Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego dla Kochanego Krzysia, pierwszego lipcowego bobaska z okazji 4 miesięcy 🌼 🌼 🌼 Cholera Amelce się robi ciemieniucha. Nie zauwazyłam tego wcześniej bo ma długie pióra. Nie wiem co zrobić. Może macie jekieś super sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek mnie to czeka za tydzień. W piątek cały dzień na uczelni w sobotę to samo i w niedzielę chyba do południa :( Chyba umrę z tęsknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a nie słyszałas nic o tym czy mamy jakies ulgi czy nie ??? W koncu karmimy piersią wiec dzieciaczki beda tesknic za przytuleniem się do cysia( bo mleczko mozna odciągnąc ) kurcze ja dzis pójde do dziekanatu i sie spróbuje dowiedziec...choc u nas to ciezko co kolwiek załatwic...:( a tu moja niunia podczas zabawy w łóżeczku z karuzelką (troszke słaba jakośc zdjęcia) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c97df016db34cbf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! poszczepienna nocka minęła bardzo dobrze :-) i mam nadzieję, że takk już pozostanie. I wsio najlepszego dla mojego zięcia z okazji skończenia 4 miesięcy :-) Wczoraj zapomniałam napisać, że Ewka waży już 6 kg, ale pewnie będzie drobnej budowy po mnie i po mężu, bo ja całe życie raczej chudawa, mężu też szczupły i wysoki. Wiecie strasznie się dzisjaj spięłam u ortopedy. Nie dość, że chodzę tam jak za przeproszeniem na sranie, bo najpierw pierwszy raz....pooglądał, stwierdził, że wszystko OK i mam przyjść jak Ewka skończy 3 miesiące,bo wtedy bioderka kończą się ksztaltować i wtedy dostanę skierowanie na USG. OK, poszłyśmy drugo raz po samo skierowanie, wizyta trwała raptem 5 minut, a stania w kolejce nie wspomnę. POtem na USG, gdzie mi powiedziano że wszystko w jak najlepszym porządku, ale dalej mam iśc do tego ortopedy omówić wynik (paranoja co tu omawiać, jak wszystko wyszło w porządku!!!), więc poszłysmy dziś kolejny raz, po to by być u gościa 3 minuty!!!!!popatrzył, powiedział, że wszystko OK na zdjęciu i........zaprosił w wielku 6 miesięcy na kolejną kontrolę do SWOJEGO PRYWATNEGO GABINETU z uśmiechem wręczając wizytówkę. Poinformował mnie, że nalezy jeszcze kontrolować bioderka w wieku 6, 9 miesięcy i jak dziecko zacznie chodzić. Tyle, że on nie może tego zrobić w przychodni, bo popełnia swego rodzaju przestępstwo!!!bo jak nic się nie dzieje, to on nie ma prawa więcej kontrolować. Miałam się go zapytać, czy rozdając wizytówki prywatnego gabinetu podczas pańswtowej wizyty, to nie popełnia przestepstwa, ale zwinęłam Ewkę, bo słów mi brakło! I jeszcze deszcz nas przegonił ze spacerowania, co prawda troche pochodzilysmy, ale tylko 2 godzinki. Teraz Ewka dosypia na balkonie. Justynko, trzymaj się ciepło i może na wszelki wypadek sprawdź jeszcze Ksawciowi tą bilirubinkę.I może chociaż co jakiś czas aplikuj małemu flachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam indywidualna organizacje zajec, jesli chodzi o studia, ale ja bylam na dziennych. w praktyce wygladalo to tak, ze przez wiekszosc czasu mnie nie bylo i chodzilam tylko zaliczac. dlatego moim zdaniem zle zrobilyscie przenoszac sie na zaoczne, bo nie wiem czy w takim wypadku mozecie to zalatwic. istra, ja nie zamierzam zostawic go z ta zoltaczka, ale chce teraz mu aplikowac te przeciwciala, bo ja jedna w tej gromadzie zdrowa, a wszyscy kichaja i prychaja. zaraz wracamy na flache, bo przy