Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

to ma ktoś jakieś ostateczne porady? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka666
Cześć! W piatek byłam na wizycie , miałam zmieniany drut i zapłacilam 150 zł. A ile Wy płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22, no ja mam wyrwane na górze zeby(tylko nie jestem pewna co do jednego):) . mam wyrwaną trojke u gory i potej samej stronie na dole jednego zeba - szostke. kurde wiecie co. chyba ten kto wpadl na pomysl wyrywania zebów byl pojebem bo wyrwal mi z jednej stony dwa zeby a z drugiej mam ani jednego nei wyrwanego takze widac wielka roznice iedzy prawa stroną a gorną mojego uzebienia. po prawej stronie(patrzac w lusterku:) mam o wiele mniejsza wade, bo zeby nie sa az tak bardzo odchylone do przodu. z kolei z lewej strony jest tragicznie. ząb ewidentnie wystaje poza wszystkie(no i obok niego drugi tez dosc sporo), no a na dole tomam wykrzywionego tragicznie jednego zeba. taki smieszny jest. ZADNEJ LUKI NIE MAM!!!!!! wszystko sie poprzysuwalo do siebie i ciasno jak pieron !!!!! mam wąską szczeke , to jest oczywiste na 100%.... a Ty kamyku jak tam? jaka jest Twoja sytuacja. Cala słońce, co tam u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka22, u mnie w porządeczku:) Właśnie oglądam fajny horror na HBO 2 \"Egzorcysta\". Uwielbiam horrory:) A propo Twoich ząbków... Zastanawia mnie... Ty masz tylko te przednie górne siekacze wychylone w stronę przedsionkową brzegiem siecznym czy całą szczenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka, po co czytałaś te głupoty? Niedobra dziewczynka:) Ja przeczytałam dopiero po usunięciu, pewnie wcześniej też bym się przestraszyła. Można spać, ja spałam jak niemowlę, byłam zmęczona zabiegiem. Fakt, bolało trochę, no ale po tabletce przestało (bolało po zabiegu, a nie w trakcie). Zobaczysz, będzie dobrze. Obiecuję Ci. Mówię Ci to ja, po usunięciu dwóch paskudnych wrośniętych (jedna w poprzek rosła) ósemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam że piekło ale to zależy .. no wiesz ta osoba która to miała to jej wrostło i miała na chirurgi wycinany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka22 kurcze to rzeczywiscie mialas przejscia, chyba trafiłas na nikompentnego ortodonte ( nie słyszałam o tym zeby trojki wyrywac) ja nie mam pojecia czy mam waska szczeke czy nie- na gorze mam wszystkie 32 zeby i zadnych stłoczeń, ttlko te cholerne 1 i 2 ( i moze troche 3) wystapiły przed szereg na dole nie mam po jednej stronie 6 ( próchnica ja zjadła) a po drugiej 5 ( wrodzony brak) ale zadnych luk nie mam wszystko ładnie sie zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rośnie w strone policzka:-), chyba rośnie bo jej nie widze jeszcze:-), reszta jest ok na dole nawet jedna cała wyszła:-), nie czytam juz nic i nie chce czytać, bo to jak opowiesci z rzeźni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po założeniu aparatu ile dni dochodziłyście do normalnego życia czyli kiedy skończyły się papki, proszki od bólu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala....poleciałaś tym textem ostro :P ja nie mam pojecia .... bo alo mam rzeczywiscie gorna bardziej do przodu, albo...dolną bardziej do tyłu. wydaje mi sie ze siekacze są tylko wychylone a reszta jest w porządku - równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, jakies 4 dni i bedziesz zapominała ze masz aparat, a tabletki przeciwbolowe, ja nie brałam takze trzymaj sie dzielnie jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli masz tylko te \"PRZEDNIE SIEKACZE\" ;) wysunięte to z nimi nie powinno być większych problemów. Aparacik pokaże im gdziejest ich miejsce. Natomiast pozostaje kwestia żuchwy... Bo jeśli ona jest cofnięta to masz tyłożuchwie, więc witaj w clubie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aparatka- aż