Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Balladynka to nie marylka pisala ze to cholestaza ...wsumie nawet nie wiem kto .... ktos na pomaranczowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj to przepraszam marylke, byla ostatnia i na nią padło ;) jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Marylko że w obie strony, ja mam szacunek dla wszystkich, zawsze staram się być miła. W pracy nie umiała bym inaczej poprostu takie mam podjeście i dlatego wymagam od innych również szacunku. To jest naprawdę przykre jak człowiek przychodzi z sercem na dłoni z pozytywnym nastawieniem a dostaje kopniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, siedzę i się wkurzam, bo nie wiem, co mnie czeka :( Mam jakieś mdłości, niedobrze mi i brzuch boli, ale to nie skurcze... W dole pobolewa jak przy miesiączce i tyle. Ja mam termin za ponad 3 tygodnie, a tu nie wiadomo w sumie co. Ciekawe, co będą ze mną robić, jak wytrwam do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, któraś jakiś czas temu skarżyła się na brak apetytu i mdłosci - przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny mam takie samo zdanie na temat służby zdrowia chociarz mój lekarz nie należy do tych co tylko o kasie myslą,ale niestety jest teraz na wakacjach w chorwacji wiec nie moge liczyc że bedzie przy porodzie,ale jak lezałam na patologii to poznałam położne i są ok,moja mama zna pare pan więc wiem że moge liczyc na nie. Oj czy wy też tak macie,nastepny telefon albo sms czy to z rodziny czy sąsiadki albo moje kolezanki z zapytaniem \"czy mam już maluszka czy nie\',nawet mój mąz mówi,żebym \"coś\"zrobiła,żeby urodzić bo jak patrzy na mnie to mu sie mnie szkoda robi ,może dlatego że ani schylić sie ani ruszyc.Wszyscy sa bardziej niecierpliwi niż ja sama. Jola na porodówce miała termin ten co ja,może ja będę nastepna,oj jak bym chciała.Ale zawsze to bliżej nż dalej. Jumik nie wiem czy to oznaki zblizającego sie porodu ale mi ostatnio tez nie dobrze jest do tego zgaga pali ale apetyt mam i to nawet wiekszy niż wczesniej.A brzunio nieraz też zaboli albo sie napnie ,ale tak już mam od tygodnia i co i nic. A oglądam pogode i ma byc do d..y chociarz mi to na rekę przynajmniej upały nie będą nas meczyc.Poprawa pogody w drugiej połowie lipca,to jak już maluch na swiecie będzie i na spacerki można będzie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też wolę na razie taką pogodę jak dziś. Przy upałąch umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumik ja ostatnio mialam mdlosci i wymioty no i czulam sie jak w I trym. :( Przez to i apetyt mi przestal dopisywac, a poza tym im mniej jem tym mniej bierze mnie na wymioty. Taki stan rzeczy byl w sumie od piatku, a dzisiaj juz jest lepiej i nawet troche wiecej zjadlam, niz przez ostatnie pare dani. Glowa do gory bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
kurcze, szukam i szukam i doszukac sie nie moge... skad wiecie ze jolka rodzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie u gina. Narazie wszystko dobrze. główka nisko, ale jeszcze wszystko pozamykane. Michał waży 3660. No i mamy czekać. Jeśli cos niepokojacego zauważę to do szpitala. Jeśli do 19 lipca nic nie będzie mam sie zgłosic na KTG, jeśli dalej nic to na 26 lipca na wywołanie. No mam nadzieje jednak, że coś się ruszy w następnym tygodniu. Ale mnie dzisiaj kobieta, która czekała w kolejce u lekarza zaskoczyła. Pyta się czy ja jeszcze dwa miesiące bo taki brzuszek mały. Ja jej na to że dwa tygodnie, no i brzuszek raczej nie wygląda na mały. Mam 116 cm w pasie. Mam pytanie jaki lepszy materacyk do łóżeczka kokos-pianka-kokos czy kokos-pianka-gryka? Justka z tego co pamietam to my na 13 lipca umówione, to gdzie ty chcesz juz