Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

czesc babeczki ja wczoraj mialam lenia giganta do netu i sobie po prostu marudzilam bezkomputerowo ;) Gabrysia dzisiaj po 1.5tyg poszla w koncu do przedszkola ale za to maz zostal w domu. kaszle jak cholera i czuje sie ponoc paskudnie (faktycznie to samopoczucie troche po nim widac) no i na dodatek Krzysiolina tez jakis taki niespokojny sie obudzil i kaszle wiec na 13 pedzimy do lekarza profilaktycznie osluchac.. Justynko wszystkiego NAJ z okazji urodzin. zyczenia spoznione ale z serducha plynace. oby sie spelnily marzenia i w kocnu lepiej z polowkiem zaczelo sie ukladac. Wisienko ja przez fotosika nigdy nie wrzucalam, zawsze przez www.imageshack.us i tam wybiera sie opcje nie wiem jak jest na fotosiku... przeslij mi ewentualnie na maila (pod nickiem) print screena takiej strony linkowej fotosikowej to zobacze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek toc ty wcale z doskoku nie jestes :) jasne ze byc mogla byc... baaaa nawet MUSIALA mysle ze na wiosne zaczniemy opracowywac plan strategiczny spotkania co gdzie kiedy i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko na imageshacku wybierasz 3 kod od dolu ten co sie zaczyna na allegro wstawiasz go w opisie ale przed nawiasem stawiasz wykrzyknik w postaci sybolu ! a pozniej jak skonczysz link to znowy wykrzyknik ! jak juz wystawisz aukcje to daj nam linka :) ewentualnie bede ci mogla podpowiedziec co zmienic zeby sie lepiej byznez ;) krecil (print screen to zrzut ekranu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz jade zalatwiac wszystko. niestety autobusem i z obstawa, ale trzymajcie kciuki, zeby mi wszystko przyjeli:( na razie probuje dodrukowac numery stron na pracy, bo mezus sam sie za to wzial i skaszanil. dziekuje za zyczenia, moj tata niestety uznal, ze o mnie pamietac nie trzeba, ale coz, przy czterech corkach idzie o jednej zapomniec:( boli to, bo wlasciwie jest mi w rodzinie jedyna bliska osoba:( ale pozostaje mi przywyknac, bo to juz 3 albo 4 rok z rzedu:( kiedys zadzwonilam w moje urodziny i zaprosilam go do siebie, nie mowiac o co chodzi. on mi odmowil, a na nastepny dzien zadzwonil i mnie przepraszal:( trudno, mam 24 lata, jestem juz duza dziewczynka, musze przywyknac, ze ojciec unika wszelkich sytuacji, kiedy trzebaby dac mi jakis prezent. od 7 do 13 roku zycia w ogole sie domnie nie odzywal, wiec powinnam sie ciesyc tym co mam:O a za zjazdem jestem jak najbardziej:) tylko ktora nas przenocuje:P sugeruje szczecin i moje mieszkanko bez pradu, 20 osob na luzie sie zmiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na poprawe nastroju: Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział: - To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie to może Pan odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział: - W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać. - Życzę miłego weekendu - powiedział policjant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki. My dziś wyspani,mimo pogody mam pełno energi,zaraz ubieram małego i śmigam na spacer,mgła u nas na dolnym sląsku jest niesamowita,uwielbiam zapach i aure mgły. Wczoraj sie wyluzowałam,pojechałam pierweszy raz z Olim do kumpelek,mały był grzeczny,cicie wycałowały małego ze hej. Co do spotkania jestem jak najbardziej za,dobra zmykam bo Oliego nadchodzi godzinka spania i zaczyna marudzić. pisze to z małym na rekach wieęc sorki za byki.