 ciazy wszystko mialam skompletowane w 7 miesiacy w zwiazku z zagrozeniem. teraz tez tylko wozek nam zostalo kupic i pewnie gdybysmy wiedzieli ze na niego trzeba bedzie dlugo czekac lub tez mieli kase od reki i miejsce do trzymania go juz teraz to bysmy kupili ale ze bartatina w granacie jest dostepna od reki to spokojnie czekamy na maluszka i kaske z PZU ;) wzieliscie w koncu ten wozeczek?? jaki jest, zrob fotki i sie nam pochwal jaka bryka bedzie zasuwala mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem umówiona na 19.00 :) Tak więc wieczorkiem dam znać jak wygląda pojazd dla mojej niuni. Masz rację z tymi ludźmi starszej daty, tyle ze tesciowa do każdej naszej sprawy musi wrzucić swoje 3 grosze :(. Kiedyś przymykałam oko ale teraz to już przesadza. I to jeszcze specjalnie dzwoni do męża żeby go przekabacić. Po usg połówkowym dzwoniłam do niej że będzie Martynka a po godzinie miałam już od niej telefon z zapytaniem czy ,oze nie zmienilibyśmy jej imienia :(. No pytam się po co się wtrynia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a co mezul na to? moj jest charakterny jak na zodiakalnego byczka przystalo (a ja jestem baranek nie mniej charakterna hehehe) no i szybko swojej i mojej mamie powiedzial o wtracaniu sie przy pierwszej ciazy. U nas o imie GABRIELA to byly takie burze ze kosmos. Moj tata nawet twierdzil ze on sie do wnuczki bedzie wstydzil przed ludzmi przyznac takie imie jej wydziwilismy a my twardo stawialismy na swoim. Teraz mowia ze nie wyobrazaja sobie jakby to bylo gdybysmy sie posluchali i nazwali ja Marta albo Monika :) My co do imienia bylismy przekonani przed ciaza ale jak tylko zobaczylismy mala to juz w ogole bylismy na 1000000000000000% przekonani ze to jest wlasnie TO imie... tak samo jak teraz z Zuzanka i Krzysiem... no i rodzicom tez ten Krzys sie srednio widzi ze za trudne i za dlugie do naszego nazwiska ale nam sie tak strasznie podoba ze nie ma mowy o innym :) grunt to postawic pare razy na swoim a wtedy sie odczepia. Meza jak cos podbuntuj na rozmowe z mamuska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu trzyma moja stronę :). Za każdym razem tłumaczy upartej mamusi, że ma sie nie wtrącać. Kończy sie to na obrażaniu teściowej, która robi z siebie poszkodowaną biedulkę. Potem jej przechodzi i apjać od nowa zaczyna... Dobrze że mieszka w innym mieście hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz nic takiego nie mówił. A zreszta moja niunia jest tak ruchliwa, że nie ma takiej potrzeby żeby liczyć. Nieraz jak zaczyna kopać to natk na wszelki wypadek zwracam uwagę czy tych ruchów jest więcej :). Zawsze jest więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;-) Witam rowniez nowe Kolezanki :-)) weekend byl cudowny, szkoda ze te poniedziałkowe poranki sa jakies takie samotne i smutne. Ale najwazniejsze ze pogoda dopisuje wiec pewnie jak wyjde na dwór i pojde do rodzicow na ogródek to mi dobry nastroj szybko wroci :-) juz poczytalam co tam u Was sie dzialo przez weekend. Aneczka to ja Ci zycze zeby jutro w Warszawie wszystko przebieglo po Twojej mysli. Wszystkie bedziemy myslaly o Was ;-) a dzis idź i zrob sie na bóstwo ;-) Anulka 78, ale Twoja tesciowa to niezły \"numer\". z tym wozkiem to przegiela totalnie, a numer z wyborem imienia tez mnie rozwalil. Ale ważne ze Twoj mąz trzyma z Toba ;-) dobrze ze sie nie dajecie! :-) Tylko nie płacz przez nią bo szkoda łez ;-)))) u nas juz wszyscy wiedza ze jesli chodzi o mnie to ja totalnie nie toleruje wtracania sie, kazdy zdarzyl sie juz przekonac hihihi milego dzionka zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewyczny czy ktoras z was ma moze w telefonie lub mezowie maja doswiadczenie z dual sim?? mam telefon w erze a chcialabym sobie na okres szpitalowania wziac popa bo czesc kolezanek ma wlasnie orange i tak mysle czy to by wypalilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już coś tam naskrobałam. Dla mnie bardziej stresujące byłoby samo liczenie niż nie liczenie. Przecież i tak na oko widać że sie często dzidziuś rusza. Rozumiem jeśli są jakieś powody do tego aby liczenie było konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no wlasnie o to mi chodzilo dlatego sie tam odezwalam ale jak zdazylas pewnie zauwazyc to wg tych co licza mamy niekompetentnych lekarzy... co ciekawe u nas szkrabol rano jak mnie budzi o 6 to pozniej sobie kilkugodzinna drzemke ucina, wlasnie mam wrazenie ze sie budzi i delikatnie przeciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, na telefonach ja sie nie znaju więc nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie na telefonach nie znam ;-( a to liczenie ruchow to tylko nakrecanie sie ze cos jest nie tak. ja bym sie tylko stresowala i chyba by mnie wywiezli w bialym kaftanie! jak maly nie fika to jem kawalek czekoladki- to najlepszy sposob zebym sie przekonala ze wszystko ok ;-) potrzebny jest rozsądek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lipcoweczki :) U Nas zapowiada sie gorac nie z tej ziemi tak wiec nie wiem czy wychyle nos z domu - no moze tylko do najblizszego sklepu:) Aneczko ja nie zauwazylam aby ceny bartatiny wzrosly ale z drugiej strony nie przygladalam sie im tak bardzo. Ja kupuje w sklepie za 1150 no i olicze ze dostane rabat na inne rzeczy ( chociaz moj maz mowi ze ten rabat i tak zmiesci sie w wyzszej cenie wozka ) Co do jutrzejszej wizyty to trzymam kciuki aby wszystko bylo ok. Anulka ty to sie masz z ta tesciowa - naprawde nie zazdroszcze zwlaszcza ze dzwoni do meza na komorke i usiluje go przekabacic na swoja strone. Dobrze ze maz jej sie umie przeciwstawic. Na szczescie moja tesciowa mieszka na drugim koncu Polski wiec nie bardzo ma sie jak wtracac chociaz jak znam ja to chcialaby ale wie ze nie moze :) Co do liczenia ruchow to pytalam mojej lekarki o to i ona twierdzi ze jak sie czuje 10 ruchow rano i wieczorem to wszystko jest w porzadku. Generalnie nie kazala mi liczyc ale co najwazniejsze polegac na swojej intuicji. Zreszta moj maluch czasem szleje w brzuszku klika dni a potem odpoczywa i wtedy pojawiaja sie sporadyczne ruchy. Tak samo w nocy jak ja spie to on tez fika dopiero nad ranem. Mam do Was pytanie odnosnie materacy do łóżeczka - jaki jest lepszy? kokosowy czy kokosowy gryczany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie przejmuj sie tesciową :) jezeli to ona kupowała by wam wózek, to mogłaby delikatnie wyrazic swoją opinie, ale bez nacisków. a tak, to jest wasza i tyko wasza decyzja :) tak samo jeśli chodzi o imie :) mi też tesciu jak powiedziałam ze bezie chłopczyk to powiedział, ze myslał ze bedzie wnusia, ale moze byc :):):) a jak mały sie urodzi to jestem przekonana, ze tez zwariuje na jego punkcie :) tak to juz bywa z rodzicami i tesciami, ze niedogodzisz, chociaz my z meżem nie mamy na szczeście w tej kwestii problemów :) aneczko mi tez lekarz tego ni zlecił, czytałam tylko na forum, ze lekąz moze to zalecic, ale nie musi :) polega to na tym, ze raz dziennie trzeba sie położyc, najlepiej w tym czasie, kiedy dzidzia zazwyczaj jest najbardziej aktywna i policzyc czas, jaki upłynie do momentu, aż nie poczuje sie 10 ruchów dziecka. dowolnych, moze