Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Malwinistka to ja mocno 3mam kciuki za dzisiejsze usg i daj koniecnzie znac po powrocie co i jak Madzia widzialam ze pytalas o porod w wodzie. u mnie w miescie wanna jest ale nie ma odpowiednio przeszkolonego personelu. znajoma z innego forum miala rodzic w wodzie ale ostatecznie cos tam sie zepsulo i rodzila normalnie na poczatku a pozniej cc. takze ostatecznie nie znam nikogo kto by tego probowal. mysle ze jesli jest ku temu okazja i jestes przekonana ze personel medyczny zda egzamin to mozesz probowac :) a tak ogolnie to powiem jedno.... rzygać mi sie chce na nasz kochany kraj, sluzbe zdrowia i caly rzad...na stronie lokalnej mojej pipidowy podali wlasnie ze w najbliższy poniedziałek lekarze ze szpitala z naszego mają rozpocząć strajk ciągły. Strajk w szpitalu w tej chwili mogą zatrzymać tylko władze krajowe Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, jeśli strona rządowa wreszcie podejmie z nimi rzeczowe rozmowy. tylko choelra Religa wczoraj powiedzial ze nie bedzie podwyzek bo nie ma kasy a lekarzom obietnice nie wsytarcza :( mam dooooooooooosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ależ pięknie pada. aż mi się oczy kleja do snu ale muszę coś ugotować córci jak wróci z przedszkola. Zaczęła sortować w jedzeniu i jak chodzi o upodobania to mocno mija sie z tatusiem. Tatuś jest mocno mięsożerny a ona surówkowa i zupkowa. Kurcze, jak pracowałam to każdy jadł co było a teraz się towarzystwo rozpasło ... Psychicznie trochę odżyłam. Jestem juz po wizycie nadzoru budowlanego i częściowo zebrałam siły do walki. Sąsiedzi nie skorzystali z mojej propozycji ugody. Jedyne co ich zadowoli to zupełna likwidacja ganku a ja nie mogę sobie na to pozwolić bo zostanę z drzwiami od pokoju prosto na ogródek. Teraz i tak nie mogę korzystać z tego wyjścia bo jakoś się muszę zamknąć na noc więc są zabezpieczone na amen. Poza tym będę musiała jakoś wózek wyprowadzać a tam jest wyjście bez schodów. Aneczka, ja myślę że z dochodzeniem do siebie po cięciu nie będzie dramatu. Ja przed pierwszą ciążą miałam nadwagę (nadal ja mam) ale zrosłam się jakoś w miarę dobrze. Przeszkadzała mi fałdka, która się załamywała nad blizną bo się nie osuszało jak należy. W szpitalu chodziłam na jakąś lampę która to grzała ale to jak jeszcze miałam szwy. Szwy zdjęto mi w terminie, razem ze szczupłymi dziewczynami z sali i było ok. W domu przemywałam cięcie watką nasączoną spirytusem. Całość goiła się dobrze, tylko z jednej strony na samym końcu cięcia miałam z centymetr słabiej wygojony. Teraz będe zakładała te majtki z siatki i musi być dobrze. Trzymam kciuki Trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko tak to juz jest ze prezentami od rodzicó w formie gotówki nie robi sie nic innego zazwyczaj, tylko łata rodzinny budżet :) nasz samochód tez pochłania jakies gigantyczne pieniądze, jeszcze mó małżonek ma co chwile jakąś przygodę absolutnie nie z jego winy, tylko jakos zawsze on musi ponosic koszty ;) no ale bez samochodu daleko bysmy nie ujechali :) z drugiej strony szkoda głipio wydawać pieniadze, jak tyle wydatkó wókół. stnka dobrze ma z tobą twoja rodzinka :) my z moją mamą tez tak mielismy jak mieszkałam z rodzicami. kazdy jadł cos innego, a mama lubiła dogodzic kazdemu podniebieniu. kochana osoba i złote ręce, jesli chodzi o kuchnie :) a przypomniała mi sie historia odnosnie mojej kolezanki która rodziła w wodzie :) szpital zakupił nowa wanne i była pierwszą rodzącą, niestety wanna w trakcie porodu sie epsuła i przyszedłpan Henio narpawiac. jak ona lezała w wodzie, to on wkłądał jej łapy do wanny, aby cos tam przykręcic. konien koncem wanna nie działa zdaje sie do dzis a mała urodziła sie \"na sucho\" tylko leksrz który ją zszywał po porodzie zapytał taktownie tatusia, czy zszyć całą \"dziurke\" czy zostawic cos dla niego :):):) nie ma to jak personel z poczuciem humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Basia hahahhahaaaaaaaaaaa