Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Wiem wiem Aneczko 🌼 przeciez sie nie gniewam. No a Julka nosi teraz rozmiar ubranek 68. A z angielskiej rozmarowki ciuszki od 3-6 miesiecy chociaz te od 6-9 sa za dlugie w rekawach. Aneczko ja tez wole kupic wiekszy i pod spod wloze cieplejsze spodenki. Marylko szkoda ze nie mozemy razem tak spacerowac byloby nam razniej :) No i milego wypoczynku na wyspie :) A tak wogole to obeszlam moje miasto (teraz przerwa na karmienie )no i wybieram sie jeszcze do katowic do 5-10-15 i do smyka moze tam cosik znajde. A potem porownam z cenami na allegro. No i caluski dla Faustki z okazji jej swieta :) :) :) Dobra zmykam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko gratulacje z okazji Waszego świeta🌼🌼🌼 a teście faktycznie mieli niezły gest :) no to teraz jak bedziecie myslec o budowie domku, to moze od razu machniecie jakis 3 pokoik dla potomnych? ;) justka buziaczki dla Szymcia z okazji 3-miesięcznicy 🌼🌼🌼 meggie ja bym od razu brała 80. na dłuzej ci starczy, a przeciez dziecko i tak w tym tylko lezy, wiec nawet jak bedzie sporo za długie to nieszkodzi :). rekawki tez mogą byc przyduze, bo przeciez bedize mu ciepło. zalezy tez jaka to rozmiarówka i jaki sklep. ja kupiłam małemu z ciepłęgo polaru na 80 w Smyku i jest mu tak samo dobry, jak puchowy na 74 któy dostał po kuzynce :) a jak bedizesz kupowac w 5-10-15 to tam juz są zupełnie małe rozmiaty, wiec 80 bierz w ciemno :) marylki Faustka to kruszyna, wiec julka pewnie w 74 wejdzie teraz akurat, na wyrost to by tak 80 było :) marylko baw sie odbrze na spacerku!!! zwiedzaj zwiedzaj, abys miałą nam co poopowiadac po powrocie :):):) dziewczyny idziecie jutro głosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz wrocil z pracy z wieeeeelka roza i plyta a na plycie prezentacja power point z naszymi zdjeciami slubnymi i nasza piosenka przewodnia Savage Garden \"truly madly deeply\" zrobil tez obiadek - kurczak po meksykansku z czerwona fasola papryka i kukurydza mniam mniam mniam... wlasnie zaczelismy robic ciacho bo jak wrocil z prayc to byla u nas kuzynka z moja chrzesniaczka. Gabrysia dostala w spadku torche ubranek na przyszly rok wiec znowu ciut budzet bedzie uratowany... kupilam Mlodej 2 plaszcze na allegro, kazdy u kogo innego ale wyszlo ze w sumie z przesylka zaplace 60zl wiec wg mnie bardzo tanio jak za zimowe okrycia. mezowi tez wylicytowalam pare fajnych rzeczy i ogolnie humor dopisuje :) Basiu no ja sie do meza smialam ze jak dom zbudujemy to obowiazkowo bedzie 3 maluch :D jako ze jestem jedynaczka to marzy mi sie duuuuza rodzina. jakbym miala kase to nawet 4 by mogla byc :D ja na razie tak po cichu tylko mysle ale za jakies 6-7lat chcialabym kolejnego maluszka jeszcze. po Krzysiu w prawdzie nic nie zostawiam bo nie wiadomo jak bedzie no ale sie zobaczy :) Meggie w takim razie ja bym brala 80. inaczej w styczniu bedziesz kupowala nowy. a na wybory jasne ze jutro smigam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to jesli chcecie obkupic swoich facetow oryginalnymi t-shirtami, bluzami, polowkami to polecam tego sprzedawce: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3490416 ja ostatnio pokupowalam sporo tego i wyszlo po przeliczeniu kosztow przesylki po 25zl za sztuke, u nas w ciucholandzie za Gab uzywany placi sie ok 30zl wiec allegro rulez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas dzisiaj pelno sniegu tzn. u rodzicow:) jak ja lubie zime:), gorzej tylko z tym ze nie lubie zosi tak opatulac bo to jakos tak niewygopdnie i dla niej i dla nas Aneczko to ja juz w sprawie domku oferuje pomoc, z racji tego ze ja w tym na biezaco siedze :) ja z zawodu architekt, a domki to moja ulubiona branza, no wogole mieszkaniowka:) ja mam dla zosi kombinezon tak na teraz 3-6msc, i jest ciut za duzy, a spodnie na zime chce kupic 74, jak pomierzylam zosie to one jeszcze zapasu maja sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada my z mężem tez bedziemy pewnie w niedalekiem przyszłosci planowac mały domek, to wiem do kogo się zgłosic!!! a na ubranka weźduuuuzą poprawke, bo pamietam jak kupowałam małemu na chrzest sliczny sweterek, ot wtedy musiałam mu mocno rekawy wywijac, a sweter siegał do kolan. jakies dwa tygodnie później sweterek byłw sam raz, ubał go ze dwa razy i jest juz pochowany z rzeczami za małymi :) w ogóle to juz mam 3 wielkei torby z za małymi rzeczami, a Kuba ma dopiero 3 miesiace!!! gdzie ja to pomieszcze to nie wiem :) aneczko ale milutko sobie rocznice spedzacie :) ja ez jestem zwolenniczką wilekiej rodziny :) marzy mi sie kominek, przy którym bedę swoim licznym wnukom w przyszłosci bajki opowiadac :):):) a co do wyborów to ide, tylko na kogo bede głosowac to jeszcze nie wiem. chyba po raz pierwszy w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko mozesz spokojnie karmic i wczesniej :) ja po winie (3 lampki) karmilam po 5godzinach. z reguly 4godzinna przerwa jest wystarczajaca :) Blada juz sobie koduje twoja propozycje :D dzialke mamy nawet uzbrojona wiec tylko kwestia postawienia domu.. tylko albo az :) Basiu no dokaldnie wiem o czym mowisz z tymi ubrankami. Ja juz sprzedalam karton ubranek a prawie kolejny karton jest odlozony bo czeka na dziecko kuzynki. po pierwszych 3 latach zycia Gabrysi mialam 5 czy 6 workow 120l :) szarlotka w piekarniku, lodowiec juz sie w lodowce studzi... winko w barku czeka... sery kupione... mjuzik wynaleziony... tylko dzieci pokapac i wieczor dla nas ;) a tak w ogole to my co roku punkt 16.50 odnawiamy przysiege i ponownie sie obraczkami wymieniamy... kolejna rocznica i kolejne lzy wzruszenia w oczach...i tylko mam nadzieje ze za 30lat dalej bedziemy z takim sentymentem wspominali 20pazdziernika... alez bylo cieplo i slonecznie wtedy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko wiesz to mieszkanie mialo zostac dla mojego meza ale tesciowie zmienili zdanie i z calej wartosci maz dostal 20tys. po rodzicach juz nic wiecej nie dostanie bo dom kupiony jest na jego siostre a tesciwoie maja pietro na \"dochowanie\" w sumie nie musieli nic dawac ale patrzac na to z innej perspektywy niby dzieci traktuje sie na rowni a jednak szwagierka dostala znacznie iwecej, nie wspominajac juz o tym ze tesciowa wnuczka od zawsze pilnuje... no ale biorac pod uwage ze mamy stosunki poprawne i z reguly rzadko sie spotykamy to i tak jestesmy zszokowani ta kasa ;) a co do ciuchlandow - dzisiaj bratowa mowila ze za spodnie uzywane z gapa dla chrzesniaczki zaplacila 37zl... ponoc jest jakis na wage ale tam trzeba grzebac a ja nie potrafie... takze zazdroszcze dojscia do tanich i markowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko nie wiem, dlaczego umkneło mi twoje pytanie :) pewnie ze mozesz karmic nawet wczesniej :) ja zazwyczaj