Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

i nie obgadywalam cie ,pisalam zwracajac sie bezposrednio do ciebie.Chcialam,zeby przynajmniej z mojej strony bylo jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory kolezanko evo do kogo ja napisalam ze jest niedpowiedzialny ...albo cos w tym rodzaju ... a pozatym tak naprawde to ci powiem ze mnie nauczylo zycie ednego ...ze jak mnie cos nie dotyczy to zwyczajnie sie nie wtracam :) Asiulek to juz koniec wyjasniam co mam wyjasnic i mnie nie ma;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz nie mam zamiaru wiecej na ten temat pisac,bo dopuki kazda z nas nie spojrzy na siebie i nie zobaczy,co napisala i w jaki sposob,tylko bedzie oskarzac innych,to ta sytuacja sie nie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wiem co napisalam ...i pokaz mi jeden wers w ktorym kogos obrazilam bo napisalam tak jak ty a ta to jest taka i owaka ... a tym co mnie w tym upewnilo ...jest to co stalo sie poniej ...ta prawda ktorej nie ma ... :)KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki ...czytac to ja moge co chce a to ze tak to odczulas to nie moja wina ... to ze dzis czy wczoraj bylam zla ... da sie wyczuc kazdy by to wyczul ...a dla twojej wiadomosci napisalam to jzu wyzej ... zaczelam pisac popierwsze dlatego ...zeby wam udowodnic jak kochacie prawde!!!! a pzredewszytkim dlatego ze czytajac post wisienki ogarnela mnie wscieklosc ...bo jak tak mozna ... sytuacja sie wyjasni i mnie nie ma ... nie chce zeby bylo pisanie po katach ...to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było świnio i mordobicie a dzis jest bicie piany :-) Eva ma racje taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Kazda ma jakies swoje zdanie i swoja racje. Ja póki co mam siatki w nosie ale wcale z nich nie drwie. Wcale nie musimy sie do konca rozumiec, swoje zdanie kazda miec moze, ale SZANUJMY SIE! Nie wiem Lalik czy Ty juz sie z nami na dobre pozegnalas czy nie bo ciągle tu wracasz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było świnio i mordobicie a dzis jest bicie piany :-) Eva ma racje taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Kazda ma jakies swoje zdanie i swoja racje. Ja póki co mam siatki w nosie ale wcale z nich nie drwie. Wcale nie musimy sie do konca rozumiec, swoje zdanie kazda miec moze, ale SZANUJMY SIE! Nie wiem Lalik czy Ty juz sie z nami na dobre pozegnalas czy nie bo ciągle tu wracasz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik-moze nie napisalas doslownie,ze jestesmy nieodpowiedzialne,ale napisalas,ze masz do czynienia z dziecmi,a to prawie to samo.Wiesz,mnie tez zycie duzo nauczylo i dalo popalic,ale teraz jeszcze jednego,jak napisalas,zeby sie nie wtracac i nie zbawiac calego swiata,Nie pisalas o mnie,ze jestem taka czy owaka,a ja probujac wytlumaczyc niektorych napisalam taka krytyke,za ktora zreszta zaraz przeprosilam,ktora cie pewnie zabolala czy wkurzyla.Wiec masz racje,nie bede tlumaczyla innych,jezeli mnie to nie dotyczy.Mam nadzieje,ze tym razem zostane dobrze zrozumiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było świnio i mordobicie a dzis jest bicie piany :-) Eva ma racje taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Kazda ma jakies swoje zdanie i swoja racje. Ja póki co mam siatki w nosie ale wcale z nich nie drwie. Wcale nie musimy sie do konca rozumiec, swoje zdanie kazda miec moze, ale SZANUJMY SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było świnio i mordobicie a dzis jest bicie piany :-) Eva ma racje taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Kazda ma jakies swoje zdanie i swoja racje. Ja póki co mam siatki w nosie ale wcale z nich nie drwie. Wcale nie musimy sie do konca rozumiec, swoje zdanie kazda miec moze, ale SZANUJMY SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhbaha dviki zglaszaj hehe to