Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

no ja raczej tez nie będę rodziła dokładnie w terminie, a pewnie pare dni wczesniej bo planowe cesarki raczej sa umawiane na konkretny dzień i przewaznie pare dni przed terminem, jutro ide kupic test i mam nadzieje ze wyjdzie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje was czasami bo jestem tegoroczna lipcoweczka i widze ze piszecie o kapieli/w czasie ciazy a zwlaszcza pierwszych trzecg miesiecy najlepiej brac prysznic,letnia woda.goraca kapiel moze spowodowac nie zycze nikomu samoistne poronienie.ja w pozniejszych miesiacach ciazy juz sie kapalam w wannie ale zawsze byla to letnia woda. pozdrawiam i trzymam kciuki za wasze fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looola
Witam serdecznie, już mam stuprocentową pewność, że też będę przyszłoroczną lipcóweczką:) Termin na 1 lipca (wynika to z moich i mojej gin wyliczeń) Cieszę się tym bardziej, że mam 32 lata (będzie to moje pierwsze dzieciątko) i wbrew wszystkim sceptykom, i w rodzinie i wśród znajomych, którzy od kilku lat pomstowali, żebym jak najszybciej się zdecydowała na dziecko (po prostu ogromny pressing, ogromny, szkoda słów:) udało nam się za pierwszym razem:) Psychicznie byłam przygotowana nawet na roczne starania a tu proszę jaka miła niespodzianka:) Pozdrawiam więc Was serdecznie, na pewno będę na bieżąco czytała topik, choć od razu się przyznam, że rzadko z lenistwa sama coś napiszę… Podsyłam Wam link do bardzo ciekawej strony, którą wyszukał mój mąż. http://pregnancy.baby-gaga.com/calendar/ Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis testowałam, no i niestety wynik ujemny, ale dalej temperatura podwyzszona i dalej nie ma @, dzis 14 dzień od ostatniej tabletki Duphastonu, Boze co robić? Chyba pójdę zrobic beta HCG, ale nie wiem czy to trzeba robic na czczo? Ktos wie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loolaa - gratuluje 🌻 yola13 - 3mam kciuki w takim razie za wynik z bety :) no i od razu napisz co i jak :) pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 🌻 🌻 🌻 ja czytałam na innym topicku, chyba na \"jakie były pierwsze objawy waszej ciąży\" ze dziewczyna zrobiła 2 czy 3 te tesciki domowe i wszystkie wyszly jej negatywnie, ale @ nadal nie miała, więc poszła i zrobiła sobie to bad. z krwi na obecność hcg i wyszło pozytywnie :) napisała że już nigdy nie zaufa tym testom domowym, bo w zyciu by nie uwierzyla ze az 3 mogą sie mylic. Może miała po prostu za małe stęzenie tego hormonu w organizmie, czasem tak bywa i wtedy nie wychodzi...Może też spróbuj iść na to bad. z krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka znalazłam :) \"Ja miałam 2 negatywne testy: najpierw w 30 dniu, ponieważ @ nadal nie było to test powtórzyłam w 33 dniu i też był negatywny. Nadal wierzyłam, że jestem w ciąży, poszłam do lekarza, było jeszcze za wcześnie, ale macicę miałam \"rozpulchnioną\" (tak to określił) i faktycznie po kolejnych dniach ciąża została potwierdzona. Teraz jestem w 27 tygodniu ciąży chociaż nigdy nie zobaczyłam 2 kresek...pamietajcie o tym i najlepiej nie róbcie tych głupich testów. Ja nigdy już nie będę ich robiła\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caza7777
Witam, wszystkie Panie :O) Wczoraj 08.11 5 dni po terminie spodziewanej @ zrobilam test i dwie tlusciutkie kreseczki :o) z wyliczen moich termin mam na 12-15 lipca ale będą raczki:O)) jestem zaskoczona tym bardziej ze mialam robione badania w dwoch cyklach i wychodzilo ze pecherzyki nie rozna. nie mialam nadziei w tym cyklu wykupilam proszki na stymulowanie i bralam je 2 dni az dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Martwi mnie tylko to ze z wynikow wyszlo ze mam za malo progresteronu a moj lekarz wraca dopiero za 2 tyg i bopje sie zeby ten brak nie zaszkodzil dzidzi dziewczynki kiedy robic usg zeby bylo cos widac - bo nie chce zbednie wydawac pieniedzy. chodze prywatnie i kazda wizyta z usg to 150 zl a ten miesiac razem z badaniam i wizytami kosztowal mnie 600 zł ;O( kiedy mozna ujrzec pierwszy raz dzieciatko? ja jeszcze jestem w szoku, pobolewa mnie brzuch i czuje jakbym byla napompowana, nie spalam cala noc . wzystko sie zmieni:) dziewczynki wspierajmy sie gratulacje dal lipcoweczek 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caza7777
mialy byc usmieszki a tu jakies skrzywione mordki mi wyszly :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caza7777
