Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

wisienko ta szmatka to szatka ;) a co do służby zdrowia to i tak uważam ze nasz system jest chory i zgadzam sie z tobą, ze za tą całą kase, któą płace na leczenie, pluc to co wyciagam z dodatkowej kieszeni mogłabym miec niezłą opiekę. sama nie wiem co byłoby dobre. aneczka ma racje, ze w razie powazniejszych kłopotów zdrowotnych, kasa potrzebna by była duuuuzo wieksza. z drugiej strony jak mój wujek leżał w szpitalu, to licytowali sie na sali kto musiał co sprzedac, aby \"załątwic \" sopbie lekarza. jeden opacjent leżał koło niego i jak 3 dni nikt do niego nie zaglaałto poszedł do pielegniarki z pytaniem, czy mozez jakis lekarza by sie zjawił, to ta mu powiedziała, ze lekarza to ptrzeba sobie poszukac. to sie w głowie nie miesci. mój ojciec gdyby nie znajomosci, to juz by nie żył, bo lekarka któa go lekczyła twierdziła ze jest po prostu przeziebiony (2 miesiace!!!) i kazała mu brac 6 tabletek Ibuprofenu dziennie i mówiła, eby sobie chorób nie wmawiał, jak sam cos sugerował. nawet skierowania nie dostał na badanie krwi. aneczko to ty niezła studentka byłaś!!! a stypendium to faktycznie fajna sprawa. mi na ostatnim roku udało sie wyciagnać ostatni prób i tez miałam 325 zł, a to juz cos :) a jaka bieda, jak zabrali ;) anulka oj bedzie nam ciebie brakowac :) to musisz naklikac sie z nami na zapasa przez te pare dni :) a w ogóle to wróciłam ze spaceru i jest takie zimnicho ze szok!!! brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ta szmatka to szatka ;) a co do służby zdrowia to i tak uważam ze nasz system jest chory i zgadzam sie z tobą, ze za tą całą kase, któą płace na leczenie, pluc to co wyciagam z dodatkowej kieszeni mogłabym miec niezłą opiekę. sama nie wiem co byłoby dobre. aneczka ma racje, ze w razie powazniejszych kłopotów zdrowotnych, kasa potrzebna by była duuuuzo wieksza. z drugiej strony jak mój wujek leżał w szpitalu, to licytowali sie na sali kto musiał co sprzedac, aby \"załątwic \" sopbie lekarza. jeden opacjent leżał koło niego i jak 3 dni nikt do niego nie zaglaałto poszedł do pielegniarki z pytaniem, czy mozez jakis lekarza by sie zjawił, to ta mu powiedziała, ze lekarza to ptrzeba sobie poszukac. to sie w głowie nie miesci. mój ojciec gdyby nie znajomosci, to juz by nie żył, bo lekarka któa go lekczyła twierdziła ze jest po prostu przeziebiony (2 miesiace!!!) i kazała mu brac 6 tabletek Ibuprofenu dziennie i mówiła, eby sobie chorób nie wmawiał, jak sam cos sugerował. nawet skierowania nie dostał na badanie krwi. aneczko to ty niezła studentka byłaś!!! a stypendium to faktycznie fajna sprawa. mi na ostatnim roku udało sie wyciagnać ostatni prób i tez miałam 325 zł, a to juz cos :) a jaka bieda, jak zabrali ;) anulka oj bedzie nam ciebie brakowac :) to musisz naklikac sie z nami na zapasa przez te pare dni :) a w ogóle to wróciłam ze spaceru i jest takie zimnicho ze szok!!! brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ta szmatka to szatka ;) a co do służby zdrowia to i tak uważam ze nasz system jest chory i zgadzam sie z tobą, ze za tą całą kase, któą płace na leczenie, pluc to co wyciagam z dodatkowej kieszeni mogłabym miec niezłą opiekę. sama nie wiem co byłoby dobre. aneczka ma racje, ze w razie powazniejszych kłopotów zdrowotnych, kasa potrzebna by była duuuuzo wieksza. z