Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Witajcie piatkowo.... ja dzisiaj z samego ranca sie pochwale (i mam nadzieje ze mlodego nie przechwale) bo zaczal przesypiac nam nocki mimo ze jest na cycku tylko... juz przez pewien czas budzil sie po 4rano a teraz ostatnie kilka dni to juz w ogole rarytas - spi do 6 a dzisiaj nawet do 6:45 .. szkoda mi troszke nocnego karmienia bo ponoc jest najbardziej kaloryczne ale z drugiej strony jak sobie przypomne historie z Gabrycha (ktora majac 2 lata budzila sie jeszcze o 4rano!!!) to jestem wdzieczna ze takie szczescie nas teraz spotkalo Pestka - fajnie ze wpadlas. pozdrawiamy Dominisia ty tez widze od allegro uzalezniona hehehe co do ubranka to ceny sa rozne ja np mam komplet sukienka i cieply plaszczyk za 9.99 wystawiony i jakos cetnych nie ma. kolezanka sprzedala garnitur z krasnala za ktory zaplacila prawie 100zl za niecale 20 (zapomniala sierota minimalna ustawic) Stonka strasznie sie ciesze ze z Rafalkiem ok!!! widzisz lipcowe kciuki to jest cos co warto w ksiedze guinessa zapisac - z tymi kciukami wszsytkie nieprawidlowosci w mig pokonamy!!! a waga malego to kochana imponujaca!!!! karmisz piersia czy dokarmiasz?? Lalik o zesz w morde ze sie wyraze... 3tys za samochod??? aaaaaa to ja juz bym ac i tych innych nie placila bo to polowa wartosci naszej micry :P Marylko udanego pobytu i mile spedzonych chwil z rodzinka. czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to maly ma dzisiaj szczepienie. mam nadzieje ze tak jak 2 wczesniejsze obedzie sie bez zadnych rewelacji. sluchajcie mam propozycje odnosnie tabelki - moze dorzucmy jeszcze karmienie??? wiadomo inaczej przybieraja na wadze dzieciaki na butli a inaczej wylacznie na cycku. wiec proponuje dopisek cyc, butla i mieszane dla tych mam ktore dokarmiaja. to ja zaczne moze :) Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64 f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64 Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64.... cyc f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64 Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74 no aneczko 3 tys na pol roku ... wiesz a jak nie zapalcisz a samochod zgninie albo nim przywalisz to szkoda slow wieksze straty .... ciesze sie ze krzys tak fajnie sypia ...julka budzi sie w nocy ...ale wsumie nie przeszkadza mi to bo ...karmie ja przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc: Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64.... cyc f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64 Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74....cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja to chyba jestem wyrodna matka, bo jak mnie młoda obudziła między 6 a 7 to byłam taka zła że myślałam ze się nie będe do niej oddzywać. Ale jak już się trochę otrząsnęłam i już nie byłam taka nietomna to miałam wyrzuty sumienia że byłam na nią taka zła. Ona się tak słodko uśmiechała nieświadoma mojej złości. A wczoraj zasnęła dopiero o 21.33 czekała chyba na dokładną godzinę swoich urodzin (21.30) i zaraz po tym zasnęła. Ucałowałyśmy się i uprzytulałyśmy. Czasami mam ochotę tak mocną ją ścisnąć, że chyba by jej kosteczki poszczelały. Pomimo niedospania super jest być mamą. A teraz czytam was moja drogie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia no no ciekawe aukcje przegladasz :P my jutro mamy 6 rocznice slubu i nasze plany spalily na panewce... mielismy dac Gabrysie do rodzicow ale z babcia nadal kiepsko i juz mamie glowy zawracac nie chce wiec spedzimy ten dzionek rodzinnie. Maz mial miec