Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

dzieki za kciuki. co do dzisiejszej wizyty to w astronomicznym skrocie - lekarz byl przesympatyczny, wszystko tlumaczyl dokladnie i ogolnie byl mocno zainteresowany i moim stanem zdrowia i przebiegiem ciazy. wizyta trwala pol godziny a nie tak jak na czerniakowskiej 5minut. niestety lekarz mial watpliwosci co do stanu jelitek - do tej pory bylo na wierzchu tylko jelitko cienkie teraz prawdopodobnie jeszcze poczatek grubego. za tydzien bedzie konsylium na ktorym beda ogladali plytke z dzisiejszego nagrania usg i zdecyduja co i jak, wzial numer telefonu ze jakby co to beda do mnie dzwonic ze mam natychmiast przyjezdzac. na wszelki wypadek w poniedzialek mimo wszystko jedziemy do tego ginka ktory prowadzil mnie do tej pory. maluszek(33t5d) wazy 2350g (przy wadzie doliczyc mozna jeszcze z 300gram bo obwod brzuszka mniejszy) i wszystkie parametry sa w normie. planowany termin cesarki na chwile obecna (o ile to nie bylo jelito grube) na ok 15czerwca. plci gin nie byl pewien ze wzgledu na jelitka przykrywajace to co trzeba, takze bedzie niespodzianka. dla nas teraz najwazniejsze zeby wszyzstko szczesliwie sie skonczylo. a teraz przy ineczce bede czytala co przez caly dzien nastukalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to narazie wieści nie są złe :). Napewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny...dwa dni nie wchodziłam na neta..a tu tyle się dzieje...wczoraj byłam na usg potwierdzić usg poprzednie ,że jednak wszystko ok...co prawda badanie trwało 5 min,ale lekarz powiedział,że rośnie zrowo mały człowiek...ostatnio moja dzidzia jest mało aktywna,może nie chce mni dodatkowo męczyć przy tym upale,chociaz mi tego brykania brakuje,ale wiem że niunie czasami maja dni leniwe... nadal staram się zaklimatyzować u teściów, marylka wszytkiego najepszego!!! ok ,czytam dalej co napisałyście....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi upal nie przeszkadza. mimo ze spedzilismy w trasie 5 godzin (samochod bez klimy) to nie jest zle. nogi nie spuchniete a i samopoczucie w miare ok, tylko po prsotu ciut zmeczona jestem i chyba troche spac mi sie chce... staram sie myslec pozytywnie ale troszke sie boje ze to moze byc faktycznie jelitko grube, jesli to by sie potwierdzilo to cesarka jednak bedzie znacznie wczesniej... chociaz gin mowil ze ma nadzieje ze mu sie tylko tak wydaje i ze do teog 15 czerwca doczekam bo wtedy jest szansa ze maluszek ze 3kg by wazyl.... w prawdzie mielismy nic dla malca juz nie kupowac ale w carrefure wypatrzylam super mieciutki kocyk 75x100cm (polar z mikrowlokna) za cale 24.99zl. kupilismy zolty bo taki nam do granatowo niebieskiego wozka bedzie najbardziej pasowal zwlaszcza ze nie wiemy czy w brzuszku jest Zuzanka czy Krzys :) taki milusi ze gdyby byly wieksze to bym sobie zafundowala :) Marylko HAPPY BIRTHDAY :) 100 LaT, wsiego Haroszego :) spelnienia marzen pociechy z maluszka no i mnooooooooooostwo milosci 🌻🌻🌻 a zwrot \'pierwiastka\' uzywany jest zamiennie z \'pierworodka\' wszystko zalezy od lekarza :) Basia owoce to tylko niektore, winogronka i banany sa najbardziej cukrowe ale jablka czy arbuz sa jak najbardziej wskazane :) w taka pogode arbuz jest w ogole super, jesli lubisz to wrzuc kawalki arbuza do zamrazalki albo zmixuj go blenderem a wtedy juz lody pelna geba :) a ja znwou nie mam truskawek :( w carrefure w wawie byly po 14.99 i do tego takie wyblakle wiec stwierdzilam ze sobie daruje. moze w piatek na targu i u nas sie pojawia jakies pierwsze. w jakich cenach