drugiej strony jak mój wujek leżał w szpitalu, to licytowali sie na sali kto musiał co sprzedac, aby \"załątwic \" sopbie lekarza. jeden opacjent leżał koło niego i jak 3 dni nikt do niego nie zaglaałto poszedł do pielegniarki z pytaniem, czy mozez jakis lekarza by sie zjawił, to ta mu powiedziała, ze lekarza to ptrzeba sobie poszukac. to sie w głowie nie miesci. mój ojciec gdyby nie znajomosci, to juz by nie żył, bo lekarka któa go lekczyła twierdziła ze jest po prostu przeziebiony (2 miesiace!!!) i kazała mu brac 6 tabletek Ibuprofenu dziennie i mówiła, eby sobie chorób nie wmawiał, jak sam cos sugerował. nawet skierowania nie dostał na badanie krwi. aneczko to ty niezła studentka byłaś!!! a stypendium to faktycznie fajna sprawa. mi na ostatnim roku udało sie wyciagnać ostatni prób i tez miałam 325 zł, a to juz cos :) a jaka bieda, jak zabrali ;) anulka oj bedzie nam ciebie brakowac :) to musisz naklikac sie z nami na zapasa przez te pare dni :) a w ogóle to wróciłam ze spaceru i jest takie zimnicho ze szok!!! brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko, ja też nie mogę sie xzalogować i już sie bałam ze z moim komputrem coś nie tak. Co do wyborów, nie we wszystkim zgadzam się z PO ale życzę im jak najlepiej bo dość już przepychanek, niech wreszcie się dzieją zmiany na lepsze. Co do prywatyzacji to szlag mnie trafia, bo szpitale i ich wyposażenie to dorobek wszystkich Polaków i źle się stanie jak ktoś to przejmie za marne grosze, bo dotychczasowe prywatyzacje to tylko wykańczanie przedsiębiorstw i sprzedawanie majątku za grosze. Natomiast co do komuszków to poszłam na wybory głównie po to żeby zneutralizować jeden głos oddany na komuchów. Widzisz Justynko,u mnie w rodzinie nie było sekretarzy KC za to mój tato wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem spędzili niemal 6lat na Sybirze. Dwójka z nich przypłaciła ten pobyt życiem. Głód, mróz i mordercza praca w kopalni. Siłą rzeczy nie sympatyzuję z komuszkami. Dziewczyny, wy też macie kłopoty z logowaniem na Allegro? Idę sprzątnąć w kuchni po pieczeniu ciasta bo mały usnął.... Ależ piekłam...serniczek. Piecze się i piecze i ciągle blady, zdjęłąm papier i dalej blady aż zeszło mi bielmo z oczu i zobaczyłam że źle ustawiłam piekarnik, całe 50stopni za mało...kretynka ze mnie, pierwszy raz taki numer sobie wycięłam. Zobaczę co wyjdzie a zależy mi żeby był dobry bo obiecałam go kumplowi męża. Pomagał mu 2dni i w zamian chciał ciacho. Spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ja tez sie wkurzam bo ani sie zalogowac ,ani do nich napiac nie idzie chyba cos im szwankuje,a ja mam jeszcze 12aukcji do wystawienia a 3 koncczą mi sie dzisiaj w nocy,zła jestem na nich jak niewiem :( a do tego wszystkiego to głowamnie mocno rozbolała i zimko :( oby to nie było grypsko:( no nic moze jak allegro nie działa to powstawiam zdjęcia na bobasy a i dziekuje za życzonka dla Bartusia na 3 miesiące(ale mam już faceta w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka ja babke jogurtową upiekłam ,to może prześlij mi troche serniczka a ja ci babe przesle (mniam mniam mniam ale my sie odchudzamy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ile mam do poczytania!!!!!!!!!!!!! No nic- rozłoże sobie na raty ;) W Kołobrzegu pogoda znośna. spacerek zaliczony :). Myślałam że będę troszkę odciążona do