Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość irytacja
hej dziewczyny Troszkę jestem zaskoczona tymi objawami :) Choc jestem mamą 4 letniej córci już zapomniałam. My z męzem planujemy zacząć starania w listopadzie tak aby dzieciaczek wykluł się w sierpniu. W trakcie zeszłej miesiączki 3.10 wyjęłam spiralkę, w ramach przygotowań. @ miałam dostać 30 i nic. Boli mnie brzuch i piersi i myślałam że to tak normalnie przed @ ale skoro u was były takie objawy to kto wie. Muszę się wybrac do apteki. Powiem szczerze że mam serce w gardle. Żałuję że wcześniej się nie zdecydowaliśmy, bo zawsze to był nie ten moment. Trudna decyzja a córcia rośnie i szkoda mi jej, ze nie ma rodzeństwa. Troszkę panikuję przed ciązą, właśnie dostałam pracę, ale z doswiadczenia wiem że na ciąże nigdy nie jest zły moment, bo wszystko się zawsze układa. Teraz jak was czytam to chciałabym aby @ nie przyszła. Trzymajcie się :) bede tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach 🌻 dzięki :) w takim razie jutro wybieram się najpierw do gina więc może mi coś poradzi, a potem do rodzinnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytacja
no niestety nie dołącze do Was. Test z jedną kreseczką mi wyszedł. :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u gina :) macica jeszcze nie rozpulchniona, jedynie zasiniała, co jest 1 szym objawem :) ale pani doktor powiedziała, że wszystko dobrze, bo macica się rozpulchnia dopiero w 6 tygodniu, a u mnie dopiero jest 4 lub 5, choć wg moich obliczeń 3. No i spotykamy się dopiero za miesiąc, więc wtedy będzie już wszystko pewne, a na razie dostałam witaminki i skier. na badania. Byłam tez u rodzinnego, powiedział, że na bóle brzucha nie może mi nic przepisać, bo ciąża komplikuje w tym momencie sytuacje, i teraz to za wcześnie na jakiekolwiek leki, może za 3 miesiące :( ale powiedział że mogę brać Espumisan, więc może mi trochę po tym przejdzie. W ogóle mnie wystraszył, bo powiedział że gdyby mnie bardzo bolało, to może być konieczna interwnecja chirurgiczna, i teraz się trzęsę szkoda że nie wpadł na to żeby mi to zaleczyć zanim zaszłam w ciąże, tylko mi mówił, że wszystko samo przestanie boleć może mi po usg coś przepiszą, żeby tak nie bolało, a na razie pozostaje mi dieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczki gdzie się podziewacie, frekwencja marniutka :( Małżowinko jak u Ciebie po wizycie u gina, nie chwalisz się...🌻 Kajtek79 gdzie się podziewasz 🌻 piszcie dziewczyny bo smutno mi tu w pojedynkę :( czekam na Was 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ally! :) Ja jestem. czasem tu zaglądam. Postanowiłam, że pójdę do gina w przyszły piątek (to będzie juz ponad 4 tydzień od zapłodnienia). Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam do tego czasu. Umieram z ciekawości! Nadal nie mam żadnych objawów. Tylko piersi mnie bolą. Ally, Ty masz jakieś dolegliwości zwiazane z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika na razie mówiąc szczerze żadnych :( poza bólem piersi (czuje się jakby mi ktoś kamienie do nich przyczepił i tak strasznie ciągnał w dół :( ) więc to nie jest miłe....ale tak to nawet mój apetyt mi minął, jeszcze kilka dni temu mogłam pochłonąć wszystko, ale wydaje mi się że to duża zasługa psychiki ludzkiej, myślisz że jesteś w ciąży i od razu czujesz wszystkie objawy, masz mega apetyt i w ogole, a teraz juz się oswoiłam, i tak jakby mi minęło :( szkoda bo nawet mi się podobało :) ale byłam u lekarki i powiedziała że widzimy się za miesiąc i założy mi wtedy kartę ciąży :) tak się boję, że coś pójdzie nie tak, że nie dotrwam do tej wizyty w tym stanie :( tyle się czyta nawet na forumach o poronieniach; ale na razie wszystko dobrze, więc odganiam złe myśli :) idź koniecznie i napisz jak poszło :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole myślałam ze już coś będzie takiego pewnego wiadomo, a powiedziała mi że na razie jest tylko 1 objaw zasinienie szyjki macicy, bo na inne za wcześnie, to jest dopiero 3 tydzień (wiem kiedy to było haha :D ) a widać dopiero w 6 . Dała mi różne suplementy dla dziewczyn w ciąży i kazała o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia29