odczekuje 8 godzin, bo przyjmuje sie, ze po takim czasie w organiźmie nie ma juzśladu, bez wzgledu na ilosc jaką sie wypija :) zreszta ja niewiele mam, wiec to zaden problem, no i nie wypijam flachy wódki, abym musiała tego w sumie przestrzegac :) mi sie teraz czesto zdarza cos wypic wieczorem, a od 7:00 juz spokojnie karmie małego :) aneczko alez piekny wieczór Was czeka!!! jezeli nadal bedziecie tak pielęgnowac Wasz zwiazek, to u za 30 lat bedziezcie odnawiac przysiegę punkt 16:50 :) my tez w październiku mielismy przepieknąpogode, chociaz był to chyba jedyny taki dzien wp rzeciagu 2 miesiecy. moze cos w tym jest, ze jak nam słonce zaswieci nad głowami, to całe zycie bedzie piękne i pogodne :) tego Wam życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu mam dylemat nie z tej ziemi hehe czy zamiast tych spodni http://www.allegro.pl/item256264980_nowe_ocieplane_spodnie_ogrodniczki_mariquita_74.html nie kupic po prostu sztruksow ocieplanych polarem http://www.allegro.pl/item256707518__km_nowe_ocieplane_ogrodniczki_baw_girl_74_olive.html. w koncu na -20 z zosia wychodzic nie bede, pod spodnie moge ubrac rajstopki frotte, na to i tak pojdzie cieplutki kocyk i pokrowiec z wozka na nozki (no bo juz spaceroka jezdze ale rozlozona), co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada ja bym chyba kupiłą cieplejsze spodenki. Kubs tez jeździł w rozłożonej spacerówce i bokami jednak jest zimniej niz w gondoli. na -20 moze nie bedizecie wychodzic, ale przy -5, -10 nawet pod ciepłęgo pajaca pewnie bedziesz ubierac spodenki i sweterek, a nie zamiast :) a kocyk czy spiworek to swoją drogą :) a misio ogląda Kubice u babci na kolanach i aż mu oiczy na wierz wychodzą :) a jak sie rozgadał z wrażenia!!! co to za porządki w tym domu, zeby taki maluch oglądał telewizje. i tak oto rzeczywisyosc rozmija sie z pieknymi założeniami ;) wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada cos nieskładnie popisałam, ale chciałam powiedziec, ze cieplejsze to chyba lepsza opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu dzieki za rade, chyba masz racje, a najlepszym rozwiazaniem to kupic jedne i drugie:) wlosy tez mi wypadaja juz ze 3 tygodnie, wczoraj zaliczylam fryzjerke, obciecie i kolor i tylko za 50zl, to chyba po znajomosci hehe , ale teraz sie zastanawiam jak sie wlosy bede glowy trzymac :( ale nie mialam wyboru bo siwa glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,witam w piękny zimny ale słoneczny niedzielny poranek!!! blada my też za 2-3lata planujemy jakis domek postawic,więc bede cię miała na uwadze teraz ziemi szukamy tylko jakos nigdzie dlanas odpowiedniej nie ma :( a tak z ciekawosci to ile by wyszedł projekt domku z użytkowym poddaszem??? mój tata jest murarzem teściu też wiec murarke bedziemy mieli za darmo :) (chociaż coś) Co do ciuchlandów to mam o tyle dobrze,że w jednym z naszych miejscowych sprzedaje moja tesciowa.A że żyjemy z nią w zgodzie to wiekszosc ciuchów mam własnie z tamtąd i jeszcze w promocyjnych cenach :) :):) basiu ja już niemmam problemu z ciuszkami,bo wszystko co za małe zaraz wystawiam na allegro,na razie dzieciątka nie planujemy,więc po co to chomikowac a jesli chodzi o allegro to wkurzyła mnie jedna babka.W ostatniej minucie licytacji zalicytowała i dosłownie po dwóch minutach prosi mnie o odwołanie oferty,koleska sie po prostu zabawiła.Sprawdziłam jej