Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

wiecie co... moj maz to jest normalnie wrrrr nim zdazylam wrocic spod prysznica on juz chrapal... zostalo mi pouczyc sie lub kliknac do was i na allegro i juz widzicie co wybralam :) kokopelasa - GRATKI z okazji obrony,.. widzisz ty w siebie nie wierzylas ale widac byli tacy co w ciebie uwierzyli :) ja sie do meza dzisiaj smialam ze zaczynam odciagac mleko na zapas bo jak sie w sobote obronie na 5 to ide w tany :D on sie na mnie popatrzyl jak spod byka bo to do mnie niepodobne i mam wrazenie ze juz sie modli zebym tej 5 nie dostala :D ostatecznie zeszlam z tanow na winko truskawkowe (ktore rok temu dostalam od sis ze stanow z okazji rocznicy a nie bylo kiedy wypic) takze moje drogie jakby co to bede w weekend samolot :D Eva pytalas o Krzysia i siedzenie. otoz jak zlapie za palce to siada bez podciagania, sam sie ladnie podciagnie, jak uda mu sie zlapac za bluzke moja czy meza tez usiadzie... Gabrysia majac 5 miesiecy juz sama siadala z pozycji na brzuszku wiec moze Krzysiowi to tez predzej pojdzie kupilismy dzisiaj CALGEL na zabki. kosztowal 12 z groszami. posmarowalam malemu 2 razy i najwyrazniej mu smakowal bo ciamkal ;) noszony na samolociku (czyli pozycja na reku z glowa w dol) slini sie tak ze na podlodze az mokro. w pozycji pollezacej puszcza jedynie bulbony wiec jakos sobie z nadmiarem sliny radzi. gryzie niemilosiernie gryzaki, mnie Gabrysie meza, pieluche i siebie samego. na razie widac ladne zawiazki na dziasle z przodu ale kreseczki na dziadelkach swiadczacej o przebijaniu zebow nie ma jeszcze... w sumie to bym wolala zeby zeby mu pozniej wyszly a nie juz zarz i to nie ze wzgledu na gryzienie mnie tylko na ich trwalosc. Gabrysia ma 5.5 roku i juz nie ma 3 jedynek a stalych jeszcze nie widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich aukcji niestety nie przesuneli :( i ubranka sprzedałam po 1,00 kombinezony z biedronki wyglądają nawet całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannnie !!!! troszku mnie nie bylo ....ale zescie nastukaly no no;).... i widez ze kolezanki do nas wracaja:)).... w wekend siedzialam na slasku u braciszka .... wiec nawqet nie wchodzilam .... wczoraj mialam sporo spraw wiec nie bylo czasu i jakos weny mi brakowalo:)).... u nas wsio ok .... wczoraj Julcia miala drugie rehabilitacje .... powiem wam ze pani Ania jest niesamowita .... z dnia na dzien widze postepy ... wczoraj znow zamiast godzine byla poltorej ... sama powiedzia ze nie moze sie od julci odkleic ... robila z nia cuda ... a julcia w najlepsze do niej gadala i usmievch za usmiechem ... ogolnie jestem bardzo zadowolona ... Aneczko a z ktorej czesci wawki ta twoja kolezanka jest???...bo rozmawialam z pania Ania ...i wsumie ona jezdzi wszedzie tylko nie na ursynow i mokotow ... ale nawet jak juz ta twoja kolezanka bedzie chciala a jest z tamtad niech z nia poprostu pogada .... co do samych cwiczen ... powiem wam jestem w szoku ... julka juz nie trzyma raczek w piastek juz jak sie ja bierze na rece czuc ze to napiecie puszcza ...pozatym co wazne na boki nie odwaraca sie juz blokowo ....