Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

no wpadlam na chwile ....!!!! Basia plytki fajne .... ja coprawda wole mat ale wszytko zalezne od gustow .... co do kuchni to my juz niedlugo bedziemy kupowac dom ... od dewelopera od ktorego kupowalam mieszkanie i na podlogi tylko i wylacznie klasc bedziemy kamien .... w mieszkaniu na podlodze mamy polozony(korytarz i kuchnia) i bardzo sobie chwale ... czysci sie super(lepiej od terakoty) fajnie wyglada i do tego ..cenowo porywnywalne z glazura... wyglada to mniej wiecej tak .... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18ca5d0b6038d2b1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2864542710ab6a61.html jakosciowo naparwde sporo lepszy od zwyklych plytek ...tyle ze klasc to musi naprawde dobry fachowiec bo strasznie twarde to jest i byle jaki sefo polowe kafli by mogl zniszczyc .... w kilbu mam cos takiego tyle ze teraz juz nieco madzrejasza ....na sciany bede ukladac duze kafle ....znajomi maja i strasznie mi sie to podoba .... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eb0da17b15c2fd1.html tylko nie patzrec na balgan ;):;) i mojego kochania papieroski;)....aaa i przy okazji zapytam jak wasi faceci ci ktorzy pala ????? wychodza czy kibelek zaliczaja???? a tak wyglada dekorek do tych kafli .... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8766d598a7670dab.html zdiecia sa troche kiepskiej jakosci bo za malo swiatla tam mam .... ogolnie jestem zwariowana na punkcie matowych kafli ... i mieszania kolorami w tym mieszkaniu sama sobie wsio rozrysowywalam ...pozniej mialam niesamowita satysfakcje jak ktos przychodzil i chwalil .... Basiu a podloga zawsze powinna byc wieksza od scian zajebiscie to kontrastuje ... i dobrze ze tak wybralas... co do kapania juli w wannie ja ja kapie ale tylko jak kapiemy sie razem ... moja wanna ma 2 metry i jest gleboka ... wiec ciezko mi przed nia kleczec i kapac .... chociaz juz probowalam ... ale juz samo tam ze zeby w tej wannie byylo wody choc na dnie tzreba do niej sporo wlac wiec dlatego narazie uzywamy wanienki ... a co do gabki uzywamy ale zadko ... nie widze jakos specjalnie roznicy :)...tak czy siak Jula uwielbia kapiel .... Wisienko krzeselko super .... powiem ci ze widzialam je u nas za 360 zl chyba wiec niezle zarobilas.... dobra narazie koncze ...pozniej jeszcze klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Marylko Jula krzyczy maaaammmmm ...a ja mam nadzieje ze to wstep do mamo chociaz wiem ze narazie to tylko gra sylab\';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr właśnie mi wcięło to co napisałam:( witajcie Kochaniutkie!!!! widzę, ze mam dużo do nadrobienia- ale się rozpisałyście:)))) jula ma straszny katar. w niedzielę byliśmy w sklepie i chyba tam ją przewiało. mam nadzieję, że nie rozwinie się to w jakieś choróbsko:(próbuję jej to odciągać sopelkiem ale wyrywa się i płacze... wczoraj była okropnie marudna- nie dawałam sobie z nią rady w końcu jak zasnęła zaczęłam ryczeć:( w niedzielę też byli u nas znajomi ze starszym o 2 miesiące od julci synkiem porobiliśmy im fajne zdjęcia. wiecie tak się zastanawiam czy julka nie za dużo waży... ona ok 7200- 4 miesiąc, a synek znajomych 7300- 6 miesiąc???? sprawdzałam na siatce to wychodzi, ze jula mieści się w 75 centylu. nie umiem tylko główki wrzucić na siatkę... co to są te x????? mam pytanko czy planujecie wozić dzieciaczki na sankach???? oki zmykam czytać co