Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dzieciaki mam rzeczywiście super. Uczę je trzeci rok i za rok kończą szkołę. Przywiązałam się do nich bardzo. To moja pierwsza klasa. A co do gumy, to ja nie mam odwagi. A w torebce plącze się całe opakowanie (30 drażetek). Będzie dla koleżanek:) . Panie sprzątaczki w szkole dziwnie się patrzą kiedy chodzę myć zęby, ale One zawsze dziwnie się patrzą na każdego :). W każdej szkole chyba tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam jeszcze aparatu a i tak boli mnie szczęka, dokladnie zęby na dole po lewej stronie :O Jadłam w pracy bułkę z cynamonem i mocno zagryzłam albo zaszło słodkim :O W sumie dół jeszcze nie leczony, dziura na dziurze, hehe. Co do zapachu dentysty to ja na razie jeszcze za nim nie przepadam... Za to nie boję sie juz chodzić do dentysty, jak nie ma nic poważnego do robienia.... A być może czeka mnie jeszcze wycinanie ósemek na dole :O Nie dziewię się MalutkaMałaJa, że Twój aparat mało kto zauważył, bo on jest naprawdę niewidoczny! Robimy zakład jakie gumki weźmie ski? Ja obstawiam, że błękitne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, to nie fair bo zakladała, że weźmie błękitne, więc masz duże szanse :P Niech będzie. Ja zakładam, że zmiesza dwa kolory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze sie zestresuje i bedzie przestraszona to orto zaproponuje jej na poczatek przezroczyste i powie \"jak sie przyzwyczaisz do aparatu to poszalejemy z kolorami\" moja tak robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie gumki weźmie Ski? :) Mówiła, że nie chce szaleć na początek, ale coś czuję, że niebieskich nie weźmie. Może dwa kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam błękitne i jeszcze jakieś... Może różowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest przewidywana nagroda dla zwycięzcy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D No dobra to gramy o satysfakcję :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, nie to, że gardze Twoim laptopem... Ale wiesz... chłopak jest pewnie do Ciebie przywiązany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagrodą będzie darmowy pobyt nad morzem w czasie zlotu druciarek, heeh. Pozostałe aparatki składają się na ten prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaaaaa... *Dora* masz gest :) JA CHCĘ WYGRAĆ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe:-):-):-), ja myśle ze bedzie cos w jasnym różowym:-), no błekitne mozliwe bo są śliczne sama mam takie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nastepnym razem zmienie kolorek, ale te blekitne tak mi sie podobaja ze trudno bedzie mi na miesiac sie z nimi rozstac:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och no... Kiedy ta ski przyjdzie? Juz sie niecierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, żeby ski się dzis pojawiła, bo bedzie nas trzymać w napięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie pojawi się, zda nam relacje z zakładania apartu:-):-), pierwsze wrażenie u mnie nie było najlepsze:-), ale kilka godzin i bedzie szczesliwa posiadaczka aparat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao!ja obstawaim roz i blekit mieszanka:):) moja orto na poczatek proponuje błekit wiecie co wczoraj widzialam sie z moim 3 letnim chrzesniakiem patrzy sie na mnie patrzy i wkoncu palucha mi do buzi i mowi:pokaz\":) obadal aparat i pytal co to?:) to bylo takie sympatyczne :) a potem jak poszlam myc zeby to on i moi mlodsi kuzyni poszli ze mna i musialam im zaprezentowac ktora szczoteczke ajk sie uzywa:) cos sie zle dzis czuje;/ nie wiem co to:( komp mi padl:( pisze od kol wiec pewnie bede zadko sie odzywac! wiec moze ja sie zlapie na tego laptopa?:):P chyba ide pod prysznic i do wyrka niestety z zeszytem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje drogie Wy sie tu dalej zastanawiajcie a ja tymczasem ide sobie poczytac co nieco na temat mojego najblizzego egzaminu z prawa rodzinnego i spadkowego, na ktory musze wryc dwie ksiazki (łacznie 700 stron). w zwiazku z powyzszym postanowilam zmontowac dzis plan dzialania, poniewaz ten egzaminm mam 1lutego a ze nie bylam nawet na jednym wykladzie z tego przedmiotu to nawet nie wiem o co tam biega:D do pozniej:p (znajac mnie znudze sie tym za jakas godzine:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee jak do sadu to sluze pomoca:) juz zdalam prawo cywilne:)))) to bede wiedziala co i jak z waszym plagiatem zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde.... bede musiala cos sprzedac zeby kare zaplacic....moze na aparat sie ktos skusi???? zadbany, stan dobry, 2 miesieczny, udzielam rocznej gwarancji:P metalowy z rozowymi gumkami:):P jest ktos chetny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×