ostatnim mu wyszlo 11. obserwuje go, nie jest zbyt senny, glodny ciagle, wiec na razie sie nie martwie:) ale zoltek to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie ogolnie zle zrobilyscie przenoszac sie na zaoczne, bo musicie bulic kase. a wiedze musialam miec jeszcze wieksza niz inni studenci, bo nie chodzilam na zajecia i nieliczni wykladowcy przymrozyli na to oko, ze zajmuje sie dzieckiem. niestety, wiecej swin spotykalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Wszystkiego najlepszego dla naszego dzielnego Krzysia 🌼 Aneczko wierze ze z babcia bedzie dobrze ❤️ wiem, ze sie fajnie gada..... ale naprawde nie denerwuj sie kochana Marylka to Marylka hihihi chyba za bardzo sie przyzwyczaiłyśmy do Twojego nowego imienia :-) super podróz przed Wami. Kiedy lecicie? :-) aaaa do Zabrza to ja mam jakies 17 km :-) wiec moze zgarniemy Olcie i wybierzemy sie na seans :-) Stonka Rafałek jest przesłodki :-) a jaki juz duzy! Pisałyscie o becikowym....my tez dopiero w tym tygodniu bylismy złozyc wniosek. Cos mi sie obilo o uszy ze to 3 miesiace wiec duzo czasu juz nie mielismy :-) Lalik historia tej dizewczyny naprawde przykra. Kurcze ale ze nikt z rodziny nie zwrócila na to uwagi??? Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z jej dzieciaczkiem. Mały jeszcze spi to ja moze skocze na allegro.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu, najlepszego nasz najstarszy szkrabku ! Aniu, głowa do góry , jeśli babcia jest tak twarda jak ty to będzie tylko lepiej. Rafik chwilowo kokietuje dziewczyny, jest u nas koleżanka córci. Pani się skarżyła że gadają okrutnie i je rozsadzi...samo życie oho...koniec , już woła Lalik, głowa twarzą do mnie buzia w stronę kciuka a reszta dłoni tam gdzie tył głowy. Mój przy tym niezbyt krzyczy ale ma inne, przy którym drze się okropnie ale jak go puszczę jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w imieniu Krzysiaczka za wszystkie zyczenia!!! z okazji 4miesiecznicy nowa odslona: z niedzieli: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f7e3572e19ed8dc.html i zrobione dzisiaj: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9738a22e0a60988.html aaaa i nim znikne na obiad napisze ze KOCHAM ALLEGRO dla tych ktore byly na moich aukcjach to mniej wiecej wiedza co mialam no i zarobilam na czysto prawie 600zl... takze dobrze ze kupilismy aparat bo polowa sie zwrocila :) Marylko ponoc na laktacje to tylko karmi classic dziala ale nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie te sukienke co wrzucalam linka na forum?? poszla za 61zl :P a zestaw dla dziewczynki sie nie sprzedal ale babka napisala zaraz maila ze nie zdazyla zalicytowac i ze jesli mi pasuje to za minimalna kupi i w ten sposob poza allegro 70zl wpadlo jeszcze :D no to jutro obaid na wynos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko synek śliczy. Zawsze jak widzę jego fotki nie mogę uwierzyć ile to maleństwo już przeszło. I ma taką ładną karnację. A ja kurcze nie umiem się obsłużyc na tym alegro bo bym też coś sprzedała. Cały strych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka gratuluje pomyslnego intersu na allegro :-) a Krzys to przeciez kawał mężczyzny! :-) super jest! Wisienko Ty przeciez matka karmiąca jestes :-) to nie pij tyle hihihi Marylka u nas tez chata należy juz do Szymona :-) juz sie smiałam ze za niedługo gości bede zapraszac na