napisałyście:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie o tych dzieciach co wypadly przez to okno we wrocku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko czy nasza umowa odnośnie dresiku jest dalej aktualna. widze że na aukcji jest ponad 30zł????????? wisienko ja mam krem a nie żel do mycia i może dlatego jest drorzszy oli jest dziś marudny dobra zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko to masz tate fachura u mnie bylo 3 szefow i dopiro ten 3 radzil sobie z kamieniem ...ja tez kocham kamien a najfajsze jest to ze zadna plytka nie ma tyle odcieni co wlasnie kamiem zlew tez taki mam:)....a co do lazienki to powiem ci ogolnie teraz dopiero wiem ile bledow popelnilam;)...mam nadzieje ze z kolejnym juz bedzie lepiej... wisienko wlacz wiadomosci jakies caly czas o tym trabia dwojka dzieci wypdla przez okno ...4 latek nie zyje matka je same w domu zostawila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzięki za info odnoścnie wanienek. Emilka strasznie chlapie w pokoju jak ja mężuś kąpie. Wywija nogami i rączkami ze hej! Dlatego zastanawiam się nad przejsciem do duzej wany. Tyle ze pewnie bedzie mniej wygodnie. Będziemy musieli wyprobowac. wisienko - krzesełko super!! Naprawde udany zakup w super cenie :) Ja zmykam bo kumpele z [racy mają wpaśc poogladac jak Emilka urosła od ichostatniej wizyty, takze jeszcze sprzatnac troche musze. aha, pzyszedł konik Sassy. Na arzie go nei rozpakowuje bo ma byc dla Emilki na Mikołajki. Ale pobawialm sie jego siodlem - niezłe odgłosy!!! A cvzy ten konik moze stac czy jest leżący?? Bo na razie jest pzrypiety do kartonu i nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliskmy z Krzysiem w szkole bylo szalenie milo, oczywiscie Mlody zrobil furore bo obdzielal usmiechami wszystkich a z niektorymi to nawet gadke sobie ucial no i .... oczywiscie sprzedajne malenstwo przechdozilo z rak do rak :D dyra sie pytala kiedy wroce wiec jej powiedzialam ze nie wczesniej niz we wrzesniu 2008 ;) oczywiscie jedna kolezanka byla po choelrze mila i stwierdzila ze jestem nieodpowiedzialna bo w snieg wyszlam z dzieckiem na spacer i na dodatek przyptowadzilam do szkoly do skupiska zarazkow. uslyszala ze ja jestem wyrodna matka po prostu i tego nikt nie zmieni a pozostali ludzie przyznali mi racje ze dziecko hartuje :) no i nie omieszkalam jeszcze dodac ze ona miala szanse swoja trojke wychowac wiec niech mi tez da szanse sie wykazac i sie ode mnie odpiorkuje :) jak sie domyslacie nigdy sie nie lubilysmy hehheheh dobra teraz lece czytac co pisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ciesze sie ze wypad sie udal;):))a kolezance to bym niezle dopiekla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! My jesteśmy po wizycie pani doktor i zaciekawie nie jest,bo starszy synek coś od kogos załapał i nas wszystkich pozarażał:( Dzieciaczki dostały antybiotyk,2syropki,czopki,tantum werde na gardło i kropelki do nosa.Podaje im od wczoraj wieczora ale jakoś poprawy nie widze :( Babuś co chwilka robi sobie dżemki strasznie żal mi tych moich małych dzieciaczków. Ja też zakatarzona i przeziębiona.Mąż miał dzisiaj zabieg chirurgiczny i nie może chodzic.My normalnie jesteśmy rodziną choruchów,ale cieszymy sie ,że świeta spedzimy w zdrowiu-mam nadzieje. A to firanka jaką zakupiłam na allegro do pokoiku chłopców: http://www.allegro.pl/item269488368_kubus_firanka_metrazowa_obszycie_wszycie_tasmy.html jak słysze takie tragedie