(wczesnije jak odwracala glowe np w preawo... to za tym szly barki i rece) taeraz raczki leza w spokoju ... no chyba ze chce na bok sie przewrocic to sprytnie odpycha sie noga ... i juz lezy na boczku ... z tego co mi wczoraj powiedziala sama asymetria u julki nie jest problemem ... samym problemem jest napiecie ... i jego bedziemy sie pozbywac ... (bo asy,metria wynika z tego)... wsumie jestem mega zadowolon nie zastanawiam sie juz co jej jest i wiem ze wsio bedzie dobrze ... widze ze sie rozpolitykowalyscie .... my tez bylismy na wyborach ... oczywiscie zeby nie glosowac na pis ... zeby kaczyniak polecial w kosmos ... i sie udalo:)).... chcialam glosowac na lid ale ze kwasniewski dal takiego ciala z tym pijanstwem (jakby sie nie mogl powstrzymac)to pomoglam tuskowi bo tylko on mial sznase pokanac w wawie kaczyniaka ... bo jak widze tych dwoch pierdzieli sory za wyrazenie ( kaczynscy) to noz mi sie otwiera w kieszeni .... najlepsze zyczonka dla wszystkich 3 miesiczaniakow tych wekendowych i dzisiejszych ...:).... wracajac do tej asymetrii dziewczyny ... jesli macie watpliwosci idzcie do lekarza nie nabijajcie sobie glowy tym co jest w necie ... pani ania sie ze mnie smiala ze powinni mi net obciac ...... bo juz sobie wkrecalam ze moze to jakies porazenie mozgowe ... parsknela smiecham i skwitowala pani jolu pani dziecka z porazeniem chyba w zyciu nie widziala .... takie dziecko zwyczajnie nie ma kontaktu z nikim .... a julka to juz teraz dusza towarzystwa.... wiec dalam soboie spokoj z czytaniem bzdur ... a sama asymetria nie leczona ... jak wynika z jej slow ...moze spowodowac rozne poroblemy z kregoslupem dziecka pozatym plaskostopie i takie inne drobniejsze wiec jesli macie watpliwosci lepiej sie tym zajac ... dobra laski ide sobie kofeinke zrobic i zaraz do was wracam ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam kawke wiec moge pisac dalej ...:)... smiec mi sie chce jak cholera bo julcia a tatusiem w lozku spi ... a porownujac ich proporcjonalnie to jka dawid z goliatem,,,,(moj mezzys ma reke jak ja node wiec julka przy nim wyglada jak noworodek ale tak slodko wygladaja ...:))zaraz wam fote wkleje.... a tatus chrapie a julcia pierdzi;)....paranoja:)).... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccfa509df4b350b5.html wstawac spiochy bo nie mam z kim pisac;)..... Aneczko a ty puszczaj juz ta ksiazke ...i tak wszytko zaliczysz i tak ... :) a krzys wyglada bosko .... az sie boje co bedziesz miec za kilkanascie lat;).... kraty w okna itp:))zreszta wszystkie lipcowe dzieciaczki wygladaja super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos szybko mi sie dzisiaj spalo... poczytlam jeszcze ten moj magisterski badziew i polozylam sie o 1.45 Krzys obudzil sie 4.45 a o 7 pobudka. Gabrycha zalapala fluka wiec jej dzisiaj nie puscilam do przedszkola i chodzi mi jeczy a ja chce sie uczyc i duuupa, szans na to nie ma chyba dzisiaj dopoki maz nie wroci DOminisia no szkoda ze nie poszly ci aukcje. za ile sprzedalas to wdzianko do chrztu? z tym przesunieciem to ja chyba pisalam wczesneij ze oni przesuwaja TYLKO aukcje bez ofert bo te w ktorych ktos zalicytowal schodza za tyle jaka byla stawka w momencie ukonczenia Wisienko a to taka typowa zielen czy delikatna?? mozesz dac wstazeczki i odrobine np bibuly czy organtyny przykleic i byloby ladnie. koniecznie wrzuc nam foto tego recznie robionego zarposzenia :) ja to poszlam na latwizne i pozapraszalam bez zaproszen etc po prostu na \"gebe\". duzo osob bedziesz miala na chrzcinach i gdzie je robisz??? wysylam posta i biore sie za czytanie posta Lalik bo dlugi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik alez cudne foto!!! zrob jeszcze takie ze zblizenia w sepia i koniecznie do albumu rodzinnego lub w ramki :) ciesze sie ze rehabilitacja tak super na Julke wplywa. widzisz lada moment bedzie dobrze!!! kolezanka mieszka w centrum, miala dzwonic do tej p Ani ale stiwerdzila ze poczeka na wizyte u neurologa a ta ma dopiero w grudniu.. ale jej sprawa ja powiedzialam co uwazam znalazlam jej namiary a ona niech robi co chce. a co do czytania na necie to gdybys nie poczytala o tym napieciu i asymetrii to bys nie miala