przedpokoj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja znowu na momencik, bo w poniedziałęk kłądą tate znowu na 6 tygodni do szpitala juz na autoprzeszczep i tata, jak przystało na chorego człowieka na urlopie zdrowotnym stara sie do poniedziałku maksymalnie pracowac :):) znowu nie bedziemy sie mogli widziec, cała lista rzeczy do szpitala juz kupiona no i mamy nadzieje, ze na Boze Narodzenie bedziemy juz w komplecie i zdrowi :) wczoraj bylismy z Kubusiem u okulisty. prawe oczko lekarka mogła ogladac bez przeszkód, lewego juz sobie nie pozewolił :) za to bardzo podobały mu sie dzieci w poczekalni. zastanawiamy sie nad basenem dla niemowląt, moglibysmy chodzic z małym od 5 miesiaca, tylko ta pogoda jest taka do kitu, ze troche boje sie z rozgrzanym dzieckiem wychodzic po basenie na dwór, nawet do samochodu, no zobaczymy :) no i lekarka powiedziałą, ze Kubus jest równie piekny w środku co na zewnatrz ;) ale było sporo uposledzonych dzieki w tej klinice, az sersce sie spiskało. jestem najszczesliwszą matką na swiecie poniewaz mam zdrowe dziecko. no i mó ukochany chory :( lezy biedny z goraczką na naszym starym mieszkanku, bo z nami nie moze byc ze wzgledu na ojca i tesknimy bardzo do siebie. właśnie pojechałam mu ugotowac obiadek :) teraz was troszke podczytam, ile zdąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko jak ci nie wstyd pod monopolowym przesiadywać :P A swoją drogą to chyba mieć fajnie kumpelę w monopolowym (przynajmniej wtedy jak się nie jest w ciąży i nie karmi się piersią) Dziewczyny czy któremuś z bobsów waszych zminił się już kolor oczu. moja ma dalej niebieskie, a raczej będzie mieć brązowe. Słyszałam że to się ustala między 3 a 6 miesiącem życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mojej julci sie zminiaja z dnia na dzien ...miala niebieskie juz ma prawie brazowe ...nawet na bobasach zmienilam .... Aneczko .... najlepszego dla krzysia .....na fotach wyszedl cudownie !!! aaa stonko twoj tewsz slodziutki perzez to wszytko zapomnialam napisac .... ja tez pare nowych wrzucilam !!!! http://www.bobasy.pl/lalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczynki ja mam dzisiaj sądny dzień z moją małą. od rana nie chce jeść ani spać tylko ciągle płacze. a jak ją próbuję nakarmić to jest taki ryk jakby ją ktoś ze skóry obdzierał. dzwoniłam do pediatry i powiedziała żeby narazie ją obserwować a jak jutro dalej tak będzie to pojedziemy do niej małą zbadać. na chorą nie wygląda.może ma jakieś swoje humorki. ja już mam dosyć, głowa mi pęka od tego krzyku. dobrze że mój facet już wrócił z pracy to się teraz nią zajmuje a ja mogę trochę odpocząć. serdeczne życzonka i wielkie całusy dla Krzysia ode mnie i Zuzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsyzstkiego najlepszego dla Krzysia od najlepszego przyjaciela Kubusia ;) 🌼 asiulek madzik to musimy sie jakos umóic :) jak dla mnie Arkady moga byc. troche daleko, ale damy rade :) w koncu jestem w mniejszosci ;) pewnie tatus mnas zawiezie, bo bedzie sie bałpuscic nas same :) a moze kiedys umówimy sie na ploteczki bez dzieciaczków? fajnie byłoby usiasc razem w knajpce na bezalkoholowym piwku :):) lalik ale fajna ta twoja Julcia :) aniu no ja mam nadzieje, ze mój Kuba koloru oczku nie zmieni ;) zreszta kiedys sie mnie mój slubny zapytał co bedzie, jak Kuba bedzie miałbrązowe oczy. bardzo zabawne :):):) a zapomniałam dodac, ze Kuba znowu sam wczorja zasnął o 