u was sa truskaweczki w tym roku??? Madzik z tego co wiem to tylko emmaljunga ma same glebokie. zobacz na www.bobowozki.pl tam maja w ofercie tylko glebokie ale ceny sa znacznie wieksze niz jakbys kupila zwykly wielofunkcyjny Gosdan ja bylabym za gondola bo maluszek jak przyjdzie zima bedzie jeszcze przy maly do spacerowki a do nosidla juz mysle ze bedzie przy duzy. poczytaj na forum gazeta.pl opinie o tych owzkach jeszcze http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462 dviki witaj w swiecie netowym :) mam nadzieje ze teraz czesciej bedziesz u nas :) Nowa - lekarka sie nie musiala pomylic. jesli idzie o bpd to czasami moze byc wieksze a czasami mniejsze, najwazniejsze zeby stosunek pomiarow wszystkich wyszedl wlasciwy. u nas np corcia w 1 ciazy wychodzila o 3tyg mlodasza bo miala mniejszy obwod glwoki i kostek ale coz ona taka drobna. zresta pozniej u dzieciaczkow wsyzstko sie wyrownuje. moim zdaniem nie masz sie co martwic no a te 2152 rpzy terminie porodu to ja mysle ze to pewnie waga byla :D wg mojego dzisiejszego usg glowka pokazuje 35tc a wszystkie inne pomiary 34 wiec tez ciut do przodu jestesmy :) Anulka78 z kwalifikacjami zdazycie z pewnoscia, wymyslilas juz jakas bajeczke dla lekarza czy poloznej??? a teraz spadam legatowac w pozycji horyzontalnej, milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka STO LAT!!! wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maleństwa, samych cudownych chwil, duzo radosci i zdrówka ;-) Nowa moj lekarz zawsze mi powtarza, ze kobiecie w ciąży nie wolno sie stresowac ;-) w piatek na kontroli na pewno wslyszysz ze wszystko jest w porzadku. Aneczka super ze trafilas na takiego i kompetentnego lekarza, ktory tak dobrze sie Tobą zajął. Maluch juz ma fajna wage (ja jak sie urodzilam tez mialam 2400 i wyroslam hihihi a jesli o truskawaki chodzi to dzis byly po 9zl i takie ładne :-) Meggie jak przeczytalam o Twoim makaronie z truskawakami to zachcialo mi sie pierogow z truskawkami :-) chyba wyśle mojego niewolnika do sklepu :-)) (niewolnik to taki żart) hihihi ja dzis jestem marudna, mam katar, jestem przeziebiona, źle mi sie oddycha i jeszcze ten upal bleeeee pomarudze jeszcze troche jak na \"babe w ciązy\" przystalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka STO LAT!!! wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maleństwa, samych cudownych chwil, duzo radosci i zdrówka ;-) Nowa moj lekarz zawsze mi powtarza, ze kobiecie w ciąży nie wolno sie stresowac ;-) w piatek na kontroli na pewno wslyszysz ze wszystko jest w porzadku. Aneczka super ze trafilas na takiego i kompetentnego lekarza, ktory tak dobrze sie Tobą zajął. Maluch juz ma fajna wage (ja jak sie urodzilam tez mialam 2400 i wyroslam hihihi a jesli o truskawaki chodzi to dzis byly po 9zl i takie ładne :-) Meggie jak przeczytalam o Twoim makaronie z truskawakami to zachcialo mi sie pierogow z truskawkami :-) chyba wyśle mojego niewolnika do sklepu :-)) (niewolnik to taki żart) hihihi ja dzis jestem marudna, mam katar, jestem przeziebiona, źle mi sie oddycha i jeszcze ten upal bleeeee pomarudze jeszcze troche jak na \"babe w ciązy\" przystalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzień! duchota i wytrzymac sie nie da :( wszyscy w pracy mnie żałują a z drugiej strony mówią, ze i tak mam dobrze i sie nie męczę, bo gdybym miała prawdziwy (nie wiem co to słowo miało oznaczac) brzuch, to by mi wtedy było zle. a przepraszam to ze mam mały brzuch oznacza, ze nosze połowe mniejszy ciężar? uwielbiam te złote komentarze naokoło nas :):) aneczko to czekamy razem z tobana adalsze wiesci. dobrze, ze trafiłas na dobrego specjaliste, przynajmniej wiesz, ze ty i twoje maleństwo jestescie w dobrych rekach. najważniejsze, ze rośnie dobrze i wszystkie parametry są w porządku. a że ta podróż cie nie zabiła to podziwiam :) ale pewnie jechałas na sporej adrenalinie, wiec tez ciut inaczej wszystko odczuwałas :) malwinistko mój mały tez jak tylko robi sie troche cieplej staje sie troszke bardziej leniwy :) poza tym, to juz chyba ten czas, kiedy naszym maluchom brakuje miejsca i nie mająza bardzo jak fikac. najważniejsze ze jak sama napisałas rośnie zdrowo mały człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu masz racje z tymi komentarzami.... ja najbardziej nie lubie \"ty nie mozesz......\" i to jeszcze od osob ktore nigdy nie byly w ciazy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) ja dziś nie wychodzę z domu, taki ukrop na mieście jak wczoraj a u mnie w domeczku na szczęście jeszcze tego nie czuć...jeszcze, bo jak ten upał potrwa dłużej to i mury mojego domku się nagrzeją i będzie nie do wytrzymania. w sumie u mnie oki. kuruję się tzn już tylko katar mnie męczy, ale to i tak nieprzyjemne...poza tym moja dzidzia też coś dzisiaj spokojniejsza niż zwykle może faktycznie z powodu upałów, ale i tak co jakiś czas daje znać o sobie porządnym kopniakiem, że mam wrażenie że mi zrobi dziurę w boku :P Marylko wszystkiego naj... z okazji urodzinek :) duuuuuuuużo zdrówka dla Ciebie i maluszka, lekkiego porodu i mnóstwa radości i miłości :) Aneczko fajnie że wieści są dobre :) dzidzia duża i ładnie się rozwija, z pewnością wszystko potoczy się dobrze i dotrwacie do daty wyznaczonej cesarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Maja1
Dziewczyny u Jolki87 zaczęły sie skurcze!! Pojechała do szpitala na zatrzymanie akcji porodowej ponieważ jest to za wcześnie. Pozdrawiam wszystkich. Ja tez już ledwo chodze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana stopki. Pz podczytywałam was i mam pytanie do ANECZKI. Jaką decyzje podjęłas w sprawie szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze? w pierwszej chwili pomyślałam ze ci się forum pomyliło bo u nas już skurcze u kogoś a tu faktycznie Jolka ma na 07.07. Oby tylko było ok trzymam za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarwalam dzisiaj nocke, nie moglam totalnie spac bo moj umysl zaczal czarne scenariusze pisac... rano skoczylam na wyniki no i na szczescie lab mimo strajku w calym szpitalu dzialalo. mam nadzieje ze troche mi sie te wyniczki poprawia bo jak bedzie tak jak teraz to lekarze juz mi zapowiedzieli ze przy cc bedzie transfuzja krwi. na dodatek cos mnie zaczyna lapac alergia. woczraj dzien poza domem, w nocy otwarte okno no i dzisiaj juz drapanie w gardle, swedzenie slepkow no i krecenie w nosie, cholera by wziela te trawkowe pylenie, toc tu nawet zadnych lekow wziac nie mozna :( Basia niezlych masz tych ludzikow w pracy... ja wczoraj mialam brzuchal gigant bo malenstwo sie dziwnie przekrecilo jakos a dzisiaj znwou mniejszy.. chociaz wczoraj lekarz powiedzial ze maluch juz jest gotowy - polozenie podluzne glowkowe wiec mam sie oszczedzac bo na szyjke zaczyna juz sie nacisk... jak ja nie lubie sie oszczedzac ;) Maja1 - mam nadzieje ze Jolka ma sie ok i ze skurczybyki da sie powstrzymac. jesli idzie o szpital to sklaniam sie ku IMiD ale mysle ze los podejmie decyzje za nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu jest czym odetchnąć :) wczoraj kompletnie oddechu nie mogłam złapac przez ten upał. A