popołudnia bo teściu jest w domu (teściowa jeszcze pracuje) a tu nici! Niunia nie zadobrze chyba czuje się u dziadka bo strasznie płacze a teściu biedaczek nie umie jej uspokoić. Po 15.00 wraca teściowa to troszkę luzu mam ;) Nie wiem jak Wasze szkraby (przepraszam ale jeszcze nie nadrobiłam zaległości w czytaniu) ale moja niunia jak leży na pleckach to podnosi główkę do wstawania (no może do siadania), silna z niej babka. Byliśmy ostatnio na szczepieniu i niunia nawet nie zapłakała! Jedyne co - to zrobiły jej się w pewnym momencie czerwone brewki ;). Moja dzielna córeczka !! Jak byłam u rodziców to Martynka zaliczyła katarek. No i oczywiście posłuchałam mojej doswiadczonej siostrzycy ;) (ona postępowała ze swoimi córeczkami według rad lekarza). Na podusie dawałam jedną kropelkę olejku eterycznego OLBAS OIL, jak katarek spływał po gardełu i Martynka przez to zakaszlała to dawałam TAMTUM VERDE (żeby gardełko się nie zainfekowało) i na noc maść rozgrzewającą PULMEX BABY - wszystkie te specyfiki pomagają na układ oddechowy. No i naszczęście zlikwidowaliśmy DZIADA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko kochana całuski i najseredczniejsze zyczonka dla Arusia :-) duzo zdrówka, milosci i radosci od kumpla szymka i ciotki justki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dla Bartusia który tez ma dzis swieto :-) milion buziaków i wszystkiego naj naj najlepszego od szymka i ciotki justki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LALIK- jak nazywają sie granulki na mleczko??????? Może któraś z dziewczyn mi podpowie??? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz stoneczko, jakbym miala w rodzinie takie przejscia jak ty to pewnie tez bym byla tak negatywnie nastawiona, ale w dzisiejszych czasach raczej nikt nikogo zsylal nie bedzie, a jak pomysle, ze pewnego dnia ktos z moich bliskich zachoruje i ma do konca zycia splacac dlugi za leczenie to nie jest to mila perspektywa. a z tego co sie orientuje, to w stanach jest tez panstwowa opieka, ale tam w szpitalach czeka sie w ogromnych kolejkach, gdzie leczy sie sama biedota, a za normalne leczenie trzeba placic. wiesz, jak platna edukacje jestem w stanie przelknac, tak placenie za leczenie nie miesci sie w mojej glowce:O no chyba ze bedziemy wszyscy zarabiac tyle, ze bedzie nas na to stac, ale jakos w to watpie:O wiecie, mojego slubnego zaczal bolec jakis czas temu zab. poszedl wiec do dentysty i za zablabowanie 2 zebow zaplacil 120zl:O biorac pod uwage, ze zarabia 2000zl, za co musi utrzymac trzech nierobow, to spora suma, za studia wylozyl w tym miesiacu 1700zl... wynika z tego, ze najrozsadniej jest nie miec dzieci, bo niedaj boze, tak jak krzysiu aneczki, urodzi sie chore, to czlowiek pojdzie z nim pod most... a prywatne ubezpieczenia zdrowotne??? jak najbardziej, niech kazdy placi ile chce, ale ma okreslony zakres i sam decyduje, za co chce placic, jak nie chce placic, to plci sam sobie za leczenie, a nie tak jak teraz, czy kto zdrow czy choruje 1/3 pensji wszystkich sponsoruje... wisienko, zazdroszcze ci tego domu weselnego:) mi tez sie mazy otwarcie czegos rozrywkowego:) wiesz, wyksztalcenie mi tez jest zbedne, bo raczej nie dostane pracy w zawodzie, ale sama lepiej sie czuje z tym wyzszym:) i jestem najlepszym dowodem, ze jak ktos chce to potrafi:) a moze narazie zahacze sie jako ten