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caza gratuluje 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny czy to normalne i czy to dobrze, ze mnie podbrzusze boli chwilami tak jak przy okresie, i to w 1 dniu (czyli tak porządnie) bo zaczynam sie juz martwić....:O dzisiaj zaczelo mnie mdlic :P zobaczymy co bedzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy się czuje jakbym miala zaraz dostac @....i się boję, ze w koncu dostane...:O napiszcie czy tez tak miałyscie/macie, i czy tak powinno byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie ! Mnie przez pierwsze dni też pobolewał jak na okres a do tego plecy w dokładnie taki sam sposób ale tak bywa. Nie przesadzajcie z wysiłkiem i będzie ok. Co do USG to w pierwszych 4tygodniach lekarz zobaczy co najwyżej \"pęcherzyk płodowy\". Cholera, drogie są te wizyty. W pierwszej ciąży faktycznie trochę latałam prywatnie ale tym razem już spokojniej. Kocham te moje szkraby, dużego i fasolkę, ależ mi się oczy świecą hihihi. A testy.....to inna historia, tak całkiem szybko to też nie wykażą. W obu przypadkach dowiedziałam się w trzecim tygodniu. Pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale nie dołączę do was, wczoraj przyszła niechciana @, niestety jestem zmuszona jednak skorzystac z porady w klinice niepłodności, chociaż wszystkie objawy wskazywały na ciążę to ciąży nie było i nie ma, mam takiego doła ze musiałam dzisiaj wziąść urlop na żądanie, psychicznie wysiadłam, pozdrawiam was i życzę wam lekkiej ciąży i cudownych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yola13 szkoda :( :( :( ale w końcu się uda, zobaczysz, musisz być dobrej myśli 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 nadal nie wiem co z tym dentystą, powiedzieć czy nie...boję się że jak powiem to zapesze albo coś..nie przezyłaabym odkręcania tego, tłumaczenia co i jak...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za wsparcie psychiczne, jestem juz umówiona na wizytę w Provicie w Katowicach i mam nadzieję ze tam mi pomogą, bardzo żałuje ze nie moge do was dołączyć, ale trudno, życie cały czas zsyła mi kłody pod nogi, zaczynam sie pomału przyzwyczajac do tego, póki co to zmykam z tego topiku, bo mnie juz on niestety nie dotyczy:(, pozdrawiam wszystkich serdecznie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefretete01
Witam Was wszystkie! Ja jeszcze zyje w niepewnosci. Planowana @ powinna przyjsc 12.11 i mam nadzieje, ze nie pojawi sie. No ale z testem musze jeszcze poczekac pare dni. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda! Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No proszę, jak ładnie, jest Was coraz więcej a wszystko jeszcze przed Wami Zycze Wam i waszym fasolkom zdrowia, dbajcie o siebie.. Coz dodac... :D - Powodzenia Pozdrowienia od kwietniówki 2007 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam dentyscie...powiedzial ze dobrze ze mowie, bo dla niego to lepiej, wie czego ma nie robic z zebem i za co sie nie brac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefretete01
A mi wczoraj sie pojawily jasno brazowe plamienia i strasznie bolalo mnie podbrzusze, i dzisiaj tez mam te krwawienia - zupelnie jak na okres, tyle ze 4-5 dni za wczesnie! Nie wiem co myslec... do lekarza za wczesniej, zreszta i tak tylko do ogolnego moglabym pojsc, na test tez za wczesnie.... najgorsza to ta niepewnosc.... ehhhhh Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Gabi_
cześć dziewczyny mam nadzieję, że niedługo do was dołącze, dzisiaj jest 30 dc, koło niedzieli chce testować i mam nadzieję, że zobaczę II. Cały czas mam wrażenie że zaraz przyjdzie @, tak jakoś przelewa mi sie w brzuchu i co chwilę biegam do łazienki czy czasem nie przyszla @ ale narazie nie, mam nadzieję, że się nie pojawi dam znać jak już coś będę wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle się dzieje na tym naszym topicku, mało dziewczyn zafasolkowanych a te które chcą zajść coś im los nie sprzyja 😭 mi też jest dziś smutno, bo też mam jakieś brązowe palmienie :( :( :( byle do jutra, a jutro do ginki...boję się żeby moja fasolka się nie rozmyśliła i nie wypadła z gry :( :( :( już to dziś gdzieś pisałam, kto by pomyślał, ze w ciąży jest tyle zmartwień i w ogóle....to miał być przecież szczęśliwy czas...... :( :( :( 😭 :( :( :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi gratuluje i witam wśród lipcówek ;) może przyniesiesz szczęscie naszemu topickowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looola
Kochane, ja sie trzymam i wy też musicie!!! Głowy do góry nie martwcie sie na zapas, bo to dzieciątku szkodzi. Trzymam kciuki i wierzę, że nic złego zdarzyć sie nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezka w oku mi się zakręciła... Dokładnie rok temu dowiedziałam się, że noszę Lenkę w brzuszku Teraz ma już prawie 4 miesiące. Dziewczyny życzę wam dużo szcęścia, wytrwałości, a przede wszystkim proszę MYŚLEĆ POZYTYWNIE!!!!!!!!!! Tulę was wszystkie mocno do serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokopelasia
Witam wszystkie zaciążone.Wczoraj zrobiłam test i są dwie krechy!!!!na dzidzie czekałam od lutego.W listopadzie miałam zacząć badania dlaczego nie moe zajść a tu taka niespodzianka.Miałam iść na HSG bo w zeszłym roku leżałam w szpitalu z ostrym zapaleniem przydatków.A tak wogóle to mam 27 lat.mam 10-letnią córeczkę Angelę a to będzie moje drógie upragnione maleństwo.ale się rozpisałam,witam jeszcze raz wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×