od jutra powtórka :( marylko nie wiem, jak przy swojej astmie dajesz rade, ale podziwiam cie :) mój mały jakis spokojniejszy od wczoraj, tez pewnie tez oszczedza siły :) m maluch nie zareagował dzisiaj na bułeczke z pasztetem, ale galaretki w czekoladzie mu zasmakowały :) wie co dobre ;) no aneczko ze względu na okolicznosci lubisz czy nie lubisz musisz sie oszczedzac. a transwuzja krwi nie jest niczym złym, dobrze, ze chcą ci dac dla pewnosci :) pewnie ze nie ma co przy zych wynikach zastanawiac sie czy warto, tylko po prostuod rzu zadziałac :) głowa do góry, bedzie dobrze, zobaczysz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzisiaj wstałam o 10.00 :), zaraz śniadanko i do sklepu, w którym nigdy nic nie ma! Mam nadzieję że uda mi się kupić fix, bo ma być spagetti. Musialam zdjąć już obrączkę i pierscionek :( a nigdy nie zdejmuję :). Jakoś mi łyso teraz... Chciałam się zapytać czy wszystki będziecie mialy robiony posiew z pochwy??? Czy jest to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj wizyte na 18 u mojego ginka, jak mu powiedzialam o wczorajszym podejrzeniu i stresie moim to powiedzial ze zerknie tyle ze u nas nie ma w miescie takiego dobrego sprzetu i on nie jest pewien czy cos uda mu sie wypatrzec. mam numer do chirurga z centrum zdrowia dziecka i chce sie jej zapytac jakie jest zagrozenie jesli to jest jelitko grube na zewnatrz zebym wiedziala jak z tym czekaniem do poniedzialku bedzie. Anulka - posiewu z pochwy nie mialam. mialam jedynie cytologie robiona tak w polowie ciazy. mi tez lyso bez obraczki i pierscionka tyle ze ja ich nie nosze prawie od poczatku bo lapki mi mocno schudly i sa dla mnie za luzne. Marylko zazdroszcze ci tego ogrodeczka. my w prawdzie mamy fajny park kolo domu ale przy mojej alergii to i dzialka i park baaa nawet laweczka pod blokiem i siedzenie na balkonie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie kupić fix :), więc obiadek będzie taki jaki sobie zaplanowałam :). Niunia kopie i wierci się aż miło! Dzisiaj śniła mi sie jako dzidziuś kilkumiesięczny ;), miała krecone blond włoski :). Ciekawe po kim bo ja mam ciemniejsze a mój mężulek prawie czarne. A i moje włosy należą do wyjątkowo prostych :). Nie powiem fajny ten sen był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) dziekuje jeszcze raz wasm za slowa otuchy juz i tak sie nie moge doczekac piatku kiedy lekarz potwierdzi ze wszystko jest wporzadku,dzis jeszcze nie bylam na dwoku o 13 jade z moim misiem poogladac jeszcze raz meble dla dziecka bo nie mozemy sie zdecydowac ,,,w kazdym jest cos co nam sie nie podba chyba zbyt wybredni jestemy ,zaraz mam obiadek tatus zrobil jakas zupke .Nad angielskim juz ślecze od 9 rano i pora zrobi sobie rest!!! bo juz mi glowa peka od tej nauki:) moze moja dzidzia bedzie juz umiala angielskie skoro tyle sie jego ucze ..fajnie by bylo:). Jestem ciekawa jak jest na dworze czy znowu taki okrpny upal jak wczoraj czy przyjemiej zaraz wyjde na balkon... ,dzidzia kopie od rana:) juz tak bardzo chcialabym ja zobaczyc i przytulic ucalowac! potrzymac na raczkach chociaz czasami mam nieco odmienne mysli typu:czy sobie poradze,czy wytrzymam ten ciagly placz... ale mam nadzieje ze wszystko sie jakos ulozy a dzidzius moze bedzie grzeczny:) pozdrawiam was w ten piekny slonczny dzionek i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko twoje zmartwienia teraz sa nie do pozazdroszczenia :( nie dziwie sie, ze sie denerwujesz. ja co najwyżej martwie sie, czy pół kilo truskawek dziennie jakie ostatnio sobie aplikuje nie wpłynie