jutro wolne ale okazalo sie ze jakis klient naparl sie na sobote i bedzie pracowal :( no ale wieczor i noc nasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64.... cyc f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64....cyc Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74....cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasze dzieciaki wazone sa na golaska czy w pieluszkach?? ostatrnio kolezanka mowi ze u nich w pieluszce i body waza i 50g odejmuja i z lekka sie zdziwilam bo czysta sucha pieluszka wazy 50gram a jak siknieta to juz znacznie wiecej no i jeszcze to body... u nas Krzys jest wazony nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko u nas tez nago waza ... :)) a moja aktobatka juz lezy obok mnie i cwiczy siadanie i wkladanie nog do buzi tz jeszce ich nie wklada ale lapie je raczkami ...:)).... aneczko a dzwonila ta twoja kolezanka do pani ani ???? mowila ci cos ... bo wsumie dalam numer a nawet nie wiem czy ona ma czas bo z czego wiem sporo ma tych malych pacjentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko a co do rocznicy to ja tez tak mam ze jak juz cos zaplanuje to spala na panewce ... lepiej nie planowac ... aaa i najlepszego dla was z okazji rocznicy ... a imprezke zrobicie jak wam sie poprostu zechce ...moze trochu pozniej ...ale moze byc tak smao fajnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik to w sumie nie miala byc imprezka tylko wieczor romantyczny ;) no ale tyle wieczorow przed nami to sobie odbijemy jeszcze hehehe za tydzien obrona wiec beda juz 2 powody do imprezowania :P jesli idzie o kolezanka to nie dzwonila bo najpierw ma isc do neurologa a ten telefon to chciala tak profilaktycznie na zas jesli bedzie cos nie tak (a ona twierdzi ze ma przeczucie ze bedzie). i dzieki za zyczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie odzywam od kilku dni, ale to dlatego, ze gabi do przedszkola odprowadzalam, z przedszkola na miasto, pozalatwiac sprawy i do mezulka. dzis gabi ma wolne. ale wczoraj to mimalo serce nie vpeklo, jak wychodzilam, usiadlam przy wejsciu i jakies 15 min. slyszalam, jak krzyczy \"mamo, mamusiu ratuj!\" no i jak wracalam po poludniu tak juz nie mialam sily nic pisac, bo poczytalam chwile, ale na pisanie czasu nie bylo:) jutro asia ma imprezke:) a ja sobie pozwole wrzucic zdjecie maciusia i ksawka razem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b83705163c55815.html hehe, jestesmy pierwsze ktore moga cos takiego pokazac:P wiecie, ja jestem w wieku jej pasierbicy:) moze asia zdecyduje sie opowiedziec o tym slubie, bo to niezly numer byl:) dzisiaj jade juz ostatnie sprawy zalatwiac z uczelnia:) mam nadzieje, ze jeszcze dzis sie odezwe. duchem jestem z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynk .... zdiecie fajne ....kurde fajnie sie tak spotkac i poplotkowac... kurde jak wam zazdroszcze ...ja to mam swoje kolezanki racezj w moim wieku wiec juz dzieci tez maja odchowane ... ale fajnie macie justys a i pozdo dla asi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. wpadłam na chwilke się tylko przywitac z Wami,bo chyba łapie mnie jakaś deprecha i nie mam na nic ochoty..;( Wczoraj jeszcze mój stary mnie dobił :( mama pojechała z moim miśkiem(mężem) na zakupy a ten pajac urzadził mi takie piekło ;( nazwał mnie smiecem itp kazał mi sie wynosic razem z mezem ale bez Agatki bo jak bede ja próbowała zabrac to padne trupem:( potem jak wróciła mama to powyzywał jeszcze ja i poszedł spac:( a ja przeryczałam pół nocy zastanawiając się co dalej...;( Niestety niemamy dokąd pójśc narazie i