Dzis zrobiłam teścik-udało sie.Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally, bądź dobrej myśli. Nie możesz myśleć, że coś jest nie tak. Po prostu za wcześnie poszłaś do gina. Nie martw się- wszystko będzie w porządku!!! Musisz mieć takie nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre lipcóweczki 2007 po prostu jeszcze nie wiedza ze nimi są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielka nadzieje do was dołączyć, ale testuję dopiero po niedzieli, choc zastanawiam sie czy nie zrobic lepiej beta HCG, bo to jest wiarygodniejsze, tylko czy beta jest w stanie wykryc wczesną ciążę? Tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foteli Easybob
Witam, mam do sprzedania fotelik samochodowy Easybob firmy Implast. Fotelik jest całkowicie nowy (nie używany), gdyż była to nagroda w turnieju. Ma bardzo ładny kolor (jasny wrzos). Może być fotelikiem samochodowym lub nosidełkiem - kołyską. Po założeniu adapterów może być montowany na wózkach firmy Implast. Posiada specjalną wkładkę dla noworodków. Zainteresowanym prześlę zdjęcia. Fotelik jak już wspominałam jest całkowicie nowy a cena będzie atrakcyjna. Kontakt: nr GG 818019 lub 8733348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ally i wszystkie lipcoweczki!! U mnie na razie spokoj tzn moje objawy to nadal obolale piersi i czasami czuje cos w podbrzuszu tak jakby cos sie budowalo jesli chodzi o apetyt to taki sredni, poza ty nic nie wiem czy u ws tak samo ja czekam tylko na wyjazd do polski i na spotkanie z moim ginem bo tu to kleska dowiedzialam sie ze w irlandii nie ma przez cala ciaze wizyty u ginekologa bo to jest nie potrzebne tylko w szczegolnych przypadkach wiec bardzo prosze wszystkie lipcoweczki o opisanie swoich wizyt u gina bardzo mi to pomoze jakie witaminy brac ja ide razem z mezem w srode do lekarza tu ale to jest lekarz pierwszwego kontaktu ktory zrobi mi tylko test ciazowy i da skierowanie do szpitala na wizyte na ktora czeka sie ok miesiaca wiec bede wdzieczna jesli sie podzielicie co wiecie od swoich lekarzy z gory dziekuje trzymajcie sie cieplutko pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terka76
Witajcie dziewczyny ja tez mam wielką nadzieje że dołącze tak jak i Yola bede robic test w następnym tyg bo teraz według moich obliczeń to dopiero moze być 5 -6 dzien po zapłodnieniu czyli zero objawów konkretnych oprócz tych w mojej głowie:-) piersi jak na miesiączke coraz większe ale to był zawsze mój standard To nasz drugi bobas będzie jezeli sie uda oczywiście z pierwszym robiłam test tradycyjny z apteki po około tygodniu od poczęcia i wyszedł wyraźny wskazujący naszego bączka:-) Teraz oczywiscie z radami poradami mamy nadzieje ze poczelismy córcie :-)) i nie moge sie doczekać testu A co do ginekologa tak samo jak Tobie Ally powiedział mi ze po 6 tyg przyjść bo oprócz zasinienia to nie widać nic co wkazuje na ciążę i teraz na pewno nie bede sie spieszyc kwas foliowy byle brać to najwazniejsze nawet bardziej niz inne witaminki bo jezeli sie zdrowo odzywiamy to nie sa one az tak mocno potzrebne a kwas dobrze nawet przed łykać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 8 miesiecy stosuję Duphaston od 16 do 25dc, w pierwszym cyklu z Duphastonem po ostatniej tabletce po 9 dniach przyszła @, póżniej juz normalnie zawsze najpóźniej w piatym dniu po ostatniej tabletce przychodziła @, dziś 12 dzień od ostatniej tabletki a @ jak nie było tak nie ma, Duphaston dostałam od lekarki bo miałam za niski progesteron w fazie lutealnej, o ciążę staramy sie z mężem od prawie 3 lat, właśnie miałam sie umawiać na wizyte w klinice leczenia niepłodności, w tym wypadku to chyba sie wstrzymam, tzn. mam nadzieje ze nie będzie to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2