etyk. w ogole to zla jestem, bo mam pelno rzeczy do sprzedania, a nie mam kabla od aparatu:( i mam dziury w zewntrznych scianach i po mieszkaniu hula wiatr:O jeli chodzi o podroze, to ja zaliczone mam juz niemcy, austrie, czechy i anglie:) i wszedzie zyje sie lepiej niz w polsce:O ludzie jacys tacy weselsi. ale polske tez na swoj sposob lubie:) mimo to nie zostaje tu z radoscia. wiecie, mnie najbardziej wkurza w polakach katolicyzm mimo wszystko:O nie chce was obrazac, ale wiekszosc ludzi w ogole nie zastanawia sie po co cos robi, tylko robi, bo tego wymaga tradycja, bo tego go nauczono. a jak ja nie chce chrcic dzieci to mnie niemal przymusem naklaniaja, zebym to robila, bo jak tak mozna... a ja uwazam, ze jak moje dzieci poczuja taka potrzebe, ochrzcza sie i ja to uszanuje, ale ja w to wszystko nie wierze i nie bede sie przymuszala do falszywych jak dla mnie obrzedow. slub bralam dla wygody, bo chce miec wspolne nazwisko z dziecmi i ich ojcem, bo nie chce miec problemow urzedowych, no i zawsze czlowiek jest lepiej chroiony przez prawo i trudniej sie rozstac... nie bede sie o tym rozpisywac, ale nawet moj promotor, ksiadz, powiedzial, ze jesli w boga nie wierze, i dzieci do kosciola prowadzac nie bede, to nie ma sensu chrzcic. wiecie, najwazniejsze to postepowac w zgodzie z wlasnym sumieniem, nawe jesli bog istnieje, to nie wierze, zeby pochlapanie kogos woda utorowalo mu droge do nieba. mysle, ze wazniejsze jest to, aby byc dobrym czlowiekiem, a zaden ksiadz ni inny swiety nie zmyje z nas \"grzechow\". moj sasiad ze szczecina, cala rodzina smiga co tydzien do kosciolka... nie chcialybyscie miec z nimi do czynienia... mojej kolezanki rodzice, nie chce im sie wysterylizowac suczki, bo musialaby w domu siedziec kilka tygodni, to biega po podworku z wlasnym synm i jak sie oszczeni, zabijaja jej dzieci... tez bardzo wierzacy ludzie. i w tym przypadku moge wymieniac przyklady. chodzi mi tylko o to, ze kiedy popelnimy zly uczynek, nic z nas tego nie zmyje. poprostu, strasznie mnie wscieka taka nagonka religijna. wy tego nie robicie, ale rodzina co jakis czas do tego wraca:O a jak tesciowa dowiedziala sie, z jej wnuczka, mieszkajaca teraz w anglii nie idzie do komuni, jak zlozeczyla na ta byla synowa... jestem wegetarianka, ale nikogo nie zmuszam do wegetarianizmu, nawet mamy z mezem uklad, ja nie robie z dzieci wegetarian, on-katolikow. same wybiora co dla nich dobre... sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr ale jestem zła!!!!! czekałam na koniec aukcji 12 dni !!!! i nie mogłam się zalogować i zalicytować na allegro!!!! mega zestaw ciuszków poszedł za 36 zeta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Ależ zmarzłam dzis na spacerku :( Zimnawo że ho ho. Ale podobno od weekendu ma byc troche lepiej :) Tez nie moge sie zalogowac na Allegro :( A aukcje obserwuje i mi sie konczy zaraz i chcialam zalicytowac:( OK, ide zrobic kolacje, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko ja rozumiem ze masz siostre doswiadczona ale czy nie lepiej skonsultowac sie z lekarzem??? mi pediatra pozwolil to stosowac dopiero dla corki jak 4 lata skonczyla z ulotki: Dorośli i dzieci powyżej 13 r.ż.: 4-8 dawek 2-6 razy dziennie; dzieci 7-13 r.ż.: 2-6 razy dziennie 4 dawki; dzieci poniżej 7 r.