Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Lalik to super ze kobietka okazala sie ok. mozesz zdradzisz ile takie zajecia kosztuja??? aaa i jaki masz lezaczek ze nie mozesz Julki w niego wkladac??? z tymi krzykami przy jedzeniu to ja wiedzialam ze to wina napiecia akurat... a piastki lekarka sprawdzala co wizyte wiec nie pytalam jedynie z tego co pisali bylo o tym kciuki w srodku u nas tez nie wierza ze Krzys jest wczesniakiem a jak jeszcze powiem ze po wytrzewieniu to juz w ogole wielkie oczy robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZYS dzisiaj mnie zadziwia.. wstalw o 7ej pograsowal z mama do 9tej i zasnal, obudzil sie godzine temu pomlaskal wiec dostal cycka, pare razy ciamknal i dalej spi... a ja mam labe :) i przyznaje bez bicia wole siedziec na forum i na allegro niz przygotowywac sie do obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na jednej z fotek jest ten lezaczek ... julka ma tam taka czapusie z rozkami .... na tym nie moge jej klasc ....a jesli juz to tylko na chwilke ... Asiok ...sliczny chlopak z tego twojego synka..... aniu naprawde jestem zadowolona ... a taka wizyta kosztuje w wawie 70 zl ... powiem ci ze to i tak tanio ... tu babka do domu przyjezdza a jak dzwonilam po tych prywatnych rehabilitacjach to za wizyte wolaja 80 zl i jeszcze trzeba do nich dojechac .... u ciebie pewnie byloby to tansze .... warszawa ma swoje uroki i swoje wady ...jedna chyba najwieksza wada warszawy to ceny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik pytalam o ten lezaczek bo myslalam ze masz moze fishera a ostatnio wlasnie czytalam ze one maja taka dobra budowe ze az sie gotowa bylam przerazic ;) co do prywatnej rehabilitacji to kolezanka za 45min poltora roku temu placila 50zl. mniej wiecej cena reabilitacji w domu nie zaleznie czy dziecko czy dorosly (u doroslego jest to 30min wtedy) kosztuje tyle co prywatna wizyta lekarska w domu czyli 70z. wiec porownywalnie.. a Krzys dalej spi... kurcze chyba go zaraz obudze bo chce zeby troche poszalal nim za godzine na spacer pojdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :-) Asiok witak wśród lipcówek. Nam jest równiez miło ze do nas dołączyłas. Aneczko my z Szymkiem tez mamy senny dzionek tak jak Twoj Krzys :-) kurcze ja ziewam a Szymon tylko co jakis czas podniesie powieke i dalej kimono :-) dzis mamy gosci, kolega i kolezanka z pracy :-) ciesze sie bo z jeszcze kilkoma osobami tworzyslismy fajna ekipe a teraz towarzystwo troche sie rozlecialo. Ale dzisiejsze popłudnie bedzie na pewno wesole i pełne wspomnien :-) Wisienka Ty poprostu musisz z Arusiem wyjechac w ciepłe kraje zeby uciec przed zimą :-) bedziecie sie mogli oboje wylegiwac gdzies na sloneczku :-) miłego dzionka moje kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko nam kazali przyjść 6 tygodni od ostatniego szczepienia. Byliśmy 3 września i dzisiaj. Pierwsze podejście było wczoraj ale mieliśmy wstrzymaną szczepionkę. Następną wizytę mamy chyba na 27 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko 23 moj bobas tez sie czesto budzi w nocy nawet potrafi 4 razy, ale na szczescie szybko zasypia. Spacery to jest po prostu jakis koszmar, pospi pol godz potem drze japke. Ja juz mam stresa na tym punkcie. Biore go na rece i przychopdze do domu zmeczona ,a gdzie obiad itp.Lekarka powiedziala zebym wziela wozek na balkon ....jakos to idzie , ale tez spi pol godz......:( Mysle , ze moze byc to spowodowane ta bakteria (pseudomonas auginosa), wlasnie dlatego lezelismy w szpitalu ( tam poznalam justyne). Dzis mu po raz 4 zrobilam posiew moczu, zeby tylko wyszedl i sie okaze czy te swinstwo jeszcze ma. Jeszcze kilka slowek o mnie : do zeszlego roku mieszkalam we wroclawiu, teraz szczecin , tu 2 raz wyszlam za maz (stad nasz macius :) ). 