podejrzen i nie szukalabys porady neurologa i rehabilitacji... net i wszelkie info ma swoje dobre i zle strony. Ja np gdyby nie net to bym niewiele wiedziala o wadzie Krzysia a i nadzieja bylaby mala bo tylko fakty medyczne statystyczne znalam a jak znalazlam w necie przypadki ktore sie zakonczyly szczesilwie to odzyla we mnie nadzieja i sama moge teraz innym napisac o nas o tym jak nam sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomianm tabelke mam nadzieje ze to ostatnia i nikogo nie wyrzucilam :) Dviki uzupelnij wasze dane do konca bo wiecej nie pamietam :) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca.... stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/ blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka.........10 lipca.......3500/58.........6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia........11 lipca........3060/54.......?????????....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca........3550/56..... ..6130/64....butla basia_81..........Kubuś......13 lipca........3060/48........7060/?...mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.........Emilka........21 lipca........3120/52........???????.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ...?????......cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhhh...pogoda faktycznie nie zacha do spacerów :( My zawsze staramy się wyjs koło połudina, takze jeszcze czekam troche - moze choc troszke si polepszy. Ale i ak mamy fajnie, ze dieciackzi juz 3 m-ce maja i jak byly malutkie to cieplo bylo. Jedna znajoma wczoraj urodziłą chłopca i to az wspolczuje z takim malenstwem w chlody wychodzic. Aneczko - mi się wit.D3 skoncyzla, bo mialam w tabletkach a nie w kropelkach. Ale teraz juz poprosilam o tą w kroplach. Basiu - a gdie planujecie się basenować z maleństwem? Bo ja sie zastanawiam miedzy Redeco na Nowym Dworze a stadionem olimpijskim na padereweskiego. W sumie i tu i tu mam daleko - bo z PArtynic :( No chyb ze otworza w koncu kiedys Aquapark.... Dziewczyny, napiszcie prosze czym okrywacie w nocy wasze dzieciaczki? Bo ja do tej pory takim milutkim kocykime, ale nie wiem czy to nie za mało. I zastanawiam się nad kolderką, ewentualnie nad śpiworkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dopisze wage - wczoraj bylam u pediatry z kilkoma pytaniami i zwazyla Emilkę. No i ta sucha skorka to moze byc albo od nabiału wiec na razie musze odpuscic cały nabiał :( lub ew. od plynu Johnsona do kapieli. Na szczcie tylko probke wykorzystywalismy, a nic kupionego. Mam nadzieje ze odstawienie pomoze. Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/ blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka.........10 lipca.......3500/58.........6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia........11 lipca........3060/54.......?????????....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca........3550/56..... ..6130/64....butla basia_81..........Kubuś......13 lipca........3060/48........7060/?...mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.........Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ...?????......cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten posępnyy dzień. pogoda straszna, ciemno jak w zimie o czwartej popołudniu, zimno i pada. i znowu pozostanie siedzieć w domku. wczoraj padłam razem z Ewką o 20.30 już spałam, nawet nie czulam jak mężu wchodził później do łóżka. Tylko rano się śmiał, że mialam na niego czekać :-) a jednak tą aukcję którą obserwowałam pomimo ofert przedłużyli o jeden dzień, tak, że dzis poraz pierwszy strzelam ze snajpera, zobaczymy co to za cudo :-) Madzik Ty chyba pisalaś o szorstkiej