Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Basiu a co do nakrecania to przy 1 dziecku to norma... przy drugim juz troche lzej sie podchodzi ;) jesli idzie o ubrania to Krzysiowe polki tez sie uginaja ale u nas wszystko zdazy nosic a to wlasciwie dlatego ze ja pranie robie hurtowo - raz w tygodniu i dzieki temu moge zaladowac cala pralke a nie jakies polowki :) Marylko jakis czas temu pisalam juz o wypadaniu wlosow... to norma ze ok 3miesiecy po porodzie zaczynaja straaaaasznie wypadac bo po prostu spada poziom hormonow i wypadaja te wszystkie wlosy ktore mialy wypasc przez cala ciaze (a nie wypadaly przez stezenie hormonow). jesli idzie o skrzyp polny to owszem jest na wypadanie wlosow tak samo jak biotyna (wlosy i paznokcie) ale wiem ze niektore firmy w zaleceniach maja ze nie stosowac w czasie ciazy i karmienia... takze pogadaj z lekarzem a jeszcze pozniej sprawdz ulotke... na wzmocnienie polecam jeszcze maseczke TREATMENT WAX do kupienia w aptece alb o np tutaj na allegro http://www.allegro.pl/item250543242_super_odzywka_do_wlosow_wax_480g.html (inna do wlosow jasnych inna do ciemnych wiec uwazaj przy kupnie jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie??? kurcze ale mam lenia ;) mama zadzwonila i powiedziala zeby przyjsc na obiad to juz w ogole :P mlodego mezu usypia i pewnie zaraz obydwoje kimna... Gabrysia oglada bajke bo sie stesknila za wcieleniami barbie a ja... ja grasuje po necie ale nie po allegro wyjatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko ja popieram to ze szczepionka powinna zostawc wycofana i to nie tylko te partie ale calosc i dokaldnie przebadana!!! a co do drugiego imienia to ja jestem przeciwniczka 2czlonowych imion widzac ile dzieciaki miewaja z tym problemow w szkole i daltego u mnie dzieci maja imiona pojedyncze :) ps. jednak zajrzalam na allegro. trzeba bylo kupic jakas torbe na aparat przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) my dzisiaj wyspani, bo Kubus wczoraj miał troche problemy z zasnieciem, co go uśpiłam, to budził sie po paru minutach z płączem. w koncy zasnął o 22:00 i spał do 6:00 bez przerwy :) podkarmiłam go piersią, bo miałam na szczescie czym i pospał jeszcze do 7:30. potem znowu sobie dopił troszke i o 8:15 sprzedałam małego dziadkom, bo wstali stesknieni za wnukiem i pospałam do teraz :) a mały oczywiscie znowu kima :) aneczko faktycznie cos nie tak z tymi szczepionkami. oj trzeba byc baaardoz uważnym, to fakt, no ale mam nadizeje, ze my na nic felernego nie trafilismy, bo Kubus tak rewelacyjnie zniosł szczepienia, ze w ogóle nie goraczkował i nie marudził i na rączce nie miał śladu. Do dzisiaj nie wiem, gdzie miałwkłucie, bo go tatus trzymał :) a Krzys super wygląda w stroju małęgo sportowca :) co do prania, to ja tez prałabym raz w tygodniu, ale u nas jest zawsze tyle rzecyz do prania po wszystkich, ze mama raz na dwa dni włacza dodatkowo pralke z rzeczami dla Kuby, no i praktycznie pizamki to zawsze sciagam jeszcze z suszarki :) pralka ma program ekonomiczny podobno, ze bierze wody i prądu tyle ile potrzeba, ale ja cos w te cuda techniki nie wierze za bardzo ;) a co do tj maseczki to tez słyszałam ze super :) terka ja tez mam powoli wrazenie, ze moje piersi siegają coraz nizej pasa ;) no cóż, uroki macierzynstwa :) i dzieki za info odnosnie przerw w jedzeniu po granulkach :) ja mam ostotnio jakąśstrasznąfaze z jedzeniem, wiec przynajmniej bede miałą preteksat, aby wysciubic choc na moment nos z lodówki ;) marylko życze wam udanej uroczystosci rodzinnej!!! mam nadizeje, ze pogoda dopisze, a gwazdeczka dzisiejszego dnia bedzie cały dzien pogodna i uśmiechnieta :) wisienko mam nadzieje, ze nie obudziłas sie z krzykiem ;) w sumie daleko do siebie nie mamy, wiec moze to znak, ze warto byłoby kiedys wybrac sie z maluchami na wspólny spacer, albo na zakupowe szaleństwo ;) Kuba ma na drugie Hubert :) chciałam dac tak na pierwsze, no ale mąż kategorycznie sie sprzeciwiał, wiec drogą kompromisu jest na drugie :) kokopelasa przyłączam sie do protestu dziewczyn odnosnie gadania głupot przez ciebie :) sliczna z ciebie mamusia i laseczka bez dw.