Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Nie wiem przezroczysty po prostu ja nie miałam wyboru, bo ortodontka poleciła mi metalowy,wiec zdałam sie na jej słowo, jakbym sie uparła to bym miała przezroczysty kosmetyczny:-), ale wazniejsze dla mnie było działanie aparatu a nie wyglad moze jakbym miała mniejsza wade to bym mogła miec kosmetyczny ale ciesze sie z tego co mam uwielbiam moje blaszki:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja orto ma taki przezroczysty, właśnie nie wiem jak się nazywa, to coś podobnego do plastiku. Kosztuje 1600 zł za jeden łuk. Mniej przezroczyste niż kryształ. Ale też mało widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze...hmmm raczej chodzilam. ost.bylam rok temu, takze wiecie :/ ze mna jest tak ze jak mam jakies napady(czyt.jak sie napatrze w lustrze na zeby)to ide do otro i myślimy o tym aparacie, on mi mowi, ja przytakuje a jak cos do czegoś przyjdzie to juz sie u niego nie pokazuje ..i tak w kółko :) ale teraz jak ten topic czytam i weszlam na niego to juz naprawde zamierzam zalozyc ten aparat. tylko ze ja nie chce znowu zebow wyrywac:( to bedzie masakra bo moj zgryz sie zmniejszy jeszcze bardziej a tego nie chce kurwa... po sesji to ide do otro na bank!!! ale najlepsze jest to ze mi robil wysciski i bylam u niego kilka razy i o aparacie tez mowil(ocyziwsice ze wyrac zeby trzeba...) a tak naprawde nie pow.mi jaką mam wade!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, facet do ktorego chodzilam nazywa sie ...hmmmm coś na S... Stłus? czy cos takiego :) denstysta mi go polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazylam ze u ortodontów nawieksze zdziwienie wystepuje wtedy jak sie pytam jaka mam wade, a to chyba oczywiste ze chce wiedziec 1 ortodonta powiedzial ze to tylozgryz, drugi ze to nie tylozgryz - wiec CH** wie co to jest :P malutka22 pisałas ze juz mialas wyrywane zeby- masz jakies luki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a mnie chcial dentysta oszukac powiedzial ze mam za ciasno zeby i musze miec aparat i dal mi nr. do swojego kolegi, a jak poszlam do innej to kazala woskawa nicia dentystyczna czyścic. takze na dentystow trzeba uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak piszecie o cenach aparatów to sobie myślę że tanio u was jest ...u mojej orto kosmetyczny 2000 zl a 1400 metalowy ....wcześniej nawet myślałam o kosmetycznym a jak patrze na MMJ(moge używać skrótu taki poręczny) to aż miło popatrzeć taki delikany sie wydaje i dyskretny ale cena mnie otrzeźwiła bo 600 zł różnicy to 6 wizyt a to dużo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski może ty będziesz miała DAMONA bo jak sie konsultowałam to inna orto która wlasnie to zaklada chciala za to cudo 2000 zl. Damon jest w częsci metalowy i w nim nie ma gumek (chyba tak dokladnie to nei wiem ) to samo co damonem mozna zrobic zwyklym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie umyłam. Ile to teraz czasu zajmuje. Źle mi bez mocnej herbaty i kawy, lubię wodę mineralną, ale bez przesady. Ile to trzeba wyrzeczeń dla prostych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ:-), ja tez właśnie umyłam zajmuje mi to około 10 minut:-):-),góra końcówką z taka gumeczka, dół, zwykłą końcówka i potem jeszcze taka cienka miedzy zameczkami:-)ale tak dokładnie to rano i wieczorem, w ciagu dnia szybciej mi idzie czyszczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to dziewczyny szczesliwe jestescie- mycie zabków, pieczenie ciasta a ja z nosem w zeszycie - tym razem neuropsychologia ale komputer właczony wiec jestem na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusisz tym makowcem:-), moze jednak sie odważe bo uwielbiam makowca, w święta nie zjadłam nawet kawałeczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Kamyk studiujesz? No, to nie calkiem makowiec. To piegusek, ale cos duzo maku mi sie sypnelo :D Ucze sie piec - jest tyle przepisow w Internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz wyszukam przepis na jakiś pyszny serniczek:-), uwielbiam serniki, a od czasu kiedy mam aparat to chyba moja ulubiona słodka rzecz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje psychologie doradztwa zawodowego i organizacji :) Kociulinda 🌼 przez ten twoj wpis o pieczeniu ciasta zrobiłam sobie przerwe - oczywiscie na jakies slodkosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mi tez sie zachciało słodkiego ale nic nie ma:-(, a zreszta juz mi sie nie chce zębów myc do jutra wytrzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka - dobrze kombinujesz :D Ale paaachnie piegusek z aromatem migdalowym... ;) Zaraz go wyjme z piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie dowiedziałam. W bielsku wszyscy orto mają metalowe po 1600-1700 i ja też w tej cenie się mieszcze. Obdzwoniliśmy wszystkich i nie ma tańszych, a tu mieliśmy poleconą pania orto. Mama powiedziała, że to dlatego , ze w BB nie ma wielkich albo i dużych zakładaów co też zauważyłam. Ani klinik. Byłam u paru orto i wszyscy mają gabinet w mieszkaniach na góra 40m 2:D no może 60 :D sam gabinet to jedno pomieszzcenie, najczęściej też śpią w pokoju obok. W końcu nie ja płacę, jakoś wytrzymam. Czy macie jakieś porady na jutro? Mam się najeść przed wizytą (będą mi zakładać ap.) czy nie? jakieś takie ciekawe rzeczy prosze napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda ta orto z którą się konsultowałam bardzo chwaliła zalety Damona i mówiła właśnie że można ustalać żadziej wizyty, faktycznie jak bym była za garnicą wybrałabym tak jak ty, gdzieś czytałam że przy użyciu Damona skraca sie czas leczenia to prawda???pewnie jesteś lepiej zorientowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, to żeś mi smaku narobiła tym serniczkiem! Też baaardzo uwielbiam serniczki, w ogóle to chyba wszystkie ciasta... a dawno nie jadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie juz odechciało słodkiego, bo nie wiem po co przeczytałam opinie ludzi po dłutowaniu 8:-(, obiecuje sobie ze juz nigdy nic na ten temat nie przeczytam, mnie nie bedzie bolało:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O usunieciu 8 ktora jeszcze nie wyrosła;-), nie chce juz nic o tym wiedzieć, jakoś nie chce mi sie wierzyc ze to tak boli ze nie mozna spac później:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam osobę która to miała, uwież mi piekło ale nie będe cię straszyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×