skórce u swojego dzieciątka, więc spieszę napisać, że to może być skaza białkowa. U mojej Ewki też pojawiła się szorstkość i okazalo się, że ma uczulenie właśnie na korwie białko. Odstawiłam wszystko co mleczne i krowo pochodne i problem szorstkości zniknął. a i przez jakiś czas (do zaniku tej szorstkiej skóry) kapaliśmy Ewę w emulsji Oilatui i mydełkiem Oilatum, a smarowalismy ją balsamem A-Derma. Teraz kapiemy ją w płynie Skarb matki, takie samo mamy mydełko i szampon do włosów i jest OK. Oilatu tylko jak coś zaczyna wychodzić (bo mama zje coś mało dozwolonego, chociaż mleka i innych tego typu produktów, jak i wołowiny nie tykam) Aneczko napewno zdasz spiewająco :-) Dla Karolka od Ewci mnóstwo buziaków z najlepszymi życzonkami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik to sobie o czasie przypomniałam o twoim \"szorstkim\"pytaniu. ja Ewcię okrywam kołderką, a spi w pajacach, czasem jak chłodniej to zakładam jej jeszcze podspód body na ramiączkach, bo zawsze to cieplej jak coś bezpośrednio do ciła przylega. Jak przykrywałam ja kocykiem, to strasznie się rozkopywała jak podnosila nózki do góry, a kołderka cięższa, więc nawet jak wierzga kulasami to pozostaje przykryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kurcze nawet nie wiedziałam że jest nowa tabelka :(, zaległości się kłaniają. Ja też się dopiszę :) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/ blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55.......6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka.........10 lipca.......3500/58.........6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia........11 lipca........3060/54.......?????????....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca........3550/56..... ..6130/64....butla basia_81..........Kubuś......13 lipca........3060/48........7060/?...mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.........Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ...?????......cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc Narazie uciekam bo niunia się przebudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa - dzięki wielkie za info o szorstkowsci i o kolderce. Tak wlasnie obawiam sie ze to skaza, bo w zeszłm tygodniu zaszalalam i robilam \"Pomysł na..\" i tam sie dodaje smietane 12%. Plus wprowadzilam ser bialy e szczypiorkiem i serniczek... Ehh.. ciezka sprawa. A jajka jesz?? Tez lekarka poradzila myc w Oilatum , takze juz zakupilam. Istraa, a myjesz główkę tez w Oilatum czy cos innego? I napisz prosze ile kosztuje ten balsamem A-Derma? I czy to w aptece do kupienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja myłam główke w Oilatum ale od wczoraj testuję Skarb matki, zobaczymy jak będzie. A balsam do kupienia w aptece za 56 zł, ale jest bardzo wydajny na takie małe ciałko. mam go juz 2 miesiace i chyba jeszcze z połowa została. tyle, że cena tych kosmetyków zaporowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) troszkę mnie nie było więc muszę nadrobić czytanie bo sporo napisałyście przez tez czas. dziś się straszliwie wkurzyłam na swoją przychodnię a właściwie na burdel jaki tam panuje. chodzi o szczepienia dzieci. miesiąc temu przy pierwszym szczepieniu dzwoniłam do przychodni zeby się spytać jak tam sprawa wygląda, czy trzeba się rejestrować na te szczepienia czy nie. pani powiedziała mi że na szczepienia nie trzeba się rejestrować tylko przyjść w wyznaczonym terminie w godzinach pracy punktu szczepień i dziecko zostanie zaszczepione. dziś od rana nie mogłam się dodzwonić do punktu szczepień więc zadzwoniłam do rejestracji poradni dla dzieci żeby spytać w jakich godzinach jest czynny