30.11 skoncze 36 lat ( troche jestem stara:) ). Oczywiscie obowiazkow mam full mamy teraz tyle dzieci:) Dziewczyny z wrocka gdzie mieszkacie?? musze konczyc.......maciej. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiok do tej pory to ja bylam najstarsza;):).... fajnie ze z nami jestes ....a no i mam nadzieje ze z malym bedzie wsio dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko spokojnie bedizesz mogła małego wystawiac :) mi mama mówiła, ze jak były cieżkie mrozy, to my tym lepiej spałysmy na dworze. byłysmy tak opatuchane, ze tylko czubek nosa wystawał i byłysmy przeszczesliwe :) asiulek ja jutro nie mogę bo mam gosci niestety :) a mój ukochany daje chory :( biedny, włąśnie w pracy sie meczy. a zaraz przyjdzie do mnie mnoja przyjaciółka z która sie nie widziałam pare miesiecy bo wyjechała doi Anlii i własnie wróciła na stałe!!! nie mogłę sie doczkac :):):) misio spi na balkonie a ja przysypiam nad klawiatura :) oj słysze, zew koniec spania :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) troszke sie nie odzywałam ale mialam troszke pracy do napisania... Dviki jesli chodzi o wózek to ja tez moge polecic koła piankowe (zjezdzaja z drugiego pietra i nic im sie nie stało:) a poza tym sa duze i sprawdzaja sie w kazdym terenie:) a wózeczek nasz jest na paskach wiec nasza Agatka uwielbia w nim zasypiac :) oczywiscie jak sie ja lula:) ma jednak jedna duuuza wade- jest cholernie ciezki jak dla mnie:( u nas pojawiła sie ciemieniucha :( wiec mam prosbe do Was : napiszcie jakies wypróbowane sposoby... cos pisałyscie o oliwce ze sie główke smaruje...tylko ile ma z ta oliwka byc? witaj asiok:) oj zmykam bo mężuś z pracki wrócił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie tez poszlajalismy 2.5godz po dworze.. az sie zmeczylam jakos ... kurcze te bole glwoy to chyba jednak nie do konca migrenowe bo nie reaguje na swiatlo tylko po prostu bol glowy i mroczki... nie czuje sie zmeczona ale przynaje plecy mnie czasami pobolewaja i mam wrazenie ze cholercia to moze byc od kregoslupa i dzwigania :( no nic jak nie zapomne to przy piatkowym szczepieniu zapytam od razu lekarza... jutro rano czeka nas okulista i odebranie wynikow plus wizyta u neonatolog. figielku polecam OLEJUSZKE ze skarbu matki, 3 aplikacje i po ciemieniuszce bylo. Terko no wlasnie z fisherem czytalam ze jest ok i ze sztab ludzi i fizykotera;etutow nad nim pracowal wiec sie upewnialam jaki lezaczek ma Lalik i odetchnelam ze to jednak nie o nasz chodzilo ;) co do podawania marchwianki to dla mnie stanowczo za wczesnie, zwlaszcze ze dziecko jest na piersi... ja rozumiem ze niektorzy lekarze sa starej daty ale po cos chyba jest kalendarz zywienia i pewnych rzeczy nie nalezy przyspieszac... jak bardzo widzisz ze sie meczy i nie zrobi kupy jeszcze dzisia jto podaj jej czopek glicerynowy... a asama mozesz najesc sie burakow czy sliwek ale bez skorki... fotelik samochodowy jest dla Krzysia ok ale tylko w podrozy, w domu korzystamy z lezaczka i maty edukacyjnej. maly bardzo lubi ten z fishera i pierdziochy (czyt. wibracje) jak sie wlaczy to w ogole spokoj Dviki co do chicco to nieglupio wyglada ale ja nie znosze 3kolowcow... takie kaleczniaki wg mnie, jesli idzie o wozki jestem tradycjonalistka :) zreszta kurccze jak za spacerowke to drogo moim zdaniem... wez pod uwage zeby rozkladal sie