Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

u mnie obok w bloku kawałek dachu jest naderwany:-), tylko zeby nikomu na głowe nie spadło, poza tym przez okno widze przewrocony znak:-), i to tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja właśnie przed chwila wstałam. Gdyby nie pan listonosz pewnie bym dalej spała;) Nie mogłam zasnąć w nocy przez ten \"wiaterek\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na blok zwaliło się drzewo i były strażaki:D a ja już w domku bo nie ma lekcji byłam w kinie na eragonie- nie lubie takich filmów \"wczoraj byłeś wieśniakiem a już dziś jeźdzcem\" zasnęłam i wszyscy mieli polew;P mam nadzieje że bedą mini:) jutro imprezka a mnie bolą separatki:( jakoś podołam mam andzieje i jestem chora! kaszle mam mega katar gardło zdarte uuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao!ale jestem zmeczona!!!! po tym nocnym pisaniu i jeszcze wstalam z bolem brzucha!!! a teraz ta koncpepcja pracy badawczej!!!!mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:( chce juz do domu jechac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, już niebawem bo 6. lutego założą mi dwa fajne łańcuchy na zęby :D Już czuję ten ból :D Ale też nie mogę się go doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka to ja będe pierwsza. Mi założą aparacik na górę 31. stycznia... Dziś 0 10:00 byłam na wyrwaniu jednego ząbka i dopiero teraz mnie przestło boleć...tzn... jeszcze troszke ćmi... Ale umierałam z głodu więc teraz wcinam zupkę. Jeszcze muszę wyrwać jednego zęba, a jak pomysle, ze mam przechodzic to jeszcze raz to uuu.... Dora możesz wpisac do tabeli ze aparat będzie metalowy, na górny łuk 31.stycznia. U mnie po wichurze nie ma jakiś większych strat. Pewnie w okolicy kilka drzew zwalonych... Koło parkingu na ktorym trzymamy auto są bloki, które są w remoncie i rusztowania. W nocy modliłam się tylko żeby nie polecialy bo.... Na szczęście jeszcze stoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... Mialo być Cala :P Pomyliło mi się z Malutką. Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Kewcia wysłałam ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem przeczytam co napisałyście :) Pochawalę się, że mam aparat na górnym łuku (kilka osób widziało i bardzo się podoba). Pytałam orto o pasty wybielające. Powiedziała, że nie ma przeciwskazań, jedynie to, jeśli pasta jest mocna, to może być tak, że po zdjęciu pozostaną ciemniejsze ślady po zamkach. Więc nie ma to wpływu na klej (kiedyś czytałam, że ma i napisałam to Wam :) ). Teraz prostuję informację :) . Aha, dół zakładam jednak nie w lutym, a na początku marca, ale to nic, ważne, że mam już górę. Cieszę się z aparatu, ale poza tym u mnie nieszczególnie dobrze :( . Chyba muszę nabrać dystansu do wszystkiego. Trzymajcie się i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, ale super! Pewnie cieszysz się jak dziecko :) Eh... Im więcej czytam o aparatach i o tym, jak Wy się z nim czujecie tymbardziej nie mogę doczekać się swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa a jaki masz aparat? gumeczki itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, MalutkaMałaJa pisała o tym udzielając Ci odpowiedzi na jakieś pytanie:) Ma kryształ górski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOrki obwińce za to moją chorobę. Zasmarkana i zakaszlana - tyle powiem.Już nie wiem kto co pisze. sorx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje MalutkaMalaJa:-), ciesze sie ze juz masz swoj skarb na ząbkach:-) Ja juz sie nie moge doczekac kiedy na górze bede miała, juz jak najszybciej bym chciała:-):-), ale jeszcze długa droga przede mną:-), no i meczaca, ale w końcu sie doczekam:-) tylko znów się pojawia mała przeszkoda, przeziebiłam sie i mam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego ze do srody wszystko bedzie dobrze zeby znów nie przekładac tego wyciagania zęba:-), a dzis mi sie śniło ze przez dziurki w nosie było widać moje nie wyrośniete 8:-):-), boze juz mam obsesje:-), jak nie przejdzie przeziebienie to nie wiem do kiedy bede czekała, juz zaczynam byc niecierpliwa:-)do końca lutego mam nadzieje ze bedzie juz drucik na górze:-) Cala nie dziweie sie tobie ze juz sie nie mozesz doczekac ale w sumie juz niedługo:-), kja pamietam jak szłam na wizyte jeszcze przed zakładaniem i wychodziła dziewczyna ze swiezo załoonym aparatem to jej troszke zazdrosciłam ze juz ma to cudeńko na ząbkach:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, mam nadzieje ze nie bedziesz czula bólu:-), będzie dobrze zobaczysz bedziesz dumna ze swoich jak to powiedziałas \"łańcuchów\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, wiesz co mój chłopak mówil ze jak masz takie odruchy wymiotne to idź na czczo na te wyciski, zebyś nie szła po obiedzie:-), i wszystko bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was ciekawego? kobitki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdałam pieprzone kolokwium na 4,5 a na koniec 4,0 !!!!!!!!!!!!!! :) jeszcze tylko egzaminy i bede mogła opijać :) ależ ja jestem szczęsciara... te wasze kciuki pomogły pewnie;) widze, że teraz tematem jest wichura?!? hm... u mnie przystanek przewróciło ... a w nocy jak sie obudziłam to myślałam ze nam rynny pourywa!!!! tragedia... wybieralam sie dziś na piwo z kumplem ktorego nie widziałam ze 2 lata ale niestety idzie do pracy także jestem w domku i sie nudze... obejrze sobie dzisiaj \"Lśnienie\" :) ale kurde mam dylemat bo tez jest moja \"Fala zbrodni\" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge tego czytać jak straszycie biedną Dore tymi wyciskami.... :) na pewno spodoba jej sie i bedzie chciała jeszcze raz:) już sie nie moge doczekać Dora jak bedziesz zdawala relacje... hihi . powaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a MalutkaMałaJa albo też ktoś inny, sorx jak już było to pytanie ale odp. ten kryształ górski to co? rodzaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! u mnie prądu nie było cały poranek ale poza tym żadnych rewelacji po wichurze:) Dora nie ma co sie bac wycisków spokojnie:) malamalutkaja gratuluje aparatu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręcona? hmm wiem negatywnie;P taka już jestem sorx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis u orto i tak mnie zadrutowała ze az nie poznalam swoich ząbków łuk pozostał ten sam co wcześniej ale doszły jakies dodatkowe druciki wokół łuku i jakby grube gumeczki na tym wszystkim przeciągnięte pomiędzy zębami zakrywające łuk a najlepsze jest to że kolor gumek już mnie nie dotyczy bo ich nie mam zamiast tego druciki takie cienkie i zakręcowne wokól zamka i ich zakladanie bolalo bardzo a teraz zaczynam czuć ze mam zęby:) ale jak zobaczyłam moj usmiech po wyjsciu od niej to z wrażenia zaniemówiłam sam metal tony metalu a mam zamki mini teraz to juz mam ten aparat mega widac na odleglosc:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×