super historia z panem Heniem - co tu duzo mówic to po prostu nasz Polska. Same noie wiem do końca czego sie w tych szpitalach spodziewac, miejmy nadzieje że obojetnie jak byleby nam sie wszytsko dobrze pokonczyło:) Istraa ale ci fajna niespodzianke tesciowa zrobiła mmmmm, ja na razie po troche zbieram po kolezankach cos tam kupilam a ciekawe czy tesciowa mi cos tez kupi:(hmm Aneczka masz kochana siostre:):) Malwinistka trzymam kciuki za usg:)mi na osttanim usg wyszedl termin tylko jeden dzien wczesniej. Pestka ja wtamtym roku miałam identyczna sytuacje z szyba i to bylo chyba jkaies fatum bo jednego dnia kamyczek i tylko troche drasnelo a na drugi dzien chyba wiekszy kamien i juz rysa poszla i musielismy wymienic wrr Aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....34......05.07.0 7 ???......+11,5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......33... .01.07.07... +6 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......33.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....33.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....31 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...31.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......31. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....30.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......30...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisac ze wczoraj przyszedł fotelik z allegro ten uzywany, jest ok niezniszczony i niewypadkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za Wasze opinie i informacje o porodzie w wodzie. Basiu, cieszę sie że się na niego zdecydowałaś :D Coraz powazniej o tym tez mysle. Ale chce jeszcze poczytac troche o porodach w wodzie - czy sie rozgladalas moze za jakimis informacjami w necie lub moze sa jakies publikacje na ten temat? Im wiecej wiem tym bede spokojniejsza :) Nam polozna z Kamienskiego tez mowila, ze jest potrzebne 5 badan (2 na zoltaczke, na HIV, WR i czystosc pochwy). NO i mowila w samych superlatywach - mniej boli, szybszy porod, szybsze rozwarcie, mniejszt szok dla dziecka itp. Wyadaje sie byc fantastycznym rozwiązaniem!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos zakupow - czy ktoras z Was nie słyszala moze od znajomych ze chca sprzedac autko - combi? Szukamy z mężęm jakiegos uzywanego combi, tak zeby sie wozek zmiescil. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Dzisiaj spałam jak zabita :). Po śniadanku poodkurzałam i pomyłam podłogi, a przed chwilką miałam gości (moich rodziców). Szkoda, ze tylko na chwilke przyjechali. Odnośnie prezentów, to moja teściowa jak ostatnio była u nas powiedziała, że dokłada się do wózka (daje połowe). No ale dzisiaj już zmieniła zdanie i powiedziała mężulkowi że da mniej (zaznaczam że na brak kasy nie narzekają). Ja prosic się nie będe, tylko po co ona zaczynała ten temat :(. Znając teściową na obietnicach się skończy (a my już porobiliśmy sobie plany i nam to wszystko zburzy). Eeee szkoda gadać. Miałam dzisiaj jechać do pracy zawieźć zwolnienie, ale taka okropna pogoda, ze chyba pojadę jutro. Tak na marginesie w ciągu ilu dni od wystawienia zwolnienia musze dostarczyć je do pracy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik przyznam szczerze ze nie czytałam za wiele o porodzie w wodzie, po prostu zawsze wiedziałam, ze jezeli bede rodzic w sposób naturalny, to chciałabym w ten sposób :) rozmawiałam na ten temat z moją lekarka i ordynatorem szpitala w którym chce urodzic, troche tez czytałam wypowiedzi kobietek na różnych formach, które generalnie sa tym zachwycone :) mi z tych badan brakuje tylko na HIV (wczesniej nie robiłam bo spanikowałam, chociaz wiedziałam,z e wynik musi byc negatywny) i na czystosc pochwy. podsyłam pare artykułów, ale generalnie jak wpiszesz hasło w googlu, to bedziesz miała mnóstwo materiałów :) nie moge niestety znaleźć tego forum, które odwiedziłam, ale jestem w 1005 przekonana, ze to dobry pomysł :) podobno to naturalny znieczulacz. ta moja