alergicznie na dziecko. zadzwon koniecznie do tego chirurga. lepiej mieć pełne rozeznanie co i jak, chociaz ze zeli to faktycznie jelitko grube, a mautka nie wiadomo ile juz tak ma, bo w koncu dawno nie byłas wczesniej na wizycie, to do poniedziałku powinno byc wszystko ok :) a miałam sie ciebie pytac jeszcze o to czy lekarz wczoraj wypowiadał sie jakos odnosnie operacji. anulko smacznego! a co do koloru włosków, to moi rodzice tez maja bardzo ciemne, a ze mnie blondyneczka wyrosła, wiec nie ma reguły :) z kolei rodzeństwo rodziców to tez sami blondyni, oni jedni sie ciemni uchowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mam nerwowy dzionek... dopiero po 14tej udalo sie uchwycic chirurga dzieciecego, powiedziala ze powinnam miec natychmiast powtorzone usg zeby sie upewnic co i jak, moj gin mnie na 18 ma przyjac i jesli bedzie mial jakies watpliwosci to moze skierowanie do szpitala do wawki mi da, juz sama nie weim a do poniedzialku do wizyty i usg az boje sie czekac... ehhh przez te nerwowe to ja dzisiaj same owoce tylko jadlam i to na sile :O maz odebral wyniki no i niestety w moczu dalej leukocyty 500 a tu zadnych uplawow juz nie ma ani innych ustrojsstw. wychodzi na to ze kuracja keflexem nic nie pomogla. z krwi znowu troche slabiem bo hemoglobina 10.1 a juz byla 10.7 czyli moje wcinanie burakow salaty brokulow i pomidorow dalo cale g.... Marylko ja mam alergie skorna na kosmetyki i chemie (proszki plyny do naczyn etc) no i niestety wziewna - pylki traw drzew kurz siersc zwierzat... ogolnie przerabane, lecze sie na to od 4roku zycia no i jak mam szczepionke to w danym roku w miare dziala ale na nastepny juz nie wiec sobie szczepienia ostatnio odpuscilam. Basiu lekarz powiedzial ze stanowczo za rzadko mam usg i ze co 2tyg powinno byc a nie co miesiac. co do operacji to maluch nawet jesli urodzilabym w instytucie to i tak bylby w innym budynku. operacja moze byc dwojaka w zaleznosci ile jelitek bedzie ostatecznie na zewnatrz. moze byc tak ze uda sie za 1 razem i wyjdziemy po miesiacu a moze byc tak ze bedzie potrzeba np 5 i hospitalizacja potrwa do pol roku... oczywiscie na razie nastawiam sie na wersje optymistyczna i do 6tyg w szpitalu ale nikt gwarancji nie moze dac ze tak sie uda zwlaszcza ze prawda okazuje sie dopiero jak wyjma dzieciaczka i juz maja na stole... jest ciezko, z dnia na dzien gorzej a juz msyalalm ze sie w miare pozbieralam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Aneczka bądź silna!!!!!!!!!!!!! Musi być dobrze i napewno tak będzie!! Maluszek nie będzie miał tak poważnej wady! Zobaczysz Twój ulubiony ginek nie będzie miała dla Ciebie zlych wieśći :) A z tymi wynikami to faktycznie :(, ze też leki i dietka nie pomogły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam serdecznie wszystkie mamusie:) U Joli troche lepiej skurcze ustały. Lezy pod aparaturą jakąś. Gdyby nie powstrzymali skurczy dziecko mogłoby urodzić sie ...oh nie dokończe bo już zaczynam płakać jak tylko sobie pomyśle. Musza zostać na jakiś czaas w szpitalu.Jesli skurcze nie powróca to wyjdą prawdopodobnie w piątek. Oby nie powróciły:(:( U mnie brzuszysko wielkie i ja ledwo zipie:(:( Matko a termin mam dopiero na 24 lipca. Oby lato nie było upalne bo ja nie dam rady. Jej czy wy tez sie tak pocicie>?? Ja wczoraj trzy razy zmieniałam bluzke bo byłam taka mokra:( W pasie mam już 135 cm:( Strasznie duzo:( Teraz jestemy na etapie kupna wózka. Aneczko ja trzymam kciuki za ciebie i ostatnio aż pomyslałam o tobie i dzieciątku i zaczełam sie modlić:):) Będzie ok u każdej