Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ja tam Boże Narodzenie sobie zawsze daruję. To w sumie tylko podzielenie się opłatkiem i kolacja, nikt nie zdąży poczuć, że jestem nieświeża. A urodziny to wiesz... już poważna sprawa. Składanie życzeń, uściski, pocałunki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE, stałe powodują rozchwianie się zębów. Może do jutra Ci się utrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, ale jak ja nim gryze to on sie przestawia i musze go jezykiem popchnac z powrotem:( ja sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine idz do dentysty, bedziesz spokojna, biedactwo nie martw się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponowała zadzwonić najpierw do ortodontki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dzwon do swojej ortodontki, ale zmartwiłas mnie tym zebem, dzwon i powiedz co ona Tobie powiedziala Dora jak twoja krew?? Krzepnie prawidłowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu z Cala bedziemy Ciebie wspierac zadzwoń i sie nie denerwuj, ja juz bym pewnie w panike wpadła, myslałam ze az tak sie nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orto bedzie w poniedzialek. odbiera jej asystentka- wyjatkowo niemrawa kobiecina... k.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, spokojnie, ile nerwów przez te ząbki, nie płakaj🌼- ukradziony z bukietu Cali;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ta cała asystentka poda Ci nr na komórę, jeśli go nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asystentka jest tak jeb...ta ze jak dzwonie i mowie ze mi drut wylazl i pytam kiedy moge przyjsc to ona pyta- a bardzo boli? bo jak nie bardzo to na wizycie zrobimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego musisz to skonsultować z orto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro z ta asystentka;-), powiedz jej nastepnym razem ze juz nawylot policzek przedziurawił;-), poważnie spróbuj tak jak Cala mówi, powiedz ze to bardzo pilne i niech ci poda ten numer . Boze dziekuje ze ja trafiłam na uprzejmych ludzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wspomniałam o tym \"mało\" znaczacym fakcie, ze zab ktory sie rusza nie jest przeznaczony do \"\'przemieszczania\"? jest na dobrym miejscu, wiec nie powinien sie ruszac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ja Ci nic nie poradze no raczej ząbki nie powinny sie ruszać, bedzie z nim wszystko dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki boshe wy sie znowu rozpisałyscie:) a ja tu z rewelacyjnymi wieściami zakonczyłam sesję zdałam moje 4 egazminy napisałam 13 zaliczeń i wycieńczona po tym całym zamieszniu dziś odpoczywam:) SUNSHINE23 nie panikuj może to nic strasznego skontaktuj sie ze stomatologiem będzie oki zobaczysz:) a tak na marginesie to czemu ja nie mam zdjęcia twoich ząbków!!zapomniałam o mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora dzieki twoim kciukom zdałam wtorkowy egzamin na 4 , a modliłam sie chociaż o 3 babka kosa uwala jak leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje aparatka:) a jak twoje zabki czytałam że nowe rewelacje masz założone:) masz juz termin zakladania gory???ja sie nie moge doczekać zakladania dołu:) 23 mam wizytę może orto coś na niej powie o zakładaniu dołu mowiła że doł bedzie po 3 miesiacach od założenia gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23, zdolna bestia z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam.. do dentystki. powiedziala ze byc moze nie da sie juz uratowac tego zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pan chirurg spryciarz;-) wroci to pod koniec miesiaca wyrywam druga ósemke, no i jak sie ranka zagoi to chyba juz aparat:-), tez sie nie moge doczekac:-), a nowości w buzi mam jak zawsze:-) SUNSHINE i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boze jak to, to przez aparat???, nie moge uwierzyć, biedactwo trzymaj sie dzielnie, idziesz teraz na wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×