co we Wrocku to łzy mi same z oczu lecą,ale co zrobic głupota ludzka nie zna granic,szkoda tych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ... zazdroszcze wam tych rak do pomocy. ja moge liczyc tylko na mojego M. teraz pracuje do 16tej ale od 1go nowa praca i bedzie do 18tej pracowal wiec w ogole bede musiala sobie juz sama ze wszystkim radzic. niestety mama ma na glowie chorego tate i ciezko chora babcie wiec nie mam sumienia jej o nic prosic no a tesciwoa od przypadku do przypadku sie zaoferuje ale na tym koniec bo malym sie nie zjamuje. nie mam tez zadnej siostry czy brata bo jestem jedynaczka a moja ukochana siostryzca (jej mama i moja mama to siostry rodzone) mieszka za oceanem... no ale ja jestem juz taka zosia samosia i nie ma wyjscia dac sobie sama rade musze... madzik my juz od prawie 2 meisiecy w duzej wannie kapiemy Krzysia, teraz to juz tylko kwestia ilosci wody sie mzienia :) Marylko ja mysle ze powinnas konicznie skoczyc do lekarza, to moze byc trzustka lub watroba a tu zartow nie ma. no i oczywiscie dietka. sciskam mocno bo wiem jak to boli :( figielku ja juz pisalam ci jakis czas temu zebys kupila ta nakladke silikonowa z canpolu lub te szczoteczki takie 3 w komplecie i po prostu delikatnie szczotkuj nawet po kazdym karmieniu... niestety karmienie nocne sprzyja prochnicy co u nas sie sprawdzilo z Gabrysia Asiulek ja co rano robie przeglad prasy, a jak mnie jakis temat interesuje to wrzucam w przegladarke. niektorymi artykulami dzielimy sie z kolezankami i ogolnie ciagle jest co czytac Aniu - ten artykul dzisiaj rano znalazlam ale kafe przez ponad godzine nie dzialala wiec nie mialam jak podeslac no ale ty widac w myslach mi poczytalas ze warto to wkleic :D Basiu my tez mamy plytki lazienkowe z paradyz http://www.paradyz.com.pl/?s=15&a=7&lang=pl&collID=57 greta citron - zolte z fiolotowa wstawka a do tego wszystkie dodatki w metalicznym fiolecie :) Justyna ty sie pakuj i wyprowadzaj z tamtad. bierz chlopa za fraki i kombinujcie cos na swoim. przeciez to nie sa warunki zeby mieszkac z dzieckiem. o tragedie przy takim wrzatku niestety latwo :( wisienko super foty, no i jaki sprzecior fajny :) krzeselko zreszta tez, no i cena rozsadna :) a co do artykulu to skopiuj w przegladarke i usun spacje i gotowe :) kafe jedynie allegrowe i fotosikowe linki wpuszcza bez problemu wszystkie inne jakims cudem nie wchodza. puszczam i czytam ostatnia strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Justyna-mialas racje,popedzilam do meza ,bo zaraz po tym jak napisalam przyjechal.Powiedzial,ze to luka w komunikacji,bo zapomnial mi powiedziec,ze musial porozwozic kolegow,bo jechali naszym autem.Przeprosiny przyjelam,wytlumaczenie tez:) Marylka-no to musisz uwazac,bo z trzustka nie ma zartow. Wisienka-fajne krzeselko wygralas. Figielek-to zycze milej nocy;) Asiulek-pomysl na odpoczynek super Basia-Zazdroszcze ci urzadzania domu,my bedziemy budowac nie wczesniej niz za 3 lata.Kafelki ladne. Justyna-co ty znowu wymyslilas z tymi zrenicami?????? Nowa-co do kupek ,to moj syn tez robi zielone,lekarz powiedzial,ze kolor nie ma znaczenia,jak dziecko bedzie jadlo stale pokarmy,to kolor sie zmieni. Kokopelasa-dziekuje za informacje Lalik-gdybys nie powiedziala o papierosach,to bym ich nie zauwazyla,a balaganu nie widzialam.U nas nikt nie pali,ale lepiej wyjsc na balkon czy na taras,bo na plytkach osadza sie pewnie dym.U mojej ex-tesciowej tak bylo jak tesc palil