koleżanka której pan Henio plus zepsuta wanna przeszkodził w porodzie, ale mówiła, ze te pare razy jak miałą okazje wejsc do wanny, jak ją łapał skurcz były takim ukojeniem, ze trudno to opisac :) generlanie wchodzi cie co pół godziny na pół godziny, aby nie rozleniwiac dziecka :) no i ten masaz bąbelkami... :):):) http://www.maluchy.pl/artykul/76 http://www.we-dwoje.pl/porod;w;wodzie,artykul,1834.html http://www.rodzicpoludzku.pl/poradnik/podkategoria.php?poradnik_podkategoria_id=17&kategoria_id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dziewczyny kupilam wczoraj poduche do karmienia i normalnie rewelka!! Tzn. teraz na niej spie- to taki polksiezyc i mowie Wam wygoda ze szok!! Polecam szczegolnie tym z Was, ktore maja problemy ze znalezieniem dobrej pozycji do spania !! A pozniej swietnie sprawdza sie podczas karmienia lub dzidzia moze na niej lezec.To cos takiego (dla niewtajemniczonych ;9 ): http://www.sklepdladziecka.pl/product_info.php/cPath/63_130/products_id/2957 Cos takiego tylko moja jest dluzsza... Anulka- ja sie tez juz wyleczylam z obiecanek tesciowej ;) Otoz obiecala nam pralke i lodowke jako preznt slubny no i na tym sie skonczylo ;) Tzn. po interwencji meza pralka w koncu do nas dotarla ale lodowka juz nie. Ja tak nie mam o to pretensji tylko po co obiecywala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie jaką mam super szefową? pisałam wam, ze aby miec naliczoną wyższą stawke musze pracowac do konca czerwca. myslałam ze jak nie dam rady, to uzupełnie to sobie urlopem i własnie zapytałam, czy byłaby taka możliwosc :) moja szefowa powiedziała, ze zyczu mi jak najlepiej i ma nadzieje, ze sobie bedziemy razem w pracy jak najdłużej, ale doskonale rozumie, ze to juz jest ten czas, kiedy jest mi coraz ciężej, tym bardziej,z e bedzie coraz cieplej i nie mam potrzeby abym siedziała w pracy na siłę, wiec jak bede chciała w czerwcu już nie pracowac to umówimy sie tak, ze podpisze liste obecnosci, a po prostu nie bede przychodzic do pracy :) a urlop sobie wykozystam, jak mi sie maciezynski skonczy, abym mogła dłużej z maluszkiem w domu pobyc :):):) anulka znam te poduchy, szkoda tylko że u nas sa dosc małe :) moja kuzynka w niemczech miała taką dużą i wygoda ogromna :) tam w ogóle w szpitalach dają kobietom do karmienia te poduchy : 0zresztą sama bedziesz rodzic w takich cywilizowanyc hwarunkch t osie przekonasz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzwoniłam do pracy, że jutro doniosę zwolnienie :), ale mam lenia ;) Anulka-najbardziej chciało mi sie śmiać, jak teściowa obiecała mi na 1 rocznicę ślubu robot kuchenny. Nawet byłyśmy razem wybrać!!! W czerwcu mamy 5 rocznicę a robota nie widać hihihihihi Gotuję właśnie obiade, ciekawe czy o czymś zapomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- faktycznie szefowa superaśna!!!!!!!!! Moja szefowa też jest super kibitka. Pisałam kiedyś, ze firma w której pracuję będzie likwidowana i że wszyscy dostali wypowiedzenia (oprócz mnie i koleżanki-bo jesteśmy w ciaży i jesteśmy chronione). Firma każdemu wypłacała odprawę, a że my z koleżanką jeszcze jesteśmy pracownikami tej firmy i nie należy nam ie odprawa to szefowa zaczęła kombinować jakby tu dać nam troszke kasy (zwłaszcza że jesteśmy na zwolnieniu i firma nie ponosi żadnych kosztów). Wymyśliła dla nas zapomogę z funduszu :). Było to baaaardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia81- na wlasnie tu w szpitalach to maja te poduchy i jak chodze na KTG to tez mi daja zeby mi sie wygodnie lezalo albo siedzialo, tzn. tak \"polsiedzialo\" ;) ;) I tak mi sie spodobalo, ze sobie kupilam - super sprawa !