zupelnie na plasko bo jeszcze nasze maluchy na spacerowki jako takie sa przy male... szukaj dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko moja te uwielbia wibracje (pierdziochy) ale ja je włączam z pewną obawą, bo ona wydaje mi się są dość mocne. Mała się przy nich uspokaja, a mnie by chyba trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Ja dzis padam na twarz ze zmeczenia bo Jula mi dala dzisiaj popalic. Miala dzis dzien raczkowy i kazda proba odlozenia jej do lezaczka konczyla sie placzem w ktorym bylo tyle zalu ze szok. Pozniej to sie tak rozplakala ze nawet rece nie pomogly :( dopiero na spacerze sie uspokoila. Ale generalnie caly dzien sie do mnie tulila. Lalik ciesze sie ze z Julka wszystko w porzadku i ze rehabilitantka okazala sie w porzadku :) Ja mam pytanko odnosnie lezaczka jakie to sa te zle?? Justynko glowa do gory - Ty to silna babka jestes i dasz rade ze wszystkim 🌼 Terka, Basiu no to my zaczynamy kciuki trzymac za dziadkow Kubusia i Faustki- wszystko bedzie dobrze ❤️ Dviki ja mam wozek z pompowanymi kolami i tez nie moge na niego narzekac - pokonuje nim wszystkie schody no i sprawdza sie przy wciaganiu do gory i schodzeniu na dol. A co do wozkow trojkolowych to ja podobnie jak Aneczka jestem tradycjonalistka i mnie sie one po prostu nie podobaja ;) Asiulek - szkoda ze mam tak daleko do wrocka bo chetnie bym Ci jutro potowarzyszyla w multikinie :D ale mentalnie bedziemy z Wami Aneczko juz wiadomo po kim Twoje dzieciaczki odziedziczyly urode :) Wisienko a Tobie zycze aby Arkadiuszek przespal ladnie dzisiejsza nocke :) Asiok - witaj :) Figielek - ja jak tylko zauwazylam ze zaczyna sie luszczec Julci skorka na glowce to smarowalam glowke oliwka po kapieli potem nakladalam czapeczke bawelniana na noc i rano wyczesywalam wloski iekka szczoteczka. No i mniej wiecej na trzeci dzien skora juz bylo ok. Aniu a jak Twoja walka z ciemieniucha - przeszla juz Amelce?? Marylko mysle ze skoro wyjezdzacie to dobrze robisz przekladajac szczepionke o tydzien - bedziesz spokojniejsza:) Ja tradycyjnie pisalam na moim serialu. Czy Wam tez tak czas ucieka jak mi. Kurcze juz niedlugo konczy mi sie macierzynski... Oki spadam. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja ja zwylke piersza ... Julka wczoraj miala paskudne popoludnie do 20 wisiala mi na rekach ... nie wiem czy to nie po tych cwiczeniach ... ale byla zmeczona niemilosiernie a nwet rece czy hustawka nie pomagly jej w zasnieciu ... nocka minela calkiem dobrez jeszcze troszke fika w lozku ,,, a ja mam chwilke dlA siebie ... Dziekuje wszystkim ammausiom za wsparcie... Co do lezaczka ogolnie ztego co mi powiedziala ...lezaczek powinien byc wyprofilowany ...i powinien podtrzymywac wszytkie te czesci ciala nad ktorymi dziecko tak dfo konca jeszcze nie panuje...np.glowa ...a przedewszytkim powinien podtrzymywac cialko w asymetriz sa dobre...i tz prosto ... z tego co widze hustawka jest wyprofilowana lekko unosi tylek i julka zeczywiscie jej w niej idealnie prosto bo dodatkowe podusie na glowe ja stabilizuja ... nie wiem jakie macie te lezaczki fisher prica ale mysle ze to ta sama firma wiec pewnie tez sa wyprofilowane.... ja mam jakis badziew z marketu (taki dostalam) wiec nie badzo sie to nadaje dla dzieci .... z tego co ona mi powiedziala ... dobra zmykam jakby co to jeszcze klikne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze jedna wazna rzecz ..jesli macie palaki z zabawkami ... np trzema .... zdiac te boczne i zostawic na poczatek tylko ta srodkowa ... dopiero po skonczeniu 4rech miesiecy