w lazience,to musiala bardzo czesto kafelki myc. Aneczka-nie sluchaj glupich kolezanek,zreszta wiem,ze nie sluchasz;) Dominisia-zdrowka wam wszystkim zycze. A tu troche o masazu http://dziecko.onet.pl/1087,6,9,masaze_noworodka,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam mala przerwe na obiad ale juz wracam do lektury :) Marylko spokojnie Tatianka ma jeszcze czas na dokazywanie :) jak sie rozkreci to bedziesz tesknila za ta grzeczna laleczka :D Nowa - a studiujesz czy w domu siedzisz? bo ja mimo ze w domu 2 dzieci to czasu mam duuuuzo i na wszystko mi w sumie starcza ;) Lalik takie kamienne ma moj kuzyn i bardzo sobie chwali. niestety cena tych co on kupowal byla porazajaca :O Maania ja mam sanki po Gabrysoi ale uwazam ze dziecko ktore samo stabilnie nie siedzi i nie wie o co w tym chodzi jest jeszcze za male. moze sie gibnac czy przekrecic nim zdazysz zauwazyc. no a takie lezace jeszcze 3-4 miesieczne to tez na moj gust ciut przy wczesnie co do wagi dziecko naszych znajomych wlasnie skonczylo 4 miesiace i wazy .... 8kg. waga jest sprawa indywidualna i dopoki nie jest pozniej 3 centyla lub powyzej 97 to nie ma sie o co martwic Dominisia - zdrowka dla chlopakow Eva no nie watpie ze maz ladnie przepraszal wiec niby czemu przeprosin mialas nie przyjac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasko, kurcze, jasne ze tak jak sie umawialysmy:) jeszcze sobie to odrobie;) ta partia ladnie mi schodzi, liczac ze w przeliczeniu na sztuke wychodzi 8zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy z Kubuniem u dermatologa i okazuje sie, ze to chyba faktycznie późne znamie :) na wszelki wypadek, dostalismy masc przeciwgrzybiczną na 2 tygodnie, jak nie pusci, to znaczy, ze traki jego urok :) potem był godzinny spacerek po ciemku, wsyzscy patrzyli na mnie jak na obłakaną, a mały spał w najlepsze :) nowa zagtlądaj chociaz czasem :) brakuje tu ciebie 🌼 a Kuba chowa sie super :) spi jak aniołek, rośnie wielki chłop no i jest absolutnie kochanym bezproblemowym dzieckiem. a z tymi kupkami to sama nie wiem, moze faktycznie spytac lekarza, ale zdaje sie ze dziewczyny miały ten sam problem :) marylko torcik w moim wykonaniu byłby moze i fdobry, ale poszłam na łatwiznei zamówiłam ;) sama robie takie orzechowy z kremem budyniowym, biszkopt jest na orzechach a nie na mące, ale strasznie z tym paprania :) cukiernie mam rewelacyjną, a i tak taniej by nie wyszło :) a co do Carbonarry, to podsmażasz szynke Szwardzwaldzką w cieniutkich plasterkach, albo jakąs inną surową, jak wytopi sie tłuszczyk i tak fajnie sie skurczy, to wsypujesz na to ugotowany makaron, ja akurat daje mniejsze rurki penne (makaro dobrze, jak wrzucasz prostoi z garnka zaraz po ugotowaniu), chwile podsmażasz i zalewasz smietaną z dodatkiem parmezanu (ja daje ok 0,5 l smietany i 100 gram parmezanu), do tego dwa żółtka, sól i pieprz. ja lubie dac jeszcze czasem troche mozarelki, fajnie sie ciągnie :) i tą papka zalewasz ten makaron. trzeba tylko uważac i chwile podsmazac, aby sie ser nie zrobił po sciagnieciu z ognia. starczy momebnt dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... wkurza mnie kafe dzisiaj.... juz trzeci raz mialam zawieszenie forum i posty sie pokazywaly ze sa ostatnie z polnocy... chcialam wam ciekawy link podeslac i.... zgubilam go restartujac kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik fajny ten pomysł z kamieniem. moze jak bedziemy budowac chałupke to