rodzić. Stonka ty juz po cesarce, mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz z maleństwem. Istraa jakbyś mogła to wyslij mi też \"język niemowląt\" w pdfie na skrzynkę: mabojar@go2.pl Asiulek gratuluję obrony. Teraz tylko ten najważniejszy egzamin- poród. Co do pieluszek Happy Newborn z wycięciem to widziałam za 20 zł w Schleckerze (chyba tak to sie pisze). Monika gratuluję, może teraz częściej będziesz do nas zaglądać. Olcia zgadzam się z Aneczką co do lekarzy. Oni mówią o pensji tej co maja na etacie, a dyzury w nocy, świątki i piątki mają czasem podwójnie płacone. No i jestem za kasami fiskalnymi. Przypomniało mi się. Ciekawa jestem co u Terki? Ona chyba nadal w szpitalu, jakieś zatrucie ciążowe miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję i poprawiam Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...39......07.07.07... +1 Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31.....Katowice.....39......08.0 7.07..+14synuś Anulka78........Ania........29.....Szczecin.....40...... 09.07.07......+18 córeczka Blada..........Małgosia..27......Małopolskie..40.....10. 07.07......+18 Asiulek78.......Asia........28......Wrocław.....38.....1 0.07.07…..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok...... 38....11.07.07…..+2 kaliope_82...Martyna.....25....śląskie..........38. ...11.07.07....syn nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........38.....13.0 7.07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....39....15.07.07.....+18...S sosim.........Marzena....30.....WROCŁAW.....37.....17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola...........26......śląskie.........37.. ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila..........27......wielkopolskie..37....1 8.07.07....+16 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29......Włocławek....37.....22.07 .07..+14 chłopczyk marylka2007.Monika.....24......śląsk...........38....9.0 7/.22.07.07.....+17Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....37.....23. 07.07.....+3 Ania1706......Ania......22......Wadowice.....38.....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31......Lubelskie.......37....23. 07.07……+7 córka Lalik............Jola......35..... ? ................36,4......24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......37.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin.......37.....25.07.07…. + 15 s? wisienka23....Ania......23......podkarpackie.37.... 25.07.07...+16 synek jumik..........Justyna..34.....śląskie...........37..... 27.07.07…… +10 synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........37.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.......25.....Wrocław.......37.....29 07.07..+6.synek madzik80.....Magda.....26.....Wrocław.......37.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07...4.25.......3400.... ....54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki............????????.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech...26.06.07...8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce ciagnac tego tematu w nieskonczonosc bo i tak nic temu nie poradze, ale ... nie wszyscy maja te praktyki prytwane i nie wszyscy biora lapowki, nie dla tego, ze sa tacy wspanialomyslni, ale dlatego, ze im nikt ich nie da. Czy znacie przypadek przekazania \"koperty\" anestozjologowi? A chirurgowi? A wiecie jak jest wyposazony gabinet dentystyczny panstwowy, a prywatny? To tez o czyms swiadczy. Ja ich nie bronie tylko wkurzam sie na ogolnie panujaca u nas w kraju sytuacje. Ehhh... chcialam i tak o cos innego zapytac. Jakie sa wasze opinie na temat elektronicznych nian oraz na temat monitoru oddechu. W sumie to moj maz zwrocil mi uwage, ze jeszcze tego nam brakuje i jak zaczelam ogladac te gadzety na allegro to nie wiem na co zdecydowac sie, a dom duzy, wiec sprzet jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss - jak wstyd taki blad - DLACZEGO piszemy razem nie osobno. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss kolejny blad. Chcialam poprawic DLATEGO, a nie dlaczego. Zmeczenie robi swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - Maja 2 strony temu pisała o Joli. Nie mogę sobie znaleźć miejsca :(. Jutro około 17.00 jadę do mojego lekarza na ktg i z nim pogadam jakie ma \"plany\" wobec mnie. Co mam robić jeśli termin minie itp. Oj jak się denerwuję :(. Chciałabym żeby coś ruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę Anulka że ty następna do porodu. No ale wcześniej Kokopelasa, więc nie wyprzedzaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu mam siec! cały dzien bez internetu znowu to troche za duzo :) a w sumie troszke sie działo, bo skontaktowałam sie z lekarzem, który ma mi robic cesarke i kazał mi dzisiaj podjechac do szpitala. wczesniej podskoczyłm po skierowanie do okulistki, bo wczoraj nie zdecydowałam sie go wziać. bardzo sie ucieszyła, ze chce jednak cc i powiedziałą, ze to naprawde w moim przypadku madra dziewczyna. ciesze sie, ze bedę miałą zaufanego lekarza, bo bede tez spokojniejsza. pojechała, zrobił mi ktg i stwierdziłzdziwiony że cos zaczyna sie dziac! przezyłąm lekki szok, bo brzuch mam wysoko, tylko ostatnio bardzo mi twardnieje, choc bezbolesnie. lekarz powiedział, ze to własnie skurcze coraz mocniejsze i ze wcale nie musi bolec. mam podjechac w poneidziałek, zrobi jeszcze raz ktg i albo mnei zostawi, choc mam nadzieje, ze nie bo troche za wczesnie, albo umówimy sie na ok 18-20 lipca, bo wyjeżdza w srode na tydzien. w razie czego, jakby cos sie zaczeło dziac, to powiedział, ze da mi namiary na swojego kolege w szpitalu, do któego mam natychmiast dzwonic i który bedzie mnie operowac. powiedział poza tymn, ze on uważa, ze jezeli miała jakąkolwiek laserową albo chirurgiczną ingerencje w oko, to jak najbardziej zgadza sie z okulistką, ze powinnam miec cesarke, bo nie musi, ale moze stac sie cos niedobrego. wiec dodatkowo mnei upewnił, ze faktycznie moze to lepsze rozwiazanie. w ogóle byłąm bardzo mile zaskoczona, bo lekarz przemiły, jak mu podziekowałam, ze zgodził sie mnie operowac to powiedział, ze absolutnie nie zrobił nic, co zasługuje na wdziecznosc, bo każdą pacjentke z ulicy by tak potraktował i mam byc o wszystko spokojna :) zapytał tylko podejrzanie ile waże i ile przybrałam ;)no to chyab pora w razie czego torbe pakowac, bo faktycznie nie zna sie dnia ani godziny ;) marylko ale trfiłąs na przyjemniaczka, ani słowa! czasami mam wrazenie ze my z nerwów wszystkie zaczynamy rodzic wczesniej, bo niestety nasza służba zdrowia nie działa kojąco na nerwy :( i rozumiem cię, ze nie masz ochoty sie z nim uzerac. sama tak mam, ze wole sie komus wyzalic, niz powalczyc o swoje i opieprzyc tego, kto na to zasługuje :( anulka 78 oj wiem, jak czasem nasze maluchy potrafią nas nastraszyc :):) ciekawe czy sobie zdają sprawe, ze jak smacznie śpia w naszym brzuszku, to my umieramy z niepokoju :) charakterne te nasze maluszki ;) mi podobnie jak aneczce lekarz powiedział, ze gdyby ktos nkazał zwinąć mi sie w kłębek i obciązgął mnie czyms na sztywno, to ciekawe, czy miałabym ochote na gimnastykę ;) wisienko ja tez nie znoszę, jak każdy wokół mnie wie lepiej co powinnam robic, ale w koncu swój matczyny rozum mamy i dzielnie bedziemy go bronic :):) aniu widziasz ja tez myslałam, ze nie mam zadnych symptomów porodu, a tu mi dzisiaj lekarz z taki mkwiatkiem wyjechał :) wygląda na to, ze nigdy do konca nie mozemy byc pewne jak to będzie :) asiulek