ż.: 2-6 razy dziennie 1 dawka na 4 kg m.c. (maksymalnie 4 dawki jednorazowo). a granulki to Riccinus Communis 5ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez kilka auckji dzisiaj umknelo zestaw 9 pajacykow w tym bawelniane z mothercare i welurowe poszedl za 12zl wrrrrr ze tez ja zawsze na ostatnia minute musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko w sumie fajnie bedzie z tym wlasnym byznezem ;) jeszcze tylko niech znajomi zaloza kapele i bedzie cacy. a jak sie lubisz w to bawic to moze jakeis doradztwo weselne?? tak jak ten gostek z na wspolnej :) ja jak bylam w stanach to jednego roku pomagalam organizowac wesele sis a nastepnego naszej znajomej i co roku pracowalam przy obsludze wesel bo cicoai miala wlasna firme cateringowa. za noc kelnerowania bylo $100 tyle ze wtedy dolar to 4.50 kosztowal :D fajnie jest tak wybierac, doradzac, szukac rozwiazan... mysle ze tez bym sie w tym odnalazla... chociaz w sumie wolalabym doradztwo dzieciowe - ot takie co kupic w ramach wyprawki, jak przygotowac sie do porodu, jak sobie z maluchami radzic... o to by mi sie baaardzo podobalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Oli właśnie zasnał,nie wiem co mam robić on coraz wczesniej chodzi spać już na wieczur,doslownie z kurami idzie lulu i z kurami wstaje.Niedługo czas zmieniamy i coraz cześniej robi się ciemno,i nie wiem co to będzie zimą? Justynko ja akurat popieram twoje zdanie na temat katolicyzmu,mimo ze chodze do kościoła to uwazam że najwazniejsze jest to by być dobrym i uczciwym i zeby szanować drugiego człowieka.To co sie dzieje wsród księzy,to co media przekazuja to nic dziwnego ze coraz mniej ludzi wichodzi do kościoła,ja jednak wierze że Bóg istnieje ale w księży to ja nie wierze. Ja pochodzę z rodziny gdzie nikt nikomu nie narzucał co i jak ale mój mąż a właściwie moja teściowa jest zagorzałą katoliczko,w sumioe dobra z niej babka ale ona zawsze robi żeby inni nie gadali,tak było np z naszym slubem,ja byłam w ciąży to ona ze od razu ślub bo to nie wypada,ale ja sie postawiłam i powiedziałam że wyje za jej synka jak urodze,żeby sie wybawic anie z brzuchem siedziec,zeby z nim pomieszkac,poznac lepiej,zobaczyć jakim jest ojcem i czy sie nadaje na meża,i tym sposobem moja córa miała 1,5 roczku była u nas na weselu.Moim zdaniem jak ktoś ma być ze sobą to bedzie a nie na siłe wesele,bo co ludzie powiedza,a potem rozwody i lamenty.I tutaj masz racje Justynko polska to taki zamkniety w sobie kraj,ze wszyscy sie interesuja kimś innym a nie widza swoich brudów a do tego idą do kościoła,do komuni a po wyjści grzesza ile sie da,.w duszy z taką obłudą,Ja mam gdzia\\es co inni powiedza,niech kazdy payrzy na siebie i nic nie robi wbrew sobie,kazdy ma dusze i wie co tam złego siedzi na jej dnie i niech nie mówi ze ten to taki czy siaki tylko niech sp[ojrzy na siebie i sam sobie odpowie kim jest i co mozna by było w sobie zmienić na lepsze. Ale sie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wesel,to musze wam napisacmam wujaszka co zajmuje się kucharzeniem na weselach i nie tylko i juz sie z nim ugadałam ,ze jak przestane karmic piersią to bede u niego pracowała tzn nosiła na stoły i nie tylko.Np za wesele płaci 150zł a za poprawiny 100zł.Dla mnie to już jest duża kasa. To allegro juz mnie wk..wia.Aukcje mi si e kończą,chc wystawiac a tu nic nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA co do alegro to