Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

siemanko :) co porabiacie ciekawego? Dora, ale sie uśmiałam z tego co napisalas wyżej:) zaraz porozsyłam znajomym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clara25, pierwsza konsultacja, oglądnięcie przez ortodontę warunków w jamie ustnej bez pobierania wycisków jest darmowa, przynajmniej wszędzie powinna być. Ja za pobieranie wycisków zapłaciłam 50 zł. Comiesięczne wizyty kosztują w granicach od 80-100 zł. To są przykladowe ceny pobierane przez moją orto. Oczywiście ceny mogą się różnić w zależności od ortodonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, świetne przesądy :classic_cool: Zwłaszcza te z tą krową i dupą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też miałam
Dziewczyno ja mam 15 lat i 2 lata temu miałam zakładany aparat,na samym początku bardzo bolało i nie mogłam nic jeść .Strasznie jedzenie to było cierpienie .Przed noszeniem ważyłam 40 kg a po 2 latach 30 .Mam problemy z jedzeniem do dzisiaj!Mam bulimie .Co zjadłam to zwymiotowałam .Koszty przez pierwszy rok wyniosły 1600zł a potem jeszcze 1110zł wizyta 50 zł.A dentysta o.400zł.żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierdzielu??????? Cala, ojej ..nie wiedziałam że już tak bardzo śmierdze?!? ale mam dobrą wiadomośc- dzisiaj dzień kąpieli :P heheh egzaminy....? Cala, jake egzaminy?ja jeszcze zbieram zaliczenia :/ także lipa troche. z jakiego Ty jesteś województwa że juz masz ferie i po egzaminach? ja tego nie jarze troche, bo ja mam ferie dopiero............ od 8 lutego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierwszy egz.mialabym w ten czwartek, ale stwierdzilam ze mi sie nie chce uczyc bo za malo czasu,a poza tym to...nie bylam akutar na zadnym wykladzie i nie mam notatek :) tak wiec pode na drugi termin ....lajcik.... :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się zbieram na siłkę :) Dziś pierwszy dzień, ale dam czadu, przypakuję... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, śmierdzielu w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Ja ferie kończę 2go lutego :O Jestem z kujawsko - pomorskiego. Mam nadzieję, że zakuwasz tam ostro i ładnie zaliczasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, no boooo... Nowicjusze często odpisują Ci na Twój post ten pierwszy z pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, żebym ja czasem w anoreksję nie wpadła przez ten aparat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, tylko żeby to Twoje pakowanie nie skończyło sie zerwaniem ścięgna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze w pozytywnym znaczeniu :) dziś pisałam kolosa jednego(ściągłam :) i i jednego to juz mi dzis sprawdzil ,dostałam -5 i mam zdawać na 4,5 na koniec....tak mi sie nie chce ze masakra!!! :( ale watro sprobować chyba :) to dalekoooooooo mieszakmy od siebie !!!! ja w małopolskim, wiec pewnie dlaeggo tak z tymi feriami.. Dora, ja po basenie to ledwo zyje. teraz chodze dzien w dzień a bary to nie tak bolą niemiłosiernie...ehhhh sie przemęczam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no to bajera! Próbuj, a co :) Nom daleko... Jak będę kiedyś w Krakowie to dam Ci znać i zabierzesz mnie na jakąś fajną imprezę :D A jak Ty będziesz w Toruniu to ja Cię zabiorę na taka imprezę, o której nawet nie śniłaś ;) Ale pewnie najpierw bawimy się wszystkie nad morzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciałaś z tym ...\"Nom....\" , bo.. fajnie sie złozyło- ja mam egzamin z Nom(u) czyli nauka o materiałach (skrót nom) ;) hehehe i na niego wlasnie nie ide w ten czwartek :) a na imprezke to bym sie przeszla strasznieeeeee. w krakowie jest mnostwo zajebistych knajpek. kraków nocą jest boski....tylko pić, tanczyc i bawic sie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, a widzisz... To oznacza, że czwartek będzie Twój... zaliczony :) Kraków w dzień jest zajebisty, a w nocy to już w ogóle musi być (tego drugiego jeszcze niedoświadczyłam, niestety). \"Pić, bawić się i szaleć\"... Chyba zmienię swoje motto życiowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, nie doczytałam \"nie\" przed \"idę\" :) Ale i tak zaliczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zaliczeniu...wszystko spisalam bo na tym to polegalo, to z tych notatek co caly weekend pisalam;/ bulimia to straszna sprawa!!!straszna!!!:(:(:(:( teraz kapiel i zabieram sie na nauke od wczoraj staram sie wrocic do moich normalnych posiklow...bo troche sie rozbrykalam z tym aparatem a tu do wiosny co raz blizej...choc wkoncu snieg za oknem;) a wiec dzis bez kolacji...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki:) byłam dziś u orto mam te magiczne gumeczki a za tydzien po aparat. chcialam sobie zalozycz te przezroczyste zameczki na pierwsze zabki znaczy do 4 włącznie. ale ktos mowil ze one ciemnieja itd. jakie jest wasze zdanie?? bo nie chce kasy wyrzucac w błoto. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ja mam metalowy z malymi zamkami i jestem zadowolona, nie zaluje, nie wiem jak to z przezroczyctymi MMJ zalozyla ostatnio i chyba sie juz po kilku dniach stresowala ze zżółkł ale to peno takie odczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia19, jeszcze nie słyszałam o ciemniejących zamkach jakiegokolwiek aparatu... Może chodziło o gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze to chodzilo o gumeczki... nie wiem dokladnie. wypytam orto za tydzien. chcialabym zeby byl jak najmniej widoczny...dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie było mnie chwilowo:) pojechałam se do kuzyna na ploty:) a teraz spadam na film na jedynce, jakis dobry mzoe byc bo thriler :p także Cala wiesz, ja zapraszam serdecznie :) jakbyś była w krakowie to dawaj znać. tu dopiero są imprezy.... ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po siłce :) Ale przypakowałam, ze jutro zakwasy, hehe. Idę teraz jeśc białko, żeby nabić w masę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, z nudów obejrzę ten Twój thiller ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Miałam dziś radę pedagogiczną. Najadłam się tyle czekoladek jak nigdy :). Co chwilę pytałam koleżankę czy nie mam czekolady na zamkach (musiałam czasem zabierać głos, na szczęście nic nie było widać, nigdy nie jadłam tak czekoladek, śmiesznie musiałam wyglądać). Co do gumek, to już mi się nie wydaje, że są żółte :). Myję zęby i jest ok. Tylko tęsknię za kawą. Jeśli nie macie możliwości umycia zaraz po zjedzeniu i piciu zębów, nie zakładajcie przezroczystych gumek. Jak nie mogę umyć zębów, to nie jem (wyjątek te czokoladki na radzie). Kupiłam DENIVIT, ale myję na zmianę z inną pastą i jest ok. Głodna jestem idę zjeść obiad (ale późno, nawet nie zauważyła, a ja dopiero obiad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi_
A jak tam prostuja sie wam zabki??? Bo ja po miesiacu widze juz dosc duza roznice az sie napatrzec nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×