konto no i jak bym zgadła-nowicjuszka nic nie sprzedała,nic nie kupiła.Dlaczego mam odwołac jej oferte skoro nawet nie potrafiła podac konkretnej przyczyny.Napisałam do niej 3 maile ale jak na razie bez odezwu.Postraszyłamja takim negatywem ze już nikt jej nic nie sprzeda ani nie bedzie chciał od nije kupic,a ona nic.Dziewczyny co wy byście w takiej sytuacji zrobiły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja juz tez przy kawusi. ale pogoda koszmarna!!! mały w niezym humorku od rana, ale po 12 godzinkach snu to sie nie dziwie :) mały juz na dobre złapał swó rytm. ok19:30 kąpanie, potem od razu mleczko,alebo herbatka, bo misiu tak sie przyzwyczaił ze cos mu sie naleze, ze nawet jak za wszesnie na mleczko to jakas flaszka musi byc i zanim dopije butelke, to juz kima. wiec w sumie spi od 20:00do prawie 8:00 rano tylko z jedną przerwa na jedzenie ok 6:00 :):):) kochane dziecko. wisenkoto super ze miałas udany wieczór :) tez juz nie moge sie doczekac, az w koncu pójde do jakies paskudnej zadymionej knajpy z przyjaciółmi. juz rok mi strzela, jak byłam tam ostatnio :) a mleczka nie musisz sciagac, wystarczy, ze minie pare godzin :) no chyba, zeby cie zalało, ja juz nie pamietam jak to jest ;) dominisia zdaje sie, ze mozesz to zgłosic do obsługi allegro, bo umowa miedzy wami jest już wiażąca, zobaczysz, co ci poradzą. blada no ja tez mam mały problem z włoskami, a tez farbuje, co na pewno im nie pomaga. do tego uwielbiam prostownice, chociaz mam bardzo proste włosy, ,to miekkie, a po prostownicy są jak druty :) zastanawiam sie, cyz sobie u fryzjera jakies profesjonalnejk odżywki nie zaaplikowac, moze pomoze, a na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesz kurde... napisalam posta wyjatkowo tutaj i zrobilam wyslij, myslalam ze poszedl wiec zamknelam okienko wrrrr patrze a tu go nie ma!!!!! no to w skrocie od poczatku wczoraj popilismy sobie winka powspominalismy, maz pospiewal mi ulubione kawalki ja sie powzruszalam i ogolnie bylo baaardzo fajnie. w sumie nigdzie nie wyszlismy niby nic extra nie robilismy a to chyba nasza najwspanialsza rocznica byla, moze dlatego ze nasze najwieksze marzenie spalo tuz obok ja to jestem z tych wyrodnych matek bo mimo ze wczoraj pilam jeszcze ok polnocy to Krzysiowi podalam normalnie moje mleko tyle ze on wyjatkowo wstal o 4,30 zamiast o 6.. no coz dostal mleko z wkladka ;)raz kiedys nic mu nie bedzie Wisienko ciesze sie ze wyjscie sie udalo. czasami trzeba odpoczac od rzeczywistosci. fajnie ze maly potrafi zjesc z butli i mozesz go podrzucic babci u nas nie ma takiej opcji... Dominisiu powodzenia w szpoukiwaniu ziemi. my mamy taka po dziadku w bardzo dobrym punkcie. jestem jedynaczka wiec rodzice powiedzieli ze mozemy sie budowac jak zechcemy :) kwestia przepisania. jesli idzie o allegro to ja po prostu nie sprzedaje osobom z kopertka, jesli ta babka ci nie zaplaci to zglos sie o zwrot kosztow do allegro a jej wystaw negatywa. nie mozna poblazac zartownisiom... ja tez kupilam plaszczyk dla Gabrysi za cale 5zl a kobieta sie nie odezwala, nie przeslala nr kontanie odbiera tel nie dopisuje na maile, zglsoilma do allegro a jej negatywa wystawilam. coz jak nie chciala tanio sprzedac to mogla minimalna ustawic... Blada ja bym wziela do kurtki to spodnie puchowe. Przy Gabrysi mialam kombinezon a jako zmiane kurtke i spodziuany puchowki. ja wychodzilam z nia do -10stopni wiec jeszcze na to gruby kocyk i dopiero w droge. zoabczysz sama ze bedzie ci sie wydawalo ze za lekko ubralas ;) Basiu co do odzywki to moja fryzjerka mowila ze warto, zwlwaszcza jak sie wlosy prostuje. poza tym sa specjalne specyfiki ktorymi sie powinno przed prostowaniem wlsoy smarowac zeby je chronic bo inaczej w ciagu 2lat uzywania tego sprzetu mozna nawet wylysiec... zszokowala mnie z lekka ta info bo wiele moich kolezanek namietnie prostuje i narzeka na wlosy... ja chcialam kupic ale zrezygnowalam a dzisiaj lecimy na wybory i na obiadek do rodzicow. zaprosili nas rocznicowo wiec biore ciacho pod pache i ok poludnia smigamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj stronki z gotowymi projektami domow ktore non stop przegladam hehehe http://www.dobreprojekty.pl/ http://www.dobredomy.pl/ http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/ taki domek co to mi sie podoba na jednej z tych stron z projektem i oddany po wykonczeniu to od 250 do 300tys. liczac ze za nazse mieszkanie bysmy dostali 150tys to kolejne tyle z kredytu... maz ma klienta ktory tez sie tym zajmuje i u niego to co sie nam podoba juz niecale 200tys wychodzi wiec wiadomo bysmy brali cos nie z netu a po znajomosci ;) u nas nikt nie zna sie w rodzinie na takich robotach. predzej na motoryzacji chociaz wykonczeniowke w tym mieszkaniu robil moj maz z kolega ale wiadomo jak szalec to szalec i do bylby juz robiony na tip top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, gratuluję kolejnej wspólnej rocznicy no i tak miłego wieczoru:) Tak piszecie o domach...nam też marzy się budowa. Może za 2-3lata uda się uzbierać troszkę grosza żeby ruszyć z budową. Póki co mamy kawałek ziemi więc pierwszy krok za nami. Czasem chodzimy tam z dziećmi na spacer. Bardzo miłe uczucie...mimo że nic tam nie ma - ale wyobraźnia pracuje. Idę wstawić na rosołek i zrobić makijaż, może sie uda póki mały śpi. Życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) wisienko z cenami projektow to jest b. roznie niestety, u nas ana rynku indywidualny projekt to od 4000, a wiekszych aglomeracjach to i po 10000 a nawet i wiecej, ciezko mi powiedziec jaki u ciebie jest rynek. tansze projekty to sa typowe, mniej wiecej takie co aneczka ich strony wkleila, tam ceny zaczynaja sie juz bodajze od 1300, ale do tego trzeba doliczyc za adaptacje czyli ustawienei domku na dzialce, no i ewentualne zmiany czyli nie takie okno, usunac balkon itp... a juz cena za wybudowanie to juz zalezy jak stoja ceny materialow, powiem tyle za najlepiej bylo zaczac budowanie 2,3 lata temu gdzie pustak kosztowal 1,5zl hehe a teraz ok 5zl :( oj cos mi zosia ostatnio sie niejadkiem zrobila, w nocy jak zje o 3-4godz to rano dopiero o 9 pod przymusem:( a dodam ze nie spi spi od 6, nie wiem dlaczego tak sie dzieje. mama mi mowi ze moga u mnie zachodzis zmiany hormonalne typu msc i dni plodne a dziecko to odczuwa. slyszalyscie cos o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie mi tu o domkach, bo ja juz od 2 lat przegladam projekty:( sama sobie rysuje, jak juz pisalam, chcialam nawet zostac architektem:) ale pewnie skonczy sie na tym, ze kupie jakies gospodarstwo w rozsypce i bede remontowac, bo juz postanowilam, ze tamten dom chce splacac. musze tylko znalezc bank, ktory da mi kredyt. ja wieczorkiem usypiam ksawka cycem i juz ruszyc sie nie moge bo zaraz mnie