czesc czy ktos mi moze napisac jaki jest sluz w pierwszych dniach ciazy czy wogole jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem że jeszcze mogą nie wiedzieć że już sa zafasolkowane, ale taka to już niecierpliwa dusza ze mnie, że bym chciała wszystko od razu :P czekam juz więc cierpliwie, mam nadzieję że grono się po niedzieli znowu powiększy :) i wyjdą wam pozytywne :) Kajtek79 ja biorę FEMINATAL N + KWAS FOLIOWY wg wskazań lekarki, bad. do wykonania morfolog., mocz, odczyn Vassermana (tak rozszyfrowałam skierow.), nast. wizytka za miesiąc.Zdecydowałam się nic nie mówić mojej rodzinie do czsu usg potwierdzającego ;) czyli musze wytrzymać jeszcze jakieś 4 tygodnie ...jak dłuuugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denix
Witam wszystkie mamy i przyszle mamy.Ja wlasnie dowiedzialam sie z badania krwi na HCG ze,jestem w ciazy okolo 3-4tyg.We wtorek ide do lekarza.To moja druga ciaza.Przy pierwszej ciazy mdlilo mnie i bralo mnie z samego rana na wymioty a nie wspomne juz o jezdzeniu autobusem.Teraz mam inne objawy,strasznie boli mnie kregoslup,jestem ciagle zmeczona i nic mi sie nie chce.Kapuste dopycham czekolada fuuuuuu!takze to nie jest powiedziane ze,przy kazdej ciazy sa te same objawy.Termin z moich obliczen wypada na poczatek lipca,zobacze co mi lekarz powie we wtorek na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denix gratuluję 🌻 ooo widzę że jest coraz więcej mamuś :) to dobrze, będziecie nam pierworódkom udzielały rad :) czy możecie mi w takim razie powiedzieć na początek jak wygląda sprawa wylegiwania się w wannie w ciepłej wodzie, czy tak w ogóle wolno, bo słyszałam że nie, ale nie wiem czy to prawda; i jak wygląda sprawa z termoforem ale nie na dole brzucha, tylko u góry w okolicy żołądka? zapomniałam zapytać o to ginkę, no i głupio mi trochę było, taka wczesna ciąża a ja już wszystkie pytania, na całe 9 mies. jej chciałam zadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi wiadomo to nie wolno lezeć w wannie gorącej wody we wczesnej ciąży bo mozna wywołac poronienie, to samo tyczy sie środków przeczyszczajacych typu \"Liść senesu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obliczyłam sobie kiedy mniej wiecej wypadnie mi termin jezeli faktycznie okaże sie ze jestem w ciąży, bedzie to 5 lipiec 2007, jak narazie @ dalej nie ma, a tempka utrzymuje sie juz od tygodnia na poziomie 37,3 - 37,4, pozatym mam dziwne smaki, wczoraj np. zjadłam chleb z ostrą musztardą (pychaa):) jak chcecie to możecie sobie tez obliczyć same, tu macie linka: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089903.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terka76
witam dziewczyny mija mój kolejny dziń czekania dzieki Yolu za link wyszło mi na 27 lipca:-) no mam nadzieje ze tak bedzie dzis czuje wyraźnie piersi i takie ciągnięcia w dole brzucha czułam je w pierwszej ciazy i tylko wtedy- wiec coraz bardziej jestem pewna ze fasolka juz jest , w 1 ciazy jednak szybciej miałam nudnosci , mycie zębów to był horror ale co bobas to bobas indywidualista:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja wiem od wczoraj że zostanę mamusia. Jestem przeszczęśliwa ! Mam już 5-letnią córcię. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszdl termin na 27 czerwca :) :) :) i wyszlo wg kalkulatora, ze jest to 4 tydzien, jutro go zaczynam :) kapieli zaprzestalam, biore wlasnie prysznice, zreszta podczas ostatniej kapieli to tak lezalam i sie trzeslam ze zaraz sie cos z moja fasolka stanie, ze to nie warte tego strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wczesniej robilam z jakiegos innego klakulatora, i wyszedl mi termin na 5 lipca :P ale to sie pewnie i tak jeszcze zmieni po usg, a nawet jak data bedzie podobna, to widzialam ze inne dziewczyny albo rodzily po terminie albo troche przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×