punkt szczepień bo chce przyjść z dzieckiem na szczepienie bo mam termin na dziś. to mądra pani mi mówi ze na szczepienie się trzeba rejestrować i że już nie ma na dzisiaj miejsc. powiedziałam jej że jako9ś miesiąc temu jeszcze nie trzeba było się rejestrować na szczepienie i jakto tak jest. więc mi zaczęła mi wmawiać ze zawsze trzeba się było rejestrować i ze ona nie wie jak ja się dostałam bez rejestracji i tym podobne bzdury. więc się wkurzyłam, bo nienawidzę jak mi ktoś coś wmawia i jak każdy mówi coś innego, nawciskałam głupiej babie i odłozyłam słuchawkę. tak, ona jeszcze powiedziała że jak chce dziś to muszę iść do punktu szczepień miedzy 14-18n i pogadac z pielęgniarką albo lekarzem. chyba się z tej przychodni wyniosę, bo tam każdy i za każdym razem gada coś innego, wprowadzają ludzi w błąd a potem jeszcze mają wielkie pretensje.oj trochę sobie popisałam bo jeszcze wkurzona jestem. mój facet jest na wypowiedzeniu i postanowił założyć własną firmę szkoleniową, więc niech Bóg ma nas w swojej opiece jeśli chodzi o kasę, bo zanim ta firma zacznie przynosić jakiekolwiek dochody to ja nie wiem za co będziemy żyli. w sumie pomysł jest fajny ale trzeba czasu żeby to się wszystko rozhulało i zaczęło przynosić dochód, a do tego czasu chyba ja będę musiała nas utrzymywać. nie wiem 13 listopada kończy mi sie urlop macierzyński i trza będzie iść do roboty bo lepsza jedna pewna pensja niż jakieś niepewne pieniądze z działalności gospodarczej. eh....to sobie popisałam :P wyżaliłam się wam, wygadałam...a teraz sie biorę za czytanie :) wszystkim małym solenizantom , którym jeszcze nie składałam życzonek wszystkiego naj, naj, naj i ogromny buziak ode mnie i Zuzy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu niunia ucina sobie drzemkę około godziny 8.00 :). Dzisiaj też, potem około 10.00 a teraz o 12.00 :). To mam troszke luzu. Zimno na dworze aż sie nie chce wychodzić :(, a będzie jeszcze zimniej... Ostatnio mam wielką ochote na słodkie i wcinam ile wlezie :) Korzystam z okazji że mała śpi i lece do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko bardzo fajne zaproszenia :). Za godzinke karmienia malutkiej i zaraz potem spacerzysko :). Ostatnio niunia jak je cyca to wszystko ją interesuje. Telewizor wyłączam bo przecież puszcza cyca i odchyla głowę do telewizora :), no muszę się zawsze umęczyć z tym cycaciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko bardzo fajne te zaproszenia. Jesli chodzo i o regułki to ja zaproszenia na slub dla \'młodych\" miałam własnie w formie scenariusza teatralnego z podziałem na role. Jak odszukam to wkleje to formułkę. Dla \"starszych\" wiekiem mielismy standardowa treść, bo niektórzy mogliby nie zroumiec zartu ;-) myslałam, że pójde na spacery,a tu leje i leje..... dziekuję za zyczonka dla Ewci i jeszcze jej dzisiejsza 4-miesięczna fota. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5791dfb1274a2c33.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulko, amy juz jakis czas temu obgadywalysmy ciebie:) gdzie ty teraz bedziesz mieszkac??? ogolnie to tu wszyscy chyba z poludnia tylko my dwie pomorskie dziewczyny:) ja dzis jade do mojego promotora. mam nadzieje ze mnie nie pogoni:) dowiem sie co i jak:) ale juz chyba w pazdzierniku sie nie obronie:( kurcze, mysle czy by sie w czyms jescze nie podszkolic, ale mam juz straszna awersje do dalszej edukacji, bo nie znosze egzaminowania:( fajnie by bylo sie pouczyc gdzies, gdzie nie ma egzaminow:) ja przy kazdej seji nabawialam sie nerwicy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, mam dla ciebie linka:) ed2k://|file|Firma.-.Dom.weselny.TVN24.(2007-03-10).TVRiP-Piorkowski.