ja też nie mogę się zalogowac,cholewcia myśle ze to długo nie potrwa bo mi jutro aukcje sie koncza. Dziewczyny byki to ja robie chyba najwieksze z nas wszystkich,plis wybaczcie ale ja wszystko w pośpiechu i nie mam czasu poprawiac wieczór bo wieczory ale ze mnie gapa do podstawówki musze sie cofnąć. A i jeszcze jedno,musze sie pochwalić ze ostatnio zadzwoniłam do mojej szkoły zeby sie upewnić ze oblałam swój dyplom który broniłam w czerwcu a tu niespodzianka bo zdałam.,ale połowa z nas oblała.Dyplom ma m ten unijny i jestem dyplomowaną opiekunką.Marzy mi sie praca w domu dziecka,chociaz w dps-ie tez mi sie podoba tylko te zarobki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, najlepsze zyczenia dla 3 miesiecznych solenizantow. Kokopelasa-mozesz dac zdjecie twojego maluszka? Musze powiedziec,ze nasze lipcowe dzieciaczki sa takie slodkie i wszystkie maja duze bystre oczka. Aneczka-na jednym zdjeciu krzys siedzi,ale chyba jeszcze nie sam? Figielek-moj Raoul tez nie chce na brzuszku lezec i troszke glowka mu sie jeszcze kiwa,ale kreci nia we wszystkie strony,bo taki ciekawy.Mam nadzieje,ze i bez lezenia na brzuszku miesnie karku sie wzmocnia.Co o tym myslicie?Z corka nie mialam takich problemow,ad urodzenia lezala na brzuszku. Zycze wszystkim milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z logowaniem Informujemy, że w poniedziałek, 22 października, występują problemy z logowaniem do serwisu. Problemy są związane z migracją bazy danych. Niedawno zakończyło się wdrożenie nowej platformy technicznej Oracle. Przy takiej skali przedsięwzięcia doprowadzenie nowego systemu do pełnej funkcjonalności oraz bezawaryjnego działania wymaga jeszcze prac usprawniających. Wdrażane rozwiązania wkrótce przyniosą efekty w postaci większej stabilności Allegro i przyczynią się do jego rozwoju. Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu. Przepraszamy za obecne utrudnienia. Pozdrawiamy, Zespół Allegro kokopelasko, ja nie mam nic przeciwko temu, ze ktos wierzy w boga, ze chodzi do kosciola, ja jestem zla, ze ktos wierzac w to wszystko moze byc potworem. nie trzeba byc doskonalym, kazdy moze bladzic, ale stosowanie usypiania szczeniakow jako antykoncepcji, czy bicie sasiadce wnuczki, grozenie smiercia itp. sa dla mnie nie do przyjecia. mozna kogos wyzwac, powiedziec co sie o nim mysli, rozumiem, ze suczka moze sie raz przez przypadek oszczenic. ale ja nie wiem, jak mozna byc chrzescijaninem i robic takie rzeczy. juz predzej spodziewalabym sie tego wlasnie po takich jak ja, niewierzacych. widzisz, ja poprostu jak w cos wierze, staram sie tego trzymac, bo inaczej zdradzam tylko siebie. swieta nie jestem, ale staram sie zyc w mysl zasady \"zyj i pozwol zyc\". najsmieszniejsze jest to, ze wiekszosc ludzi sie mnie bala ze swoimi dziecmi puszczac, wiedzac ze ja niewierzaca, a moje wierzace kolezanki z liceum podziwialy mnie, ze ja taka \"porzadna\" bo nie palilam, nie cpalam, pilam z umiarem, nie puszczalam sie, a \"one to tak nie potrafia\". wiadomo, mialam swoj gorszy okres, w pierwszej klasie liceum, ale pozniej pozostalam jednak soba:) poprostu smiesznym jest dla mnie takie kategoryzowanie niewierzaca=zla, bo ja wlasnie od tych najbardziej zagorzalych katolikow najwiecej zla doswiadczylam. wiadomo, latwo mi mowic, kiedy chyba jestem jedyna ateistka na tym forum:) ale