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko zdjecia mozesz zawsze doklaic po prostu naciskasz przycis ZMIANY i dorzucasz fotki ale zeby latwiej bylo to najpierw usun ta osobe co licytuje bo inaczej w tym dodawaniu sie zakrecisz... napisz do niej maila ze musisz ja usunac bo zaszedl blad w aukcji i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i przede wszystkim ustaw jakas cene minimalna... chyba nie chesz zeby ci zestaw za 10zl poszedl!!! ja mysle ze jak na tyle rzeczy to cena minimalna z 30zl chociaz!!! jak masz gg to podesilj mi swoj nr to cie przepilotuje krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki :) my tez juz wyspani :) jak wróciło nocne karmienie piersią, towstajemy z małym troszke czesaciej i wieczorem Kubus tez jest troche rozregulowany, no ale i tak nie jest najgorzej :) daje mu 2 góra 3 flaskzi na dobre, reszta piers :) zaraz jadę na zakupy, bo wystawili fajne naczynia w promocji w Selgrosie a powoli mussze okupowac moje mieszkanko, które juz tuz tuz nam oddadza :) oczywixcie wsyzstko po kosztach, na razie aby miec na czym jesc, o czyms lepszym pomyslimy później jak bedą na to fundusze :) aneczko ubawiłam sie od rana :):):) figielek nie zadawaj głupich pytań!!! no pewnie ze spotkanie bedize w całym kompletnym gronie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko niezły zestaw wystawiasz :) sama bym sie pewnie pokusiła, gdyby Kuba nie rósł jak smok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko do uslug... ciesze sie ze moglam pomoc!!!!!! Krzys jakis marudny dzisiaj, przez sen poplakuje, goraczki nie ma ale kaszel sie jakby nasilil.... a i powiem jeszcze ze przyszla paczka z allegro w sobote... Krzys zachwycony nowymi zabawkami :) polecam SASSY w ogole juz meeeega goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rozowej kurtce po Gabrysi mam 25obserwujacych :) na razie cena 29zl i zobacyzmy jak bedzie dalej a co do allegro to bywa nieprzywidywalne... sa rzeczy ktore ida po 50zl a warte sa niewiele a sa takie wypasione co nie osiagaja nawet 40... ja bardzo duzo swego czasu sprzedawalam i po Gabrysi i po sobie i wiem juz ze liczba wyswietlen ani liczba obseruwjacych o niczym nie swiadczy ;) zreszta nawet jesli jedna sooba otwiera twoja strone po raz 10 to to sie niestety zazancza... no ale zycze opwodzneia... ja jzu 200zl mam na reu i z kolejnych aukcji jest juz 150.. oczywiscie bym sie nie pogniewala zeby doszlo jeszcze ze 100 ale to sie zobaczy w trakcie ;) mi np nie zeszly nowe ciazowe eleganckie spodnie. z metkami oryginalne z usa, wystawilam po 40zl ale zero zaintersowania bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezul sie rozlozyl i jest na L4 a na Krzysiowe pokaslywanie lekarka powiedziala ze to nie z infekcji ale od…. ZABKOWANIA!!! stiwerdzila ze mu zabki ida po ogledzinach dziaselek i on kaszle dlatego ze nie potrafi polykac sliny i ten nadmiar go troszke przyksztusza i stad kaszel… ufff az odetchnelam z ulga aha no i Krzys wazy 6850 i ma 69cm dlugosci :) niezly mi wczesniak hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!!.... witanko wszytkim ja dzis straszne zakrecona jestem ... nie bardzo mialam czas klikac... dzis mi sie buzka cieszy... wkoncu dotarla do mnie czapusia :)...i jestem mega zadowolona ... pozatym przyszedl kombinezon h&m... julcia wyglada w nim przeslicznie ... pozniej wrzuce fotke .... ogolnie dzis juz lepiej pokarmu znow multum ...i chyba koleczki trochu odpuscily... widze ze wszytkich ogarnal szal alegrowy:).... Basiu widze ze pracujesz nad piersiami...ciesze sie ze granulki pomagaja ... ale najwazniejsze jest zebys nawet jak dajesz butle na pare minut przystawila malego do piersi ,,,:) a zobaczysz ze niedlugo nie dasz zadnej butli... swietny pomysl z tym spotkaniem ;).... bedziemy jak stadko mamus z wozkami.. Aneczko mam nadzieje ze Krzysiowi szybko przejdzie a maz wroci do zdrowia... Moje kochanie mialo wczoraj straszne bole glowy ...tez sie meczyl nie wiedzialam jak mu pomoc:( wszytkiego najlepszego dla Tatianki ....!!!! Justyna dla ciebie rowniez najlepszego duzo zdrowka i pociechy z dzieci meza ,,,, !!! Dviki ...nie widzialam tego programu a szkoda :(...nie wiesz moze jest powtorka kiedys???? dobra narzie koncze