óch zdan :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko - zgadza sie pierwsze po urodzinach :) u nas Krzys to bedzie chyba wespol z mama obchodzil bueheheheh a moje aukcje sie kreca... co raz wiecej pytan, co raz wiecej obserwujacych no i troche juz licytujacych :D trzeba pomyslec w co pieniazki zainwestowac hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nasza pralka niby tez ekonomiczna ale mi sie srednio w to chce wierzyc ;) tygodniowo mam obowiazkowo 3 pralki prania a co drugi tydzien jeszcze kolejna reczniki i posciel... jak pralam rzeczy dla Krzysia plus nasze to wyszlo mi ze w miesiacu bylo UWAGA az 25pralek!!!! no i rachunek za wode bylo 20zl wyzszy a to przeciez sama zimna idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko my kupilismy ten model torby :) tak mi sie przynajmnie wydaje, ale jak ja teraz oglądam to jest identyczna :) super miescie sie do niej aparat. w tej kieszonce na rzep w klapie trzymam kabel USB, a w tej z przodu miesci sie akurat osłona na obiektyw :) torba ma usztywniane dbno, wiec jak niechcący spadnie na ziemie, to nic sie nie stanie :) Kupilismy w Saturnie i nie było za bardzo wyboru, ale wiem dzieki temu, ze jednak wiekszosc toreb choc wydawała sie idealna po włozeniu aparatu cos nie pasowało :) a co do drugiego imienia, to ja tez nie chciałąm dawac, ale mó mążma bardzo popularne imie i nazwisko i w swiatku naukowym jest jjuz paru doktorów z jego imieniem i nazwiskiem, nawet w tej samej dziedzinie. tak na publikachjach mógłby po imieniu dac pierwszą litere drugiego i byłoby ok. A ze Jakub to tez popularne imie, wiec sie nie upierałam i przyjełam jego argument. Za to mogłam wybrac imie, jakie mi sie podobało :) http://www.allegro.pl/item252507049_torba_case_logic_slrc1_do_lustrzanki_od_ss_fvat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko a dlaczego dałabym sobie reke odrąbac za to ze tez jestes z Wrocławia!!! na prawde byłam świecie przekonana, ze jestesmy sąsiadkami z miasta :):):) a tak swoja drogą, to jak sie ociepli troszke to moze pomyslimy o zlocie lipcóweczek z dzieciaczkami :) moja kolezanka kwietnióweczka z ubiegłego roku miałą teraz taki zlot i podobno było super :) a najlepsze były dzieciaczki, kazde w tym camym wieku :) aneczko zgadzam sie z tobą z tym praniem, pewnie jak sie przeniesiemy na włąsne śmiecie, to tez bede uważałą na kazdy litr wylanej wody :) poza tym, szkoda tych rzeczy, które wycia.gam z torby tylko po to aby po miesiącu schowac je, jako juz te, z których mały wyrósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa sluchajcie ale interes zrobilam!!! napisala do mnie babka na allegro ze za 200zl bierze zestaw dla 2-3 latki i ten dla 4 latki od reki wiec zakonczylam jej auckje przed czasem zwlaszcza ze ten dla 2-3 latki tylko 2 osoby obserwowalo a nikt nie licytowal.... alez super zadowolona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala na takie spotaknie najgorzej bo zadna z was nie jest z moich okolic, woj podlaskie jest na forum wyobcowane :) dla mnie najbardziej odpowiednim zlotowym miejscem bylyby okolice warszawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci dziewczynki, ja tez nawet wyspana, choć wieczorem to nawet tatuś stracił cierpliwość. Ja również przesyłam życzenia dla Tatianki 🌼 (udanej imprezki Marylko) i spóźnione życzenia imieninowe dlaFaustynki 🌼. Jeśli chodzi o drugie imiona to niby są a praktycznie się ich nie używa. Ja mam na drugie Małgorzata, a jest mi ono tylko w sprawach urzędowych potrzebne. W nocy