Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

MalutkaMałaJa, hehe, super! A ta koleżanka co powiedziała, że aparat jest paskudny to pewnie Ci pozazdrościła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej odradzała, bo po co mi :) . Nawet nie mówię ile zapłaciłam, bo zaraz zaczną biadolić, że po co to, a na co :). One mają dzieci, a ja nie. Więc wydaję na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz rację:) Póki co możesz inwestować w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak sprawdziłam stan konta, przeraziłam się, aż za bardzo inwestuję w siebie ;). Ale na szczęście nie wszystko wydaję na ubrania :). Cały czas studiuję (podyplomowe), często zabraknie pieniędzy klasowych, więc za swoje kupuję, Mamie też dorzucę, no i aparat. Ale się usprawiedliwiam :) Idę się kąpać i zęby szorować, bo jestem po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja też uwielbiam zapach gabinetu dentystycznego:-):-), i lubie chodzic do dentysty jak nic powaznego nie trzeba robic:-), lubie chodzic na wymiane drucików i gumeczek tylko nie podoba mi sie ze musze iść ta 8 wywalić:-):-), a zapach jest bardzo przyjemny dla mnie bedzi ładnie pachnie:-) i wcale nie śmierdzi:-), Cala nie jestes osamotniona w lubieniu zapachu gabinetów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też muszę troszkę przystopować. W lutym zapowiada mi się sporo wydatków, a ja wciąż nie potrafię sobie odmówić przyjemności związanych z wydawaniem pieniędzy :O Za duzo na Allegro siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, ufff, myslałam, że jestem jakaś nie do końca normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, ja nie miałam rewelacji z krwia jak zaczełam uzywaz szczoteczki ale tez czytałam ze to na poczatku normalne, wiec spokojnie i bez obaw:-):-), ja sobie masuje dziąsła ta szczoteczką uwielbiam:-) Ciesze się ze udało sie tobie uniknąć tych boleści zwiazanymi z nerkami, dobrze ze nie boli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ja tez za dużo wydaje, juz sobie kupiłam 2 sweterki na pocieszenie:-):-), za to ze bede wywalac 8:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, a co zamierzasz sobie kupić po wyrwaniu tej ósemki tak w celu uśmierzenia bólu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka, nawet nie wiesz jak sie ciesze ze na razie jest ok, dzieki za troske:) Cala, co do tego ze nie jestes normalna to chyba nikt nie ma watpliwosci:P MMJ, kochane masz te dzieciaki:) lepsze niz kolezanke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierścieniami i rotatorem tak :) I na pewno nie odmówię sobie jej w trakcie noszenia aparatu. Jestem uzależniona od gumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:-), nic wtedy wystarczy mi szczeście ze juz po wszystkim:-):-), zartuje troche z tymi sweterkami i tak miałam kupić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, cieszę się, że uważasz mnie za w pełni sprawną psychicznie... chociaż ktoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie żuje, ale mi sie troszke plącze musze uważać:-):-), do pierscienia sie pprzyczepia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, cieszę się, że uważasz mnie za w pełni sprawną psychicznie... chociaż ktoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, uwierz mi, jak sobie pożujesz gumę i kilka razy poczujesz taki delikatniutki trzask jakby Ci sie zabek w srodku gdzies kruszyl to sie, kochana, odzwyczaisz od swojego nalogu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi póki co najbardziej przeszkadza ten wrrrr... rotator w żuciu i życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Suneshine, ja musze tak ostroznie żuć:-):-), delikatniej niz zawsze:-), a wiecie co zauważyłam dziś, że ząbki są prostrze:-):-), już jest prosto od lewej jedynki do prawej 8 czyli juz wiekszość sie układa jak należy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki:) ja sobie na poczatku tez zulam ale po ostatniej wizycie juz nie zamierzam:/ cos mi tam chrupie w szczece jak jej naduzywam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szczęce trzask? Brzmi groźnie, ale mam nadzieję że mnie on nie będzie dotyczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem mi nie trzaska:-), tylko boli jak mocno żuje, i te w drazetkach trudno rozgryzać:-) Ciekawe na jakie gumeczki sie zdecyduje ski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to juz tak jest :) O wiele ciężej żuję mi się gumę i zbyt często gryzę się przez to w język :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdziwiłabym się gdyby wybrała zupełnie inne niz te, które miała juz w planach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×