Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Byłam w sklepie. jak mała zasnęła pojechałyśmy z koleżanką do tesco pooglądać zabawki na prezenty. wiecie jak na allegro naciągają... wczoraj wybrałam na allegro dla chrześnicy smoczusie jajo. cena 39,90. dzis pojechałam do tesco i to samo jajo kupiłam za 29,90. tak samo było z paputkami do wózka h&m. babka na allegro sprzedaje je za 29,90 + koszty wysyłki, a ja w h&m kupiłam je za 19,90...rozumie, że każdy chce zarobić ale według mnie to przesada. musiałam ze sklepu szybko wracać bo julcia się obudziła. daliśmy jej herbatki i czekamy aż zaśnie. suszarka czyni cuda:) mam nadzieję, że to tylko chwilowe. wcześniej jak zasnęła to już spała... może ok 5 miesiąca dziecko tak ma... łudzę się co? to tylko moja jula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie już???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? oj chyba tak...................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do allegro to fakt przebitka jest i to bardzo duza... zabawki w auchan tesco czy carrefour byly duuuzo taniej tyle ze ja do ktoregokolwiek z tych skelpow mam ponad 130km. najblizsze HM tak samo... sliniaczek ktory kupilam ze snoopym na allegro za 25zl w h&m kosztuje 19.99 ale wiadomo po sliniaczke nie oplaca mi sie jechac bo paliwo czy bilet wyniosa 70zl a tu z przesylka 11 roznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to sie stalo ze Justyny nie ma na dyzurze jeszcze??? a tak w ogole to ktores dziewcyzny prosily o zmiane w tabelce ale nie pamietam ktore a nie przebrne przez te wszystkie posty teraz bo oczy powoli posluszenstwa odmawiaja... jakby co tabelka jest odkopana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) a wy co mamusie, jeszce spicie? :) ale Kubus dał mamie pospac dzisiaj :) o 20:00 pogrążony był juz w głębokim śnie, obudziłsie na mleczko 5:40, wstał do niego tatus, zrobił małemu mleczko i go nakarmił, abym mogła sie wyspac i jak odłożył go do łóżeczka to mały od razu zasnął. jednak autorytet taty orbi swoje ;) spał jeszcze o 7:40 i obudziłsie z wielką kupką w pieluszce i uśmiechem od ucha do ucha :) teraz bawia go babcie, a ja zajadał torcik i popijam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wisienka o tym glutenie tez juz pisalam b wlasnie jak bylam prywatnie u takiej fajnej lekarki z kubusiem to tez mi mowila zeby ten gluten od poczatku wprowadzac bo jest mniejsze prawdopodobienstwo ze bedzie uczulone na gluten, wiec ja chyba sprobuje tylko moze tak zacze z tym jedzonkiem za tydzien. Kurcze Kubus miał byc szczepiony w tym tyg ale nawet sie nie zapisuje chociaz ten katar mu przechodzi juz tylko czasem slysze te chrumkania jego ale chyba nawet tam nie dzownie nie?na pewno kaza mi zaczekac az bedzie calkiem ok. Wiecie co wczoraj polozylam Kubusia na macie i poszlam do lazienki i slysze on marudzi, mysle sobie juz mu sie znudzilo ale cos mnie tknelo wchodze do pokoju a Kubus z dala od maty lezy na brzuchu na dywanie!!! i nie ma sily sie odwrocic hahaha smiesznie to wygladalo ale gdzie on sie wypuscil no no a taki byl spokojny a tu nagle bach Kokopelasa jak nauka picia z butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do glutenu, to mi lekarka mówiła, ze jest to dosć kontrowersyjne. do trej pory gluten wprowadzało sie bardzo późno właśnie z tego powodu, aby dziecko nie było uczulone i jakos dzieciom nic nie było. teraz moda na wprowadzanie glutenu wczesniej przyszła ze Stanów , a lekarze nie są zgodni co do słusznosci tej teorii. my bedziemy wprowadzac jednak gluten później :) wisienko może Aruś zrobi ci prezent na gwiazdke i przezspi jak aniołek całą noc :) justynko jestem za!!! tyulko własnie sobie uświadomiłam, ze bez samochodu to my daleko