gratulacje!!! faktycznie na fajne babeczki trafiłąs :) wyglada na to, ze rodzimy tak samo w tym samym szpitalu, wiec jak bedziesz juz po, to napisz prosze, czy tam faktycznie taka tragedia poporodowa w tym szpitalu. grunt, ze lekarze kompetentni :) a tymi wizytami u lekarzy jestem juz tak zmeczona, ze w sumie ciesze ie ze wyszło jak wyszło. sama jestem troche zaskoczona, ale moze tak miało byc :) a siulek a wiesz moze co na dyrekcyjnątrzeba zabrac ze sobą do szpitala dla siebie i małego? istra pewnie nie musze ci tego mówic, ale każda położna z którymi miałąm kontakt tłukła nam przyszłuym mamom do głowy, ze nie ma czegos takiego, jak niepełnowartosciowy pokarm i żebysmy nie dały sobei wmówic, ze moze byc inaczej :) organizm wie najlepiej, co maluszkowi potrzeba :) ale to juz pewnie wiesz i nie musze tego pisac ;) a co do ubietrania dziecka, to nam położna mówiła, ze powinno sie ubierac w jedną warstwe wiecej niz my sie ubieramuy. poczywiscie chodzi o brzuszek i plecki, jezeli my mamy cienki, długi rekaw, to dla dzieciaczka kaftanik i spiszki są juz ok :) aneczko uwazaj z tym dzwiganiem! widze, ze ciężki z ciebie przypadek jesli chodzi o tego typu sprawy :) bądź ostrożna, abys sobie jeszcze jakies szkody nie narobiła. bo po ranie krzysia nie bedzie śladu, a ty bedziesz sie jeszcze ze swojąmęczyc :) żadnego dźwigania proszę!!! a co do problemów z karmieniem, to ja jak najbardziej polecam poradnie laktacyjne. mówiła nam o nich położna w szkole rodzenia i podobno naprawde potrafiapomóc jak cos jest nie tak. moze faktycznie to psychiczna blokada. zadzwon najlepiej i zapytaj, moze pomogą, a na pewno nie zaszkodza :) wisienko mi sie wydaje ze brzuch mam nadal na tym samym poziomie :) ale podobno jak brzuch sie obsuwa, to chodzi sie jeszcze czesciej do wc :) tak mnie gin ostrzegała :) i na pewno nie za wczesnie na onizenie brzuszka. moja lekarka w tym własnie czasie mi to przepowiadała, wiec pewnie masz podobnie :) a mysle ze z tą poscielą, to chyba faktycznie przesada :) monikaaa gratulacje maluszka! a ze jest śliczny, to nie mam najmniejszych wątpliwosci :):) anna-g co za babsztyl! a lekarz tez nie lepszy! wiwat państwowa słuzba zdrowia :/ i jak tu popierac te durne strajki!!! popieram pielęgniarki, ale lekarzy juz nie. etos zawodowy chyba gdzies wyparował, niestety... ale zgadzam sie z Olcią, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny. olcia my tez chcemy kupic nianie i słyszałam od znajomych, ze jest to super wynalazek :) a co do ustawianych lekarzy, to tez byłąm w szoku, jak mi moja okulistka powiedziała, ze to nie te czasy, aby isc do szpitala, bez ustawionego lekarza. bez komentarza... dziewczyny a mam pytanie, czy po cesarce tez przydaje sie Tantum Rosa do odkazania,czy juz nie ma takiej potrzeby? jakos skupiałam sie bardziej na informacjach odnosnie sn i troche mi umkneło informacji pocesarkowych :) musze poszperac, jalk pielegnowac rane po cc, bo cos zgubiłam te informacje w mojej łepetynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałąm sie jeszcze pochwalic, ze robiłam dzisiaj porządki w papierach i niechcący wyrzuciłąm do sypu pilota od telewizora!! normalnie myslałam, ze mnei trafi. oczwysicie mąż stwierdził, ze to jezs raczej zabawne niz tragiczne, podobnie jak reszta mojej rodzinki, ale mnie juz moje ciażowe roztrzepanie dobija. jutro musze skoczyc kupic jakiegos uniwersalnego do Saturna czy Media Markt. ciekawe jak długo nam posłuży ;) zreszta to nie mój pierwsyz wybryk z pilotem, bo położyłąm go kiedys na włączonym opiekaczu i poszła mdo pracy. jak wróciłam, pilot był lekko stopiony od spodu ;) przynajmniej jak kupie uniwersalny, to nie bedą baterie wydpadac z roztopionej dziury :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ale się uśmiałam z tego pilota!!! Faktycznie musisz być troszke zakręcona, podobnie jak było z ogłoszeniem o braku wody hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawiły sie jakieśśmieszne dokuczliwe skurczybyki,powiedziałam o nich rodzince i teraz wszyscy czuwaja nade mna :),nie wiedziałam ze bede miaała tak dobrze,nawet dobra sasiadeczka weznie małego jakbym musiała juz do szpitala leciec. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie śpie :) Niunia przywitała mnie serią słodkich kopniaczków i wiercen ;). Pogoda u nas ponura i dziwie sie że nie chce mi sie już spać! Dzisiaj mam co robić: zakupy i obiadek a popołudniu lekarz :). Nadal żadnych oznak, że miałoby się coś dziać. Chociaż przez to co powiedziała Basia (o katg które wykryło skurczyli) zyje nadzieją, że moje ktg też coś wykaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku! ja tez dzisiaj mam problemy z dospaniem, chociaz na dworze pochmurno :) dzisiaj jade poprac ciszki dla maluszka i dla siebie do szpitala, bo okazuje sie, ze maly moze wziac mnie z zaskoczenia ;) no i zastanawaim sie, czym sobei dogodzic kulinarnie, za czym mogłabym zatesknic po porodzie ;) na razie obzeram sie wszystkimi pestkowymi owocami, wczoaj juz wcinałam śliwki! a myslałam, ze ledwo do czeresni dojde, a tu prosze ;) aneczko czy te maście CEPAN i CONTRATUBEX mozna stosowac profilaktycznie, aby blizna ładnie sie zrastała? I stosuje sie to juz na gojącą sie rane, czy dopiero potem? wleciało mi z głowy to co pisałyscie o pielęgnacji rany i teraz szperam w poszukiwaniach, tylko straszne z nas gaduły i trudno cos znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten zimny pochmurny poranek... pogoda na najblizsze dni zapowiada sie iscie angielska, lato wrooooc do nas!!! ja nie mowie upaly skwar i zar z nieba ale tak 24-26stopni i sloneczko w dzien a deszczyk w nocy to byloby idealnie :) Basiu jestes booooska. Twoje pilotowe historie przywrocily mi nastroj! maz rano stwierdzil ze wstalam \"z lekka nafukana\" ale teraz juz mi fochy odeszly ;) dobrze ze jednak bedziesz miala cc, jesli by to mialo twoim oczkom zaszkodzic to te wyjscie jest najlepsze. Jesli idzie o tantum przy cc sie nie przydaje, jedynie warto zebys kupila sobie do przemywania rany wode utleniona, polodine(rodzaj jodyny tylko uwaga brudzi na brazowo) i gaziki LEKO nasaczone 70%spirytusem lub zalatwila w jakiejs aptece takowy spirytus. ten zestaw bedzie ci potrzebny dopiero w domu bo w szpitalu sami beda to 2 razy dziennie przecierac. a no i wazne - dosc wysokie majteczki ci sie przydadza. ja w szpitalu i na poczatku po wyjsciu uzywalam tych wysokich siateczkowych, opzniej nosilam takie wyzsze boxerki a na moje biodrowki dopiero teraz przyszedl czas po 3tyg. Cepan i Contratubex mozna stosowac nie wczesniej niz po miesiacu, dopiero jak rana jest calkowicie zagojona. cepan to jest takie poczatkowe jesli nic sie brzydkiego nie dzieje to wystarczy natomiast contratubex to masc z zawartoscia bodajze hormonu jakiegos (ale tu sobie glowy uciac nie dam) i lekarz powiedzial zeby bez potrzeby jej nei stosowac. u mnie rana jest jak niteczka. fakt jeszcze mocno czerwona ale cieniutka. mialam rozpuszczalne szwy wewnetrzne wiec na wysokosci wloskow lonowych mam tylko kreseczke. zadnych znakow po szwach nawet.na razie nic nie stosuje, mam zamiar pare razy sie przecebulowac (tzn przecierac rane plasterkiem cebuli 2 razy dziennie) tak jak radzila polozna (bo i cepan i contratubex sa na bazie cebuli) ale jakos sie zebrac nie moge ;) Anulka78 z tym znajdowaniem sobie miejsca to tak jest ze jak mmay jakiegos mola na glowie to nic nam nie pasuje. ale bedzie dobrze zobaczysz, lekarz cie dzisiaj uspokoi. Jesli idzie o skurcze to faktycznie