mnie rozbawilas .... conajmniej 10 zgos bo mysla podabnie ...to chyba ciecie cos boli nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhbaha dviki zglaszaj hehe to mnie rozbawilas .... conajmniej 10 innych musialabys zgosic bo mysla podabnie ...to chyba ciebie cos boli nie mnie pozatym to nie twoj topik :) ta szacunek ...justka dobrze powiedziane .... pokazaly co niektore osoby jak szanuja tych co maja inne zdanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym dviki jeszcze jedno jak sie ma zmienne ip komputera to zaden moderator nie pomoze...hahhaha...bo takiego kompa nie zablokuja ...to troche wiedzy informatyczniej w pigulce ... jakbym chciala to mogalabym tu spamowac ile wlezie ... tyle ze ja nikogo ani nie strasze ani nie obrazam ... tak jak ty:).... tym co pisalas i piszesz ... jednak cos cie ukulo ...i domuslam sie co ... ale to twoj problem nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jedno Dviki ... lekcja informatyki w pigulce jak sie ma zmienne ip kompa zaden moderator cie nie zablokuje ..wiec moglabym spamowac ile wlezie ..tylko ja jestem normalna wiesz ... to popierwsze ... pozatym ja nikogo nie strasze ani nie obrazam tak jak ty to zrobilas ... widze ze jednac cie ukulo i to bardzo ...i chyba wiem co ... ale to twoj problem nie moj ... jakbym racji nie miala to bys sie z tego smiala a nie mnie straszyla.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jedno Dviki ... lekcja informatyki w pigulce jak sie ma zmienne ip kompa zaden moderator cie nie zablokuje ..wiec moglabym spamowac ile wlezie ..tylko ja jestem normalna wiesz ... to popierwsze ... pozatym ja nikogo nie strasze ani nie obrazam tak jak ty to zrobilas ... widze ze jednac cie ukulo i to bardzo ...i chyba wiem co ... ale to twoj problem nie moj ... jakbym racji nie miala to bys sie z tego smiala a nie mnie straszyla.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jedno Dviki ... lekcja informatyki w pigulce jak sie ma zmienne ip kompa zaden moderator cie nie zablokuje ..wiec moglabym spamowac ile wlezie ..tylko ja jestem normalna wiesz ... to popierwsze ... pozatym ja nikogo nie strasze ani nie obrazam tak jak ty to zrobilas ... widze ze jednac cie ukulo i to bardzo ...i chyba wiem co ... ale to twoj problem nie moj ... jakbym racji nie miala to bys sie z tego smiala a nie mnie straszyla.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jedno Dviki ... lekcja informatyki w pigulce jak sie ma zmienne ip kompa zaden moderator cie nie zablokuje ..wiec moglabym spamowac ile wlezie ..tylko ja jestem normalna wiesz ... to popierwsze ... pozatym ja nikogo nie strasze ani nie obrazam tak jak ty to zrobilas ... widze ze jednac cie ukulo i to bardzo ...i chyba wiem co ... ale to twoj problem nie moj ... jakbym racji nie miala to bys sie z tego smiala a nie mnie straszyla.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jedno Dviki ... lekcja informatyki w pigulce jak sie ma zmienne ip kompa zaden moderator cie nie zablokuje ..wiec moglabym spamowac ile wlezie ..tylko ja jestem normalna wiesz ... to popierwsze ... pozatym ja nikogo nie strasze ani nie obrazam tak jak ty to zrobilas ... widze ze jednac cie ukulo i to bardzo ...i chyba wiem co ... ale to twoj problem nie moj ... jakbym racji nie miala to bys sie z tego smiala a nie mnie straszyla.