zalozyc wszytkie .. na poczatek dziecko ma sie uczyc patrzec prosto.. a tak sobie teraz mysle ze z tym siedzeniem to chyba rodzinne ,,,moja nia tez szybko siadala ...a julka np lezac na poduszce lapie sie za koldre i podciaga juz caly tlow do gory ... strach ja sama na lozku zostawic ... ta sama sytuacja jest w hustawce nie dosc ze ma tylek uniesiony .. to podnosi sie do siadania .. a jak siedzisko jest ustawione wyzej to prawie caly czas kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) Kubus własnie chlipnął troszke z piersi i spi :) zasnął wczoraj ok 20:30 i spał do 6:30 :) juz potem nie miał ochoty na sen, wiec obejrzałam sobie nagranych chirurgów i pobawiłąm sie troszke z misiem :) teraz smacznie spi, jak z reszta reszta rodzinki ;) troche sie martwie, bo zauwazylismy przedwczoraj pod paszką taką brązowawą plamke na ok 1,5 cm. myslelismy ze to otarcie, wiec posmarowalismy kremem, ale wczoraj miał identyczną, nic sie nie zmieniła. nie wiecie, co to moze byc? pojawiła sie nagle, nie jest twarda ani szorstka, po prostu kawałek skórki zabarwiony na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu moze to jakies znamie .... albo cos w tym rodzaju ... jak cie to martwi to spytaj lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzięki dziewczyny za rady odnosnie ciemieniuszki:) lalik hmm ciekawe z tym pałąkiem - ja oczywiscie małej przyczepiałam pałąk z trzema zabawkami ale na szczescie nic złego jej sie nie stało ale w takim razie na macie edukacyjnej tez powinna byc tylko jedna zabawka??? a co do siadania to Agatka tez juz chciałaby siedziec...łapie sie wszystkiego i w góre :) Dviki wróce jeszcze do tego wózeczka bo napisałas ze tez mieszkasz na drugim pietrze:) a masz winde ??? U nas niestety nie ma wiec zjechac zjade ale w góre to juz żadko wyjezdzam :) jesli nie masz windy to poszukaj wózka w miare mozliwosci \"lekkiego\" :) zmykam narazie bo pranie musze nastawic póki malutka spi:) Miłego dzionka 🌼 a i wreszcie sie doczekałam:) Agatka skończyła dzis 3 miesiące:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :-) figielku całuski dla Agatki :-) wszystkiego najlepzego z okazji jej świeta :-) my nocke tez mielismy super. Szymon zasnąl o 20.00, obudzil sie o 3.00 i spal potem prawie do 8.00 :-) wczorajszy wieczór byl super, pośmialismy sie ze znajomymi jak za dawnych dobrych czasów :-) a jutro spotykamy sie w knajpie (ja oczywiscie na karmi) :-) Basiu to faktycznie moze byc jakies znamie albo jakis wiekszy pieprzyk? Dviki ja tez przy kawie :-)) lalik z tym palakie to ciekawe. Nie slyszalam o czyms takim. Kurcze ile to na forum mozna sie dowiedziec :-) a huśtawka faktycznie jest tak wyprofilowana, dupcia lekko uniesiona :-) Terka te podkładki widziałam w jakims sklepie internetowym. Poszukam i dam Ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki ja tez przy kawusi :) juz drugiej ;) a co do wózka, to ja tez lubie duze kołą :) sama mam pompowane i zadne wertepy nie są nam straszne :) faktycznie jezeli juz wymieniasz wózek, to patrz, aby łatwo sie składał i chował do bagaznika. ja mam opcje spacerówki w moim, ale jak mały podrosnie, to tez pewnie kupimy samą spacerówke, która bedzie wygodniejsza, a w tej bedzie pomykał po osiedlu :) lalik ja małęmu dowiesiłam zabawek na macie i wydaje mi sie, ze dopiero teraz jak ma ich duzo jest nimi naprawde zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli chodzi o palak ...to takie zallecenie dotyczy np dziewci ktore maja lekka asymetrie jaj julcia ...albo lubioa np patrzec tylko na boki ... niewzne czy jeden czy dwa .,. 