to byc przemieszczenie, moze kopniecie, wszystko jedno. generalnie nie powinno to zająć wiecej niz godzine, choc pewnie u wiekszosci z nas trwa to pare minut :) a pare razy dziennie t olekka przesada, musiałabym w pracy kłąsc sie chyab na podłodze, bo przychodze do domu wieczorkiem i nie wiem, jak miałabym to sprawdac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cieploty to u nas jest juz 25stopni ale ja kocham cieplo, ba kocham nawet upaly no i wczoraj wszyscy za przeproszeniem \'zdychali\' a ja sie czulam w swoim zywiole ;) no i bede przynajmniej mogla tuniczke na ramiaczka i spodnie w kolanko spokojnie zalozyc a nie znowu jeasny i dlugi rekaw :D Meggie no ceny poszly srednio o ok 50zl w gore, my kupujemy caly zestaw za 1099. wiec pewnie nam wyjdzie podobnie w ostatecznym rozrachunku :) a jesli idzie o materacyki to ja mialam dla corki i bede uzywala teraz kokosowy. taki zalecila neonatolog i teraz jak jej pytalam o zdanie to znwou twierdzila ze sam kokosowy jest najlepszy wiec juz obaw nie mam czy kupowac nowy czy tylko stary dobrze wywietrzyc :) Basiu to fajnie ze nie jestem sama z takim twierdzeniem o przesadzie i nadgorliwosci z liczeniem ruchow :) ale swoja droga wychodzi idac tokiem rozumowania niektorych \'forumek\' wyglada na to ze wszystkie mamy kiepskich lekarzy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko moja lekarka zawsze wychodzi z założenia, zę ciąza powinna byc dla kobiety czasem radości a nie wiecznej trwogi o to, czy z dzieckiem wszystko ok. dlatego ona jest przeciwniczką zlecania niewiarygodnej ilosci badan i obserwacji, tym bardziej, ze mówi, ze nie jestesmy milionerami, tylko ludźmi, a wszystko niestety kosztuje. ta samo jesli chodziło o te testy PAPPA. mówi, ze wszystko można ale po co. jestesmy młodzi, zdrowi, a przez ten czas, kiedy bedizemy lekac sie o wyniki, tylko mały bedzie niespokojny. ona sama mówi, ze przy pierwszym dziecku nie robiła zadnych dodatkowyh badan, dopiero przy drugim, jak była starsza. podoba mi siejej podejscie, tym bardziej ze nasze maluchy tez wyczuwają nasze nastroje i wieczny niepokój, czy ruszają sie za mało czy za duzo jest bez sensu :) lepiej sie cieszyc po prostu jak fika i juz :) rozsądek przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) Informuje, ze mebelki ustawione no i teraz trzeba je dobrze wysprzatac a pozniej poukladac w nich wszystko dla maluchow:D Oczywiscie nie dzis wszystko ale ciuszki sie juz piora;) Strasznie malutki sie ten pokoik zrobil po ustawieniu 2 lozeczek... :o ale za to jak slodko to wyglada :) Justka- lacze sie z Toba w bolu samotnych, poniedzialkowych porankow :( Tez nie lubie tego uczucia gdy po weekendzie sama sie budze... Anulka- Witam w klubie \"niezadowolonych tesciowych\". Wczoraj moj M. zadzwonil do swojej mamy no i jej mowi, ze my w trakcie zakupow dla maluchow a ona- po raz kolejny: A czemu tak szybko, to za szybko i tak sie nie robi!! No baaaaaaaaaaaardzo przekonywujace argumenty 😠 Maz jej tlumaczy, ze to najwyzszy czas bo ja i tak juz ledwo chodze po sklepach i lada tydzien nie bede juz miala na to sily a ona dalej swoje- To za wczesnie! 