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja tez chce sobie kupic taka poduche. Moja kolezanka ja ma i baardzo sobie chwali. Ja znalazlam taka no i przyznam szczerze ze cena mnia porazila: http://www.sklepdladziecka.pl/product_info.php/cPath/63_130/products_id/4022 choc wydaje mi sie ze wieksza bedzie lepsza. Kumpela kupila sobie taka poduche w Mothercare no i ja chyba tez bede dzwonic do wawy i sprawdze ile tam ta poducha kosztuje. Dziewczyny zazdroszcze Wam takiego kierownictwa, coz ja moge tylko o takim pomarzyc - ciekawa jestem jak to bedzie jak wroce do pracy - ale to dopiero w styczniu wiec narazie sie tym nie martwie:) Aneczko trzymam kciuki aby Twoja wizyta w przyszlym tygodniu doszla do skutku. To naprawde okropne ze lekarze strajkuja kosztem Bogu ducha winnych pacjentow. Justka ja tez mam zamiar kupic wyprawke w hurtowni kaja. Jest tam wozek ktory chce kupic. Tak sie zastanawiam czy dostalas od nich jakis rabat?? Bo ja mam zamiar zapytac a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..już jestem po badaniu...ale z radości musiałam iść po marsa i po owoce na sałatkę owocową,i dlatego dopiero teraz piszę... moja dzidzia ma się dobrze...już tętno jest takie jak trzeba...i wszystko jest ok...mam brać ten asmargin i jeść dużo pomidorów i bananów...właśnie jem marsa i moja dzidzia szaleje...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka-no to super!!!!!!!!!!!!!! To teraz objadaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mam dzionek zwariowany, nie cierpie na samotnosc bo drzwi sie nie zamykaja i najpierw nawiedzila mnie byla uczennica (bylam jej wychwoawczynia w gimnazjum) by pochwalic sie maturka z ang ustna a teraz wlasnie co wyszla znajoma... troche jestem zmeczona i z lekka chyba zglodnialam ale przynajmniej dzionek mily :) Malwinistko ciesze sie ze z maluszkiem ok, po prostu tamten lekarz cos przeoczyl, a aspargin tak jak pisalam nie zaszkodzi a pomoze na skurcze i dretwienie. co do bananow to ponoc najlepiej jak sie je wcina na czczo, tak mojej sis zalecila polozna w USA. Basia szefowa super, przekaz jej poklony za bycie ludzka od forumkowych znajomych. fajnie ze sa jeszcze ciagle wrazliwi i myslacy ludzie na tym swiecie no i zwlaszcza w naszym kraju!!! Anulka poducha fajna ale to tez zalezy kto co lubi. ja mialam pozyczona od znajomych przy malej i mi zupelnie nie podpasowala. mala szybko zalapala z karmieniem i jednak najbardziej lubila ramiona mamy ;) Anulka78 o i kolejny przejaw szefoskiej wrazliwosci! no moi tesciowie to nie obiecuja ale tez sie i nie odzywaja. i cale szczescie bo przynajmniej nie musze sie z nimi borykac ;) z naszych obietnic to miala byc kasa na remont mieszkanka - moi rodzice wzieli 10tys pozyczki na materialy a tamci mieli zaplacic 3tys swojemu zieciowi (a meza szwagrowi!!) za to ze nam polozy plytki i sciany wyszlifuje. ostatecznie grosza nie bylo a remont sam robil mezul z kolega. no i w sumie dobrze bo przynajmniej nam w zyciu nie powiedza ze to prezenty dawali czy cos finansowali. Meggie - jaki wozek kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistka ciesze sie ze wszystko wporzadku z twoja dzidzia:):):) Zrobilas mi smaka na salatke owocowa ,ale za duzo roboty to kosztuje jak dla mnie Ja wlasnie posprztalalm pokoik ,pouczylam sie bylam rano na wymazie z pochwy. a teraz wybieram sie marketu po jakies slodycze bo zapasy mi sie w domu skonczyly i nic nie mam slodkiego!!! a dzien bez slodkiego dniem straconym! a zapomialam dodac ze umylam ,wysuszylam i ulozylam wloski ,jutro do lekarza na kontrole dam znac co i jak:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistko super, ze wszystko super!!! ja właśnei zjadłam mały obiadek i wybieramy sie z mężem do szkoły rodzenia :) tak mi narobiłyscie smaka na owoce, ze obawiam sie, ze wyciągne męża po zajeciach na polowanie na winogrona :):) w ogóle dzisiaj dzien zyczliwosci :) nie chciało mi sie wracac po pracy do domu autobusem i zadzwoniłm po małżonka, a on odebrał telefon praktycznie pod drzwiami mojej pracy, bo sam wpadł wczesniej na pomysłaby po mnie przyjechac :):):) musze przyznac, ze otoczenie nie daje mi pretekstu, abym poczuła, co znaczą humory ciążowe :) nawet nie miałam przyjemności jeszcze popłakac sie bez powodu ;) ale wszystko pewnie przede mną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- je jeszcze