Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ej no :P MalutkaMałaJa potwierdziła, więc coś w tym musi być no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buziaczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl venlaa --> venla@poczta.fm spinaczowa --> spinaczowa@tlen.pl meegi_ --> moowe@o2.pl X-MAN --> mefisto1980@gazeta.pl Ewdzia --> widewcia@wp.pl aparatka- --> aparatka1@op.pl agarra --> agarra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee stało się!! odpalił!! koniec buntu małego jeździdełka:) jest co opijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"małego jeździdełka\" ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pogratulować SUNSHINE :) Moje prawo jazdy i autko mam w buzi i będę miała na zębach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawo jazdy mam juz ponad 3 lata:) i zawsze mnie wkurzalo jak mialam jezdzic taty samochodem- ma fiola na jego punkcie:( a teraz moje male jezdzidelko sie zgodzilo wspolpracowac:)))) jestem taaaakaaaa szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo tego \"w buzi\"... Zrobiłam zdjęcie mojego cudnego rotatora i moich krzywusów no i przed chwilą wysłalam: *Dorze*, kamykowi22, SUNSHINE23, Emmie23, malutkiej22, MalutkiejMałejJa, Kewci, aparatce-, agarrze. Jeśli kogoś pominęłam to wiecie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa... wysłałam jeszcze do ski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, a bedziesz robila prawko? no.. ja mialam to szczescie ze aparacik i prawo jazdy dostalam w prezencie. a samochod.. zarobilam:) dwa sezony w anglii i jest jeździdelko... aaa ale wizyty oplacam sama z mojeg dochodowego biznesu jakim jest wynajmowanie mieszkania czterem zamulonym kretynkom:D to pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - dziekuję za zdjęcie! Fajny ten rotator :) On ma na celu poszerzyć szczękę? W jaki sposób? Jak trzyma sie tylko szóstek, hmmmm. Szóstki moge się rozepchac a reszta zębów? Masz ładne ząbki! Co Ty chcesz na górze z nimi zrobić? One są proste! ja to dopiero mam wojnę z busi :D Chciałam dziś kupic pasty do zebów Colgate Sensitive (dla wrazliwych) i wybielającą. Ale na opakowaniu była data z października 06 r. Nie wiem czy to produkcji czy ważności :-( Więc odłożyłam, heh. zastanawiałam się jeszcze nad Elmex. Te wybielajace pasty Colgate niszczą szkliwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine - to fajny biznesik :) Nic się nie robi a kaska leci :) A jaki samochodzik sobie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczak, Cala , jak Ty z tym funkcjonujesz:(? jedynki mamy takie same- tzn mialam takie jak Ty tez mi tak wlazily na siebie. a teraz juz nie wlaza. dora, elmex jest moim zdaniem przereklamowany. wracam do blend-a-med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie przeznaczyłam prezent-kasę na prawo jazdy na aparacik górny. Dolny ze \"swoich\" (których jeszcze nie mam:) ) rozłożyłam na raty. Ja właśnie w te wakacje zamierzam wylecieć do Anglii w celu zarobkowym... Jednak nie do końca jestem przekonana czy to wszystko wypali... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy nie taki jak chcialam. bo chcialam focusa. a jest maly mercedes. bedzie focus i tak,no ale ten tez nie jest zły:) a moja labradorzyca ma cieczke i jej adorator do niej biegl i wpadl pod samochod:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - ja w tym roku tez jade prawdopodobnie:) fajnie tak jest poza....dalać fizycznie, az sie uczyc chce po powrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, taaaaa bardzo fajny :P Rotator nie służy do poszerzenia szczęki. On ma za zadanie zrotować moje szóstki. Czyli po 1. wciągnąć je na wyrostek w strone podniebienną, z którego złażą, a po 2. obrócić je wokół własnej osi. Jest przymocowany do pierścieni, które mam właśnie na szóstkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niefajny ten twoj drucik Cala :) wlasnie a co z reszta zebów np 5, tez bedziesz na nich nosic to cudo?? ja też dostałam prezent - pieniązki na prawo jazdy - niesety nie moge ich przeznaczyc na inny cel jak na razie ze wizyty u ortodonty płaci mi Uniwerek :P zobaczymy co bedzie pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - szóstkę obrócić? Brrr, straszne :P A co? Masz ja na odwrót? Ciekawe czego ja się nasłucham od orto pojótrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, no już jakoś w miarę funkcjonuję. Nauczyłam się i przyzwyczaiłam, powiedzmy. Jednak nadal nie jest mi fajnie mówić i jeść :o Ale daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, no właśnie to co napisała SUNSHINE. Jedna jedynka włazi na drugą, a na nią z kolei dwójka :) Ogólnie to tylko właśnie te siekacze sprawiają mi problem mimo, że nie są jakoś specjalnie powykrzywiane. Dużo osób pyta tak jak Ty: \"co Ty chcesz prostować?\" Ale ja mam lustro i ciągle widzę te niesforne siekacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, ale ty wtedy zły adres podałaś i nie dochodziło, napisałam to już kiedyś;] ok teraz jest inny to ci wyślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala być może o tym pisałaś, ale co ty masz za aparat? taki śmiszny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już już prawie robie \"mejlaślij\" ładuje się zalącznik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy podałaś auroa102...... więc się nie chciało wysłac, nie wiń mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22, nie no z piątkami mam wszystko ok. Tylko od szóstek włącznie zaczyna się schodzenie z wyrostka w kierunku policzkowym. Rotator właśnie ma je przyciągnąć do siebie. Prawdopodobnie pod koniec leczenia będę miała zakładane pierścienie i nowy rotator na siódemkach, ale to są tylko takie moje przypuszczenia. O to muszę spytać we wtorek orto. Bo zastanawiają mnie też ósemki... Jak z nimi będzie? One leżą już za linią AH (granica podniebienia twardego i miekkiego), której przekroczenie wywołuje ulubione odruchy *Dory* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, ale masz cudo w buzi :) . Toto musi być strasznie niewygodne, pisałaś jak uczyłaś się jeść, już nie muszę sobie wyobrażać, prwie to widzę :) . Dobrze, że w końcu Ci zdjemą i zostanie sam aparat. A to już niedługo :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×