skorzystam ;) a wiesz jak to jest, pierwsze mieszkanie dla wroga, drugie dla przyjaciół, a trzecie dla siebie :) jestem ciekawa ile z naszych pomysłow okaze sie nietrafionych :):):) ja do łazienki tez wole mat, ale cos wzieło mnie na takąkuchnie z wielkimi, błyszczącymi kaflami, ciekawe jak to wyjdzie :) maania Kuba juz pewnie przekroczył 8 kg, a na siatce tez sie miesci , wiec sie nie martwie, po prostu nasze lipcowe dzieci nam sie udały i są wyjatkowo dorodne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka ty to masz sny:) :) :) jak już u mnie byłaś we śnie to teraz w realu by się przydało:) dziewczyny co z tym spotkaniem? kiedy i gdzie, bo widzę, że cos planujecie:)!!!!! justyś szpiegu:) jak widzisz mnie na gg to klikaj:) laiku mleko wprowadzamy od jutra rana, bo dopiero dziś przyszło do apteki. cena mnie zabiła- 28,90:) mam nadzieję, że je zaakceptuje. żal mi julci bo ten katarek ją męczy. ułożyłam ją wyżej i nawilżam powietrze może jej będzie się lepiej oddychać. okropne z tym potrząsaniem... jak to czytałam to aż mnie w sercu ściskało na myśl o tym, że mogłam coś małej zrobić... np. mocno bujając ją w wózku, robiąc jej samolot nad moją głową... ale semi ma wypasiony pokoik:) a to jula:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d728dc79461dd535.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra... przyznaj sie ze chcialas stronke zaczac :P Julka super, na tej drugiej focie zasliniona i rozesmiana az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) wisienka :):):) hmm w warszawie... Super! znajomych przy okazji odwiedzę:) kurcze szukam na allegro jeszcze prezentów dla dzieciaków; chłopczyk 1 rok, dziewczynka 3 latka, dziewczynka 11 lat:( już mam dość... muszę wrócić na stronę z propozycjami prezentów, które wkleiła aneczka... kurcze gdzie to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś wygralam te aukcje i tak ostatecznie -ile mam przesłać ci pieniązków,wiesz tak żebyś i ty i ja była zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasko, jak sie umawialysmy, wplac 30 zl, nie moge ci teraz nic napisac, bo poczta mi nawala, ale jak co to napisz jaki adres itd;) jutro jak wroce ze szczecina to podesle, bo do hepatologa na 8.30 zmierzamy. dzis bylismy sie zwazyc, tabelki nie chce mi sie szukac, to jak ktos wygrzebie niech mi zmieni na 7560(tylko nie wiem czy to z body czy juz bez;) a dlugosc, na oko, ok.70, bo juz mi na styk w 74 sie miesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies pustki widzę zresztą ja tez zaraz zmykam lulu... Kurzę co sie dzieje z nasza klasa ten portala chodzi coraz wolniej mam 3 wiadomości i za cholere nie moge ich odczytac nawet odświeżanie nie pomaga,o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam wszystko ladnie chodzi a poczta sle z opoznieniem maile, dopiero mi doszedl mail z twoim adresem:O kto chce numer kokopelasy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem śpiaca :) dobrej nocy, dziewczynki, ide w kimę :) Kubus pił o 18:00 i spi, nie wiem czy dac mu na śpiku jeszcze mleczko, ale chyba poczekam az sam sie obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam jazde z poczta:O wszystkie wiadomosci z opoznieniem i nie po kolei:O wy juz spicie to i ja sie poloze, bo jakims cudem dzieciaki o 23 posnely(gabi juz o 21), ale jutro wyprawa do szczecina, i jeszcze musze wszystkie papiery do dyplomu poskladac:) zatem milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×