😡 Dobrze, ze mieszka 1000 km. ode mnie bo bym jej powiedziala... Taka madra a nie pomysli, ze ja musze wszystko sama przygotowac. Tylko , ze \"nie wolno\"- ale tak przyjechac i pomoc to nie pomysli... :o Ale pozniej napisalam sms do mojej mamy. Ta z kolei napisala, ze spokojnie, powoli mam sobie wszystko przygotowywac ;) Oj tesciowka to potrafi podniesc cisnienie!! Ja tylko nie wiem kiedy w-g niej jest \"dobry szas na zakupy\" calkiem przed porodem czy zaraz po...z dziecmi po marketach sie tluc :o Brak wyobrazni !! Aneczka- W innych krajach Europy, np. w Niemczech tez nie kazano mi liczyc ruchow- bynajmniej do tej pory;) ;) Gin. tylko pyta czy czuje ruchy na kazdej wizycie, robi usg i ktg- jesli wszystko jest ok. to po co jeszcze jakies rachunki? Fakt faktem sama zwracam uwage czy dzieci sie ruszaja, szczegolnie po posilku lub poznym wieczorem ale nic nie licze ;) A jak jednego dnia rano byl dlugo spokoj to wypilam szklanke mleka i po jakims czasie maluchy daly o sobie znac :) A swoja droga to ciekawa jestem jak mialabym liczyc te ruchy przy bliznietach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowka umyta i wysuszona, poodkurzane i podłogi pomyte :). Na kilka dni spokój ;). Około 11.00 będe dzwoniła do szpitala, żeby zapytać się o te kwalifikacje do porodu rodzinnego, czy to konieczne itp. Nie daje mi to spokoju, bo dla mnie bardzo istotne jest to żeby mężulek był przy mnie w trakcie porodu. Jak cos to jutro tam pojadę :(. Ale trzymajcie kciuki zeby nie było takiej potrzeby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka-ja mam urodzinki 5 dni później niz ty :), tyle że kilka latek więcej kończę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie zalatwic telefon od kuzynki. dostane karte popa nawet i tylko pozniej sie z nia rozlicze. co ciekawe telefon wysyla ski, mozna sie bedzie do mnie dodzwonic ale ja bede miala problem bo lapie ze sie dzwoni dopiero przy ktoryms razie z kolei ale co tam, jakos damy rade :D Basiu ja wlasnie szanuje mojego ginka za to ze nie mowi niczego czego nie jest 100% pewien ani nie sieje paniki... zreszta on jest dla mnie najlepszym psychoterapeuta na wszystkie stresiki i obawy. od wielu lat sie do meza smieje ze ginek jest facetem mojego zycia za raz po moim slubnym w kolejnosci :) Anulka26 to jak juz sie porazpakowujesz to koniecznie fotencje nam cyknij :) a dobrze ze ciuszki sie dopiero piora bo nowe mebelki warto powietrzyc bo niektore maja w sobie formaldehyd ktory przejdzie w ubranka i w ogole jest szkodliwy... lepiej jak odstoja swoje puste. a co do tesciwoej to ja ci powiem kiedy wg niej jest dobry czas.... jak ty urodzisz a twoj luby bedzie z wywieszonym jezykiem latal i wszystko kupowal, tajk niestety ludzie starej daty uwazaja... moim zdaniem dobrze ze wczesneij robisz zakupy bo ciaza blizniacza zazwyczaj konczy sie wczesneij, w sumie znam tylko 1 osobe ktora rodzila blizniaki w terminie pozostale znacznie wczesniej wiec szykuj sie kobietko :) jak przeczytalam o tym liczeniu ruchow przy blizniakach to az sie w glos zasmialam zapluwajac przy tym klawiature hehehe dooooobre, too ci sie udalo!!! Marylko u nas malec tez uwielbia boxowanie taty. maz sie smial ze znowu mu dzisiaj brzdac bok skopal ale rano to az specjalnie chcial zebym sie przytulila zeby maluszek go pokiksal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka a jakie ciecho bedzie??? kuuurcze slodkim mi zapachnialo... mam w lodowce maminy kajmak to chyba sie na kesa rzuce :D co do porodu rodzinnego wiem ze w niektorych szpitalach przy cesarce moze byc malzonek. moze warto zapytac jak to u was??? Anulka78 trzymam mocno kciuki zeby te klasyfikacje okazaly sie formalnoscia. moze oni tylko zbieraja info ile pacjentek ku temu chec wyraza i ile kasy zarobia za cos takiego (o ile to u was platne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- no wlasnie jak pomysle, ze moj prawdopodobny termin porodu to 35-37 tc to juz nie mam sie za czym ogladac. A ciezej jest mi z dnia na dzien i sie ciesze, ze juz prawie