nie stac nas na mieszkanko czy wynajem:( jedyne wyjscie to strzelic sobie w łeb...:( próbuje dopisac do tabelki karmienie ale niewiem czy mi wyjdzie jakby nie to karmie cycem ...a tak wogóle to dziekuje lalik za wpisanie mnie:) Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64.... cyc f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 cyc Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64 Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74....cyc pestka super ze chrzciny sie udały a teraz czekamy na jakies foteczki:) stonka dalej trzymamy kcuki za Rfałka i cieszymy sie razem z Toba ze wraca do formy:) zmykam troszke pokoik ogarnac.. papa a co do wazenia to Agatka tez na golaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, figielku, jak chcecie to zapraszam do szczecina:( moze nawet jakos ten licznik przedpatowy da sie zalatwic. strasznie mi przykro ze masz taka sytuacje, ja bym trzasnela ojcu w twarz jakby mi tak powiedzial i jeszcze gorzej zwyzywala. przy czyms takim nie mam ograiczen:( Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64.... cyc f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 cyc Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64 Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74....cyc Justyna 5X83..Ksawery......1 sierpnia.....3960/60.......6450/??...cyc a z maciusiem niestety od szpitala sie nie widzielismy. ja w gryfinie siedze. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielek mam nadzieje ze wszytko sie ulozy ... i wkoncu uda sie wam jakies lokum zalatwic ..my tez sie sporo tulalismy zanim kupilismy wlasne m .... wiec domyslam sie jak sie czujesz ... a co do ojca ... to on chyba niepowazny jest ... i przykro to czytac ...:(( wkoncu to twoj ojciec i powinien cie kochac .... az sie serce kroi jak sie to czyta .... i jeszcze Agatke by chcial chyba zeby ja traktowac tak jak ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad godzina spacerowania w mzawce zaliczona. Krzys spal sobie smacznie i musialam mu ten blogi sen przerwac ale bylam juz niezle zmoczona i zziebnieta.. u nas 7 stopni a madra Ania poszla w wiosennej cieniutkiej kurteczce ;) zreszta widzialam przez ten czas tylko jedna \'wozkowa mame\' a ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli a jedna usluzna skomentowala ze dziecko chce przeziebic wiec uslyszala zeby dbala o swoj nos i ze to nie jej broszka co robie. Wisienko u mnie w rodzinie kuzynka po slubie cywilnym nie mogla przystapic do komunii a kolezanka ktora mieszka z chlopakiem bez legalizacji zwiazku tez rozgrzeszenia nie dostala. co wiecej - brali slub gdy maly mial 2 lata i wtedy ksiadz kazal jej facetowi na miesiac sie od nich wyprowadzic bo inaczej rozgrzeszenia nie dostana!! chore to jest ale co poradzic...zapytaj sie moze ksiedza zeby w czasie chrztu jakas chryja nie wyszla Lalik chyba musimy sie na kawe umowic jak bede w wawce na jakiejs kontorli :) znam osobiscie pare osob z netu baaa nawet wlasnego meza bueheheh, z innego forum na ktorym pisze bylo juz kilka spotkan organizowane ale wlansie na pd polski co dla mnie jest nieosiagalne... Justyna - fajna fota :) a co do Gabrysi to moja moze tak nie krzyczala ale tez byl placz i zgrzytanie zebow. przeszlo po miesiacu a teraz na haslo ze zostaje w domu od razu dostaje przyspieszenia i do przedszkola sie sama szykuje :D Figielku przykro mi z powodu sytuacji rodzinnej ale pamietaj nie mozesz sie zbytnio denerwowac bo Agatka twoje nerwy dostnaie z mlekiem a co gorsza mleko ci moze zaniknac... glowa do gory kiedys w koncu bedzie lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczeko nie ma problemu jak tylko bedziesz daj znac...ja sie dostosuje ... kurne smaic mi sie chce jak napisalas ze meza przez net poznalas ..bo znami bylo tak samo ... wsumie ja pochodze z opolszczyzny ...i zaden km nie mogl nas oddzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka buhahahahha moj maz ostatnio tez zaczal czytac .... i foty ogladac ... wciagnelo go tak samo jka mnie .... a dzis wraca do domu jeszcze nie widzial jka jego cora sie podnosi ... ciekawa jestem co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jula spi juz ponad dwie godziny dawno w dzien tak nie spala .... Diviki ....aukcja fajna ... sama sie zastanawiam na wystawieniem czegos ... a powiedzcie mi za te ogloszenia sie jakos placi??? bo kiedys ktos mi mowil ze samochod wystawil i nie dosc ze go nie sprzedal ..to jeszcze wyslali mu rachunek do zapalcenia i to nie maly bo prawie 100zl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Pestka Ty sie chyba x-landerem bujasz o ile dobrze pamietam? ja tez jestem z niego zadowolna bo go nie oszczedzam! :-) Dominisia fajne ozdoby na torcik hihihi Stonka ciesze sie ze u Rfałka jest lepiej, a bedzie jeszcze lepiej :-) a wage to chłopaczek ma ho ho super :-) Wisienka niezła gafa z tego ksiedza hihihi nam ksiądz powiedzial ze nie ma sensu isc do spowiedzi bo i tak rozgrzeszenia nie dostaniemy wiec do komunii tez nie moglismy przystąpic :-) u nas lekarka jest przy szczepieniu zawsze. Aneczka u nas waża w pieluszce i cos tam odejmuja :-) Lalik pochodzisz z opolszczyzny? a skąd dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka .... Kedzierzyn Koźle .... wlasnie jutro tam jade..odwiedzic stare smieci i trochu rodzinki Diviki a te grubasne sobie zamowilas ????...ja jestem zadowolona ... sa zarypiste ... julcia sobie caly dzionek lezy w rajstopkach i wierzga nozkami jak wsciekla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik to nie tak daleko. Ja mieszkam na slasku, w okilicach gliwic. Mialam kiedys rodzine w tamtych stronach, a dokładnie w zdzieszowicach, to blisko góry św.anny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie popołudniowo!!! ja dzis ja zombi, niewyspana z bolącą łepetyną. Ewce coś sie wyprzestawiało i w nocy budzi się co 1,5 godziny na cyca tyle, że nie je tylko ciumknie 3 razy i kimka i tak w kółko. Wczoraj juz się wkurzyłam, zjadła normalnie cyca o 20 i obudziła sie o 22, więc dałam butle mojego mleka 140 ml, żeby byc pewna że sobie pojadła, zjadła choć troszkę zostawiła i efekt był taki, że obudziła się dalej za 1,5 godziny !!! z głodu więc chyba się nie budzi. I co począc w takiej sytuacji???? co do szmatexów, to my may taki fajny na osiedlu, że tak powiem \"markowy\" i baardzo tani. żawsze Ewce cos tam znajde, a i sobie czasami. Wczoraj byłam na łowach i upolowałm sobie sweter z benettona za 8 zeta, taki grubaśny i masę rzeczy Ewce: jensówkę ogrodniczkę z h&m za 2,50, koszulkę benettona taką niby dlugi rekaw a na to krótki za 0,50, koszulę elegancką benettona za 0,90, jesienny kombinezon z cubusa za4 zł, dresik Elary days za 3 zł i sweter za 2 i zarypiaste welurowe pajace do spania za 1,50. wszystko w stanie baaardzo dobrym. Kombinezon chyba nawet nieużywany nigdy. Fajowy ten lumpex, bo nie trza grzebać tylko wszystko na wieszakach. Stonka superaśnie, że z Rafałkiem znacznie lepiej. Moja Ewka tez bardzo lubi tego pseudo pluszowego lwa i tego lwa plastikowego, bo się głośno tłucze. A jeszcze 2 gorące prośby!!!! 1.Naszło mnie na pizzę, a gdzies przepadł mi przepis na ciasto. Poproszę o jakiś dobry i wypróbowany. 