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki nie jestem ... to tylko niektore z was (bo nie chce uogolniac zaczely ta wojne) .... tylko ze prawda niewazne czy moja czy twoja lezy posrodku ... a kto jak kto ale ja sie prawdy nie boje ... nikogo tak jak wy nie obrazalam ... nikogo nie straszylam tak jak ty moderatorem ... co ci nie pasi ... ????? braklo ci argumetow ... czy nigdy ich nie mialam ...najlepiej pisac jak kogos nie ma ... obrazac go komentowac ... to proste nie????... bo nie ma sie jak obronic ... gorzej jak sie staje twarza w twarz ...czy moze klawiatura w klawiature ... bo tzreba miec argumenty ... tylko skad je wziasc ... wymyslic albo niedopowiedziec sie juz nie da ... masz racje .. koniec gadki .. to ciebie cos boli i to bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Dviki po tych paru dniach jakos mnie nie bawia te wasze zarty .... !!!! i traktuje wszystko doslownie tak jak wy potraktowalyscie chociaz ja tych slow nie wypowiadalam ...same je zescie sobie wlozyly do ust ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienko, nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze mnie dobrze zrozumialas:) dziekuje ci za to:) wiecie, tak sobie siedzialam wieczorkiem przy kompie i momentalnie cos mnie zaczelo potwornie kluc w brzuchu. bolalo tak z pol godziny, sie balam ze @ idzie, ale na szczescie jeszcze czysto:) a w ogole to czytam zwykle wszystkie posty, ale po calym dniu jak sa dwie strony jedne rzeczy tylko przelece wzrokiem inne czytam doglebnie. mysle ze kilka dni odpoczynku nikomu nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki spoko, nie trudno było załapac ze z tym moderatorem to był żart.... Jola nie panuje w tej chwili nad soba i jedzie po bandzie.... Jola pokazałas klase i tyle! wydawalo mi sie ze juz sie z nami kilka dni temu pozegnalas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka ja zawsze nas sobą panuje ..a co do klasy byly lepsze odmnie (moze nie ty bo twoj koment byll normalny mialas prawoo sie nie zgodzic ..i mialas prawo to napisac) ale przez te dni niejedno pzreczytalam ... a po bandzie nie poszlam .. nie chcialabys mnie znac ze strony bandy;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko lalik, moze i nie po bandzie. ale jestes zdenerwowana i to widac w Twoich wypowiedziach- tak uwazam. nie chce obrazac ciebie ani nikogo innego. ja sie urywam.... zycze wam milego weekendu. ja mam go zamiar milo spedzic z rodzina czego i wam zycze. do poklikania w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki jeszcze tylko tobie odpisze. jakos w tym tygodniu tylko raz sie wybralam na odsysanie :-) jakos mi sie nie chce :-) a ty jak? no to pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam teraz niestety czasu z wami porozmawiac i odczytac, tylko jedna rzecz mi sie żuciła w oczy i chciałąbym napisac do lalik lalik absolutnie źle mnie zrozumiałas. napisałam, ze nie zgadzam sie ze wszystkim o czym piszesz i ton wypowiedzi jest mi obcy ale masz soro racji. jezeli przez to poczułąs ze mieszam cie z błotem to przepraszam. ja po prostu naleze raczje do osób, które jak napisałą justyna powiedzą raczej konczymy dyskusje i tyle. moja siostra mówi, ze to moja wada, ze nie potrafie powiedziec czegos prostu z mostu, ale tak juz mam, choc nie uważam sie przez to za gorszego czy słabszego człowieka. bardoz ciebie cenie jak zreszta was wszystkie i tyle. złęgo słowa na żadnaz was nie powiem, bo nie mam do tego absolutnie żadnego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski popołudniowe:) Dziewczyny mam propozycje skoro mówimy ze konczymy \"ten\" temat to konczymy i juz dalej nie piszmy swoich żali,nic nie wyjaśniajmy ...bo to nigdy sie nie skonczy...a naprawde juz nie tylko mi sie nie chce o tym wszystkim czytac... Kurcze dostałam dziś @:( Ale jedno jezt pocieszajace...nic mnie nie boli:) a przed ciążą to dosłownie zdychałam przez 3 dni:p Dzis z moim Misiaczkiem stojąc w kolejce za świniaczkiem wspominalismy sobie poród a dokładnie moment kiedy zobaczylismy pierwszy raz naszego szkrabika...ech cudowna chwila:) Dobra zmykam po kawusie:) A i jeszcze mam pytanko w jakich proszkach teraz pierzecie ciuszki bobasków bo ja do tej pory uzywałam loveli ale chciałabym przejsc na inny bo ten zapach juz mi sie znudził:p i czy uzywacie płynu do płukania??? jak tak to jaki polecacie?? Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×