20:30 i spał ciurkiem do 6:20 :) potem napiłsie mleczka i spał jeszcze do 8:20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie chcialyscie sie spotkac jak bylam we wrocku:( ja to nie mam raczej szansy z nikim sie spotkac:( nawet anulka wyjechala w nieznane i zaginela:( ale trudno, po cichu licze, ze jak zorganizujemy zjazd to uda mi sie wyrwac na jakis czas. tyle ze mezu do wrocka juz jezdzil nie bedzie, bo zrezygnowal z tamtej uczelni. zreszta, to podyplomowka, a on dyplomu nie mial wiec nawet nie mial po co tam jezdzic. i kilka tysiecy w plecy przez jego pseudonauke:O ale ale, ja tak na niego narzekalam, a lazienka prawie zrobiona:)jeszcze jakies 20 kafelkow do konca i fugi:) reszta niestety ruszyc sie nie chce:( wszystkie pewnie sledza debate:) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Dziewczynki, pozdrawiam, podczytuje Was nadal i tez probuje zalozyc profil w bobaskowie, o to probka z moim synkiem, na razie 1 zdjecie, bo sprawdzam jak dziala :) http://www.ireneczka.bobasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie Ziobro samochodem i potrącił 2 pieszych na przejściu. Przychodzi do sędziego i się pyta, co z tym zrobimy? Sędzia sie zastanowił i odpowiada: Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki - 8 lat za próbę ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wisienko to bedzie kuzyn,już tera może wyjśc z maminego brzuszka-cała rodzina go oczekuje tak jak oczekiwałaBartusie i dziękuję za komplement ten o młodości ;) (miłe,miłe,bardzo miłe) pisze tak póżno bo właśnie konczymy robic placki z babcią na niedzielną uroczystosc-są emocje juz nie moge sie doczekac,oby tylko pogoda dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu, fajnie, ze opisujesz wszystkie zdjecia, bo strasznie nie lubie, jak ktos zostawia zdjecia bez jakiegokolwiek opisu i nie wiadomo z kim dzieciaczki sie tam prezentuja:) ja dzis mysle i spac nie moge. msle o moim nienarodzonym maluszku po przeczytaniu artykulu na o2 i poczytaniu kilku wypowiedzi na forum. niektorzy sa na prawde bez serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!!! dzis ja was budze :).... wczoraj mnie tylko Ania wyreczyla;)... nocka ok ...wstalysmy przezd 6 julka zjadla i spi a ja u was;).... Dominisia fajne fotki ....!!! i udanej uroczystosci w niedziele ...a przespij sie trochu bo jak zombi bedziesz wygladac;)....nocny marek nono:)) Balladynka nie tylko poczytuj ale i klikaj z niam czesciej;)...synus sliczny ...jak dziewczynka wyglada :) Justynko nie stresuj sie ludzie sa tylko ludzmi ... wiecej na forum kazdy moze byc kazdym bo tak naprawde sa anonimowi ...z natury wiem ze jak tos jakis brednie pisze na forum ...to zazwyczaj jakis malolat nawiedzony .... albo ktos kto sie nudzi ...pewnie jakby staneli z dylematem twarza w twarz mowiliby inaczej ....:( co do zjazdu ...wsumie powiem wam ze chyba tylko ja z wawy jestem ..wsumie dziwne bo to tak duze miasto jakby zjazd byl gdzie nidaleko moglabym udezyc ... ale po co narazie planowac zima sie zbliza ... wiec chyba nawet nie ma jak takiego zjazdu zorganizowac .. ogolnie jakos ostatnio mi sie srodek naszego forum wlaczyl i wsumie to malo nas zostalo patrzac na ta tabelke .... ale chyba i spokojniej jest nikt nikogo nie wkreca i nie oklamuje ...kazda z nas juz cos o kazdej wie i tak jest dobrze .... aaa tak mi przyszlo do glowy sie zapytac ...bo jakos mi to umknelo ... co sie z tala z ta co niby te duze blizniaki urodzila????... odzywala se pozniej ...przez ten okres jak mnie nie bylo ...???? fdobra na wspomnienia mnie wzielo ...heheheh.... wiecie chwila tezsnie za tym brzuchem za ta wielka niewiadomoa:))...ale jak patzre na julke ...nawet ak mam troski ..poprostu o nich zapominam ... odwrocila nasz caly swiat do gory nogami ... ale czlowiek zrobilby wszystko dla takiego szkraba !