Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

no ja mam jeszcze karne, administracyjne, konstytucyjne i troche procedur jakby ktos chcial..:) kewcia studiujesz prawo tez czy cos pokrewnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chlopaka mam na administracji wiec tez samo prawo:P:P:P:P: oj uwazaj....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ale to Ty powinnaś się bać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ekonomie studiuje, a prawo bardzo lubie:):):) juz mi lepiej dziekuje:) teraz zmykam sie pouczyc!!! pa pa jutro poczytam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi_
a co zrobic jak gumka sie wysunie z jednego haczyka na zameczku??? Probowac ja samemu tam nalozyc spowrotem?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meegi ja bym sama nie robiła nic:-), zadzwoniłabym do ortodontki ale rano i zapytała co z tym zrobic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Cala ty jestes ekspertem:;-), ja bym jeszcze zamek zerwała znajac moje szczeście w naprawianiu czegoś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi założysz aparacik? ;) No gdzie jest ski? Powinna już wrócić.... z błękitnymi gumkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi_
ale te zamki sie bardzo mocno trzymaja tez sie boje sama ruszac ale jak mi tam to naciagaja i ciagna te zameczki to nic sie nie dzieje wiec mysle ze go nie urwe. Ale wiecie wogole o co mi chodzi z tym ze gumka sie wysunela z jednego haczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem meegi sprobuj cos zadzialać:-):-), no ski nie pochwaliła sie nam jeszcze kolorkiem:-)błękit z rózem bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz idę spać, chyba już się dziś nie doczekam ski :-( Jutro rano w pracy przeczytam :) Mam nadzieję, że zobacze słowo: \"błękit\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora jak doczekam sie to wyśle:-), ale ta ski zamieszania nam narobiła:-), wszyscy na nia czekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meegi ja wzięłam pensetę i naciągnęłam gumkę na haczyk. Próbowałam kilka razy i udało się. Gorzej było z założeniem wypadniętego separatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobranoc Kochane!!! Jutro będziemy opowiadać co nam się przyśniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!! ja dzisij dzielnie z nosem w zeszycie bo jutro rano egzamin :/ ski jeszcze nie ma to zdąze obstawić - wybieram szary - reszta najbrdziej prawdobodonych kolorów juz została przez was zajeta niestety ;) ja dzisija pewnie posiedze do 3 - mam nadzieje ze sie dowiem jaki jest werdykt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22, trzymam kciuki... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mooooooooooooooooooocnooooooooooooooooooooooo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie dziewczyny 🌼 ❤️ Sunshine23 -trzymaj kciuki tak umiarkowanie, bo boje zeby ci sie odciski na palcach nie zrobiły :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×