mi się lepiej zrobiło:* to dobranoc dobrych snów ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec.... pochodze na RORATY ,TAK? :p hehehe no to nie za ciekawie. jesli mam mlaskać jak koń i dziwnie mówić to nie chce wiedzieć jaką mam wade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz naprawde spadam. PAPA 3majcie kciuki, martwie się jak mnie przyjmą z aparatem tylko:( dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehe:D Do rorat masz jeszcze niecaly rok, tak więc spoko loko;) Pozatym na \"te\" roraty możesz się przygotowywać kiedy stwierdzą u Ciebie taką samą nieprawidlowość jak u mnie czyli źle położoną szóstkę, która blokuje żuchwę w kierunku doprzednim, a to jest baaardzo mało prawdopodobne. Jeśli masz tyłożuchwie takie prawdziwe tyłożuchwie to pozostaje twinblock, wyciągi i inne cuda... Bo na operacje pewnie się nie zdecydujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie się rozchodzicie, więc ja też zmykam do oglądania filmu... Kolorowych snów jak gumki do aparatów :):):) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez spadam, ale nie spać... tylko ryć :/ fuck.... przesraniutkie to życie przed sesją.... buziaki dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie Maleństwa:* Melduję posłusznie że jeszcze żyję, nerki nie zaatakowały, ale od poprzedniej nocy trawi mnie goraczka, niwyjasnione sa jej przyczyny wiec rano udaje sie do lekarza:( tymczasem uciekam z powrotem do lozka, poplywac sobie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma - podobno wlasnie Damon skraca czas leczenia nawet o 6 m-cy. Ale mam troche dystans do takich rewelacji, po prostu zdaje sobie sprawe z potegi marketingu :))) Ma slabszy nacisk, ale sam bardziej \'pracuje\' niz zwykle aparaty z gumeczkami. W moim rozumieniu, upraszczajac sprawe, Damon sam sie \'sam\' caly czas stopniowo zaciesnia - stad mniejsza czestotliwosc wizyt, mniejszy nacisk i tez mniejszy bol. Teraz zjarzylam,ze pewnie dlatego po zalozeniu mnie w ogole nie bolaly zeby i nie bola. Ale kto wie, co bedzie jak mi pani orto wymieni drucik :) A serniczek, ech... Za granica to marzenie kazdego Polaka... U mnie jest godzine wczesniej, Wy juz pewnie kimacie :) Tez sie zbieram. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:-), u mnie znów kolejny deszczowy dzień no i nie moge iść w środe wyrwać zęba bo jak jastem przeziebiona to nie moge, nie dobrze tak juz bym miała za sobą pójde w nastepna srode:-), no chyba ze znów cos się przytrafi:-) teraz sie wygrzewam zeby jak najszybciej przeziebienie sobie poszło:-) Dora gdzie ty sie podziewasz jak zateskniłam za toba, tabelkami i nowościami zwiazanymi z aparatem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem, jestem :) Wczoraj miałam gości i nie siedziałam w necie. Tabelka aktualna jest! :) Dlaczego nie można wyrywać zęba przy przeziębieniu? Wy tak sobie gadacie o aparatach i gumkach, a ja....., na razie nie mam nic na ten temat do powiedzenia :-( Za 2 tyg. dopiero wizyta u orto. Codziennie oglądam moje piętrowe zęby i cieszę się, że już niedługo ich kres :) Cały czas boję się wycisków, że będą odruchy wymiotne :O Długo tą paćkę trzyma się w ustach? Wiem, wiem, że to nic nie boli i nie ma odruchów, ale ja jak dotykam szzcoteczką do ostatnich zębów to niedaleko do \"cofki\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mase trzyma sie w buzi około 10 sekudn, no moze 15, a wyrwac nie moge bo podobno gojenie ranki trwa długo lepiej byc zdrowym:-) Dora jeszcze sie nagadasz o aparacie aż wszyscy dookoła bede mielki dośc oczywiście tu na forum nigdy nie jest dość:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że tak krótko!!!! ...sie trzyma tą breję :) I tak już dookoła truję tylko o aparatach :D Zmykam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×