nie zajedziemy, bo naszym małym pierdółkiem mąż nie odważy sie pojechac dalej jak za miasto. moze do tego czasu rodzice kupią sobie cos nowego, to od nich pożyczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, wpisujesz text w okienku i klikasz\"dodaj komentarz\" ja tam gdziekolwiek by nie bylo, to jade pociagiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) Marylko no w sumie masz racje ze ja się jeszcze nie ujawniłam :p ale w takim razie wkrótce się pokaże tylko musze poprosic mężulka żeby fotke mi strzelił bo jeszcze jak chodziłam z brzuszkiem to mi robił a teraz to ja szaleje i robie fotki Agatce:) A z Tatianki rośnie spokojna i wrażliwa dziewczynka lubiąca spokój i cisze:) Lalik śliczne masz mieszkanko a bałagan…??? Jaki bałagan:) Jeśli chodzi o fajki to w naszym domu pali tylko stary i on ma swój pokój do którego my nie wchodzimy a jak już trzeba wejsc to na wdechu bo smierdzi tam okropnie:O Maniu ja mysle ze nie ma co porównywac wagi naszych bobasków bo na wage składa się duzo czynników:)Tak jak u dorosłych to jest bardzo indywidualna sprawa :) Wazne ze miesci się w normie:) A Julka Sliczna:) My w tym roku sanek jeszcze nie będziemy używac ale za roczek już na pewno:) Madzik ja tez czekam na tego konika:) mam nadzieje ze wkrótce przyjdzie i tez ma być na mikołaja:) Aneczko nie ma to jak dobre rady:p A Krzyś taki towarzyski że hej:)Agatka raczej z tych co do obcych to nie bardzo - woli swoich:) Dzis jedziemy do rodzinki i juz mnie dreszcze przechodza jak sie zachowa Agatka:) Mam nadzieje ze bedzie grzeczna:) A moze pobawi sie ze swoja o miesiac młodsza kuzynka:) Mi też praktycznie co jakis czas pokazuje ostatnia str 490 :) myślałam ze to mój komp a tu taki psikus:p Widze ze mamy podobne marzenia:) Mi tez sie marzy domek z ogródkiem koniecznie w domku salon z kominkiem :) choc póki co to moze byc kawalerka w bloku byle z dala od obecnego mojego miejsca zamieszkania:O Wklejam tabelke bo Agatka wcina juz zupki (2-3łyżeczki) Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7125/72..cy c... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7500/??...cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700 /??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc Zycze zdrówka dla wszystkich zakatarzonych bobasków i chorych lipcóweczek:) 🌼 a teraz zmykam bo Agatka sie zbudziła:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, jak klikniecie moj profil i spojrzycie na ostatnio dodane osoby to jest tam moja kolezanka starsza blizniaczka z blizniakiem ksawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski .... no i wkoncu ja dobilam ;):))... u nas ok Jula spi z tatusiem a ja sie od rana szwedam i sprzatam mieszkanie ... najpierw do mani ...pwoem ci Maniu co ja bym zrobila ... ale wybrac musisz ty;):)... Ja bym nie kombinowala z tym pepti ... bo z czego wiem nawet kiedys ktos tu pisal jest ochydne ..i jak od poczatku go nie podajesz watpie zeby mala go pila .. pozatym tak jak ci napisalam wczesniej ... poczekaj na reakcje jak calkiem przejdziesz na enfamil i jak dalej beda problemy wtedy podejmniesz jakies inne kroki ... ja zrobilabym wlasnie tak... piszecie o glutenie mnie tez zdziwilo jak pzreczytalam nowy kalendarz zywienia ... od dawien dawna gluten wprowadzialo sie po 9 mc a nawet roku ... tez sie zastanawiam ..ale mysle ze po 6 mc sprobuje ... jula i tak swietnie wszytko toleruje wiec nie powinno byc problemu ... Aneczkko trzymam kciuki zeby z machewka sie udalo;):))...i naszemu Krzysiowi nic nie bylo ..jakby co daj znac.... Dobra narazie zmykam ....bo mala wstala i juz po robocie;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj rano synio obudzil mnie.... muzycznie :) o 5 z hakiem rozbrzmialy sie dzwieki