Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

A my to jakos sie nie dogadujemy ostatnio z moim mezusiem ale to minie. No i dziewczynki poznalam go jak nosilam aparat i slub bralam tez z aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie wiem co to jest o co pytasz nic nie słyszałam,zadzwoń do orto niech ci wszystko wytłumaczy, powiedz ze w czasie wizyty nie pytałas bo byłaś zestresowana, jutro zadzwon i sie wszystko dopytaj:-)na pewno sie nie pogniewa:-) Ski, co do buziakczków i nie tylko to Kociluinda ładnie tobie odpowiedziała, nie śpiesz sie z niczym:-), czekaj na własciwą osobe, bedziesz wiedzieła która to ta właściwa:-), i nie ma czegos takiego ze kto pierwszy ten lepszy:-)ja jestem z moim chłopakim od 2 klasy szkoły średniej a teraz jestem na 5 roku studiów, o boze to juz 7 lat:-), jak chcesz to pytaj co ci tam do głowy przyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pierwszy raz całowałam w której tam klasie szkoły średniej :P W I albo w II :D I to był taki pocałunek, że tylko styknięcie ustami dłuższe, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ide sie czyms zając zeby nie myślec o jutrzejszym wydłubywaniu ósemeczki:-), jutro o tej porze juz bedzie po wszystkim:-):-), dobrej nocki, słodkich snów, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- jak sie ie zobaczym jutro przed zabiegiem to: TRZYMAJ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:*, fotela sie bede trzymac;-)albo pana chirurga;-), rano na sniadanie wpadne:-), na forum poczytac nocne rozmowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- wszystko będzie dobrze, jesteśmy z tobą och dziex za tak liczną pomoc;* Po świętach już już by było ale poczułam że to nie teraz, nie ten chłopak. On bardzo się zmartwił, pomyślał, że się pośpieszył bo sam się nieśmiały, ale jesteśmy przyjaciómi, choć ciągle w jego towarzystkie dziwnie się czuje. Rok temu w walentynki chłopak mnie..... o nie nie będe o tym gadać bo się rozbecze! i pewnie następne walentynki bez miśka. A mogło być, tylko ja nie chciałam;/ Chociaż jeszcze zobaczymy, bo zaufana koleżanka powiedziała, że jej eksio zakochał się we mnie . hihi. Nie robie se nawet nadzieji, ale kto wie zobaczymy Dobra nie będe was zanudzać rozterkami nastolatki. Dobra papa postaram się o zdjęcia jak najszybciej. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski - koniecznie załatw zdjęcia! aparatka- to jak zajrzysz rano to się zobaczymy, bo ja rano w pracy pierwsze co robię to otwieram kafe i sprawdzam nowe posty :P Idę jeszcze spenetrowac łazienkę, musze jeszzce zaaplikowac Lactovaginal :P DOBRANOC KOCHANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Tatonka ja jestem z Prudnika to jest 50 km od Opola moja pani ortodontka jest bardzo miła i wyglada że zna się na rzeczy...a jeśli chodzi o te pocałunki to z aparacikiem jeszcze nie próbowałam, bo jakoś sobie też tego nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się załamie. Zamierzam napewno \"przeżyć\' kissa , oczywiście nie jak najszybcxiej, ale jednak napewno nie za 2-3 lata:p czyli będzie to z aparatem. Czyli.... buu chyba niedobrze;/ Gdzieś na forum przeczytałam jednak \"chłopców intryguje i podnieca fakt, jeśli dziewczyna ma aparat. Oni zawsze szukają czegoś nowego\" - no może nie słowo w słowo ale treść ta sama;] to booziole aparatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Pociesze cie nie jesteś sama :P A tak wogóle to ile masz latek ski jeśli moge zapytać oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - *Dora* :D To mój nick na forum o przytyciu. Piszę tylko jednego posta, żebyście widziały moją fajną stopkę :P :P :P WIEK APARATEK MOŻNA ZNALEŹĆ W TABELCE KILKA STRON WCZEŚNIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Ja mam 17 i chodze do pierwszej klasy liceum , miło , ze jest ktoś mniej więcej z moich lat:P bo tu koleżanki mają już mężów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora Dora! kochaniutka Dora się odezwała:) Ja lepiej nie będe podawać swoich wymiarów...Bida i Rozpacz. Same Kości. A i węglowodanów mi nie brakuje, jednnak innych kalorii tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Dziewczyny ale czemu wy chcecie przytyć?!Ja mam 168cm i waże 46kg i mi bardzo dobrze z tym , owszem czasami jak ubiore rozmiar S to na mnie wisi a kupić spodnie tak żeby ich nie zwęrzac w pasie to cud , choć jakbym jeszcze schudła to bym sie nei pogniewała...