szuka i juz z nim tak leze do konca gdzies od 21 wiec przysiasc nie moge. na wybory chyba nie pojde bo slubny mnie nie chce zabrac do szczecina, na dokladke stwierdzil, ze na komuchow nie da mi glosowac... u nas tez juz lodowka na dworze:( aneczko, ciesze sie, ze rocznica udana. my juz 3,5 roku po slubie, a ja ani razu nawet chwasta nie dostalam:( trudno, widac takie sa uroki malzenstwa z przymusu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze tej ziemi pod domy. :( my niestety nie mamy nic, tylko mieszkanie wpełni kredytowane ze spłątą na 30 lat,wiec będziemy musieli nieźle kombinowac. wprawdzie mieszkanie ma ok 60 metrów, wiec ok i kupowalismy jak jeszcze cena za metr było 2900, wiec nieźle na tym zarobilismy, tym bardziej, ze dopiero konczy sie budowac, lae i tak marzy mi sie domek. no nic, moze jak obrabujemy bank, albo wykombinujemy jakies cudowne rozwiązanie to sie uda ;) tylko wrocław jest koszmarnie drogi, wiec pewnie jezeli bedziemy kupowac działke to pod wrocławiem :) aneczko ja juz od dawna prostuje włoski, ale delikatnie, bo mam i tak proste i jedno pociagniecie wystarczy, aby fajnie sie ukłądały i generalnie nigdy nie miałam z nimi wiekszego problemu, boje sie teraz, ze jak mam osłabione po porodzie, to takie zabiegi moga dodatkowo zaszkodzic :) mam cos pod prostownice, ale daje sie to na mokre włosy i zawsze zapominam ;) typowe :):):) ale jakby co, to polecam, bo rozsądnie uzytkowana prostownica, to rewelacyjna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, mozliwe, zeby 11 tygodniowemu niemowlakowi szly juz zeby??? bo ksawcio co jakis czas robi sie marudny, poplakuje, i gryzie ze zloscia co popadnie. mnie to wyglada na zabkowanie, ale nie wiem czy w tym wieku to mozliwe, bo gabi po pol roku szly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie chcialo czytac, ale wlasnie dalas mi do zrozumienia, ze jak sie rozpisze to moich postow nie czytasz:P zaluje ze nie zalapalam sie do komisji, zawsze to jakis zastrzyk finansowy te 130zl:) ja to ostatni raz bylam chyba na 22 urodzinach kumpla, wypilam 3 browary, wrocilam kolo 2 do domu i durna pala nakarmilam tym gabi:O na szczescie nie okazala zadnych oznak przepojenia, nawet pospac dluzej nie chciala. aneczko, bystrzak mi sie twardo ciagnie, juz doczekac sie nie moge zeby zobaczyc coz to za cudo:) teraz drukuje gabi kolorowanki: http://www.disney.pl/DisneyOnline/PrintstationPL/pl_pooh_csb.htm http://czasdzieci.pl/kolorowanki/id,12ecc-kubus_puchatek_kolorowanki.html polecam stronki:) a mezo w szkole w szczecinie, ale cos nie widze u niego zapalu do nauki, chodzi na wybrane zajecia, a 1700zl poszlo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Dzis nocka nawet ok. choć bywało lepiej,np,wczoraj Oli poszedł spać o 20 i wstał o 8 30.Wstałam i tak zobaczyć i przebrać się bo byłam zalana mlekiem a mój synuś smacznie spał. W piatek byłam na szczepieniu,mały był dzielny jak przystało na mężczyzne,waży 7150,wiec jest co dzwigać. Pisałam wam ze mam pecha do neta wczoraj siadłam chciałam cos naklikać to mi baterie sie wyładowały od myszki,jak je załadowałam ,a trwało to pare godzin to mi wysiady znowu od klawiatury,wie znowu nie mogłam klikac kilka godzin jedynie myszką na alegro buszowalam. Dobra mam 3 strony do poczytania,obiad mi stygnie więc bede jesć i czytac nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, wlasnie, studia