miałam podobnie jak Basia wczoraj pierś twardą od mleka, a nawet się jeszcze nie zdąrzyłąm zaopatrzyć w te granulki homeopatyczne a tu proszę jaka niespodzianka. Tylko fakt faktem też mi zaczynają zdeczka zwisać. Gdzie sie podziały te jędrności? No ale warto się poświecić dla dziecka. Aneczko ja już mam w lodówce szczepionke muszę sprawdzić jaką partię, ale już jestem tak wkurwiona za przeproszeniem że szok Wisienko twój Aruś ma drugie imię po moim ulubionym królu Kazimierzu Wielkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie!!! juzza tydzien chrzciny,z tego co sie odksiedza dowiedziałam to jeszcze 3dzieci beda chrzczone z bartusiem i wszystkie znam juz nie moge sie doczekac,oby tylko pogoda dopisała bo chcemy po mszy robic zdjęcia w plenerze :) Miłej niedzielki mamulki i dzidziulki pa pa pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie!!! juzza tydzien chrzciny,z tego co sie odksiedza dowiedziałam to jeszcze 3dzieci beda chrzczone z bartusiem i wszystkie znam juz nie moge sie doczekac,oby tylko pogoda dopisała bo chcemy po mszy robic zdjęcia w plenerze :) Miłej niedzielki mamulki i dzidziulki pa pa pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko nie umie znaleźć czy ta szczepionka którą ja mam jest dobra czy zła. Nr serii to A20CA315E 03-2006 Proszę Cię jak dasz rade to sprawdz. Nie wiem czy ma znaczenie ale byłą kupiona w małopolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko mi tez cos nie pasowalo, jak pytalam, gdzie robi łas USG bioderek Areczka :) no ale ja tak mam, jak sobie cos wbije do głowy to koniec :) madzik i asiulek tez są z Wrocłąwia, no ale ciebie to byłąm pewna na 100% :) a co do sklepu, to chodziło mi o Selgros :) to cos jak Makro, tylko mają rzeczy pakowane w mniejszych paczkach, a np. litrowe słoiki, duze kawy, czy duze szampony to po jednej sztuce :) no i oczywiscie jakies sprzety AGD, ciuchy, zabawki, ubrania, pampersy, chusteczki, proszki, to wsyzstko tez jest na sztuki :) a Arus ma na drugie tak jak mój tata na pierwsze :) aneczko mysmy tez chcieli tansza torbe, ale kazda nie pasowała i koniec koncem kazda była tylko drozsza od poprzedniej o 10 zł, wiec kupilismy tą. nie ważne, ze w stosunku do pierwszej ta cena była juz o połowe wyższa ;) ale maż robi zdjecia zawsze w lesie na paintballu, a tam o wypadek nie trudno, wiec dobrze, aby torba była naprawde solidna. a wasza tez jest bardzo fajna :) no i gratuluje dobrego interesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w południe. Oj pochwaliłam się moim Oli dzis budził sie 2 razy i jest non stop marudny,chce spać a coś nie może zasnąć,odezwe sie potem bo znowu sie drze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ja tylko na chwilke... zeby życzyć naszej kochanej Tatiance wszystiego najlepszego ❤️ duzo zrdówka, miłości i radości od cioci justki i szymonka 🌼. całuski dla wszystkich dzieciaczków miłej niedzieli mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ze mnie za matka sama nie wiem co chce ,mały usnał zaraz po 12 i spi ,zamiast się cieszyć to ja już bym chciała żeby się obudził,umówiłam sie z dwiema kumpelami na ploty,a Oli dalej śpi,chyba go obudze,bo zanim dojade to juz bede musiała wracać. Widze ze dziś pustawo,pewnie wszystkie odpoczywacie. Ciekawe jak Tatianka i Marylka-dzis ich świeto-no pogoda nie najlepsza,cale przynajmniej deszcz nie pada,no i w okplicach Wrocka nawet przejasnienia są,dobra budze małego,i jade nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja niestety zawalam wszystkie terminy:( ale mam nadzieje, ze w poniedzialek bedzie juz koniec:( fizycznie nie wyrabiam, nastawialam sobie budzik, siadalam w fotelu o 3-4 nad ranem i na siedzaco zasypialam:( w efekcie prace wydrukowalam w piatek i nie zdarzylam zawiezc, praktyk nie zaliczylam, bo ciagle sprawdzalam kartkowki i nie moglam