pozniej jeszcze klikn pozdrowienia dla wszytkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie. Tydzien temu byliśmy u rodziców a póxniej za bardzo nie chciało mi się siadać do neta, no i musiałam też nadrobić to co napisałyście. No ale w końcu jestem. Na spotkanie z lipcóweczkami ja też chętna. No ale to chyba jak Aneczka pisała na wiosnę najlepiej. Później napiszę bo mały wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu pusto od 19.30. Jasiu od 4 dni przesypia mi całą noc. Budzi się około 7. A dzisiaj jeszcze po karmieniu o 7 wzięłam go do łożka i razem spalismy do 10. Od paru dni u nas słoneczna pogoda. Jest tylko 15 stopni, ale bezwietrznie, nie ma deszczu, w sam raz na spacerki. Korzystamy z Jasiem teraz i jak najdłużej jesteśmy na dworze. W środę idziemy na szczepienie. Chyba jednak dobrze że zdecydowalismy się na te państwowe. Marylko Tatianka prześliczna, no i spóźnione życzenia dla Tatianki. A mam pytanie czy Tatianka ma już chłopaka wśród lipcówek, bo Jasiu chętnie się ustawi w kolejce. Justynko też wszystkiego najlepszego. Aneczko Krzysiu to już duży chłop. Chociaż mojemu Jasiowi też nic nie brakuje. Właśnie zaczynam ubierać mu rozmiar 74. W środę okarze się ile przytył w 6 tygodni. Widzę że tu szalejecie na allegro. No ja też czasem sie skuszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja jeszcze nie spie bo poklocilam sie z moim mezem i wcale nie chce mi sie z nim lezec w jednym lozku :( alez mnie wkurzyl... grrrrrr tak wiec w ramach poprawienia sobie humoru buszuje po allegro. Maz ma swoje konto ale tylko raz kupil cos tam na allegro. Ja mialam dzisiaj swoj debiut :) Alez ta technika poszla do przodu - siedze w pizamie kupuje zabawki palce i tyle. Nawet z domu nie trzeba wychodzic - jak dla mnie bomba ;) Aneczko - polecalas te zabawki Sassy i z tego co widze sa super no i zamowilam Juli gryzaki. Wiem ze jeszcze jakas firma jest fajna ale nie potrafie odnalzc w poprzednich postach nazwy. Podpowiedz mi please :) Marylko ciesze sie ze impreza wam sie udala a Tatianka wygladala cudnie. Justynko - spoznione zyczenia urodzinowe - zycze spelnienia wszystkich marzen A Jula dla Faustynki przesyla 🌼 Uciekam bo mala juz zaczyna \"pokaslywac\" i wiem ze jest glodna Milej nocki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski z rana !!!!! ja dzis chyba pierwsza :) jUlka obudzila mnie wielka kupa:)) zjadla sniadanko i spi z tatusiem w lozku ... wtopila w jego buzke swoja ... i spi jak suselek... Ja zato spac nie moge ..nawet nie wiem kiedy ale musialam wczoraj przekrecic noge w kolanie i tak mnie rwie ze szok ... normalnie chodzic nie moge:(.... wiec wlasnie pije poranna kawe i klikam tych pare zdan .... 11-go ide naszczepienie... mam nadzieje ze julcia przejdzie je tak samo lagodnie jak poprzednie ...spytam tez lekarza o te odgiecia na bok ..bo tak do konca mi to spokoju nie daje ... Marylko Tatianka wygladala cudownie !!!! Ja tez wkleilam trochu nowych fotek ... http://www.bobasy.pl/lalik mozna pokukac... czekam dzis na te rajstopki z woli .... wkoncu udalo mi sie ze sprzedawca skontaktowac ... nie moglam uzyc opcji kup teraz bo jestem nowa na allegro ale wyslalam jej zamowienie meilem ...i dzis chyba wkoncu przyjda... mam tylko nadzieje ze nozki nie beda sie w nich pocic ...bo ostatnio zauwazylam ze moja niunia niby ma chlodne nogi ...ale czesto jej sie poca .... dobra zmykam bo mezzus wstaje .... pozdrowienia dla wszystkich ....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