wierze, ze zadne modlitwy mnie nie uratuja kiedy zle postapie, bo mam jeszcze sumienie, ktore lepiej dziala niz wbity na religii dekalog;) fajnie, godzina 21 a juz wszyscy spia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wisienko, ja mialam wpodstawowce kolezanke, swiadka jechowy. i tez robili na nia nagonke w klasie, bo jako jedyne nie chodzilysmy na religie. u mnie to jeszcze jakos przeszlo, ze jestem niewierzaca, ale ona miala przechlapane:O pozniej zaczelo jej odbijac, zerwala z wiara, stala sie mitomanka, ale wtedy, w podstawowce byla na prawde fajna dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych solenizantów Arkadiuszka i Bartoszka :) :) :) Dziekuje za rady odnosnie wymiarow kombinezona no i ostatecznie zakupilam rozmiar 74 ale z Wojcika. W sklepie ubralam w kombinezon Jule no i jest mega duzy.Jak porownywalam z kombinezami z innych firm no i byl ciut wiekszy no i kolor mi odpowiadal - kremowy bo przyznam ze roz juz mi sie opatrzyl :P Ja dzisiaj spacerowalam prawie dwie godz i musze powiedziec ze jak jest zimno to czas na spacerze mi sie dluzy :( Dviki pytalas mnie co zauwazylam u mojej Julki - no wiec lezy wygieta na lewa strone ( obojetnie czy lezt na brzuszku czy na pleckach ) piastki ma zacisniete a kciuk jest raz w srodku raz na zew no i nie chwyta zabawek no i jak jest zla to wygina sie cala do tylu :( ale z drugiej strony gdy podciagam ja do siedzenia to glowke ma sztywno, jak lezy na brzuszku to glowke ma ladnie podniesiona do gory. Czekamy na wizyte u lekarza :( Dobra mykam do lazienki odezwe sie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko-byłam w piątek na szczepieniu i wszystko opowiedziałam lekarce :). Nie miała zastrzeżeń. Zreszta nie stoosowałam tych specyfików często i w dużych ilościach. A! Przed kupnem w aptece też podpytałam coby siostrzyce sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woadlam wam tylko doniesc ze w przyszlym tygodniu w biedronce beda w sprzedazy kombinezony zimowe po ok 30zl http://www.biedronka.pl/img/promocja/3NextWeek/2007.11.05/s10_b.gif Meggie rozmiarowka z wojcika jest ok 1.5 rozmiaru wieksza niz kazda inna. Moja corka noszac 110 innych firm nosila wojcikowe 98 takze spokojnie kombinezon kupilas dosc duzy :) Marylko wracajcie do nas cali i zdrowi. bezpiecznej podrozy Wisienko no u nas pipidowa ale ludzie powolutku zaczynaja sie bawic w doradztwo od urzadzania mieszkan przez organizowanie slubow. moja kolezanka zrobila sobie studium wizazu i przygotowuje panny mlode - make up paznokcie a jej znajoma robi fryzure, smialam sie ze moze powinnysmy 3osobowa spolke zalozyc i pobawic sie w doradztwo odnosnie dekoracji... wystarczy troche gazet. pomysly, ciut talentu i olowek i wszystko idzie zalatwic. ja niedawno pisalam podziekowania znajomym do kartek i bawilam sie tekstem (przeze mnie pisanym) roznymi czcionkami wypelnieniami etc. kazdy dostal inne podziekowanie a ze znajoma dala liste prezentow co od kogo to byly z jajcem pisane o ile wiek na to pozwalal.... moj autorski a jej ulubiony tekst brzmial \"za to zelazko co to koszul meza nie bedzie przypalalo a mi ze spiewem na ustach prasowac pozwalalo :) w stanach za takie pisanie mozna zarobic niezla kase wiec moze i u nas by sie przyjelo wpadne jutro bo teraz do meza sie przytulic lece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×