sie ruszyc:( wszystko mam juz skonczone, magisterke tylko oprawic i zlozyc, konspekty zrobione, tylko dac do sprawdzenia, klasowki sprawdzone, zadnej paly z dyktanda nie wystawilam:P w piatek byl dzien kijowy, bo chcialam ze wszystkim sie wyrobic i w koncu przyszlo zalamanie. ja na prawde nie obijalam sie nawet przez chwile, ale moj organizm juz fizycznie nie wytrzymal niedosypiania:( same widzicie, ze nawet dla was nie mam czasu, bo kazda wolna chwile poswiecam studiom, ale ile moge sypiac po 3-4 godziny??? a na dokladke jak zwykle tata o mnie zapomnial:( powinnam do tego przywyknac, ze juz sobie nie poimprezuje. pol dnia przeryczalam, mezus wrocil o 19, nawet swieczki nie zdmuchnelam:( wiecie, ja strasznie przezywam kazde urodziny, bo jak najblizsi juz o nich nie chca pamietac to jakbysmy przestali dla nich cokolwiek znaczyc. przeciez teraz to nie problem ustawic sobie przypomnienie w tel:( ja co roku pamietam o urodzinach mojego ojca, on juz kolejny rok zapomnial. czy tak ciezko zadzwonic i zlozyc dziecku zyczenia:( w zamian za to dostalam pierwszy raz prezent od meza, pudelko czekoladek, szczegol ze polowe zjadl, ale to byl pierwszy prezent urodzinowy od niego:) teraz mezus siedzi na uczelni. kolejne studia zaczal:O potwornie mnie to wkurza:( juz 4 kierunek zaczyna, a zadnego nie skonczyl:O marylko, mam nadzieje ze impreza wam sie udala. wrzucilam trzy nowe zdjecia na swojego fotosika, sa w lepszej jakosci bo mi podeslala asia ze szpitala i tam tez byly robione. http://justyna5x83.fotosik.pl/ jeszcze jakis czas bede nieobecna:( trzymajcie sie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aneczko za odpowiedź, zapytam jeszcze lekarza jak pójdziemy. W Amelie jakiś diabeł chyba wstąpił bo humor ma straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas we Wrcku pogoda faktycznie byłą ładna :) zaliczylismy spacerek, odkrywamy z meżem coraz to nowe trasy spacerowe :)teraz Kubus dostał flaszke i juz zapadł w nocny sen :) no to do rana mam go z głowy ;) ciekawe jak tam imrezka u marylki :) justynko głowa do góry!!! spóźnione najlepsze zyczenia urodzinowe 🌼 bo rozumiem, ze właśnie je obchodziłąs :) to faktycznie przykre jak zapominająo nas najbliżsi, ale my o Tobie pamietamy i myslimy cieplutko :* trzymaj sie słoneczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Witam :) Widze że ostatnio w niedziele są pustki ale to chyba dobrze bo znaczy że większośc z nas odpoczywa :) Ja niestety nie odpoczywałam bo zaczął mi się kolejny semestr na studiach...i jest strasznie:( Mam taką grupę że pożal się Boże :( ale już powinnam się przyzwyczaic...wkoncu to 5 semestr razem ... Aniu widze że nasze córeczki są do siebie podobne z charakterku ;) (moze to dlatego ze data urodzenia podobna:) moja jest z 17 lipca:) ) do naszej Agatki wczoraj też wszyscy tracili cierpliwosc aż wkoncu wziełam ją na wieczorny spacer ona troszke popłakała w wózeczku i zasnęła,później szybka kąpiel i znowu spanko ale już bez płaczu;) Czasem mysle ze ona sprawdza juz na ile moze sobie pozwolic:) Ja też mam problem z tymi szczepieniami i jestem zła na siebie że wybrałam skojarzone:( Choc jak Agatka była szczepiona tą pierwszą dawką skojarzoną to zniosła ją rewelacyjnie:) ale teraz się boję:( Jutro szczepienie:( Justynka trzymaj się cieplutko :) i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:) Napewno dasz rade a my trzymamy za Ciebie kciuki żeby Ci wszystko ładnie i sprawnie poszło :) Mój mężuś dziś szkoli się w Katowicach ...już mi za nim tęskno a dopiero dziś w nocy wyjechał i wraca jutro w nocy :( a co do zjazdu lipcóweczek to fajna sprawa tylko czy te dziewczyny co są tylko z doskoku (np JA :) ) też by mogły byc? :) O u nas słoneczko wychodzi:) życze dziewczyny miłego dzionka i koniecznie słonecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×