3mc maluch powinien juz zaczac patrzec do przodu ...stad ta jedna zabawka ...ja juz inne z palaka zdielam i rzeczywiscie julka patrzy tylko do porzodu .... co do mat nie wiem ...ale ogolnie wydaje mi sie ze stosuje sie to do wszystkiego ... jesli np zauwazymy ze nasza dzidzia patrzy duzo na boki .... co do hustawki ....rehabilitantka ogldala ja wladala do niej julke ..patrzyla jak sie zachowuje ... i powiedziala ze jest idealnie wyprofilowana ...wiec julcia moze w niej spedzac czas a zwlaszcza to jest dobre ze ma uniesiony tylek ..mam nawet taki cwiczenia zalecone ze lkiade ja z uniesionym tylkiem ..taka fajna forma zabawy..i wtedy julka mocno do przodu wycia rece..daje jej wtedy duze grzechtki ..nie takie ciekie..bo te jeszcze bardziej wzmagaja odruch chwytny... a wiesz jak to jest divki ... tak jak pisala ania lezaczki i inne badziewia fisher price wspoltworzyl zespol lekaezy i to akurat tez wiem bo nawet kiedys w jakims progrmie to bylo ..balam sie tylko ze akurat julki nie bede mogla tam wkladac przez ta asymetrie..ale jest ok ..a tak jak piszesz roznie mowia tak jak ze szczepieniem;).... co do lezaczka jest do bani i tyle .... nawet zdrowemu dziecku bez zadnych przegiec mozna nim zrobic krzywde ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do samych cwiczen ... wydaje mi sie ze nawet zdrowe maluchy moga sie tak bawic bo to rodzaj zabawy jest .... i krzywdy napewno sie im nie zrobi a zmotywuje te male miesnie do lepszej pracy ... aaa aneczko a na glowke jest taka fajna zabawa ze tak jak pistalas kiedys kladziesz dzidzi na brzusiu na twoich kolanach .... tylko noga pod klatka jet wyzej tak o 30% a rece wycigasz za noga jak najbardziej prosto .... i jak juz dzidzia tak sobie lezy (musi lezec prosto )... delikatnie masujesz jej barki tak zeby sie chowaly a szyja wydluzyla ......julka to uwielbia :))... mozesz poprobowac z krzysiem napewno mu nie zaszodzisz ... a jednoczesnie jeszcze wzmocnisz szyje i miesnie kregoslupa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divki w tym sek ja tez go dostala ...i na 100% wiem ze bylaby obraza moja tesciowa jest strasznie czula na takim punkcie ...owszem wkladalam od czasu do czasu tam julcie ... ale sporadycznie ... a odkad mam hustawke wcale go nie uzywam bo jak potzrebuje cos zrobic to do hustawki ja wladam ... coparawda tez nie zostawiam jej w niej zeby spala .. bo wiadomo ze w lozeczku lepiej ... i jak tylko zasnie to ja przenosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja tez popijam kawusie Jula drzemie wiec mam 20 min dla siebie. Kiedys myslalam aby ten czas wykorzystac na brzuszki ale zazwyczj jem sniadanko pije kawke i wcinam cos slodkiego. Nie wiem jak Wy ale ja po kazdym posilku musze zjesc cos slodkiego no i potem mam te dodoatkowe kg :( no ale silnej woli to ja nie mam. Lalik przyznam ze dalas mi do myslenia z asymetria i ja tez baczniej przygladam sie Juli. No i jak mala juz lezy na brzuszku to ja przegina w jedna strone - pytalam o to pediatry ale ta mi powiedziala ze skoro mala jest pod opieka neurologa to ona sie nie bedzie mieszac i nawet na nia nie spojrzala :( a nastepna wizyta dopiero pod koniec listopada. No i sama nie wiem czy nie iscna konsultacje do innego pediatry. Lalik my mamy pozyczony lezeczek z bebe confort taki od 0-9 miesiecy no i przyznam ze Julka polezy w nim gora godz a potem jest marudna. Figielkiu my tez przesylamy najlepsze zyczenia dla Agatki ❤️ Dviki zycze udanych poszukiwan wozka :) Ok milego dzionka laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×