architektoniczne. blada, czy to prawda, ze jako inzynier architekt moge projektowac male budownictwo??? domkli itp??? czy musze miec magistra zeby to robic??? a moze jest architektura podyplomowa??? fakt, na potrzebne do zdania na studia 64 pkt. mialam tylko 32, moglam isc na zaoczne, bo mi przyslali propozycje, ale dostalam sie na filozofie wiec zrezygnowalam z marzen, ale w sumie moze bym poszla na te 3 lata zaocznych inzynierskich jesli po tym bede mogla sie spelniac:) choc z drugiej strony mysle, czy nie poczytac jakichs ksiazek i samej sie nie zabrac za projektowanie:P pozniej ewentualnie dac tylko fachowcowi do sprawdzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno nic nie pisalam,ani nie czytalam,bo u nas chaos.Nowe meble do kuchni,pozbylam sie wlasnie starych mebli z pokoju,musze wszystkie rzeczy popakowac do kartonow,bo na nowe meble musimy jeszcze poczekac.Moje dolegliwosci po porodzie jeszcze sa,cisnienie od czasu do czasu skacze,woda jeszcze jest,kregoslup boli,chociaz chodze na masaze.Ostatnio lekarz tak mi glupio powiedziasl,widzac,ze moje doligliwosci nie mijaja.Zapytal:po co kobiety musza miec dzieci?A mnie zatkalo,i nic nie powiedzialam,ale moglam mu odpowiedziec,ze jego tez by nie bylo na tym swiecie ,gdyby kobiety nie chcialy miec dzieci.Raoul rosnie i jest ciraz to rozmowniejszy,tylko mamy problem z kupkami,sa ciagle zielone ,nie wiem co mam robic,ale on nie placze ,jest grzeczny,wiec nie wiem co o tym myslec.Dlaczego sa zielone. Mam nadzieje,ze u was wszystko w porzadku,dzieciaczki chowaja sie zdrowo. Aneczka-gratulacje z okazji rocznicy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko mni tez sie chciało czytac :) no mnie czeka wypad w piatek na imprezke do knajpy, ale musze szybko zarezerwowac stolik, bo sie nie wcisniemy do knajpy, o miejscach niewspominając :) a słabą głową sie nie przejmuj, szybko sie przyzwyczai i nadrobisz ;) spełniłąm juz obywatelski obowiazek i byłam z małym na spacerze. tak zmarzłąm ze popijam gorącą kawe, ale zaraz chyba wskocze do wanny z gorącą wodą i pianą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smecisz wisienko:) a nawet jakby, masz prawo sie wygadac:P jak kazdy:) kurcze, zla jestem na slubnego, bo nawet mu powiedzialam, ze dojade pod wieczor autobusem z maluchami jakby nas zabral spowrotem z tego szczecina, ale on powiedzial, ze na komuchow nigdy w zyciu mi zaglosowac nie da:( a co do tych glosow to prawda, ida ci z najwieksza iloscia glosow. czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko to powiedz mężowi, ze przemyslałas sprawe i bedziesz głosowac po jego mysli :) przeciez zaglądac ci przez ramie nie będzie ;) ja po raz pierwszy nie miałam pojecia na kogo głosowac. generalnie wszystko tylko nie PIS (no prawie wszystko;) ). Przynajmniej do Senatu zagłosowałam na nazwisko, bo na liscie pojawiłsie facet, z którym miałam zajecia, a który jest absolutnie rewelacyjny :) no i z LiDu kandydował, wiec nie najgorzej :) wisienko ja tez wole czytac niz pisac, bo zawsze mi sie wydaje, ze pisze o niczym, a drugiej strony bardoz lubie czytac o mniejszych lub większych głupotach (o poważnych sprawach nie wspominam, bo to oczywiste;) ) ale tak sobie mysle, ze jestesmy taką małą lipcową rodziną i komu jak nie sobie nawzajem powinnysmy poopowiadac o wszystkim, nawet o pierdołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×