wszystko mam bo nie chce juz po sklepach latac zeby sobie czegos nie narobic. Mebelki maja specjalny, dzieciecy atest ale mimo to kilka dni niech sie wietrza ;) Moja tesciowa ma 50!! lat i 6-letniego syna!! Ale mysli jak ludzie starej daty. Fakt- kiedys bylo inaczej- wyciagnelo sie z piwnicy lub od rodziny lozeczko, ciuszki ktos przyniosl a wozek to juz pozniej sie tam odkupilo od kogos... ot i cale kompletowanie wyprawki. A ze rodziny byly wielopokoleniowe to ktos tam zawsze te ciuszki popral jak ciezarna byla na porodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poweekendowo!!! u mnie dziś parnie masakrycznie, pocę się niemiłosiernie, a że jestem sama w domku, to siedzę w samych majcioszkach, niby lepiej, ale dalej mi baardzo gorąco!!! mnie lekarz nie zalecił liczenia ruchów dzidziusia, myślę, że tutaj intuicja jest z nami, bo same wiemy, kiedy dzidzia jest mniej aktywna. Ja wczoraj miałam taką jazdę w brzuszku, że myslalam, że padnę. Dosłownie miałam wrażenie, że dzidziul zaraz wyskoczy przez brzuch, brykał, tak długo, że myślalam, że noc będzie z głowy. Ale jakoś mu przeszło brykanie. Dziś za to odsypia chyba, bo tylko sporadyczne przeciagania co jakis czas...pewnie zebym sie nie denerwowała....:-) jeszcze co do \"firmowych\" produktów żywnościowych....robiłam kiedyś badania laboratoryjne jogurtów, m.in. pod względem odpowiedniej zawartości flory bakteryjnej itp. Pod uwagę wziełam danona, jogobelllę, frutina, i zwykłe jogurty tesco i realowe. wyniki były zaskakujace.....najlepiej miał się jogurt tesco!!!, w co nie mogłam uwierzyć....najgorzej danon. Jogobelka na drugim miejscu. Szcena nam opadla w labie, ale w sumie można było się tego spodziewać.....większość marek bazuje na opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze aktualizacja i małe pytanko.... Czy kupujecie zwykłą gruszkę do noska , czy aspirator? Bo ja właśnie się zastanawiam. jeszcze aktualizacja. Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....34......05.07.0 7 ???......+11,5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......33... .01.07.07... +6 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......34.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....33.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...34.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....31 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...31.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......32. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....30.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......30...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa mam znajomego ktry troche w danonie pracowal. skutecznie do tych poroduktow mnie zniechecil :) malej kupuje zott - frutis czy jakos tak a dla siebie activie. jesli idzie o zakupy to my kupilismy gruszke z 2 wymiennymi koncowkami mala mieciusienka i wieksza ciut twardsza. do aspiratora nie mam przekonania jednak... Anulka no u ciebie to juz tylko jakis miesiac zostal jeszcze chociaz miejmy nadzieje ze chlopaki postanowia poczekac do 37tyg ciazy zeby szybko mogli z mamuska wyjsc do domku i nie musieli sie wygrzewac na plazach pod lampami!!! chyba czas cos zjesc i udac sie do fryzjera. moze jeszcze kosmetyczke brewkowo zalicze jakby nikogo nie miala... jak szalec to szalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam ochotę na kosmetyczny pediciur, bo moje pięciochy trochę podupadły, a samej mi bardzo trudno cokolwiek zrobić przy stópkach, bo brzucho przeszkadza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×