Mozarta i glos Krzysia dyskutujacego z karuzelka... ledwo ciepla wstalam i go do lozka przygarnelam i wrecz brutalnie zatkalam mu dzioba cyckiem... pomoglo i zasnelismy do 8.45 teraz Mlody znowu juz drzemie :D ufff byla kupa, i to nie zielona ;) az sie zastanawiam czy ja juz do konca zycia bede sie cieszyc z kupek Krzysia... no ale na to wyglada ;) jesli idzie o taka butelke z lyzeczka to mialam chicco. u nas sie sprawdzala ale powiem tak - dluuuugo schodzi zeby malucha nakarmic swoim mlekiem, ponoc do kaszek lepsza. u nas nianai sobie radzila i Gabrysie wlasnie taka butla karmila co do glutenu to ja przy Gabrysi tego jakos szczegolnie nie wprwoadzalam, zadnego zageszczania ani nic z tych rzeczy, po prostu dostala buleczke majac ok roku i to co bylo w sloiczkach. jako ze na poczatku bede sama gotowala ale nie mam zamiaru nic dodawac w ramach zageszczenia a pzoniej na wiosne pzrejde na sloiczki to tam juz on bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! nocka minęła w miarę spokojnie. Nasz mały miś nakarmiony o 24 obudził się o 4 i potem nie wiem o której, bo mamusia obudziła się o 8 45 a dzidziuś sam do siebie gadał w łóżeczku:) z katarkiem walka trwa... mała mnie znienawidzi za to wyciąganie koziołków z nosa... laiku, a lekarka powiedziała, że to pepti to najbardziej zbliżone jest to smaku omneo i że łatwo jej pójdzie zmiana:)))) kurka jeszcze nic nie daje nowego...Dziwna ta lekarka była bo nawet nie zapytałą czy jula gorączkuje... a zresztą ponoć pepti było wstrzymane w obrocie. nie wiem tylko czy płyn czy proszek też? Może Aneczka coś pamięta na ten temat?:) justyś superowe te domki:) kurcze ja podobne znalazłam kiedyś w Sarbinowie na samej plaży:) i dlaczego nie klikniesz do mnie na gg jak mnie widzisz tylko obczajasz z ukrycia?:) a i dziękuję za miły komentarz pod zdjęciem:) basieńka ale ci męża zazdroszczę:) mój to jak zaśnie to jak niedźwiedź nie można go dobudzić i julki nie słyszy... a tak bym chciała żeby mnie kiedyś z karmienia wyreczył... marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaniu to nutramigen wstrzymali :) o pepti nic mi nie wiadomo oprocz tego ze dziecie znajomych mialo po nim straszne wymioty... ja bym zrobila jednak tak jak pisze lalik i probowala z enfamil... po co malej tak motac z tymi wszystkimi mlekami... trzeba jej dac chwile na przystosowanie... a jesli lekarka wydala ci sie jak to piszesz dziwna to tym baridzjen ie powinnas brac do siebie tego co gadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIU NIE WIEM JAK SMAKUJE OMEO ...AWET NIE WIEM JAK SMAKUJE PEPTI ...wiem co kiedys na forum wyczytalam ...napisalam ci co ja bym zrobila ... pozatym ja nie do konca slucham lekarzy ...zawsze uwazalam ze moja intuicja jest lepsza .. pozatym chyba juz mieszasz te mleka co????.... i widzisz zcy Jula je ... tz czy jej smakuje ...i czy wogole nie zrobila sie np marudniejsza niz byla na samym omeo ???? moim zdaniem to i tak zalezy od dziecka ... i albo jest ok albo tzreba kombinowac ...tyle ze takie kombinacje tez pewne sprawy rozlegulowuja ..i dlatego kombinacji jak najmniej ;)....posumowujac ja bym poczekala co sie bedzie dziac juz na samym enfamilu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przyszedł konik :) Spodziewałam sie go jutro a tu taka niespodzianka;) Ja to jestem chyba inna bo mi ten konik to tak srednio sie podoba:p nie to że nie podoba ale jakos tak na zdjeciu lepiej sie prezentował;) Powiedzcie mi dziewczyny jak sie wystawia komentarz i czy meila tez mam kolesiowi wysłac czy wystarczy tylko komentarz:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahha mamy te same mysli z Aneczka;):))... Aneczko ty masz dobrze z tym spaniem no no ... ja to nawet jak Jula zasnie o 6 po