Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

sunshine fajnie tak trzymac w reku swoja szceke :P - ładnie ci sie przednie ząbki naprostowały 🌻 aparatka o moje leczenie lepeij nie pytać - nadal faza pierwszych wizyt, powoli trace cierpliwosc wrrrrrrrr a te antenki ta sa chyba po to zeby zahaczać o nie gumki które maja zamykac luki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine sliczny ten aparacik:-)a jakie ząbki prosciutkie, tobie jedynki zachodziły na siebie az trudno mi uwierzyc:-):-) super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka, bo sie zaczerwienie👄 w koncu mam juz aparat dwa miesiace bez tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz aparat 4 miesiace, ale u mnie na dole to była... nie wiem jak to określić, moja trójka była zupełnie poza łukiem, dziko rosła, teraz juz jest ślicznie na miejscu:-), dwojka odstawała od reszty jakies pól cm;-), teraz dołaczyła do wszystkich jakos sie napatrzec nie moge:-), a dziura po usunietej 4 prawie jej nie ma;-), ma moze ze 3mm:-) Najbardziej ie ciesze ze jak usune jeszcze jedna ósemke na górze to reszta zabków zostanie:-):-) Kamyk ja juz tez trace cierpliwośc juz chce zeby zajeli sie góra a tu jeszcze jak na złość chirurg wyjechał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Dora?, ja tu takie dobre wiadomości mam dla niej:-), o tych szwach:-), ja myslałam ze sie pani przymierza jak je wyjąć a one były juz wyjete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, jak patrzę na Twój model to tak jakbym patrzyła na swój:) Z ta róznicą, że ja nie mam złamanej dwójki :P Ona też Ci nachodziła na jedynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie masuje szczoteczka:-), mi pomogło bez ibupromu sie obejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, ja dzisiaj wzięłam ibuprom:) Ale to nie z powodu zęboli, ale głowy. Cholernie mnie bolała:o W sumie to nie wiem czy pomógł w przypadku szczen. Lepszy byłby pewnie ketanol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE, masz fajny dywan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ketonal??, no cos ty nie bierz takich ja po ósemce nie brałam takiego silnego:-)a juz lepiej troszke czy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE wow, ja też chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mi moja jedynka tak szybko sie ułozy ta na górze , moja bardziej sterczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, nie no na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru go brać. Właśnie nie wiem czy mniej boli. A może się przyzwyczajam? Taaaa jasne. To pewnie ten ibuprom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala przyzwyczajasz się:-), zobaczysz rano bedzie juz tylko lepiej:-), uciekam spac, dobranoc, słodkich snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc aparatka- :) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa... A niektore sa tylko piekne :D \"Krolewna zyla dlugo i szczesliwie, a krolewicz zyl dlugo.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Juz lepiej przestaje bolec:-), ale dobrze, Cala a Twoje ząbeczki? Dora a u ciebie jakies nowoście sie pojawiły:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Ale się rozpisałyście :) Jak zwykle :) Nie miałam jak zajrzeć, wczoraj po pracy byłam prawie poza domem, a w nocy już nie włączałam kompa. Robiłam dziś badanie krwi na krzepliwość. Muszę w lutym wyciąć tę ósemkę i korzeń siódemki :O Moja mama i chłopak też kiedyś mieli robione wyciski i mówią, że trochę się krztusi odruchem ... :) U mnie w mieście panuje grypa :O I pada śnieżek. Przede mną jeszcze te nieszczęsne wyciski i 2 kwietnia zakładanie \"uzdy\" :D Sunshine - ja też poproszę o fotki: krzywych zębów i aparaciku! dora.kafeteria@wp.pl aparatka- - Ale Ci super, że masz już tą ósemkę z głowy! Orto nic mi nie wspomniała o oczyszczeniu zębów z osadu, może zapomniała albo nie trzeba.... Jak będe na wiciskach to zapytam. Wyciski :O :O :O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora bo nakrzycze na Ciebie;-), nie bój sie wycisków:-):-), ja jak na nie szłam to nawet nie wiedziałam co to;-)za duzo sie nasłuchałaś o tym zobaczysz wrócisz i bedziesz sie śmiała:-), a jak cos to sobie zalądek oczyscisz;-)pamietaj oddychaj noskiem:-) Co do ósemki tez sie ciesze ze juz jedna z głowy az lżej sie czuje bez niej;-), ale jeszcze musze czekac do konca miesiaca na druga:-), jeszcze raz bede to samo przezywała:-) Trzymaj sie biedulko, dasz rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine - czekam z niecierpliwoscia :) Dora - nie panikuj, ja Ci jakies rady dawalam, kobitki opisuja, uspokajaja. Wyluzuj sie, to tylko niewinne, bezbolesne wyciski :) Ja raz mialam odruch, bo zapomnialam o tej mojej metodzie (ale w trakcie sie wyluzowalam i juz bylo dobrze). Bylam przezarta wtedy i jakos zaden paw mi nie wyskoczyl, tylko mocno kaszlnelam - wsio! Wiec, nawet gdyby cos cie zalaskotalo z tylu gardla, to nie mysl, ze sie zaraz pohaftujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda juz pytałam zcy mój mail do ciebie doszedł ? bo miałam male problemy z pocztą:-), jak wysyłam zdjęcia to sie czesto cos zacina:-), apropo twoich rozchwianych ząbków tez miałam raz tak, po słuczce, były stłuczone i sie ruszały:-), ale po miesiacu wróciło do normy, a boli Ciebie jak je wypychasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, proszę Cię ładnie o listę maili z akcji pokażmy się:) Musialam formatowac kompa i nie mam ani waszych zdjęć ani kontaktów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×