heju heju:) Oj widze że wczoraj wieczorkiem to pustawo było... My mieliśmy wczoraj straszny dzień...:( Agatka była strasznie niespokojna, co troche płakała i spac nie mogła (na szczęście nocka przespana ładnie) ale wiecie co dziewczyny...to chyba ząbki idą...ślini sę niesamowicie,wszystko pcha do buzi... troszke wczesnie jak na zabki bo 17 dopiero skonczy 3 miesiac ale ja podobno miałam juz pierwszego zabka własnie ok 3 miesiaca:( Jutro ide na szczepienie - mam nadzieje ze zniesie je spokojnie i nie bedzie miała zadnych dolegliwosci "poszczepionkowych"... Lalik słodka niunia a w tej czapeczce to miodzio:) Meggie masz racje z tą techniką :) a nic tak nie poprawia humoru jak zakupy:) Gosdan Jasiu też przesłodki i jak ładnie główkę podnosi:) Marylko super Tatianka ale ma mądre oczka :) i jak ładnie pozuje do zdjęc.. :) Z Ciebie też ładna laseczka i wszystkiego naj z okazji rocznicy :) Ja też wkońcu dostałam paczuszke Nutrici:) Dzięki Aneczko za link :) Jak byś miała jeszcze jakieś ankieciki to chetnie wypełnimy:) dobra zmykam na sniadanko:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni mojeg zycia smacznie sobie chrapia wiec mam chwile na postukanie.. nie podoba mi sie ten kaszel Krzysia... nie wyglada mi to nic na nic na zabki wiec dzisiaj dzwonie do naszej znajomej neonatolog o wizyte prywatna. jej diagnozie zaufam i bede juz spokojniejsza Marylko 🌻 wszystkiego naj z okazji rocznicy. a przede wszystkim kochajacego wyrozumialego i wiecznie o tobie myslacego meza ;) Gosdan o Twoim Jasiu zeby mowic to ja sie musze takim starodawnym powiedzonkiem posluzyc KOMU PAN BOG DAL URODE TEGO PALCEM KOLNAL W BRODE :) Meggie ja bardzo lubie TINY LOVE, SASSY, BRIGHT STARS (cenowo chyba najtansza z nich wszystkich) pokaze wam pozniej co kupilam Krzysiowi - mlody zachwycony!!! Lalik sweitne foty!!slicznie Julka w tej czapulindzie wyglada!!! a jesli idzie o rajstopki z woli to ostatnio byly w pepco po 9zl, dla chlopcow z samochodami i pociagami dla dziewczynek w serduszka :) wiem ze jestes z wawy ale nie wiem z jakiej czesci w kazdym badz razie w wolominie jest pepco ;) poza tym moje kolezanki poluja w hm na promocje na rajstopki bo ponoc sa swietne jakosciowo tyle ze nie wiem jak z cena Figielku powodzenia na szczepieniu!! u nas okres slinotokowo wkladaniowy do buzi trwa od ponad miesiaca i echo... taki stan u maluchow przed wyjsciem pierwszego zabka moze trwac nawet i 4 miesiace wiec cierpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nasze ostatnie zabawkowe zakupy http://www.allegro.pl/item249509989_249509989.html jak Krzys widzi tego konika to od razu sie w glos smiac zaczyna. a pozniej chwyta go za leb i oczywiscie do buzi ;) najwiecej jest radochy jak mu sie odglosy uda wlaczyc :D oczywiscie odglosy to na razie przez przypadek ale sie strasznie wtedy cieszy http://www.allegro.pl/item252047697_252047697.html w prawdzie nie grucha ale fajnie sie wygina i chyba jest niezlym gryzakiem bo wodne poszly w odstawke na rzecz tego http://www.allegro.pl/item249057993_249057993.html nowi kumple podroznicy... mozna przypiac do fotelika wozka lozeczka... u nas na razie przypinanei do fotelika i do palaka bujaczka, fajne w dotyku no i milo gruchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Nie było mnie wczoraj cały dzień bo byłam na uczelni dowieść papiery i już od 19 października zaczynam naukę. Z jednej strony się cieszę a z drugiej srasznie mi się nie chce. A do tego te rozstania z Amelią. Wczoraj myślałam że padnę jak jej nie widziałam pół dnia. Kupiłam jej w H&M śliczną czapkę i dresik. Jeszcze są duże ale myślę ze tak na grudzień będą jak znalazł. Teraz idę robić kawę i czytam co wczoraj pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam fotki, bobaski śliczne. Ale jak widzę jak wasze pociechy trzymają wysoko główki to sie zaczynam denerwować bo Amelka leży góra 30 sekund na brzuchu i połowe z tego się wydziera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Marylko ciesze się ze pogodę mieliscie nie najgorszą i ze impreza sie udała. My Oliwerka chcemy ochrzcic na Boże Narodzenie,dla mnie to trochę zapózno ale mój maż sie uparł. Aniu podzielam twoe obawy