Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

aparatka-, wiesz... to niech będą już te kwiatki :D SUNSHINE potrafi być czasami ostra... oj potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakis dobry przepis na sernik? Taki mięciutki i pulchny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora bo nie lubie miec zdretwialej wargi i buzi:-), wole jak troszke poboli:-)ale nie bolało mocno:-) Cala to beda kwiatki🌼;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide oglądać magiel i zapale sobie kadziedełko. MMMMMMM... Green Tea buziole jak będzie kewcia to poprościę ją o fotę dla mnie. PAPA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka!!! kwiatkami i nie za duzo prosze, nie rozpieszczaj mi jej bo pozniej bedzie marudzila. dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala,dzieki za odp :) Hmm rozumiem to z tym seplenieniem :D Ja cudownie wymawiam \"cześć\" => \"żeszcz\" albo \"pszeztancze zie z mńi źmiać \" :D chociaz sama sie z siebie smieje;) Kilka wyrazów wymowilam juz poprawnie :) Do konca tyg nie ide do sql,takze jest i plus :D Hm, a czy Twoj rotator tez ma tak,ze hmm jakby to ująć. Bo w moim jest tak ze są takie jakby plastikowe \'pudełeczka\' na zęby, i one nie mają od dołu taki wgłębien na zęby takze nie jestem w stanie nic ugryźć bo nie mam czym :( I na dodatek musze nosić takie gumki ktore zaczepiam na haczyki z góry i dołu. Te gumki są takie jak do wlosow, tylko ze ciensze i mniejsze ;) Ktos tez tak ma? Glupio to wyglada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedactwo jak nie chcesz to nie mów, ale pamietaj nie daj sie krzywdzić🌼, to opowiadaj jak zębole:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce nie przesadzasz?! Ja chce duzo kwiatków! W końcu mi się należą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nawet nie mam glowy do myslenia o zebach. chyba im niezle idzie. nie chce juz o tym pisac(kundelek) bo wciaz musialabym sie powtarzac:( ale dzis byl mily. bidna Ty jestes z tymi osemkami swoimi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja juz jutro zakładam aparat na górne zeby i ten hyrax szczerze mówiąc przeraza mnie to no ale...przekonam sie sama jak to jest miec to cudo w buzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam biedna, biedna to bede jak za druga znów zapłace 350zł:-), nic mi nie bedzie szczerze to juz sie nie moge doczekac kiedy ja wyciągna, oczywiscie bede sie bała ale juz nie tak jak wtedy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ogladam sobie rozne heliksy, hyraksy i inne relaksy... To jest dosc obrazowe, niestety po wlosku bodajze... Ale poogladac mozna. Ciekawe co ja bede nosic... Dzwonilam do orto i jak zwykle nie dowiedzialam sie niczego. Zamowilam druga wizyte wlasciwie konsultacje zanim mi cokolwiek zrobi... I kasa leci.. Mam niesmak, Oytalam w recepcji jak sie skontaktowac z pania doktor i dostalam odpowiedz,ze nie bardzo. Po prostu super. Bede zyc w nieswiadomosci do kwietnia. Pokazywala mi cos co wygladalo jak bihelix (na pewno nie byl to hyrax) i zdaje sie,ze to tez mowila. Tylko nie kumam - byla przymarka duzych pierscieni na gorze,a bihelix jest na dol przeciez... Niewazne, byleby miec ten bihelix, bo mi sie dol pogarsza z dnia na dzien :( http://www.arrakis.es/~ortoplus/esp/expansion.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, No to masz nie co inszą \"wadę wymowy\", ale równie żenującą :P Hmm, ja nie mam tych \"kwadracików\" (dziękować). Mój rotator jest przyczepiony do pierścieni, więc z żuciem nie jest aż tak źle. Najłatwiej będzie jeśli wyslę Ci foto. Podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, trzymaj sie dzielnie i powodzenia, bedzie dobrze:-), zobaczysz bedziesz dumna z aparatu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, wspołczuje dla mnie to niezrozumiałe jak mozna nie miec kontaktu z ortodontka, przeciez zawsze mozesz potrzebowac jej porady, a co do tych rozszerzaczy i innych, to nie wygladaja tak źle ogladałam, bo mozliwe ze mnie tez to czeka:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu po angielsku ekspandery http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.inmanortho.com/expansion/expansionbondhyraxthumb.gif&imgrefurl=http://www.inmanortho.com/expansion/expansion.html&h=38&w=50&sz=2&hl=pl&start=4&tbnid=qoboBuuAjSwnLM:&tbnh=38&tbnw=50&prev=/images%3Fq%3Dbihelix%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE, Ty mi nie dajesz... kwiatków :P:P:P Dlaczemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Kociulinda! Jak się fachowo nazywa aerobik w wodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widzisz aparatko, to przykre, bo faktycznie w razie problemow wszelkich zero kontaktu. Drugi raz przerabiam wydzwanianie,czy usunac zab,czy nie. Podejscie jest takie,a to pani dzien przed wyrwie. A przeciez rana musi sie wygoic, majac dwa aparaty (bo gore mam a dol do zalozenia) nie bede w stanie dobrze pielegnowac rannego dziasla. Coz, na razie orto jest u mnie 'pod obserwacja', zobacze jaka dalej bedzie miala strategie. Dwie znajome osoby chodzily i byly bardzo zadowolone, a na moje zaufanie niech pani doktor pracuje... Mysle,ze jak cos bedzie robila wbrew mnie, to bede jej mowila,zeby to robila lub nie na moja odpowiedzialnosc. Mowilam jej wyraznie,ze jak zalozy aparat najpierw na gore, to bede miala problem z dolna szczeka. I sie nie mylilam, jest nawet gorzej niz w moich przewidywaniach. Ale OK, wierze na slowo,ze TRZEBA bylo najpierw gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - po polskiemu sie mowi aerobik w wodzie, ale mozna tez aqua aerobik. Cudny jest - chudzinkom tez polecam. Ubedzie gdzie trzeba i przybedzie gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co to nie moge złego słowa powiedziec o mojej orto, trafiłam całkiem przypadkiem do niej, bo pierwsza u ktorej byłam nie wiedziała co ze mna robic, bogu dzieki ze sie nie podjela leczenia:-) tylko skierowała mnie to tej u kyorej jestem, nie wiedzialam nic a nic o tym do kogo trafiłam poszłam bo poszłam i jestem bardzo bardzo zadowolona:-) Kociulinda moze ta twoja nie jest taka zła, porozmawiaj z nia o wszystkim co dla ciebie ważne i poproś o jakis bezposredni kontakt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×