na tej podusi nie karmilam... ja na niej spie i jest mi rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ja biore bartatine. Zastanawialam sie nad x landerem ale w sklepie koles powiedzial mi ze jedyna roznica, oprocz ceny oczywiscie, miedzy tymi wozkami to taka ze x lander ma skretne kolka. a zreszta moja kumpela miala bartatine i byla baardzo zadowolona. Fakt ze spacerowka z bartatiny jest kiepska ale za to po roku kupie sobie lepsza no i przede wszystkim lzejsza :) tak to sobie wymyslilam. Acha i powiedzileli mi w sklepie ze na wybrany kolor czeka sie 10 dni. wiec nie jest tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czy moge sie do Was dolaczyc 🖐️ Witam wszystkie obecne i przyszle mamulki Rodze w lipcu mam termin na 10.07 :D JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ❤️ Dzieki za przyjecie :classic_cool: Smaka mi zrobilas :p Ja na truskawki to sie zucam :P he Uwielbiam moj koktail ;) z truskawek i jogueciku naturalnego +banany ;) mniam pycha Czasem dodaje lody waniliowe :D :D :D A mnie dusi dzis dzidzia na pecherz nie moge sie prawie nigdzie ruszyc :( ,bo ciagle odwiedzam WC :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny...a ja nadal się pakuję..juz mamdość..właśnie umyłam podlogę w kuchni i tak się strasznie zmęczyłam i zadyszki dostałam,że na dzisiaj już koniec...w sobote się przeprowadzamy... witaj żabcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia witaj u nas :) Terka ja mam z tym bolem i twardnieniem brzucha caly czas praktycznie, bez lekow dlugo nie daje rady pociagnac, a parcie na krocze jest bleee. jeszcze jak w domu zlapie to ok ale na spacerze ... no po prostu koszmar czlowiek sie wtedy jak kaczka przemieszcza kiwajac z boku na bok... a aaaa przypomnialo mi sie ze mailam napisac o tych obwieszczeniach i powiadomieniach. W stanach tez sie takowe przygotowuje i rozsyla znajomym, podobnie jak podziekowania za prezent przyniesiony na babyshower czyli cos w stylu wieczoru matczynego :) w sumie to ja bym nic nie miala przeciwko takiemu zwyczajowi w polsce, skoro wieczory panienskie i kawalerskie sie przyjely to czemu to mialoby sie nie rozgoscic wsrod zwyczajów :) my powiadomimy znajomych i rodzine smsem ;) malo oryginalnie ale szybko i do celu :P Meggie - a w jakiej cenie wychodzi bartatina u ciebie w sklepiej? jestem ciekawa jakie sa przebitki cenowe w roznych miejscach. i tak jestes szczesciara bo u mnie w miescie na haslo JEDO sprzedawcy wielkie oczy robia bo nie znaja tych wozkow kompletnie. a co do spacerowki - znajoma z netu pisala mi ze na wiosne i lato ma spacerowke lekka ale na zime przeprosila sie z bartatina bo zadne zaspy jej nie grozne. dla mnie akurat wyglad jest na ostatnim miejscu jesli idzie o wozek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu witaj u nas i musze przyznac, ze opis w stopce masz bardzo trafiony :) Ale mnie mąż wymasował na zajeciach ze szkoły rodzenia :) zarzeka sie, ze dopiero pokaży co potrafi, jak będą łapac mnie skurcze porodowe :) az kusząco zabrzmiało ;) a co do truskawek, to moze nie jest jeszcze szczyt słodyczy, ale nie ma nic lepszego niz sezonowe owoce :) ja zajadam sie winogronami ostatnio, ale taki truskawkowy koktajl brzmi całkiem nieźle :):):) a przy okazji twardniejacego brzuszka, babeczka na zajeciach ze szkoły rodzenia radziłą, aby po prost położyc sie na pleckach i spokojnie pooddychac przeponą z wydechem ustami. powinno pomóc. spróbujcie, moze faktycznie zadziała, akurat co do skurczy łydek i zimnej podłogi miała racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam zajrzec do moich kolezanek :D i widze,ze mile zostalam przyjeta :p Fajnie ciesze sie nawet bardzo :) Niestety nie przeczytam calego waszego topiku kochane,bo zescie sie niesamowicie rozpisaly :O A szczerze nawet mi sie nie chce :O Basiu he dziekuje :) z komplemencik :) Ide spac ;) Jak mi dzidzi da dzis wogole pospas,bo ostatnio dokucza mamusce wieczorkiem :O dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×