na ktg moga wyjsc a ty ich czuc nawet nie musisz. u mnie dzien przed cc ktg wykazalo tego sporo wiecej niz ja sama czulam wiec z toba moze byc podobnie. a okna i podlogi to kolezanka juz pomyla? maz wykorzystany??? u ciebie to juz przyspieszacze naturalne mozna wprowadzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisja o godzinie 7:05 na świat przyszła Oliwka.Mała wazy 3.780 i ma 58 cm oraz dostała 10punktow.Poród trwal 16 godzin ale wszystko jest dobrze.Macie pozdrowienia od nich Ja tez już ide bo jednak opieka nad dziecmi wymaga dużego poświęcenia i zabiera dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko dzieki, wszystko sobie zapisałam 🌼 zaopatrze sie we wszystko co trzeba :) majteczki te z siateczki wielorazowe kupiłąm sobie 2 op, to akurat mam dwie pary wysokich, mysle ze starcza :) a co do pogody to jestem za, ze mogłoby byc troche cieplej :) choc z dwojaga złego wolę taką niz upały. mam nadzieje, ze sierpien bedzie ładny abysmy wszystkie mogły spedzac długie godziny z maluchami na powietrzu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko- z tych \"przyspieszaczy\" zostały mi tylko okna do umycia :), ale niestety leje u nas. Wczoraj dzwonił do mnie teściu i śmiał sie ze mnie bo akurat myłam podłogi hihihi. No nic, zobaczymy co powie lekarz. Ale wiecie co nierozumiem czegoś. W szpitalu gdzie rodziła moja siostra (niestety w innym mieście niż moje), dzidziuś o wadze 4 kg i więcej jest zaleceniem do cc u pierworódki. U nas nikt nic nie mówi o tym. Zastanawia mnie tylko to czemu w jednym szpitalu jest to wskazaniem a w drugim nie! Ja wiem że rodzą sie też większe dzieci sn, ale mimo wszystko boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie zniecierpliwionych telefonów. Do mnie też wydzwaniają i zaczyna mnie to irytować. Jak już pisałam dzwonił wczoraj teściu i pytal się czy już coś sie dzieje bo ONI CZEKAJĄ!!! Po pierwsze jeszcze nawet termin nie minoł na dobrą sprawe, po drugie nie zależy to od mojego widzimisia, a po trzecie to ja najbardziej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu 2 pary spokojnie starcza, ja swoje po praniu dobrze wykrecalam i odciaskalam delikatnie w reczniku i nim sie wyprysznicowalam juz byly suche :)ja to chcialabym zeby bylo ciut cieplej bo jeszcze nie bylismy na 1 spacerku a baaaardzo sie tego nie moge juz doczekac :) Anulka u nas w szpitalu wskazaniem do ciecia jest dziecko o wadze z usg powyzej 4500. wiem ze w innych szpitalach to jest 4kg a w innych w ogole tego nie ma. Np babka w warszawie miala na usg dziecko ok 4.5kg rodzila naturalnie a maly urodzil sie... 5400!!! ojjj co to za kolos byl! chociaz opwiem ci ze czesciej jednak usg przeklamuje pokazujac za duzo. znam wiele przypadkow gdzie mowili ze maluch ok 4kg a rodzil sie ledwo ponad 3 a takze i takie gdzie pomylki byly ponad kilogram w dol wiec sie nie denerwuj. Ile u ciebie wyszlo ze malenstwo wazy na ostatnim usg? trzbe liczyc ze dziecko teraz tyje ok 300gram tygodniowo jakby co. aaa no i jak teraz tak sobie siedzisz to masuj sobie sutki, pamietaj pol godziny na 1 ;) wiem ze to mozolna praca i nudno tak 3 razy dziennie ale moja polozna takie zalecenia dala. no i naciesz sie mezem bo pozniej dluzsza abstynencja was czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto urodzil Oliwke? bo nic nie wiem!!! maja powiedz kto urodzil? Ja dzis nie spie od 7 jakos nie mam ochoty na psanie zjadlam sniadanie i weszlam na necik ,pogoda brzydka ale narazie nie pada cale szczescie ,moze na miasto pobuszuje:) bo z nudow umieram!:) ciekawe kiedy ja urodze ...hmmm :D:D:Dwszyscy tez wydzwaniaja nie moge sie doczekac a to przeciez odemnie nie zalezy! pozdrowionka! caluski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×