(osloskop.net).avi|77522944|D610B01B3EEFC87B2558BECDFA9303BB|/ nie wiem czy ci wejdzie i nie wiem jak sie sciaga, ale w razie czego wpisz w emulu \"firma dom weselny\", obejrzyj sobie jak to wyglada:) a ogolnie jak ktoras zastanawia sie nad otworzeniem wlasnej dzialalnosci to wpiszcie \"firma tvn24\" i wyskoczy wam cala lista filmikow;) mi tez sie marzy cos wlasnego:) jakos nie usmiecha mi sie robic na kogos:O ale wszystko wyjdzie w praniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomrozilam dupsko 1.5h na spacerze i doszlam do wniosku ze chyba musze sie z jakas cieplejsza kurtka przeprosic bo na razie latam w cieniznie jesiennej. dobrze ze mialam bluze kangurke to przynajmniej kaptur zalozylam bo gwizdzi i pizdzi ze tak powiem wisienko zaproszenie bardzo fajne, nie rozumiem czemu sie czepiasz :P Istra ja nie wiem co jest ale nie moge obejrzec synowej!!! no zaraz mnie cos trafi chyba :O Justyna a moze akurat promotor bedzie mial dobry humor :) ja dzisiaj bede ustalala godzine obrony o ile odbierze telefon :) aaa no i ja jeszcze nie jestem z poludnia tylko z pipidowia na pn-wschodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie mnie marzy się wlasna, włoska restauracja z klimatem dobrym jadlem i pysznym winkiem...ehhh w fajnym miejscu. Może gdzies na krakowskim kazmierzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - zaproszenia sa super!!! chyba zgapie od ciebie, bo pomysl mi sie b.spodobal :P a kiedy robicie chrzciny? my mamy zaplanowane na 11 listpoada. I tu mam pytanie - robie impreze \"chrzcinowa\" w domu,dla 12 osob - najblizsza rodzina. jak nto wyglada u was? tzn. wiadomo, ze po kosciele obiadek - zupka, drugie, deser a potem znow wystawialyscie jakby \"kolacje\" ? czy na obiedzie sie konczy? no i czy alkohol na taikej imprezie sie podaje??? sorki za male literkii bledy ale pisze jedna reka - emilka przysnela na drugiej po cycaniu :) a nie chce jej odkladac bo sie pewniikem obudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik u mnie było 14 osób. najpierw obiadek, potem wyjechały ciasta, kawka, herbatka etc, nieco później wędlinka, sałatki i inne specyfiki z tej kategorii, a wieczorem jeszcze na ciepło strogonow. a dla chętnych było winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja synowa jest jak zwykle miodzio :) nawet z Krzysiem maja takie same zabawki i lezaczki hehehe wlasnie ja pokazalam Krzysiowi - najpierw oczy wytrzeszczone a pozniej jak na prawdziwego mezczyzne przystalo... zaczal sie slinic buehehehehe Madzik u nas bylo 12 osob, chrzest w sobote o 18tej byl wiec w domu dopiero ok 19,30 bylismy. bylo kilka dan cieplych plus zimna plyta i ciasta i tak do 23. w zwiazku z tym ze zarelka bylo duzo to jeszcze e niedziele zaprosilismy na obiad poprawinowy z deserem winkiem i ogolnie siedzenie od 13tej do jakiejs 19... bylo bardzo wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze mowiac to uwazam, ze na dzieckowych imprezach alkoholu byc nie powinno. strasznie sie wkurzylam, ze na pierwszych urodzinach gabi moj ojciec i tesciu latali po wode i sie spili:O pozniej kurtki im sie pomieszaly i jak mkoj tato ma 2 metry wzrostu a tesciu kolo 170cm to sie dziwil tesciu ze ma takie dlugie rekawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku. Wygwiździło nas, że hej. A to jeszcze Kołobrzeg więc wieje dwa razy mocniej :(! Przed spacerkiem był cyc a zaraz potem kupsko po pachy ;). Justyś- emigrujemy w Wielkopolskę do Koła ;). Troszku się boję zmiany i nowego, zwłaszcza że tu mamy swoje mieszkanko. No ale jeśli wszystko się dobrze ułoży to mieszkanko sprzedamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×