odnośnie trzymania główki na brzuszku,mój synio jest z 19 lipca a tak jak twoja córa tak i mój Oli drze sie jak go na dłużej położe na brzuszku.Niepowiem podniesie główkę dość wysoko ale biedny nie wie co zrobić z rączkami,obraca je do tyłu. Gosdan,no to mamuska z ciebie mega wyspana-do pozazdroszczenia.Pytanko,o której kładziesz Jasia spac? Co do zakupów na Allegro to ja tez mam Swirka na punkcie zakupów non stop coś ogladam i kupuje,ale ogólnie jestem zadowolona,kupuje przeważnie ciuchy i buty,no a dziś skuszę sie na śliczniutką bielizne,jest niedrogo a zawsze chciałam mieć coś takiego. No mały drzymorda sie odzywa lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja się ostatnio nie odzywałam bo byłam w weekend w szklarskiej a od niedzieli mam taką migrenę że tylko bym spała. no ale wpadłam na chwilkę zobaczyć co u was. w szklarskiej było tak sobie. w sumie nie miałyśmy czasu żeby połazić. było jakieś nudne szkolenie o insulinie które mnie wogóle nie zainteresowało bo było językiem lekarskim dla lekarzy a nie dla takiego laika jak ja. najlepszy był basen i możliwość przespania całej nocki bez wstawania do małej :) zaraz będę karmić małą i zmykam na spacerek. Marylko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu a dla Tatianki dużo szczęścia i zdrówka z okazji chrzcin :) Lalik, Gosdan dzieciaczki cudne :) Aneczko fajniutkie zabaweczki :) Zmykam bo mała już się denerwuje. miłego dzionka :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja gapa!!! TATIANKO i JULECZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 3 MIESIECZNICY!!! coby rodzice was kochali i prezentami obrzucali :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki pod lozeczkiem jakby co duuuzo miejsca jest :) takich malych zabawek ma na razie kilka, w prawdzie troche jest po corce ale wiadomo gryzaki trzeba nowe bo to tak malo higienicznie po tylu latach wrocic do nich... najgorzej ze nie mamy gdzie schowac tego exersaucer ktory maly dostal od sis... chyba wyladuje na razie w garazu bo planuje dopiero za jakies 2miesiace najwczesniej wsadzic w niego Krzysia Marylko jesli idzie o karuzelke tiny love farma (bo nie wiem jaka kupilam) to Krzys lubi Mozarta, Bacha tez poslucha ale przy Beethovenie zaczyna sie wsciekac z lekka ;) ktoras pisala ze by taki exersaucer dziecku kupila no to jest aukcja http://www.allegro.pl/item249922482__skoczek_evenflo_okazja_.html widzialam ze na allegro chodza tak srednio 250-300zl wiec sporo jak za uzywana zabawke ta Krzysiowa jest dokladnie taka (sis zmienila zdanie przed zakupem ostatecznie) http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2267003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) widze ze allegro ciągle na topie :-) a pomysł z spotkaniem lipcówek popieram! a tak w ogóle to musimy zrobic dwa spotkania, jedno z dzieciaczkami a drugie bez pociech i pojdziemy sie wyszalec :-) zrobimy sobie imprezke hihihi do mnie tez dotarła paczuszka z nutrici. Jak odbierałam na poczcie to widzialam ze ich tam jeszcze kilka leżało i było sporo takich paczuszek z hippa :-) musimy wejsc na ich stronke i poszukac ankiety moze cos dostaniemy hihihi Tatianka i Julcia wszystkiego naj naj najlepszego z okazji dzisiejszej okrągłej rocznicy :-) ❤️ Marylko a Tobie dużo szczęścia, miłosci i kolejnych szczesliwych lat z mężusiem 🌼 A Ty i siostra to takie podobe jesteście, tylko róznicie sie kolorem włosów :-) Justynka Tobie tez wszystkiego naj z okazji urodzinek 🌼 Kokopelasa ale z Ciebie ładna i zadbana laska! :-) Aneczka widze interes na allegro kwitnie :-) fajnie, ze Ci te ciuszki tak schodzą, bedziesz miała fundusze na kolejne allegrowe szaleństwa :-) Fajnie sie czyta jak zaczynamy nasze dzieciaki swatac :-) hihihi chyba bede usiala sie rozejrzec za jakąś panna dla szymonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×