z nas napewno. Teraz zajadam truskawki i mysle co jeszcze mnie dobrego w życiu spotka gdy bede miała juz maluszki przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety moj gin potwierdzil ze jest zle :( jutro z samego rana dzwonie do warszawy zeby zobaczyc co zdecyduja czy mam jechac do szpitala od reki czy mozemy sobie poczekac do poniedzialku... niestety operacja juz sie komplikuje na ten moment i nawet nie chce myslec co moze byc dalej... nie mam juz sily...co ja moge jeszcze zrobic??? chyba tylko probowac sie nie wykonczyc psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko co do hemogloiny, to kręć sobie sok z surowych buraków i pij codziennie szklanke. wyciśnij sobie do tego cytryne, bedzie lepsza w smaku. Moye nie jest najpzsyniejsyz, ale na 100% pomoze. Moja babcia miała nowotwór i mama woziła jej codziennie ten sok. Lekarze co chwile powtarzali badania, bo twierdzili, ze to niemozliwe aby miała taką hemoglobine. moj tata tez walczy z nowotworem teraz i jedyne co ma naprawde dobre, to hemoglobine jak pije sok. jak tylko przestaje, wyniki troche idą w dół. zobaczysz, od razu wyniki pójda ci w góre, a ze względu na operacje, warto abys troche podciagneła ten wynik. no i trzymaj sie, informuj nas na bieząco co i jak bo martwimy sie razem z tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- :( Bardzo mi przykro... Ale glowa do gory !! Musisz byc silna.. dla maluszka. A co do hgl. to witam w klubie :o - co bym nie jadla to wielkie g....! Wyniki i tak spadaja... :( Basia- ja pije sok z burakow i hgl. dalej mi spada... :( Na mnie nie dziala... I jem juz wszystko co mozna- brokuly, i nawet szpinak! :o No i niestety... Ostatnio mialam hgl. 10,4 ale to bylo ponad miesiac temu. Za tydzien ide do gin. i juz sie boje jaki bedzie wynik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale życie niesie ze sobą różności :( :( :(. Musimy wierzyć że wszystko zakonczy się sukcesem! Coraz częściej myślę o swoim porodzie ;). Nie zadręczam sie zbytnio myślami ale muszę przyznać że ciutkę się boje jak to będzie. Kupiłam dzisiaj pompkę do kół wózeczka (bo były straszne kapcie-wózek stał dlugi czas nieużywany) i już mężulek napompował :). Mam nadzieję ze z kołami będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Aneczko głowa do góry zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Nie denerwuj się i myśl tylko pozytywnie !!! Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....34.... ..04.07.07........+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....34......05.07.0 7 ???......+11,5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......33... .01.07.07... +6 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......34.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....33.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...34.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....32 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...31.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......32. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..31....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....32...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....30.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......30...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Szukałam wczoraj na allegro recznik dla dzieciatka,no i niestety nic nie znalazłam.A wy jakie kupujecie swoim dzieciaczkom.Ja z kapturkami mam ale chciałam taki wiekszt i bez kaptura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×