2.I jeszcze Aneczko, Wisienko, Diviki jak wystawić aukcje na allegro, żeby od razu się wyświetlały zdjęcia???? Temat wałkowany, ale nie mogę się go doszukać, jak Aneczka pisała Wisience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka wiem gdzie zdzieszowice sa;):))...tyle ze po przeprowadzce mam tam jakies 340 km hehehhe ale jutro sie wybieram i stresa mam bo dawno tak daleko nie zasowalam... pozatym snieg na pd zapowiadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tabelka Aneczka1979...... Krzyś.......12czerwca....2950/49.........6725/69.... cyc Istraa.............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64 cyc stonka...........Rafał..........04lipca........3150/55.. ........7800/ Lalik...............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64.... cyc f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec ......3890/59 ........6300/61.5 cyc Ania1706.........Amelia.......18 lipca.......3550/55.........6600/64 Wisienka.......Arkadiusz.....22lipca........3370/58..... ...?????....... Dominisia.......Bartosz.......22lipca........4020/59.... .....6720/74....cyc Justyna 5X83..Ksawery......1 sierpnia.....3960/60.......6450/??...cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Pogoda u mnie dzisiaj fatalna - leje cały dzien a do tego za oknem tylko 4 stopnie az sie wierzyc nie chce!!!! Justaka dobrze pamietasz ja mam xlandera i jestem bardzo z niego zadowolona! Figielek wpółczuje konfliktu z tata. Ja tez z moim srednio sie dogaduje bo mamy strasznie podobne charaktery i czasami działamy sobie na nerwy wiec nie bylo mowy o wspolnym mieszkaniu i rzeczywiscie odkad sie wyprowadzilam jest miedzy nami lepiej zwlaszcza jak urodzil sie maly bo moj ojciec oszalał na jego punkcie. Mam nadzieje ze twoj tato sie opamieta i wszystko bedzie ok. Pisałyscie o USG piersi. Ja juz miałam obione wiele razy bo chodze do prywatnego gabinetu mojego wuja ale jak znam nasza słuzbe zdrowia to pewnie panstwowo niezbyt chetnie funduja takie badanie no ale co poradzic skoro zyjemy w takim kraju. Aneczko ja na twoim miejscu poszlabym do wuja. Tez mialam opory na poczatku ale przeciez to lekarz i niejedno juz widział no i mam pewnosc ze sie mna zajmie jak nalezy bo nie zawsze sie ma szczescie trafic na dobrego lekarza. Co do wazenia maluszkow to u mnie w przychodni odwalaja taka prowizore ze w szoku bylam. Wchodze z Igorkiem ubranym od góry do dołu i pytam gdzie mam rozebrac dziecko a piguła na to ze nie trzeba i dawaj go na wage. Wyszlo 6160 no i zaczelo sie odejmowanie na oko i rozne wersje wagi i wreszcie 5800 wpisała. Byłam tak oszołomiona ze nawet nie zareagowałam. Ale teraz jak pojde we wtorek to powiem jej ze dziecko ma byc zwazone na golasa i nich mi tu prowizorki nie uprawia.!!!! Strasznie mi włosy wypadaja po tej ciazy. Wiem ze Aneczka pisala ze to minie ale kiedy bo jak tak dalej pojdzie to za rok wroce do pracy łysa :) Jak wroci mezus z pracy to wrzuce kilka fotek małego bo sama nie umiem! Papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjrzało słońce, chociaż troche zimnawo 6 stopni, zapakowałam Ewkę w kombinezonik kocyk i kołderkę i wysłałam z prababcią na spacery, bo mnie głowa pęka, a jeszcze o 16 mam korki. Chyba się zdrzemnę przez te 30 minut. a co do warzenia to u mnie tez prowizorka....w pieluszce i w ubrankach, chociaż ja ostatnio wyrozbierałam Ewkę. I jak była rozebrana to nie było wyjścia i tak ją zwarzyła. figielku trzymaj się mocno i nie daj się, choc takie słowa bardzo ranią, to pomyśl, że na pewno bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×