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ekspert, my już se na te nastkowe, młodzieżowe tematy możemy spokojnie pogadać xD nie będziemy tego wapna pytać a co!;] Jakby ktoś nie miał poczucia humoru to oczywiście to był żart:p lol:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie ekspert anoreksja się kłania. Ja mam 164 i 43kg i 90& rzeczy na mnie wisi i wpycham w siebie co moge, ale przytyć nie mogę. A mam przez to dużo problemów patrz przez chudość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Tzn. jakie problemy? Ja nie powiem bo tez miałam taki czas że ze mna było nie ciekawie bo choć jadałam to złe rzeczy jadałm brakowąło mi witamin przez to mi włoski wypadały i różne inne ale teraz staram żeby mój jadłospis był bardziej rozmaity i bogatszy w witaminki :P największą moja zmora to to że zapominam jeść , coedziennie jem obiad śniadania nigdy nei jem (choć powinnam bo to najwązniejszy posiłek ) a kolacje jem jak mi sie przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wystarczy że źle położe noge i zaraz skręcona jak np teraz. Raz miałam coś z jelitami, że na pogotowie trafiłam. Biustonosz znaleźć na mój rozmiar to cud , i dużo dużo innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, pisalam pare razy o moim Damonie - nawet linki dawalam do stron z tym cudenkiem... Juz sie nie chcialam obnosic :D Ale w cuda nie wierz, sam Damon nie skroci leczenia - bo sie chwala,ze 6 m-cy krocej i ze Damon pomaga w bezekstrakcyjnym leczeniu. Chwyty marketingowe. Ja go mam, bo rzadziej wizyty, a jestem za granica. Ot, i cala historia. Ale mozliwe, ze mniejsze sily dzialaja - nic mnie nie boli ani nie bolalo... I ciesze sie,ze mam gumki z glowy, bo tu takie dylematy,ze wypadla,albo jaki to kolor sobie wybrac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspert - Ty chuchro z niedowaga jestes!! Ja mam 169cm wzrostu i kiedys wazylam 48kg (chlopak mnie zostawil i nie moglam jesc...ale to dawno bylo). Bylam plaska, koscista i wygladalam jak anorektyczka. Przy moim wzroscie idealna waga to 55-58 zeby miec biuscik, a nie miec sadelka. No i zeby policzki nie byly zapadniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Oj oj ski to faktyczni enie masz za ciekawie, ja ąz takich przygód nie miałam, ja bardzo duzo ćwicze 3h wf, 3h tańca i 1h basenu w ciągu tygodnia, oprócz tego naprawde zajmij sie witaminkami bo to one bardzo wazna role pełnią w organizmie i piję wode żadne soki, cole czy cos w tym stylu woda niegazowana jest najlpesza dostarcza minerały a przede wszytskim wypłukuje toksyny z organizmu ....Kociulinda ja tez mam Damona i jestem bardzo zadowolona , tyle że ja sama sobie tego aparatu nie wybrałam tylko ortodontka za mnie zdecydowała bo stwierdziła ze do mojej wady tylko on sie nadaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide lulać, jutro spr z chemi i kartkówka z niemca;( baj baj miłych snów aparatki i nieaparatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspert - no , widzisz, mi tez orto wybrala. Ja chcialam standardowy, ale najchetniej kosmetyczny. A mam caly metalowy, ale taki... elegancki ten Damon chcialoby sie rzec :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspert - a czemu jestes zadowolona z Damona? I jakiego masz - bo ja mam Damon 2, moja orto powiedziala,ze nie sprawdzil sie jej Damon 3. I mam pierscienie a nie rurki - bo niby tak jest solidniej, ale nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke Aparatka powodzenia jutro z zabkiem - bedziemy jutro sie razem stresowac bo jam w tym samym czasie egzamin. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk trzymam kciuki:-), szczerze to wolałabym iśc na egzamin:-) niz z tym zebem:-) Ski, ty maluchu, fajnie masz 14 latek i jak bedziesz w moim wieku to zapomnisz ze nosciłaś aparat:-):-) Dora widzisz tylko my tak rano odwiedzamy kafe:-), a co sie stało ze nie było wczoraj Cali i Sunshine? Ja rano zawsze przy komputerku jem sniadanko, sybciej mi idzie jak sie czyms zajme:-), heheh jak dzieciak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×