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisaalyscie o paleniu papierosow ...powiem wam tak ja palilam jak smok przez ciaza ... jak zaczelismy sie starac o julke rzucilam ... ciesze sie ze mialam w sobie na tyle motywacji zeby to zrobic ...dzis juz bym do tego nie wrocila bo wiem ile mnie kosztowalo pozbycie sie tego nalogu ...i jak ciezko na pocztku mi bylo ... tymbardziej ze wiekszosc ludzi wokol mnie pali .... pozniej jak urodzilam julke w szoku bylam na porodowce ... kiedy po cesarce doczolgalam sie do kibla siekiere mozna bylo powiesic ... dziwczyny palily jak smoki ... wtedy nawet nie myslalm zeby zapalic ... po wyjsciu do domu ... zapanowal ogolny zakaz palenia ... nawet maz jak jest wychodzi na balkon ... kiedys siedzialm w necie i czytal o karnmieniu i takie tam ...i natknelam sie na wypowiedz jakiegos pana profesorka ... ze niby bledem jest niekarmienie dziecka z powodu fajek ... ze oczywiscie lepiej jest jak matka nie pali ...i nie ma z tym zadnej dyskusji ... ale jak tylko kobieta nie chce karmic bo pali ...to juz lepiej niech pali ... ale popierwsze ogranicza ... a podrugie jak juz pali to tylko po karmienbiu nie przezd ...poniewaz nikotyna utrzymuje sie w organizmie okolo 1,5 godziny ... dla mnie to trochu kontrowersyjne ... ale wsumie chodzilo im o to ze mieszym zlem jest palenie i zachowanie pewnych zasad niz nie karmienie z powodu palenia .... ja wiem jedno wiem ile mnie kosztowalo rzucenie ... a palilam ponad 10 lat ... i w zyciu tego nie tkne ...bo jakbym tknela to juz nie rzuce ... to niby tak samo jka z alkoholem ... wsumie odklad bylam w ciazy nie tknelam niczego co ma procent ... teraz czasem najdzie mnie na piwo ... ale zawsze jakos sobie odpuszczam ...nawet na imprezach ... ostatnio zawsze dorabiam jako kierowca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna zecza na jaka sobie pozwalam to jedna kawa dziennie taka prawdziwa sypana ... moj organizm potrzebuje kofeiny i nic na to nie poradze ... nie pije koli karmi tez ( w tym cafe jest dosc duza ilosc kofeiny) ale kawe sobie z rana zawsze strzele ... oczywiscie nie za mocna taka z lyzeczki i duza iloscia mleka ... jak mi sie popoludniu kawy chce to juz pije capucino ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ania tam pisala o ciemnieniusze .... wiem ze sa jakies specjalne srodki w aptece bo raz babka przedemna kupowala ... 13 lat temu nie bylo a moja ania tez miala .... i jedyne co pomoglo to trzy razy dziennie duza ilosc oliwki na glowe ... i czesanie ... po kilku dniach ciemieniucha zniknela ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i rozmawialam wczoraj z ta rehabilitantka co ma przyjechac ... mowilam jej ze julka sie tak drze i moze cos zle robie ... ma byc u mnie juz w poniedzialek ... powiedziala mi zeby sobie odpuscila tego woyte te to jest stosowane ale przy duzych zmianach ... spytala mnie czy julka ma odcisnieta glowe ... wiec powiedzialam ze nie a asymetria jest miimalna ... powiedziala mi ze ona stosuje