karmieniu ..jakos spac nie moge ... za to po 20 padam jak wypluta swinka;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manieczko, ja bym zagadala, ale sie boje:) boje sie wlaczac gg, bo ja przewaznie pisze z doskoku, a jak zaczne z kims pisac, to ciagle musze odchodzic cos zrobic, aneczka juz kilka razy to ze mna przerabiala;) wiec zwykle gadam tylko w poznych godzinach nocnych, choc i tak nie przepadam, bo ciezko pozniej odejsc:) olcia sie wlasnie wlaczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek jak mu wsystawisz koment to on automatycznie dostanie meila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym maniu ...pwoeim ci szczerze tylko sie nie obrazaj ... moim zdaniem jak tak bedziesz kombinowac to Juli sie nigdy to nie ustabilizuje ..popadniesz w takie bledne kolo a dziecko bedzie sie meczyc ... sorka ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku - ten konik to nie Tobie a Twojemu dziecku ma sie podobac ;) sam komentarz wystarczy :) Justyna ja mam to samo tyle ze ja zawsze jestem na zaraz wracam i znajomi juz wiedza ze jestem z doskoku i jak nie pisze tzn ze tylko kompu buczy a ja cos robie.... wiecie co... chyba musze kupic kuchenke mikrofalowa... jak moj maz bedzie wracal po 18tej z pracy to jakos mu ten obaid trzeba bedzie odgrzac a trudno zebym Gabrysie trzymala tak gludo... z mikrofala jest ytlko jeden problem u nas - nie bede miala gdzie jej za bardzo posataic bo mamy waskie szafki i ogolnie malo szafek wiec bedzie gdzies wcisnieta po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym na twoim miejscu ...wieczorami przed karmieniem podalabym jej pare lyzeczek tej kaszki o ktorej pisalysmy ... ona ma koper wloski wiec tez jej pomoze w regulacji trawienia a napewno pozwoli jej latwiej gazy oddac ... i przynajmniej noce bedziesz miala spokojniejsze ... tylko najpierw calkiem przejdz na enfamil ...odczekaj ze dwa dni .. zacznij od lyzeczki ..na moje oko nie musisz jej dawac tego duzo ... wystarcza ze trzy lyzeczki przezd karmieniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ... co do mikrofali napewno ci sie przyda ... a co do miejsca to mozna ja fajnie pod gorna polka podwiesic fajnie to wyglada i jest praktyczne ...bo kuchenke masz miej wiecej na wysokosci oczu ... trzeba tylko takie uchwyty metalowe zrobi ...kolezanka tak ma ...i naprawde fajowo to wyglada powiedzmy jak czesc wiszacej szafki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laik no jasne... popieram Twoje zdanie! nie kombinuję bo jeszcze nic nowego nie wprowadziłam... dalej jadę na omneo a mleka stoją. po prostu w kropce jestem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik u mnie w kuchni szafki sa po prawej stornie wiszace tylko i tam mam zlew i kucnnie gazowa z okapem plus jedna wezsza szufladowa i nad nia szafke pod ktora sie to nie zmiesci po lewej stornie mam tylko jedna duza szafke i na niej blat ktory sluzy zamiast stolu. nad nim nie mam ani szafek ani polek... ogolnie to ja nie lubie polek w kuchni i zagracenia wiec mi srednio ta kuchenka lezy... no ale tez mi sie nie chce 2 obiadow gotowac i 2 razy w gary stawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu pamietaj ze ty jestes matka ..i decyzja nalezy do ciebie ... my ewentualnie mozemy ci podpowiedziec ... ja wiem co czujesz bo podobne historie przerabialam z jarkiem ... tyle ze teraz o tyle jest latwiej ze tych mlek jest masa i tak naprawde sa bardziej zblizone do mleka kobiecego .. ja ci napisalam co bym zrobila ... a decyzja nalezy do ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za porady bo to dla mnie bardzo cenne.... 👄 i nie obrażam się! ja do takich nie należe i cenię sobie szczerość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×