Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ja nie mam zamiaru chudnąć, bo to byłaby katastrofa :). Też lubię podjadać, ale przez to mało jem zdrowych rzeczy, obiadów, kolacji. Od teraz sytuacja zmusiła mnie do reguralnego jedzenia. No i na dodatek jestem przewrażliwiona na punkcie tych gumek:) Myślałam, że nie będę jadła czekoladek, a dziś jadłam aż mi było głupio i zębów nie umyłam od razu (bo nie miałam jak, ale to wyjątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz schudlam przez ten p*** aparat:/ wczoraj lezac stwierdzilam ze mnie kosci uwieraja:) musze znalezc diete na przytycie. albo dietetyka. mam juz dosc bycia chudzikiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka22 nie jest tak źle z tym jedzeniem:-), ja całkowicie zrezygnowałam z buraczków, soków porzeczkowych i czerwonego wina:-), no i makowiec odpadł a tak wszystko jem:-), a jestem łakomczuchem, więc poważnie zajadam wszystko:-), no mniej czekolady jem , paluszki, chrupki tez odpadły, o to chyba jednak troszke wyrzeczeń jest:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Suneshine ja studiuje technologie zywności ale nie jestem na zywieniu więc nie bede mogła tobie pomóc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stara baba jestem:), ale Mama tak się przejęła, że nie mogę jeść wszystkiego, że kupiła 2 kg mandarynek i lodówkę jogurtów (jem często na kolację jogurt truskawkowy z płatkami, bo nie wchodzi między zamki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problemy z wagą niestety:( po ostaniej sesji schudło mi się 6 kilogramów- ale znalazłam sposób zeby nadrobić ( tzn sam sie problem rozwiazał) - wyjechałam na tydzien do siostry i po raz pierwszy w zyciu zaczełam jesc regularne posiłki, a ze siostra nakładała mi jakjies gigantyczne porcje to zeby nie zrobic jej przykrosci jadłam do granic wytrzymałosci :P w tydzien przytyłam 2 kg ale rozepchalam troche zoładek wiec w domu jadłam juz wiecej i udało mi sie wyrównac te 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chudne i nie tyje:-), cały czas jest tak samo, mogłabym miec mniejszy tyłek ale nie narzekam, dobrze sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to geny, moze tak juz jest:-), ja widziałam ciebie na zdjęciach i jak dla mnie dobrze wygladasz, ładnie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka to zazdroszce Ci - ja jak np przez dwa dni zjem mniej niz zwykle to juz mam wachania wagi o jakies 2 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zgłosic jej zaginiecie :P ja wlasnie sie mecze z pisaniem listu motywacyjnego , ale cos brak mi inwencji twórczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam spać:-), cos zmeczona jestem, kamyk jutro napiszesz ten list:-), nowy dzień nowe siły:-), nie przejmuj sie, no a ski nas zostawiła w niepewności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj musze to zrobić Jestem typem sowy i najlepiej funkcjonuje w godzinach wieczornych i nocnych - rano jedynie wegetuje :) Dobranoc Aparatka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Wam mówię dobranoc, bo zamiast pracować, siedzę na forum. Idę popracować troszkę, dzieciakom oceny obiecałam dokładnie opisać. Zabieram się do pracy. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczne wierzyc w to ze imiona kształtuja w jakich sposób nasza osobowośc :P Ostatnio chodze spac w okolicach 4 a wstanie przed południem to straszna masakra w tym roku wypadaja mi miesieczne ferie wiec staram sobie znalezc jakies zajecie ( stad list motywacyjny) zeby sie troche od tego odzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk.. nie mow nic o wstawaniu- musze byc jutro na 9 na zajeciach. czyli mam pks o 8. czyli musze wstac przed 7/ ale to nie przebija piatkow, kiedy to nam wpierdzielili angielski na 8 rano, a nie pasuje mi zaden bus zeby jakos rowno przyjechal wiec musze jezdzic o 6:45:/ czyli wstaje o 5:30 kochaaaaam piąąąąątki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, oglądałam :) No był średni, ale czas mi zajął;) Ta cała Klaudia była za bardzo zbajerzona;) Momentami to mnie niosło. Taka su*a z niej była:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, jak już znajdziesz tą dietę \"cud\" na przytycie pamietaj o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do wczesnego wstawania... Ja 4 razy w tygodniu wstaję o 5:15 :classic_cool:, więc SUNSHINE23 nie narzekaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, to się zgadałyśmy z tym narzekaniem ;) Z bluzką masz rację, aż sama się sobie dziwię stojąc przed lustrem bo to faktycznie nietypowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o któreeej??? ja bym umarla.. jak tak rano wstane to srednio do 10 czuje sie jak zdeptany karaluch:/ chce mi sie wymiotowac i jest mi niedobrze.. mam alergie na poranki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×