dwie metody vojte przy duzych zmianach i ntb boath jakos tak sie to chyba pisze ... i ze ona proponuje ta druga metode ... bo po voycie dzieci maja strasza traume naeet w wieku 1 roku .... pozatym z tego co mi powiedziala moj pediatra i tak rehabilitant dobierze jej cwiczenia .... pokazala mi tylko to jedno cwiczenie vojty ... zebym je robila zanim dostane sie do rehabilitanta bo sa niby duze kolejki ... wiec do poniedzialku sobie to odpuszczam ... po tym cwiczeniu Julka nawet przez sen poplakuje ... w poniedzlek popoludniu na byc u mnie rehabilitantka z tego samego osrodka w ktorym julcia jest zarejstrowana niby najlepszy w wawie ... na balkonowej ... bardzo mila zreszta ...wizyta domowa to tez nie taki majatek bo 70 zl kosztuje ... wiec zobacze ...jak nie bedzie musiala czesto przyjezdzac to bede jej placic prywatnie ... a jak trzeba bedzie czesto to i tak bede do niej jezdzic ... na balkonowa .... bo ona sie tam zajmuje tymi najmniejszymi szkrabami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze przy sobocie to bede pierwsza a tu.... normalnie szok tyle postow :) Dominisia Balladynka - super chlopaki!!!! Stonko wczoraj mi sie twoje foty nie otwieraly wiec dzisiaj majac chwile z ranca je pokopiowalam i musze przyznac ze ta fota kapielowa jest REWELKA... ja bym sie nie odwazyla jednak malego kapac z corcia bo ona jest jeszcze zbyt nieobliczalna :D ile ma wasza mala??? Marylko a powiedz mi nie bedziesz miala problemow z zabraniem tego krzeselka? znajomi jak lecieli do anglii to mieli jakis problem z bagazem. pewnie nie wykupowaliscie miejsca dla Tatianki wiec pamietajcie ze ja sie bagazowo jakos inaczej liczy. moze to wiecie juz sami ale jak nie to warto zadzwonic do linii lotniczych i dopytac bo juz pare osob mialo przez to siupy Aniu my na ciemieniuszke uzywalismy specjalnego srodka o nazwie OLEJUSZKA z firmy SKARB MATKI. z tgo co wiem to jedyny srodek na rynku przeznaczony do walki z ciemieniucha... u nas po 3 aplikacjach problem zniknal a jak uzywalam zwyklej oliwki to bylo i bylo... Lalik no widze ze coreczka mamusi pelna geba. odstawiona na tip top!! co do zjazdu to dla mnie pd polski jest nieosiagalne ale wiesz jak kiedys bedziemy w warszawce to sie chetnie z Krzysiem z wami spotkamy ;) taki nasz odosobniony zjazd :D co do forum to Ania urodzila blizniaki taka z niemiec i mi sie wydaje ze to byla prawda a maja i jola to po prostu bylo kolejne wcielenie klaudii. na forum na ktorym jestem na staole urodzila trojaczki a na innym jej dzieci umarly w czasie porodu. normalnie na maxa niezrownowazona osoba... a co do forum to mi sie tez wydaje ze jest fajnie tak jak jest... nikt sie nie wtrynia i nie robi zametu... ja juz pisalam ze jesli idzie o piwko winko czy ukochanego baileysa to ja sobie czasami pozwalam odpowiednio na lampke/pare lykow/ kieliszek. Co do rehabilitacji to ja tez stwierdzilam ze jak mi przyjdzie dlugo czekac a lekarka uzna ze Krzysiowi jest potrzebna (co ktorys raz przy podciaganiu do pozycji siedzacej zbyt szybko opada mu glowka jak sie go odklada) to tez zdecyduje sie na prywatna rehabilitache. mamy dosc daleko do szpitala i nie wyobrazam sobie jezdzenia autobusem, jesli bylaby ladna pogoda to ok moge isc na spacer ale przy brzydkiej pogodzie to 15zl na taxi pojdzie wiec tez niemalo... no ale czekam do poniedzialku co wymysli nasza neonatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×